Predstavujeme vám skladací sušiak na bielizeň, ktorý spája funkčnosť a moderný dizajn. Vďaka trojúrovňovej konštrukcii s kaskádovým usporiadaním tyčí ponúka až 9 metrov sušiacej plochy, čo vám umožní pohodlne zavesiť veľké množstvo bielizne. Rozostup 18 cm medzi tyčami zabezpečuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, ktorá urýchľuje proces sušenia a zabraňuje vzniku nepríjemných pachov.
So sušičkou sa mimoriadne ľahko manipuluje vďaka konštrukcii na popruhoch, ktorá umožňuje rýchle rozloženie a zloženie. Po zložení zaberá veľmi málo miesta, takže je ideálna do malých priestorov - možno ju schovať za skriňu alebo pod posteľ. Vďaka svojmu všestrannému použitiu je ideálny do interiéru aj na balkón či terasu (nezabudnite ho však chrániť pred dažďom).
Sušiak je vyrobený z odolných kovových, plastových a textilných prvkov, takže vydrží každodenné používanie. Ak chcete zachovať jeho estetiku a funkčnosť, jednoducho ho utrite vlhkou handričkou. Vyhnite sa však priamemu pôsobeniu dažďa, aby ste zabránili korózii.
Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a praktickým funkciám sa tento sušič dokonale hodí do rôznych štýlov interiéru. Jej moderný dizajn z nej robí atraktívny doplnok každej domácnosti.
Vyberte si skladací sušiak na bielizeň a užite si pohodlie a účinnosť sušenia vo svojom každodennom živote. Je to investícia do kvality a pohodlia, ktorá vám určite uľahčí domáce práce.
Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(315)Počet hodnotení: 315
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Balkónová sušička Foxydry Duo 202 cm antracitová - skladacia, odolná voči poveternostným vplyvom, jednoduchá montáž
44,41 €/1m
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
89,70 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Foxydry
3.12 Malý sušiak so sušiacou plochou 6 m - cca 88 x 33,5 x 83,5 cm - Malý a skladný sušiak
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22
19,20 €
Predajca: Special-trends
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(860)Počet hodnotení: 860
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(985)Počet hodnotení: 985
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
105,99 €
Predajca: MODFU
Matrac s vreckovými pružinami 90 x 200 cm H2 – výška 21 cm – ergonomický 7-zónový matrac – matrac s vreckovými pružinami vhodný pre každú polohu pri spánku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(246)Počet hodnotení: 246
174,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
relaxdays 10018866_0 relaxdays Wäscheständer
111,10 €/1m
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(21)Počet hodnotení: 21
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(712)Počet hodnotení: 712
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(210)Počet hodnotení: 210
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
vidaXL Stojacia lampa so tienidlom Vysoký stojan čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Prenosné digitálne rádio Retekess V115 (FM/AM/SW), nabíjateľná batéria 1000 mAh, 100 predvolieb staníc, funkcia nahrávania, vhodné do kuchyne/záhrady
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(143)Počet hodnotení: 143
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(154)Počet hodnotení: 154
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4597)Počet hodnotení: 4597
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(972)Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(988)Počet hodnotení: 988
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Výsuvný čierny kovový vnútorný/vonkajší sušiak
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10
19,99 €
2% poukaz
Predajca: Vilde
Stropný vešiak na bielizeň Foxydry Mini 128 cm šetriaci miesto biely
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
159,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
124,77 €/1m
Elektrický stropný kôň na bielizeň s diaľkovým ovládaním, 122 cm - Foxydry PRO
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
599,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
491,56 €/1m
Stropný stojan na sušenie prádla, elektrický stojan na sušenie bielizne na strop s ventilátorom, vyrobený z hliníka a ocele, Foxydry Air 150
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
489,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
306,06 €/1m
Sklápací nástenný sušiak na bielizeň Sklopný so 6 tyčami na sušenie - čierny - dĺžka sušenia 4,80 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
44,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
55,90 €/1m
Nástenná automatická sušička bielizne 14 m
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
42,08 €/1m
Sušiak na bielizeň Foxydry Duo 202 cm - Skladací hliníkový sušiak na vonkajšie priestory
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
89,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
44,41 €/1m
Hliníkový sušiak na balkón, bez vŕtania, nerezový - Foxydry Duo White 202 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
89,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
44,41 €/1m
Stropný sušiak na bielizeň Foxydry Mini 128 cm výškovo nastaviteľný sivý
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
159,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
124,77 €/1m
Foxydry Duo sušička bielizne 162 cm biela - ľahká hliníková sušička na zábradlie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
89,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
55,37 €/1m
Stropný automatický kôň na bielizeň, 160 cm - Foxydry PRO
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
599,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
374,81 €/1m
Stropný vešiak na bielizeň Foxydry Mini 152 cm šetriaci miesto hliník a oceľ biely
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
159,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
105,07 €/1m
Sušiak na bielizeň 102 cm antracitový - Foxydry Duo - balkónový závesný sušiak, odolný voči poveternostným vplyvom a skladací
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
79,70 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: Foxydry
78,14 €/1m
Nástenný sušiak na bielizeň od Vitapur HouseCare
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(40)Počet hodnotení: 40
28,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
35,70 €/1m
Vileda Infinity Flex Ultimate, Stojaci sušiak na bielizeň, Oceľ, Čierna, 30 m, 1 kusov, 5 rok / roky
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
98,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
3,27 €/1m
Pevný, skladací sušiak na prádlo na upevnenie na stenu, odolný voči poveternostným vplyvom, sušiak na uteráky na stenu, 100 cm, 6 tyčí, nosnosť 30 kg, čierna farba
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
36,99 €/1m
Bestseller
Vilde vežový sušiak na bielizeň Kovový sušiak na bielizeň na kolieskach čierny 125x170 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
29,10 €/1m
OMNA | Sušiak na bielizeň XXL - 32 m^2 - skladací - mobilný a stabilný - pre interiér aj exteriér
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(324)Počet hodnotení: 324
18,99 €
Predajca: OMNA
Bestseller
OMNA | Stojan na sušenie odevov XXXL Ergonomický stojan na sušenie odevov Úspora miesta 3 úrovne
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(324)Počet hodnotení: 324
17,55 €
Predajca: OMNA
Leifheit Teleclip 100, Sušiak na bielizeň na stenu, Biela, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5