5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
BARMINGO® Bostonská koktailová súprava z nehrdzavejúcej ocele 11 ks - 825ml koktailový šejker so stojanom a barovým príslušenstvom, súprava koktailových šejkerov, barmanská súprava, barová súprava, čierna
178,25 €
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Šejkre na kokteily a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Koktejlova sada - Boston Shaker29,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (22ks sada 750m)44,80 €
Predajca: CABshop

Ďalšie informácie o reklame
Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (7ks sada 750m)27,00 €
Predajca: CABshop

Ďalšie informácie o reklame
Barmanská súprava so šejkrom Súprava koktailových šejkrov Súprava barového náradia z čiernej nehrdzavejúcej ocele 5 ks.20,99 €
Predajca: Vilde

sada 10 koktailových šejkrov z nehrdzavejúcej ocele barmanská súprava mixéra so stojanom
37,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Barmanská súprava Barmanská súprava Koktailová súprava so šejkrom z nehrdzavejúcej ocele čierna
24,99 €
Predajca: Vilde

Sada kokteilových šejkerov Solidchoice z nehrdzavejúcej ocele s barovým príslušenstvom pre mixológiu
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SilkyStar

Sambonet Elite Bostonský šejker z nehrdzavejúcej ocele S0012-S00055-S0054-41479-05
20,43 €
Predajca: NeuertsShop

3-dielna koktailová súprava so šejkrom, odmerkou a miešadlom
17,55 €
Predajca: Tradior

Zimilo 750 ml koktailový šejker, 23-dielna sada barového príslušenstva z nehrdzavejúcej ocele, so šejkerom, odmerkou, sitkom, muddlerom a slamkami, pre bar a párty
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

16-dielna koktailová súprava so stojanom
69,99 €
Predajca: Netsilla

Koktailový šejker STNTUS 750 ml Príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele Mixér Jigger 2 ks
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Sada na kokteily - 18 kusov - Koktejlová shakera - Príslušenstvo na kokteily z nehrdzavejúcej ocele - Súprava na miešanie - Profesionálne barové príslušenstvo - Nástroje - Na párty
65,95 €
Predajca: oCreon

Bostonský šejker na koktaily, 0,7 l, sklo - BarCraft
60,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (22ks sada 750m)
37,10 €
Predajca: CABshop

10-dielna súprava na prípravu koktailov, 750 ml, súprava na koktaily z nehrdzavejúcej ocele, barový mixér,
55,22 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Sada kokteilových šejkrov, 16-dielna, z nehrdzavejúcej ocele, vrátane príslušenstva, vhodná do barov aj do domácnosti
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
11-DIELNOÁ SADA: Naša kokteilová sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo: kokteilový šejker Boston (825/550 ml), odmerný pohár (5 cl / 2,5 cl), mačka, ľadové kliešte, lyžicu, sito, 2 výlevky, 2 slamky, bambusový stojan a elektronickú knihu o kokteiloch.
NAVRHNUTÉ V NEMECKU: Oceníte elegantný a kvalitný dizajn? Naša barová sada bola nemeckými inžiniermi optimalizovaná tak, aby čo najlepšie vyhovovala potrebám našich zákazníkov – najvyššie štandardy kvality sa tu stretávajú s modernými farebnými kombináciami.
JEDINEČNÝ ŠEJKER: Máte skúsenosti s kokteilovými šejkermi, ktoré presakujú alebo sa zasekávajú? Náš kokteilový mixér vás presvedčí svojou 100% funkčnosťou – presakovanie a zasekávanie sú minulosťou.
PODPORTE NOVÝ PODNIK: Máte záujem o inovatívne produkty? Potom ste u nás na správnom mieste! Sme spoločnosť založená v roku 2021, pôvodom zo južného Nemecka.
IDEÁLNY DARČEK: Táto elegantná kokteilová sada je ideálna ako darček pre mužov aj ženy – štýlová barová sada pre gurmánov.
- Model
- BW-BS-SW-700
- Výrobca
- Sonstige/unbekannt
- Hmotnosť
- 1.3 kg
- EAN kód
- 4270002964297
- Číslo od výrobcu
- BW-BS-SW-700
- Model
- BW-BS-SW-700
- Výrobca
- Sonstige/unbekannt
- Hmotnosť
- 1.3 kg
- EAN kód
- 4270002964297
- Číslo od výrobcu
- BW-BS-SW-700
Hodí sa k tomu

Gorenje GV642C65, Plne vstavaný, Úplná veľkosť (60 cm), Dotyk, Zásuvka, Nerezová oceľ, 14 miest
450,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Teshop

Ravensburger zvieratká pre deti z celého sveta
10,88 €
Predajca: VISO

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Bar Dedicated - 13-dielna čierna koktailová súprava - Súprava koktailových šejkerov s džbánom - Bostonský šejker vrátane knihy receptov a darčekovej krabičky
41,95 €
Predajca: Destaca

Dámska kabelka Rieker H1005-14, modrá
41,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Galerie-Chic

VELOFLEX 4673000 Schreibtischunterlage Europakarte
21,09 €
Predajca: somnia24

Športová taška Scout Cubes
40,56 €
Predajca: Ranzenmaxx

vidaXL Stan typu "tenda" pre 8 osôb, zelený, materiál: taft
113,03 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Relaxdays 10020581, 1 kusov
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Tričko Nike ROP-0004 pre Pánske
27,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spirella, WC kefka, toaletná kefka, "Quadro", keramika, 11,5 x 45 cm
30,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Yum Yum instantné rezance vegetariánske 30 x 60g
25,60 €/1kg
46,08 €
Predajca: Kleinkantoor

COSTWAY 5-poschodový kuchynský regál s osvetlením, multifunkčný stojan na mikrovlnnú rúru s výklopnými dvierkami, vešiaková doska a háčiky, špajza
136,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Einhell GE-HR 18/30 Li-Solo, Nástenný navijak, Automatický, Funkčné, Čierna, Červená, Nástenný, 30 m
235,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chipolino detské odrážadlo E-Sway diaľkové ovládanie hudba Bluetooth plyšové hračky časovač popruh ružová
138,95 €
Predajca: Babyshoppen

KM-Fit 2v1 skladací bicykel ergometer | fitness bicykel s LCD displejom a držiakom mobilného telefónu
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Benzínová kosačka FUXTEC 3v1 FX-RM4646ECO 3,5 hp / 2,6 kW | 46 cm šírka kosenia a 7-stupňové nastavenie výšky kosenia 25-75 mm| 4-taktná kosačka - vrátane 50 l koša na trávu, funkcie mulčovania a prípojky na čistenie
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

ALIGHTUP Skrinka do kúpeľne alebo kuchyne, s 2 dvierkami a 2 zásuvkami, rozmer 60 x 30 x 110 cm, biela
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

MONZANA® Kufrík Baseline Príručná batožina ABS tvrdý kufor Pogumované kolieska Teleskopická rukoväť Kombinovaný zámok Cestovný kufor Tvrdý kufor Trolley Black L
75,14 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: artbook-service

Bar Dedicated - Súprava koktailových šejkerov - 16-dielna - Čierna koktailová súprava - S anglickou knihou receptov
49,95 €
Predajca: Destaca

Sieť proti hmyzu s výsuvným rámom na okná a okenice antracit 50x75-142cm
51,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bettina Barty 800128, Sprchovací gél, 500 ml, Dospelí, Telo, Univerzálna pleť, Vanilka
15,90 €/1l
7,95 €
Predajca: Store-Germany

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
831,40 €/1l
41,57 €
Predajca: VISO

Sušiak na riad EASYmaxx, 3 úrovne, s kolieskami, 63x76x173 cm, biela/modrá
30,37 €/1m
23,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Dívčí školní batoh, chlapecká školní taška s ergonomickým designem, voděodolný nylonový batoh na kampus, dámský volnočasový batoh, módní batoh pro tee
34,86 €
Predajca: odsellingaaa

Chlapčenský bicykel Detský bicykel od 5 rokov 20 palcový detský bicykel 6-stupňová prevodovka Shimano RevoShift Verdant
216,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Medisana MCN, Čierna, 48 W, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, 6,5 kg, 400 x 90 x 1180 mm
113,00 €
-4,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,04 €
Predajca: velmontask

SWAROVSKI tenisový náhrdelník tenisový náhrdelník zlatej farby 5720505
337,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

vidaXL Pohovka Chesterfield 3-miestna Imitácia kože čierna
516,54 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kvalita
Súprava bola dodaná rýchlo a obsahuje veľa príslušenstva, aby bolo možné namiešať akýkoľvek koktail. Super kvalita a spracovanie, nemám čo vytknúť. Jednoznačné odporúčanie.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Perfektná sada, aj keď nemáte veľa skúseností s miešaním koktailov. Nemôžete sa s ňou pomýliť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Súprava na miešanie nápojov z plátna, taška na prenášanie, prenosná, skladateľná, rolovací popruh, profesionálny barman pre kempovanie, outdoor, čierna
29,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: Ladenza

Lemon Squeezer z nerezovej ocele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,08 €
Predajca: ichzapfe

Boston Shaker kompletný - s originálnym miešacieho pohára
20,24 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,83 €
Predajca: ichzapfe

Boston Shaker doplnený studenú ochranou
14,99 €
Predajca: ichzapfe

Koktejlova sada - Boston Shaker s originálnym miešacieho pohára
58,50 €
Predajca: ichzapfe

Koktejlova sada - Boston Shaker
29,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: ichzapfe

Šejker TIN&TIN, nerezová oceľ - medený vzhľad, 28oz/18oz
60,48 €
Predajca: ichzapfe

Fľaša-Pour hlavný valec 1 liter, Farba:žltá
11,22 €
Predajca: ichzapfe

Fľaša-Pour hlavný valec 1 liter, Farba:červený
15,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: ichzapfe

Boston Shaker - kompletná sada malá
24,78 €
Predajca: ichzapfe

Boston Shaker Base 28oz. Nerezová oceľ 304 - medený vzhľad
27,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,79 €
Predajca: ichzapfe

Boston Shaker 28oz. - Nerezová oceľ - GMB - Gunmetal black s originálnym americkým miešacím sklom
60,48 €
Predajca: ichzapfe

Šejker TIN&TIN, nerezová oceľ, GMB, bronzovo čierny, 28oz/18oz
72,38 €
Predajca: ichzapfe

Fľaša-Pour hlavný valec 1 liter, Farba:oranžový
8,62 €
Predajca: ichzapfe

Bar Dedicated - 16-dielna koktailová súprava - koktailový šejker s bambusovým stojanom - s anglickou knihou receptov (750 ml)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,95 €
Predajca: Destaca

Profesionálna Barová Súprava Na Nápoje A Koktejle – Veľký Shaker, Kompletná Súprava
18,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Bar Dedicated - 13-dielna čierna koktailová súprava - Súprava koktailových šejkerov s džbánom - Bostonský šejker vrátane knihy receptov a darčekovej krabičky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,95 €
Predajca: Destaca

Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (22ks sada 750ml)
42,20 €
Predajca: CABshop

Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (23ks sada 750ml)
42,40 €
Predajca: CABshop

Barmanská súprava na miešanie Koktejlov (22ks sada 750m)
44,80 €
Predajca: CABshop