2 kusy odkvapkávacej misy na práčku (3-dielna). Prenosná odkvapkávacia misa, odtoková miska na práčku, odkvapkávacia misa na práčky s predným plnením, vhodná do suterénu, bytu alebo karavanu

20,99 €

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

so 10. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Príslušenstvo k veľkým domácim spotrebičom a oveľa viac
Podobné produkty
A black washing machine and dryer stacking kit with a pull-out shelf.
Medzisada Livista na inštaláciu práčky a sušičky - s výsuvnou pracovnou doskou - univerzálna priestorovo úsporná vložka -
49,12 €
Doprava zdarma
Predajca: WMHANDEL
Obrázok produktu pre Univerzálna hadica na prívod vody 4 m - 3/4″ prípojka - prípojka vody pre práčku a umývačku riadu
Univerzálna hadica na prívod vody 4 m - 3/4″ prípojka - prípojka vody pre práčku a umývačku riadu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 42
15,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Vypúšťacia hadica práčky Vypúšťacia hadica umývačky riadu 19 mm x 22 mm 4 m
Vypúšťacia hadica práčky Vypúšťacia hadica umývačky riadu 19 mm x 22 mm 4 m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,90 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Odpadové sitá pre práčky s predným plnením – DRIPTRAP
Odpadové sitá pre práčky s predným plnením – DRIPTRAP
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,99 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Záchytná miska na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - záchytná miska na práčku a umývačku riadu - odtoková miska - biela
Záchytná miska na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - záchytná miska na práčku a umývačku riadu - odtoková miska - biela
17,74 €
Doprava zdarma
Predajca: CybexaTrade
Obrázok produktu pre Spodná časť odkvapkávacej misky Electrolux 132730102/2 pre práčku
Spodná časť odkvapkávacej misky Electrolux 132730102/2 pre práčku
60,93 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre AEG Electrolux prívodná hadica Aquastop 1,5 m 25 °C pre práčku-140020904268
AEG Electrolux prívodná hadica Aquastop 1,5 m 25 °C pre práčku-140020904268
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 2
50,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre BEKO - Vypúšťacia hadica Vw. -  DSFN6832/DIN5930FX - 1752000200
BEKO - Vypúšťacia hadica Vw. - DSFN6832/DIN5930FX - 1752000200
27,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Čerpadlo Electrolux AEG 111915107/2 pre umývačky riadu
Čerpadlo Electrolux AEG 111915107/2 pre umývačky riadu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
64,45 €
-16%
53,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Whirlpool tesnenie Ø240mm pre misu čerpadla umývačky riadu - č.: 481253268099
Whirlpool tesnenie Ø240mm pre misu čerpadla umývačky riadu - č.: 481253268099
16,00 €
-9%
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre NIUXX Podstavec pod práčku 4 nohy Podstavec pod práčku Chladnička praktická
NIUXX Podstavec pod práčku 4 nohy Podstavec pod práčku Chladnička praktická
96,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Calgon – gél na čistenie práčok – Hygiene+ – 750 ml – 1 kus
Calgon – gél na čistenie práčok – Hygiene+ – 750 ml – 1 kus
49,95 €
-24%
37,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Kryt spotrebiča Whirlpool Bauknecht 481010443838 top pre práčku s horným plnením
Kryt spotrebiča Whirlpool Bauknecht 481010443838 top pre práčku s horným plnením
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
129,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Vypúšťacia Hadica 9000518842 Bosch 00668114 Umývačka Riadu
Vypúšťacia Hadica 9000518842 Bosch 00668114 Umývačka Riadu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Prívodná hadica AEG Electrolux Aquastop 1,5 m pre umývačky riadu - č.: 140180589016
Prívodná hadica AEG Electrolux Aquastop 1,5 m pre umývačky riadu - č.: 140180589016
36,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre ARISTON - Miska na umývanie / zásuvka na prací prostriedok WI122EX - C00097732
ARISTON - Miska na umývanie / zásuvka na prací prostriedok WI122EX - C00097732
42,75 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Whirlpool dávkovacia miska 481010580674 Zásobník na prací prostriedok pre práčku
Whirlpool dávkovacia miska 481010580674 Zásobník na prací prostriedok pre práčku
29,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre BEKO - Odvodňovacie čerpadlo WMB61421 - 2840941600
BEKO - Odvodňovacie čerpadlo WMB61421 - 2840941600
60,52 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Sifón pre práčku - Umývačka riadu - Sušička s tepelným čerpadlom - Biela
Sifón pre práčku - Umývačka riadu - Sušička s tepelným čerpadlom - Biela
49,95 €
Predajca: oCreon

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vlastnosti

【Spoľahlivá ochrana proti úniku vody pre práčky】 Táto odkvapkávacia miska spoľahlivo zachytáva odtekajúcu vodu a chráni podlahu pred záplavami a poškodením vodou. Uľahčuje každodenné čistenie práčovne a zabezpečuje čisté prostredie okolo vašej práčky.

【Praktický dizajn pre ľahké vypúšťanie】 Miska má premyslenú konštrukciu, ktorá efektívne zachytáva zhromaždenú vodu. Zhromaždenú vodu je možné ľahko vylievať do vedra alebo do odtoku – pre rýchle a čisté vypúšťanie bez ďalších námaha.

【Široká kompatibilita s bežnými modelmi práčok】 Táto odkvapkávacia miska je vhodná pre množstvo modelov s predným plnením. Jednoduchá inštalácia umožňuje jednoduché umiestnenie pod vašu práčku – pre spoľahlivú ochranu pred únikom vody vo vašej práčovni.

【Stabilná a dlhodobá konštrukcia】 Vyrobená z odolného materiálu, táto odkvapkávacia miska poskytuje stabilnú základňu pod vašim zariadením. Spoľahlivo zachytáva úniky, kvapky a striekanie, chráni podlahy pred poškodením vlhkosťou a prispieva k poriadku v práčovni.

【Praktický pomocník pre práčkový deň】 Táto odkvapkávacia miska sa hodí k mnohým bežným modelom práčok a bezpečne zachytáva prebytočnú vodu a kvapky. Udržuje podlahu suchou počas prania, uľahčuje čistenie a poskytuje dlhodobú ochranu vašej podlahy – je to užitočný doplnok do každej domácnosti.

Popis produktu

ZBERNÁ VANIČKA – Plochá vanička sa perfektne hodí pod práčku a zachytáva vodu, odvádza ju a tým zabezpečuje čistejšiu, suchšiu a ľahšie udržiavateľnú podlahu v práčovni. TENKÁ – Vďaka svojej plochej konštrukcii sa ideálne hodí do malých práčovní a umožňuje úsporné umiestnenie pod práčku. Vďaka tomu je ideálna pre byty, komory a úzke priestory okolo práčky. ZVÝŠENÁ OCHRANA – Zvýšené bočné steny smerujú vodu dovnútra a znižujú straty vody pri odtoku. Týmto spôsobom vanička ponúka lepšiu ochranu pred normálnym odtokom, malými únikmi a neočakávaným pretečením. ČISTÁ PRÁČOVŇA – Táto praktická vanička bola navrhnutá pre každodenné použitie a množstvo kaluží vo priestore práčky. Vďaka tomu zostáva vaša práčovňa čistejšia, hygienickejšia a ľahšie sa udržiava. UVIDÍTE ROZDIEL – Ilustratívna prezentácia "pred a po" ukazuje, ako vanička zachytáva odtekajúcu vodu a chráni mokrú podlahu. Týmto spôsobom je priestor práčky bezpečnejší, čistejší a ľahšie sa s ním pracuje.

Zberná vanička pre práčky: Vďaka svojej robustnej a stabilnej konštrukcii sa táto vanička bezpečne umiestňuje pod vaše zariadenie. Spolahlivo zachytáva vytekajúcu vodu a úniky, chráni vašu podlahu a uľahčuje udržiavanie čistoty v priestore práčky.

Mäkký, no odolný materiál: Táto podlahová ochranná vanička je vyrobená z flexibilného a odolného materiálu, ktorý spoľahlivo chráni pred poškodením spôsobeným únikmi, poškriabaním a vibráciami.

Tlmivé a protišmykové prevedenie: Naša silikónová vanička tlmí vibrácie a hluk počas prania. Protišmyková spodná strana zabraňuje posúvaniu zariadenia a chráni podlahu pred poškriabaním alebo poškodením.

Jednoduché čistenie a údržba: Vďaka hladkému, jednodielnemu dizajnu sa vanička ľahko utiera alebo umýva. Odolný silikónový materiál zaisťuje dlhú životnosť.

Spoľahlivá ochrana pred únikmi: Táto zberná vanička, ktorá je vhodná pre mnoho značiek práčok, efektívne zachytáva vytekajúcu vodu a rozliate tekutiny a udržuje vašu podlahu suchou pri každodennom používaní. Je to praktické príslušenstvo, ktoré uľahčuje čistenie a poskytuje trvalú ochranu podlahy.

Výrobca
XTEILC
EAN kód
9160051310174
Číslo od výrobcu
XTEILC02440

Výrobca
XTEILC
EAN kód
9160051310174
Číslo od výrobcu
XTEILC02440
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Záchytná vanička na práčku (4-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
Záchytná vanička na práčku (4-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam
Obrázok produktu pre Záchytná vanička na práčku (3-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
Záchytná vanička na práčku (3-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam
Obrázok produktu pre Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 233
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Záchytná miska na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - záchytná miska na práčku a umývačku riadu - odtoková miska - biela
Záchytná miska na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - záchytná miska na práčku a umývačku riadu - odtoková miska - biela
17,74 €
Doprava zdarma
Predajca: CybexaTrade
Obrázok produktu pre UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 209
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MONZANA® 3v1 nákupný vozík 56L do 50 kg skladacia odnímateľná taška ručný vozík nákupný vozík nákupný vozík nákupná pomôcka kolobežka šedá
MONZANA® 3v1 nákupný vozík 56L do 50 kg skladacia odnímateľná taška ručný vozík nákupný vozík nákupný vozík nákupná pomôcka kolobežka šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 473
38,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Záchodové veko Záchodové sedadlo Záchodové sedadlo Potlačené mäkké univerzálne príslušenstvo Záchodové veko 17" Záchodové sedadlo Jednoduchá inštalácia a čistenie Retoo
Záchodové veko Záchodové sedadlo Záchodové sedadlo Potlačené mäkké univerzálne príslušenstvo Záchodové veko 17" Záchodové sedadlo Jednoduchá inštalácia a čistenie Retoo
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 269
15,39 €
-5%
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Senseo CSA260/90, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Červená
Senseo CSA260/90, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 166
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre 2 kusy odkvapkávacej misy na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - odkvapkávacia misa pre práčku a umývačku riadu - odtoková misa - biela
2 kusy odkvapkávacej misy na práčku - 17,8 × 17,8 cm - spodná vanička - odkvapkávacia misa pre práčku a umývačku riadu - odtoková misa - biela
19,96 €
Doprava zdarma
Predajca: CybexaTrade
Obrázok produktu pre Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
126,59 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 13
10,76 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Panasonic KX-TGC420, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
Panasonic KX-TGC420, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 756
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Kynast miska na oheň BRAZIER Ø 60cm 613-400214
Kynast miska na oheň BRAZIER Ø 60cm 613-400214
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 96
73,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 988
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
48,01 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Telefón PHILIPS DECT D1651B, 1 slúchadlo, čierny
Telefón PHILIPS DECT D1651B, 1 slúchadlo, čierny
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 305
40,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre ROTHO Bailey Cat Hooded litter box
ROTHO Bailey Cat Hooded litter box
16,62 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 48
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
Obrázok produktu pre Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 43
44,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre vidaXL Mucholapka hliníková 100x500 cm strieborná
vidaXL Mucholapka hliníková 100x500 cm strieborná
5,07 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 29
25,37 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 294
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Tesla AeroStar T300 bezvreckový podlahový vysávač - 600W, na suché čistenie, na všetky druhy podláh, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filter
Tesla AeroStar T300 bezvreckový podlahový vysávač - 600W, na suché čistenie, na všetky druhy podláh, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filter
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 70
102,90 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 155
37,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
65,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kolekcia SYLTFIT od Beatrice Egli | Vibračný trenažér | Podporuje flexibilitu, koordináciu a stabilitu | 99 úrovní, 10 programov
Kolekcia SYLTFIT od Beatrice Egli | Vibračný trenažér | Podporuje flexibilitu, koordináciu a stabilitu | 99 úrovní, 10 programov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 42
89,95 €
Predajca: HaWaKo
Obrázok produktu pre ‎Whiskas 325668, Dospelý, Kuracie mäso, 1,9 kg, Bez dochucovadiel
‎Whiskas 325668, Dospelý, Kuracie mäso, 1,9 kg, Bez dochucovadiel
19,01 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
36,11 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Odtoková miska pod filter práčky nízka 3,5 cm, nádoba na vodu, 3D tlač – Biela
Odtoková miska pod filter práčky nízka 3,5 cm, nádoba na vodu, 3D tlač – Biela
9,99 €
Predajca: Varch
Obrázok produktu pre Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
949,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 186
133,34 €
-38,39 €
94,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sillar antivibračný tlmič, sada 8 ks – univerzálny tlmič vibrácií pre práčky a sušičky
Sillar antivibračný tlmič, sada 8 ks – univerzálny tlmič vibrácií pre práčky a sušičky
16,98 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Bestseller
Obrázok produktu pre 2 x penový filter pre náhradné diely príslušenstva sušičky bielizne Miele
2 x penový filter pre náhradné diely príslušenstva sušičky bielizne Miele
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Záchytná vanička na práčku (3-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
Záchytná vanička na práčku (3-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam
Obrázok produktu pre Fiqops podstavec pod práčku Výškovo nastaviteľný 41-66 cm 8 nôh+4 kolieska
Fiqops podstavec pod práčku Výškovo nastaviteľný 41-66 cm 8 nôh+4 kolieska
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
32,99 €
-18%
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Clanmacy 2X Spodný rám práčky so zásuvkou pre sušičku do 150 kg Spodná skrinka práčky čierna
Clanmacy 2X Spodný rám práčky so zásuvkou pre sušičku do 150 kg Spodná skrinka práčky čierna
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG
Obrázok produktu pre Prachotesný kryt práčky, vodotesný kryt práčky, chránič sušičky práčky s predným plnením, ochrana pred slnkom, vodotesný a prachotesný kryt pre domácnosť
Prachotesný kryt práčky, vodotesný kryt práčky, chránič sušičky práčky s predným plnením, ochrana pred slnkom, vodotesný a prachotesný kryt pre domácnosť
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,57 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Jopassy 2 podstavec pod práčku z ocele Podstavec pod práčku so zásuvkou do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm
Jopassy 2 podstavec pod práčku z ocele Podstavec pod práčku so zásuvkou do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Siemens WZ20400, 690 mm, 60 mm, 668 mm, 4,04 kg, 690 mm, 675 mm
Siemens WZ20400, 690 mm, 60 mm, 668 mm, 4,04 kg, 690 mm, 675 mm
183,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dvojitá práčka 'Heyen' s 2 zásuvkami biela
Dvojitá práčka 'Heyen' s 2 zásuvkami biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 39
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Spojovací rám pre práčku/sušičku so zásuvkou
Spojovací rám pre práčku/sušičku so zásuvkou
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Spojovací rám "Buxton" pre práčku so sušičkou so zásuvkou
Spojovací rám "Buxton" pre práčku so sušičkou so zásuvkou
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Clanmacy oceľový podstavec pod práčku, podstavec pod práčku pre sušičku/chladničku do 150 kg - čierny
Clanmacy oceľový podstavec pod práčku, podstavec pod práčku pre sušičku/chladničku do 150 kg - čierny
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG
Obrázok produktu pre Záchytná vanička na práčku (4-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
Záchytná vanička na práčku (4-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam
Obrázok produktu pre Spojovací rám "Buxton" pre práčku/sušičku s výsuvnou policou
Spojovací rám "Buxton" pre práčku/sušičku s výsuvnou policou
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 17
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Bettizia základný rám práčky z ocele, základňa práčky pre sušičku/chladničku do 150 kg - čierna
Bettizia základný rám práčky z ocele, základňa práčky pre sušičku/chladničku do 150 kg - čierna
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Bettizia podstavec pod práčku so zásuvkou Biely oceľový podstavec pod práčku do 150 kg
Bettizia podstavec pod práčku so zásuvkou Biely oceľový podstavec pod práčku do 150 kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Spojovací rám pre práčku/sušičku s držiakom na uteráky
Spojovací rám pre práčku/sušičku s držiakom na uteráky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Electrolux – Bežecká Koliesko Pre Sušičku – 1364059004
Electrolux – Bežecká Koliesko Pre Sušičku – 1364059004
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
4,64 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Bettizia spodný rám práčky Biela základňa 63x54x42cm
Bettizia spodný rám práčky Biela základňa 63x54x42cm
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 10
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Bettizia spodný rám práčky Čierna základňa 63x54x42cm
Bettizia spodný rám práčky Čierna základňa 63x54x42cm
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 10
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi