3,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Modré guľôčkové pero Erase 2.010,79 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
Pelikan 605427, Guľôčkové pero, Modrá, 50 kusov18,89 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
Długopis Pentel BK417 0,7 mm czerwony11,00 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
Kuličkové pero 0,7 mm BK417 modré, 2 ks – PENTEL8,40 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Długopis Pentel WOW BK417 czarny 10 sztuk
5,64 €
Predajca: MATFEL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "BK417", zelená
0,60 €
Predajca: CORWELL

Gélové pero, 0,25 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "EnerGel BLN75 Kiriko, Kikutsunagi", modré
4,72 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,36 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, UNI "SXN-150C Jetstream", modré
1,92 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, UNI "SXN-101 Jetstream", modré
1,32 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,25 mm, stláčací mechanizmus, PILOT "Acroball", modré + náplň
2,08 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "Kachiri BK457", červená
0,96 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "BK437", červená
1,04 €
Predajca: CORWELL

Náhradná náplň do guličkového pera Sakota, modrá
3,94 €
Predajca: VISO

Náplň do guľôčkového pera, 0,35 mm, PENTEL "iZee", modrá
0,48 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,7 mm, stláčací mechanizmus, SCHNEIDER "Slider Xite", modré
48,95 €
Predajca: Kleinkantoor
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jednorazové guľôčkové pero v jasných farbách. Ľahké plastové telo pera a pogumovaný úchop vo farbe atramentu.
Po zaschnutí je atrament odolný voči vode a svetlu
Priemer guľôčky: 0,7 mm
Šírka stopy: 0,35 mm
Značka: PENTEL
Výrobca: Best Label KftAdresa: 8191 Balatonfűzfő, belterület hrsz 1498/321., Maďarsko
E-mail: [email protected]
Objavte kúzlo písania s jedinečným perom BK417C WOW v modrej farbe! Toto jedinečné pero je kombináciou elegancie a funkčnosti, vďaka ktorej bude každé vaše písanie stáť za to. Vďaka jeho štýlovému dizajnu sa písanie stane skutočným potešením. ?
Naše pero je ideálne na každodenné používanie aj na tvorivé projekty. Vďaka kvalitnému atramentu a dokonalej presnosti písania budú vaše poznámky a náčrty vyzerať profesionálne:
- Hladké písanie bez zasekávania
- Intenzívna modrá farba pre jasnosť každej myšlienky
- Pohodlný úchop, ktorý zabraňuje únave ruky
Snívate o pere, ktoré nielen slúži svojmu účelu, ale aj lahodí oku? Pero BK417C WOW je ideálnou voľbou! Jeho originálny dizajn poteší nielen vás, ale aj vašich priateľov. Toto pero je tiež ideálnym darčekom pre každého, kto oceňuje kvalitu a štýl. ?
Neexistuje lepší spôsob, ako sa vyjadriť, ako prostredníctvom písania. Používaním pera BK417C WOW máte istotu, že každá vaša myšlienka bude zachytená s jedinečnou presnosťou. Staňte sa umelcom svojho života a darujte si nástroj, ktorý vám umožní naplno využiť vašu kreativitu! ️
Investujte do jedinečného pera BK417C WOW v modrej farbe už teraz a užívajte si kvalitné písanie každý deň. Je to malé umelecké dielo, vďaka ktorému bude váš každý deň plný inšpirácie a motivácie k činnosti!
- pogumovaná rukoväť v zhodnej farbe s atramentom - po zaschnutí je atrament odolný voči vode a svetlu - jednorazové - priemer guľôčky: 0,7 mm - hrúbka písma: 0,35 mm
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Pentel
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 10 g
- EAN kód
- 007251219925172512199251072512199251
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Pentel
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 10 g
- EAN kód
- 007251219925172512199251072512199251
Hodí sa k tomu

Guľôčkové pero "BK417", čierna, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL BK417-A
0,60 €
Predajca: CORWELL

WOW BK417 modré guľôčkové pero, 10 ks.
11,10 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "BK417", ružová
0,60 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "BK417", fialová
0,60 €
Predajca: CORWELL

Guľôčkové pero, 0,35 mm, stláčací mechanizmus, PENTEL "BK417", zelená
0,60 €
Predajca: CORWELL

Długopis Pentel WOW BK417 czarny 10 sztuk
5,64 €
Predajca: MATFEL

Długopis Pentel BK417 0,7 mm czerwony
11,00 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Schneider Schreibgeräte K 15, Klip, Zasúvacie pero so sponou, Doplňovacie, Modrá, Stredná
64,50 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Tefal GC7148, Čierna, Nerezová oceľ, Obdĺžnikový, Dotyk, Hra Grid, 600 cm²
210,51 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Burgundsko
Použité
438,50 €
Predajca: Xara-Products

Detský bicykel Volare Blossom - dievčenský - 24 palcov - fialový
310,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kuličkové pero 0,7 mm BK417 modré, 2 ks – PENTEL
8,40 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Air Wick Dyfuzor + Zapas 250Ml Smooth Satin&Moon Lily..
38,44 €/1l
9,61 €
Predajca: vikpap

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

BIC Cristal Medium, Klip, Guľôčkové pero, Modrá, 100 kusov, Stredná
34,07 €
Predajca: somnia24

Pritt korekčné pero Pocket Pen Fluid, 10 ks displej
1 537,50 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

STABILO Luminator Marker 1 kus(y) Chisel Yellow
4,18 €
Predajca: CORWELL

Vileda Easy Wring And Clean Turbo 2In1 Náhrada 2 Ks 166142
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Vrchný matrac zo studenej peny 120x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: 360deutschlandstore

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Bosch TWK4P440, 1,7 L, 2400 W, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Zabezpečenie proti prehriatiu
59,17 €
Predajca: Warehouse

Termohrnček Blumtal Classic z nehrdzavejúcej ocele 500 ml - netečúci hrnček na kávu, izolovaný hrnček - veľmi dobrý
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Durable Basic, Priehľadná, A4, 500 listy, List, Papája, 253 mm, 63 mm
2,84 €
Predajca: CORWELL

Samolepiaci bloček, 76×76 mm, 75 listov, 3M POSTIT "Super Sticky", mix
7,17 €/1m
4,59 €
Predajca: LAVONIO

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Chcel by som presne toto pero. Perfektné
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi jemná tekutá linka
veľmi dobrá
Hodnotenie z 21. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1 pero
V popise sa uvádza, že vo veľkom balení je 10 pier. V spodnej časti je číslo 1. Dalo by sa predpokladať, že ide o balenie, ale v skutočnosti je to len jedno pero a nie ako na fotografii. S poštovným 5 € sa to naozaj neoplatí, takže radšej nekupovať
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vymazateľné pero gumovacie pero 12 ks modré pero na poznámky 0,5 mm
27,66 €
Predajca: Przydasie

Parker Jotter Premium, Klip, Zasúvacie pero so sponou, 1 kusov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
51,07 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Parker IM, Klip, Guľôčkové pero s otočným zaťahovaním, Doplňovacie, Modrá, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,67 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Długopis usuwalny niebieski Uszaki (12szt)
22,49 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Kidea 7mm modré vymazateľné pero s gumou
19,74 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Magnetické guľôčkové pero Tigerhu - Fidget Pen na uvoľnenie stresu, multifunkčné magnetické pero, darček pre mužov, ženy, deti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Elegantné pero - Pierre Cardin
24,01 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Guľôčkové pero Estrelia Nebulous Stars
13,49 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Pelikan 300013896, Klip, Guľôčkové pero s otočným zaťahovaním, 1 kusov, Stredná
15,55 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Pelikan 300013895, Klip, Guľôčkové pero s otočným zaťahovaním, 1 kusov, Stredná
15,76 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Pelikan 300013894, Klip, Guľôčkové pero s otočným zaťahovaním, 1 kusov, Stredná
15,55 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

REVENTO® Kreatívna súprava na výrobu períčkových pier pre deti – DIY sada s trblietkami, korálkami, pom-pomami, zábavou pri tvorbe a ako darček pre dievčatá aj chlapcov
13,90 €
Predajca: REVENTO

Fidget Pen, Finger Spinning Ballpoint Pen, Nib Rotating Pens, Fidget Spinning Writing Pen, LED Spinning Pen, Fingertip Ballpoint Pen
15,99 €
Predajca: Zanjo24

PARKER2143645 PARKER výsuvné biro IM PREMIUM modrá sivá C.C.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,15 €
Predajca: MATFEL

Parker 1931687, Klip, Zasúvacie pero so sponou, Doplňovacie, Modrá, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,28 €
Predajca: MATFEL

Parker IM, Klip, Zasúvacie pero so sponou, Doplňovacie, Modrá, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,28 €
Predajca: MATFEL

BIC 516335, Guľôčkové pero, Čierna, 4 kusov, Stredná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,66 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Guľôčkové pero Lexon Scribalu s podstavcom ružová/zlatá/jemne zlatá Ls64P1



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,49 €
Predajca: iKable

Długopis Pentel BK417 0,7 mm czerwony



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,00 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Farebná tlačiareň potravín Prenosná ručná tlačiareň na torty USB s pravítkom Atramentová kazeta na chlieb Káva
165,99 €
Predajca: Zanjo24