4,8



Na základe 9 hodnotení
Objem:
50 ml- 50 ml
- 300 mlZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Marabu 11350013000, Modrá farba vody, Lesk, 250 ml, 1 kusov
89,00 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bezfarebný lak Marabou, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1130000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Lesk, 15 ml, 6 kusov
230,11 €/1l
20,71 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu akrylový lak "Decorlack", biely, 50 ml, v nádobke
552,40 €/1l
27,62 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1210000000210 Súprava akrylových farieb "PASTELL" 12 x 12 ml
88,36 €/1l
12,37 €
Predajca: M_plus_L

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

Kreul 79405 Lak 50 ml 1 ks
185,80 €/1l
9,29 €
Predajca: MUZIKER

Edding Permanent Spray, 200 ml, Bezfarebný, Lesk, Sprej
52,25 €/1l
10,45 €
Predajca: VISO

Stylex 28653, 75 ml, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
539,73 €/1l
40,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Akrylový lak bezfarebný 250 ml lesklý | Lesklý bezfarebný lak na akrylové farby | Vodou riediteľný akrylový lak bezfarebný | Krycí akrylový lak na priebežne schnúcu maľbu
219,08 €/1l
54,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu Acryl Metallic, Meď, Zlato, Zelená, Ružová, Strieborná, Fialová, Akrylová farba, Tekuté, 3,5 ml, 6 kusov
1 611,43 €/1l
5,64 €
Predajca: M_plus_L

Marabu číry lak, bezfarebný, odolný voči UV žiareniu, 150 ml plechovka
30,32 €/1l
12,13 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1130 05 021 Dekoračný akrylový lak, stredne žltý 021, 50 ml
268,00 €/1l
13,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 14010039013, 15 ml, Oranžová, Matte, Fľaša, Odolný proti poveternostným vplyvom
274,00 €/1l
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Edding Permanent Spray, 200 ml, Bezfarebný, Matte, Sprej
73,05 €/1l
14,61 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 11400005844, Priehľadná, Lesk, 50 ml, 1 kusov
717,40 €/1l
35,87 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 120350101, 100 ml, Priehľadná, Lesk
133,00 €/1l
13,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pébéo Decospray akrylová farba v spreji, 100 ml, lesklá modrá
195,50 €/1l
19,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu akrylová farba "AcrylColor", azúrovo modrá, 100 ml
63,60 €/1l
6,36 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Akrylová farba Artist Akrylová ftalová modrá 953 22 ml
3,50 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vodové farby Marabu sú ideálne pre škôlky, školy, hobby a voľný čas na bezfarebné maľovanie širokej škály ručných prác z papiera, kartónu, samotvrdnúcich modelovacích hmôt, dreva, skla, kovu, kameňa, tvrdých dosiek atď., ako aj na servítkovú techniku. Transparentné ochranné fólie sú vhodné aj na lakovanie všetkých farieb Marabu odolných voči poveternostným vplyvom a sú prachotesné po približne 30 minútach. Odolné voči slinám. Štetce stačí ihneď po použití očistiť vodou. Vďaka dobrej priľnavosti sú farby Marabu odolné voči poveternostným vplyvom a svetlostále. Poznámka: Všetky 3 vodové laky sa v nádobke a pri nanášaní javia ako mliečne, ale požadovaný efekt - transparentný lesk, mat alebo saténový mat - sa dosiahne po zaschnutí. Nie sú vhodné na maľovanie farebných aplikácií a materiálov, ktoré sú po zaschnutí ľahko rozpustné vo vode.
ideálne pre materské školy, školy, hobby a voľný čas
- Farba:
- Modrá farba vody
- Typ povrchu:
- Lesk
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Na vodnej báze:
- Áno
- Odolný proti poveternostným vplyvom:
- Áno
Marabu Clear Lacquer Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu Bezfarebný lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu Bezfarebný lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu číry lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu číry lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu číry lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Marabu číry lak Aqua, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
Akrylový lak, bezfarebný, na báze vody, odolný voči poveternostným vplyvom,
odolný voči rozmazaniu, schne približne po 30 minútach, vhodný na
Kartón, drevo, sklo, kov, kameň, tvrdé drevovláknité dosky a
samotvrdnúce modelovacie hmoty, tiež na obrúskovú techniku
(113505000)
Dekoratívna farba je ideálna na voľné maľovanie. Možno ju použiť aj na servítkovú techniku, techniku hlinených nádob a takmer všetky remeselné techniky a možno ju použiť aj na maľovanie papiera, kartónu, dreva, samotvrdnúcich modelov, polystyrénu, kovu, hliny, kameňa, skla, penovej gumy a plastu.
Farba: priehľadná číra Obsah: 50 ml Vlastnosti výrobku: - vysoký lesk - pripravený na použitie - na báze vody - veľmi dobré krytie - ľahko sa maľuje - odolný voči poveternostným vplyvom - odolný voči slinám - svetlostály - všetky farby sa dajú navzájom miešať - výnimočná farebná žiarivosť
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- EAN kód
- 4007751006073
- Číslo od výrobcu
- 11350005000
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Pestrá
- Výrobca
- EAN kód
- 4007751006073
- Číslo od výrobcu
- 11350005000
Hodí sa k tomu

Bezfarebný lak Marabou, vysoký lesk, 50 ml, v nádobke
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 11370005000, Modrá farba vody, Leštený povrch, 50 ml
251,00 €/1l
12,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Akrylové perá 24 farieb, vodeodolné fixy, permanentné fixy na kamene, keramiku, sklo, drevo, plátno
20,18 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,37 €
Predajca: odsellingaaa

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelárska hlina, Biela, 1 kusov, 1 farba/farieb, 24 h, 1 kg
5,28 €/1kg
5,28 €
Predajca: CORWELL

Marabu 1210000000210 Súprava akrylových farieb "PASTELL" 12 x 12 ml
88,36 €/1l
12,37 €
Predajca: M_plus_L

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Veľká súprava korálok - neónové a svietiace v tme, 10 000 ks, 12 farieb, kufor a vzory, La Manuli
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zapaľovač BIC® Reibrad Maxi J26, neutrálny, rôznorodý, stojan à 50 kusov
220,00 €/1kg
77,75 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Predajca: Tyrabook

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

KREUL 75305, Ruže, Biela, Kriedová farba, Tekuté, 150 ml, 4 kusov
132,60 €/1l
19,89 €
Predajca: MUZIKER

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samolepiaca fólia drevodekor Rustik 45x200 cm
8,95 €/1m
36,21 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

edding 4200 porcelánové pero so štetcom, rôzne (balenie 6 kusov)
14,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Jovi 85, Modelárska hlina, Biela, Dospelý a dieťa, 24 h, 500 g
17,46 €/1kg
8,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marabu 1130 05 073 Decorlack Akrylová čierna 50 ml(S)
266,00 €/1l
13,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu Acryl Color 084 100 ml, 100 ml, Zlato, Matte
72,60 €/1l
7,26 €
Predajca: VISO

Elektrická vyhrievacia podložka 60x30cm sivá, vyhrievacia podložka so 6 nastaveniami teploty, automatické vypnutie, možnosť prania v práčke
47,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Kryt + 2X ochranné sklo pre Samsung Galaxy A15 4G/5G Pancierové puzdro na celú obrazovku
10,68 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Prenosný jazykový prekladač, 138 jazykov, jazykový preklad, preklad textu/fotografií, audio/video s konverziou jednotiek a funkciou ChatGPT
91,72 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Bissell CrossWave Pet Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Strieborná, 0,82 L, 0,62 L, Suché a mokré
524,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 11360005000, Modrá farba vody, Matte, 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paletný Vankúš 120X40X10X20Cm Ita Home & Garden Lux
43,06 €
Predajca: Dragtek-com

schleich HORSE CLUB 98642, 5 rok / roky
139,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
dobrá konzistencia - ľahká práca malé množstvo - veľmi praktické - veľmi dobrý pomer cena/výkon. VEĽKÉ ĎAKUJEME !
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá bočná matná farba
S matným lakom som naozaj spokojný. Natrela som ním svoj mozaikový podstavec a vyzerá skvele.
Hodnotenie z 26. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Lak sa ľahko nanáša a pomerne rýchlo schne. Používam ho na lakovanie farebne natretých drevených hračiek.
Hodnotenie z 25. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje a funguje dobre
Bezfarebný lak funguje naozaj dobre na moje remeselné účely.
Hodnotenie z 9. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Skvelá cena
Hodnotenie z 2. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada akrylových farieb, 24 dielov, so štetcami, paletou a plátnami pre umelcov
37,42 €
Predajca: Phoenix-arts
129,93 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6×500 ml - 6 obľúbených farieb | umelecké akrylové farby na plátno, drevo, papier, látky, keramiku a projekty pre domácich majstrov
39,99 €
Predajca: Phoenix-arts
13,33 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 balení
35,99 €
Predajca: ESENG
249,93 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 túb x 12 ml, 4 balenia
25,99 €
Predajca: ESENG
23,63 €/1l

Súprava farieb na sklo Phoenix Glass Paint - 18 farieb à 30 ml, transparentná a lesklá na sklo, keramiku a porcelán



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,84 €
Predajca: Phoenix-arts
29,33 €/1l

Sada matných akrylových farieb pre umelcov vo fľašiach 12 x59 ml
17,26 €
Predajca: Phoenix-arts
24,38 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 10 × 22 ml – umelecké farby v tubách, vysoko pigmentované akrylové farby na maľovanie, DIY a hobby
12,96 €
Predajca: Phoenix-arts
58,91 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml, 24 farieb+6 krabičiek+10 štetcov
16,99 €
Predajca: ESENG
58,99 €/1l

Sada neónových akrylových farieb 8x21ml Phoenix - žiarivé farby pre domácich majstrov, plátno, školu, ručné práce, umenie - umelecká kvalita, rýchloschnúce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,65 €
Predajca: Phoenix-arts
57,44 €/1l

Akrylové farby 24 farieb Tuby 12 ml Na plátno Drevo a keramiku
10,99 €
Predajca: RAGI
38,16 €/1l

Sada akrylových farieb 8x21ml Glow in the Dark Phoenix - farby svietiace v tme, neónové farby, netoxické, pre umelcov a deti
9,48 €
Predajca: Phoenix-arts
56,43 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6 farieb x 75 ml akrylovej farby
10,51 €
Predajca: Phoenix-arts
140,13 €/1l

Akrylová lesklá farba Pebeo Artist, 400 ml
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
79,12 €/1l

Sada temperových farieb Jolly Super Tempera – tekuté farby – 14 farieb – 9341-0003
12,05 €
Predajca: KlockiEduPL

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 farieb+3 krabičky+7 štetcov
9,99 €
Predajca: ESENG
69,38 €/1l

Amsterdam 17096222, Zelená, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,33 €/1l

Amsterdam 17098052, Meď, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
148,75 €/1l

Amsterdam | Acrylfarbe 120ml Neapelgelb rot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,33 €/1l

Amsterdam 17093112, Oranžová, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,75 €/1l

Akrylový gélový médium lesklý Phoenix 250 ml – štruktúrovaný gél GHGM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Predajca: Phoenix-arts
27,96 €/1l