4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Liderpapel PC52, Umelecká papierová podložka, 80 g/m², 100 listy18,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
herlitz Origami Faltbl„tter, 200 x 200 mm, farbig sortiert36,05 €/1kg
7,21 €
Predajca: MATFEL

Folia 8915 Faltblätter 15 x 15 cm 10 Farben sortiert 100 Blatt 70g/qm(P)
9,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
9,07 €
Predajca: M_plus_L

herlitz transparentný papier, 200 x 300 mm, obsah: 10 listov
4,73 €
Predajca: M_plus_L

Folia 8910 Faltblätter 10 x 10 cm - 10 Farben sortiert, 100 Blatt, 70g/qm
56,29 €/1kg
4,79 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: M_plus_L

folia Origami-Faltbl„tter, 100 x 100 mm, farbig sortiert
16,58 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

folia 40119 folia sada letákov BLÜTEN, 170 listov
39,75 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Folia 888 Obkresľovací papier brožovaný 20 x 30 cm 42 g/m2 10 listov(S)
118,57 €/1kg
4,98 €
Predajca: M_plus_L

folia 899/0707 letáky Bascetta hviezda 75 x 75 mm transparentné
10,05 €
Predajca: M_plus_L

Skladané listy Folia 70g/m², 7,5x7,5cm, Midi, 500 listov, 10 farieb
10,15 €
Predajca: M_plus_L

Folia 820/1515 Bascetta Stern rot transparentná Ø 20 cm
5,53 €
Predajca: M_plus_L

Folia 810 priehľadný papier - zakladač, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 rôznych farieb
8,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Folia 820/2020 Bascetta Stern rot transparentná Ø 30 cm(S)
10,75 €
Predajca: M_plus_L

Folia 8960 Faltblätter 10 x 10 cm - 10 Farben sortiert, 500 Blatt, 70g/qm
10,15 €
Predajca: M_plus_L

folia 801/1515 skladacie listy folia Bascetta star "transparentný papier", biely
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Folia 8965 Faltblätter 15 x 15 cm - 10 Farben sortiert, 500 Blatt, 70g/qm
13,98 €
Predajca: M_plus_L

folia Faltbl„tter "Basic Intensiv", 150 x 150 mm, 50 Blatt
12,32 €
Predajca: somnia24

folia Faltbl„tter aus Schwimmpapier, 200 x 200 mm, weiá
36,11 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Folia 499/1010 Skladacie hárky "Duo" - 50 hárkov, 10 rôznych farieb, 80g, 10x10cm
3,33 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Faltblätter – in 10 Farben sortiert – 70 g/m²
Umenie skladania papiera je čoraz populárnejšie. Skladaním sa štvorcové listy papiera menia na dvoj- alebo trojrozmerné origami zvieratá, papierové girlandy, okenné obrázky, hviezdy a iné obrazce. Skladanie podporuje jemnú motoriku a koncentráciu. Pri skladaní týchto listov sa fantázii medze nekladú. S týmito papierovými vystrihovačkami si prídu na svoje aj malí nadšenci remesiel. Súprava obsahuje 100 skladacích listov v 10 rôznych sýtych farbách. Hárky majú rozmery 10 x 10 cm a sú hrubé 70 g/m2.
- Rozmanité farebné skladacie listy
- Obsah: 100 listov v 10 rôznych farbách
- Rozmer: 20 x 20 cm
- Hrúbka papiera: 70 g/m2
- Na rôzne kreatívne ručné práce
Skladacie hárky - farebné
- Skladanie podporuje jemnú motoriku a koncentráciu
- pri týchto skladacích listoch sa fantázii medze nekladú
- s týmito papierovými vystrihovačkami si prídu na svoje aj malí nadšenci remesiel
- vhodné na rozvoj zručnosti a priestorového myslenia
- zabalené v zmršťovacej fólii
- štvorcové listy
- rôzne farby: tmavozelená, svetlozelená, tyrkysová, svetlomodrá, lila, červená, fialová, oranžová, žltá a hnedá
Príklady použitia:
- na výrobu dvoj- alebo trojrozmerných origami zvieratiek, papierových girlánd, okenných dekorácií, hviezd a iných figúrok
Vhodné pre:
- Školy
- Materské školy
- Hobby umelci
Skladané listy "10 farieb
Skladacie guľôčky Folia sú ideálne na tvorbu.
Farba: 10 rôznych farieb
Rozmery: približne 20 x 20 cm
Hrúbka: 70 g/m²
Obsah: 100 listov
Skladacie hárky Folia sa dajú použiť na výrobu ohýbaných svetielok do vetra, poinsettií, blahoželaní a mnoho ďalšieho. Skladané listy sa dajú použiť aj v kombinácii napr. s kartónom/papierom na ručné práce.
- Farba: 10 rôznych farieb
- Rozmery: približne 20 x 20 cm
- Hrúbka: 70 g/m²
- Obsah: 100 listov
Tieto kreatívne dielka majú rozmery 20 x 20 cm a sú ideálne na rôzne projekty. Sú univerzálne a dajú sa použiť na všetky druhy kreatívnych účelov.
Špecifikácie:
- Formát: 20 x 20 cm
- na rôzne kreatívne remeslá
Origami papiere sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa ľahko ohýbajú a tvarujú pri tvorbe origami diel. Ich rôzne varianty umožňujú umelcom vytvárať jedinečné a personalizované origami výtvory, pričom si užívajú samotný proces skladania. Či už ste začiatočník alebo skúsený origami umelec, tieto papiere vám pomôžu zrealizovať vaše kreatívne predstavy a vytvoriť ohromujúce diela. 10 rôznych farieb (tmavomodrá, svetlomodrá, fialová, tlmená ružvá, červená, oranžová, citrónovo žltá, svetlozelená, tmavozelená, hnedá) Značka: FOLIA Výrobca/distribútor: Max Bringmann KG Adresa: Johann-Höllfritsch-Str. 37, 90530 Wendelstein, Nemecko E-mail: [email protected]
folia INTENSIVE skladané hárky: pestrá zmes 100 skladaných hárkovSkladanými hárkami INTENSIVE získate 100 štvorcových skladaných hárkov v pestrých farbách. Či už použijete červenú, žltú, zelenú, modrú, ružovú, hnedú alebo fialovú farbu, intenzívne farby vašich ručných prác sa ukážu v tom najlepšom svetle! Perfektné pre techniku skladania origamiTermín origami pochádza z japončiny. Ori znamená skladanie a gami znamená papier. Na techniku skladania origami nepotrebujete nožnice ani lepidlo - stačí vám štvorcový list papiera. Čoraz viac nadšencov remesiel objavuje umenie skladania papiera pre seba a vytvára z papiera dvojrozmerné alebo dokonca trojrozmerné umelecké diela. Jednofarebné hárky na skladanie z papiera folia sú presne nastrihané na formát 20,0 x 20,0 cm a ľahko sa skladajú s gramážou papiera 70 g/m2. Zaručená zábava pre malých aj veľkých umelcovČi už sú mladí alebo starí, s týmto papierom môže každý naplno prežiť svoju kreativitu. A zároveň si môžete zvýšiť koncentráciu a zlepšiť jemnú motoriku.skladacie hárky folia INTENSIVE uľahčujú skladanie a vytváranie malých umeleckých diel pre všetkých priaznivcov remesiel.
Ako fanúšik japonského umenia origami z papiera prirodzene potrebujete farebný skladací papier ako materiál. Jedno balenie obsahuje 100 listov v rôznych sýtych farbách a vo veľkosti 20 x 20 cm. Nezáleží na tom, či ide o klasického žeriava alebo motýle. Kreativite sa tu medze nekladú.
letáky folia, 200 x 200 mm, 70 g/m2, 100 listov (57905018)
Položka č 615378 GTIN 4001868089202 VENTILÁTOR 8920 Kategória článku Remeselné papiere
Folia letáky 70g/m², 20x20cm, 100 listov, 10 farieb
- Šírka
- 20 cm
- Dĺžka
- 20 cm
- Plocha
- 4 m²
- Farba
- Pestrá
- Gramáž
- 70 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 70 g
- EAN kód
- 4001868089202
- Číslo od výrobcu
- VER8920
- Šírka
- 20 cm
- Dĺžka
- 20 cm
- Plocha
- 4 m²
- Farba
- Pestrá
- Gramáž
- 70 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 70 g
- EAN kód
- 4001868089202
- Číslo od výrobcu
- VER8920
Hodí sa k tomu

Folia 8915 Faltblätter 15 x 15 cm 10 Farben sortiert 100 Blatt 70g/qm(P)
9,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

folia Origami-Faltbl„tter, 100 x 100 mm, farbig sortiert
16,58 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Folia 8910 Faltblätter 10 x 10 cm - 10 Farben sortiert, 100 Blatt, 70g/qm
56,29 €/1kg
4,79 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: M_plus_L

Folia 8960 Faltblätter 10 x 10 cm - 10 Farben sortiert, 500 Blatt, 70g/qm
10,15 €
Predajca: M_plus_L

Folia 8970 Faltblätter 20 x 20 cm - 10 Farben sortiert, 500 Blatt, 70g/qm
25,95 €
Predajca: somnia24

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

SoBuy Vanity unit - Kúpeľňová skrinka s dvierkami a nastaviteľnými policami - MDF kúpeľňový nábytok, toaletná skrinka do malej kúpeľne Biela BZR18-W
65,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Folia 600, Umelecký papier, 10 listy
9,81 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
9,07 €
Predajca: M_plus_L

10 listov 100+ kusov svietiaceho tetovania pre deti, detská sada trblietavého tetovania pre deti, chlapcov, narodeninové oslavy
14,88 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,53 €
Predajca: odsellingaaa

Folia 8965 Faltblätter 15 x 15 cm - 10 Farben sortiert, 500 Blatt, 70g/qm
13,98 €
Predajca: M_plus_L

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S22 Ultra Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Sada misiek, 4 ks, 4 veľkosti, 900–4000 ml, viacfarebná
34,08 €
Predajca: CMC_Online_Mall

LED stojacia lampa Stmievateľná lampa s 3 farebnými teplotami Stojacia lampa Nastaviteľná lampa na čítanie s husím krkom do pracovne, obývačky, spálne, kancelárie
32,49 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: lapamax

folia 899/0707 letáky Bascetta hviezda 75 x 75 mm transparentné
10,05 €
Predajca: M_plus_L

Bestron XL sendvičovač, sendvičovač s nepriľnavým povrchom na 2 sendviče, vrátane cool-touch rukoväte s uzamykacím klipom, 900 W, farba: meď
78,50 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,37 €
Predajca: TR8

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

herlitz transparentný papier, 200 x 300 mm, obsah: 10 listov
4,73 €
Predajca: M_plus_L

folia 40119 folia sada letákov BLÜTEN, 170 listov
39,75 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

288 LED Meteor Shower Rozprávkové svetlá Vodotesné vianočné svetlá Meteor Icicle, modré
22,39 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,39 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Folia 800/1515 Bascetta hviezda - biela, priehľadná, Ø 20 cm
6,50 €
Predajca: M_plus_L

Folia 888 Obkresľovací papier brožovaný 20 x 30 cm 42 g/m2 10 listov(S)
118,57 €/1kg
4,98 €
Predajca: M_plus_L

Folia 820/1515 Bascetta Stern rot transparentná Ø 20 cm
5,53 €
Predajca: M_plus_L

folia 801/1515 skladacie listy folia Bascetta star "transparentný papier", biely
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 150 x 150 mm
19,52 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Letáky sú pekné a veľké a majú skvelé farby.
Hodnotenie z 5. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko prebehlo dobre, ďakujem
Všetko prebehlo dobre, ďakujem
Hodnotenie z 8. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letáky
Bol dodaný rýchlo a tovar podľa popisu.
Hodnotenie z 20. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letáky
Všetko hore
Hodnotenie z 23. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

3 kotúče 57 x 30 mm termálneho papiera na tlač fotografií do vreckovej tlačiarne detského fotoaparátu
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na flipbook s mini LED podsvietením, dizajnom s otvormi, 3-stupňovým nastavením jasu, 300 listami animačného papiera, skrutkami na zviazanie flipbooku na kreslenie, prekresľovanie a skicovanie
35,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Ladenza
79,05 €/1kg

Teplom zmrštiteľné fólie, Teplom zmrštiteľné plastové fólie, Zmršťovací plast, Zmršťovací papier, Zmršťovací papier, Zmršťovacie fólie
15,99 €
Predajca: Zanjo24
219,04 €/1kg

5 kusov prenosového papiera, päť farieb, vo vode rozpustný uhlík, vyšívací vzor, obkresľovanie pre DIY remeselné projekty
17,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: Ladenza
424,75 €/1kg

Voštinová guľa ružová 40 cm
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant

100 ks jednorazových papierových vložiek s nepriľnavým silikónovým podnosom na pečenie vo fritéze
23,99 €
Predajca: Zanjo24
89,85 €/1kg

herlitz Transparentpapierblock DIN A4, 65 g/qm, weiá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,30 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,14 €
Predajca: MATFEL

herlitz Origami Faltbl„tter, 200 x 200 mm, farbig sortiert



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
7,21 €
Predajca: MATFEL
36,05 €/1kg

Hologramová fólia strieborná
2,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,29 €/1kg