5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Stylex 28653, 75 ml, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
539,73 €/1l
40,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KREUL 84174 KREUL Akrylová farba SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 8 ks
10,56 €/1l
16,90 €
Predajca: MUZIKER

Marabu 12010050070, 100 ml, Biela, Leštený povrch, Rúra, Vodeodolný
79,50 €/1l
7,95 €
Predajca: M_plus_L

Stylex 28640, 75 ml, Biela, Matte, Rúra
62,27 €/1kg
6,85 €
Predajca: M_plus_L

KREUL SOLO GOYA, Modrá, Hnedá, Zelená, Šedá, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, Akrylová farba, Tekuté, 20 ml, 8 kusov
638,00 €/1l
12,76 €
Predajca: CORWELL

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Čierna, Matte, Rúra, Vodeodolný
36,90 €/1l
3,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,69 €
Predajca: MUZIKER

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žltá, Matte, Rúra, Vodeodolný
40,80 €/1l
4,74 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,08 €
Predajca: MUZIKER

KREUL Akrylfarbe SOLO Goya Akryl, 20 ml, 16 ks
68,63 €/1l
21,96 €
Predajca: CORWELL

Marabu 12010075070, 500 ml, Biela, Fľaša, Vodeodolný
24,76 €/1l
12,38 €
Predajca: NeuertsShop

Stylex 28651, 12 ml, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
72,71 €/1l
10,47 €
Predajca: M_plus_L

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žltá, Matte, Rúra, Vodeodolný
60,90 €/1l
6,09 €
Predajca: MUZIKER

KREUL SOLO GOYA Acrylic, 100 ml, Béžová, Rúra, Vodeodolný
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: MUZIKER

KREUL SOLO GOYA Acrylic, 100 ml, Tyrkysová, Rúra, Vodeodolný
36,90 €/1l
3,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,69 €
Predajca: MUZIKER

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žltá, Matte, Rúra, Vodeodolný
37,80 €/1l
4,74 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,78 €
Predajca: MUZIKER

KREUL SOLO GOYA, 100 ml, Rúra, Čierna, Biela
44,20 €/1kg
19,89 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 84240 KREUL SOLO GOYA Acrylfarbe lichtgrün 250,0 ml
21,12 €/1l
6,70 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,28 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 28331, 75 ml, Zelená, Rúra, Vodeodolný
46,53 €/1l
3,49 €
Predajca: MUZIKER

KREUL el Greco Acrylic, 150 ml, Biela, Rúra, Vodeodolný
51,20 €/1l
7,68 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 17035 KREUL SOLO GOYA Triton Acrylfarbe kadmiumgelb 750,0 ml
12,75 €/1l
9,56 €
Predajca: CORWELL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KREUL akrylová farba SOLO Goya Acrylic, biela, 100 ml
- na vodnej báze
- veľmi dobrá krycia schopnosť
- možno riediť vodou
- môžu sa navzájom miešať
-rýchle schnutie
- po zaschnutí je vodoodolný
- na použitie v interiéri aj exteriéri
- na papier, kartón, plátno, kameň, kov, drevo, kožu, plast
- v tube
- Moderná, vysoko pigmentovaná akrylová farba s pastóznym charakterom
- Intenzívne sa leskne, je krycia a svetlostála
- Farba na maľovanie papiera, kartónu, plátna, kameňa, kovu, kože, mnohých plastov a iných povrchov
- Môže sa maľovať nepriehľadne a glazúrovať; môže sa nanášať štetcom alebo paletovým nožom
- Možno riediť vodou a navzájom miešať, rýchloschnúce
Táto vysoko pigmentovaná akrylová farba v študijnej kvalite je vhodná na rôzne maliarske povrchy, ako je papier, kartón, plátno, kameň, kov, drevo, koža a mnohé plasty.
Vďaka dobrému pomeru ceny a výkonu je akrylová farba Solo Goya mimoriadne obľúbená v škole, na univerzite, v práci a vo voľnom čase.
Vďaka rýchloschnúcej, mäkkej a hladkej konzistencii je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri.
Farba na vodnej báze má vysokú intenzitu farieb, brilantnú svietivosť, veľmi dobrú kryciu schopnosť a obsahuje svetlostále pigmenty. Stredná viskozita umožňuje krémové sfarbenie.
Všetky farebné odtiene sa dajú riediť vodou, navzájom sa dobre miešajú a schnú do rovnomerného matného povrchu. Po zaschnutí sú vodoodolné.
Odporúčame nanášať Solo Goya Acrylic neriedený štetcom. Farba sa môže nanášať veľkoryso maliarskym nožom. Ak sa farba silne zriedi vodou, možno vytvoriť krásne glazúry.
- Farba náteru:
- Biela
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Farba:
- Čierna, Biela
- Typ povrchu:
- Matte
- Vhodné pre materiály:
- Kartón, Plátno, Lepenka, Koža, Kov, Papája, Plast, Kameň, Drevo
- Vodeodolný:
- Áno
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Množstvo:
- 1
- Hlasitosť:
- 100 ml
Akrylová farba Solo Goya 100ml biela spadajúca pod nemeckú značku KREUL je vysoko pigmentová farba obľúbená hlavne pri štúdiu a práci vo voľnom čase. Rýchloschnúca, mäkká konzistencia je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Je vyrobená na vodnej báze s vysokou intenzitou farby, vyššou svietivosťou a dobrou krycou schopnosťou. Možno ju použiť na rôzne povrchy, ako je drevo, kov, kameň, papier, kartón a plasty. Farba spĺňa normu DIN EN 71-3.
- názvy variant: 1 ks
- Varianta: 1 ks
- Kód výrobcu: CK84101
- Farba: biela
- Prevedenie: biele
- Typ produktu: tekuté farby
- Špecifikácia: akrylové
- Distribuce: CZ
Krémové farby, po zaschnutí matné. \nAkrylové farby Solo Goya od poprednej nemeckej značky Kreul ponúkajú široké spektrum žiarivých a intenzívnych akrylových farieb vysokej kvality. Vo výtvarnom umení majú svoje nezastupiteľné miesto, pretože obsahujú vysoký podiel pigmentov, ktoré tvoria najjemnejšie disperzie, čím je zachovávaná precíznosť, jemnosť a dokonalé krytie. Sú vhodné pre rôzne druhy povrchov, vrátane maliarskeho plátna, dreva, papiera, textílie, skla a pod. Sú ideálne pre začiatočníkov, amatérskych umelcov aj pre profesionálnych maliarov. \n \nNa vodnej báze \nRiediteľné vodou \nVysoká intenzita farieb a brilantný jas \nMäkká a hladká krémová konzistencia \nRýchlo a rovnomerne schnú po zaschnutí matné \nVeľmi dobré krytie, farba obsahuje stálofarebné pigmenty \nStredná viskozita \nFarby je možné medzi sebou miešať \nPo zaschnutí vodovzdorné \nIdeálne na maľovanie na papier, kartón, plátno, kameň, kov, drevo, kožu a mnohé plasty \nBalenie: tuba s objemom 100 ml. \n
na vodnej báze, veľmi dobre kryje, riediteľný vodou, možno vzájomne miešať, rýchloschnúci, po zaschnutí odolný voči vode, na vnútorné aj vonkajšie použitie, na papier, kartón, plátno, kameň, kov, drevo, kožu, plast, v tube
Vitajte vo svete akrylových farieb :-) Akrylové farby SOLO GOYA sú to najlepšie, čo vám môžeme ponúknuť. Sú to vysoko pigmentované farby akademickej kvality, ktoré sú vhodné pre študentov a umelcov, ako aj pre každého bežného používateľa. tieto krémové akrylové farby sa vyrábajú v Nemecku, čomu zodpovedá aj ich skvelá kvalita. Nájdete v nich mnoho krásnych odtieňov vrátane metalických a trblietavých. Ich veľkou výhodou je, že sú použiteľné v interiéri aj exteriéri. Sú ideálne na maľovanie na papier, kartón, plátno, kameň, kov, drevo, kožu a mnohé umelé povrchy. Akrylové farby SOLO GOYA sú na vodnej báze, po zaschnutí sú matné, majú vysokú intenzitu farieb a brilantnú svietivosť, veľmi dobre kryjú a obsahujú pigmenty proti vyblednutiu, majú jemnú, hladkú konzistenciu a strednú viskozitu, sú vhodné na maľovanie krémom, sú na vodnej báze, dajú sa miešať s vodou a po zaschnutí rýchlo a rovnomerne schnú, sú vodoodolné. Sú krémové, takže ich nebudete musieť príliš riediť. Akrylové nalievacie médium vydrží dlhšie :-) Odtieň biely: vysoká svetlostálosť, polokrycie
- Objem
- 100 ml
- Dĺžka
- 3.8 cm
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.16 kg
- EAN kód
- 4000798841010
- Číslo od výrobcu
- 84101
- Objem
- 100 ml
- Dĺžka
- 3.8 cm
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.16 kg
- EAN kód
- 4000798841010
- Číslo od výrobcu
- 84101
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Marabu 12010050070, 100 ml, Biela, Leštený povrch, Rúra, Vodeodolný
79,50 €/1l
7,95 €
Predajca: M_plus_L

Stylex 28662, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 600 mm, 400 mm
13,34 €/1kg
13,35 €
Predajca: ADI_Global_Store

colozoo Sada akrylových farieb svietiacich v tme | 8x20ml fluorescenčných farieb + 3 štetce | Akrylové farby svietiace v tme sú trvalé na akomkoľvek povrchu | Fluorescenčné samosvietivé farby
365,00 €/1l
58,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Viva Decor 800188900 ViVA DECOR "Metallic" sada akrylových farieb, 5 kusov
67,50 €/1l
33,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Čierna, Matte, Rúra, Vodeodolný
36,90 €/1l
3,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,69 €
Predajca: MUZIKER

Tritart Súprava štetcov 25 kusov - Súprava syntetických štetcov - Akrylové štetce Akvarel - Súprava štetcov Akrylové farby - Súprava akrylových štetcov Olejomaľba
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Stylex 28651, 12 ml, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
72,71 €/1l
10,47 €
Predajca: M_plus_L

Hasbro E1844100 - Hlúpi hovorcovia: hovoriaci fňukáči
76,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 12010050073, 100 ml, Čierna, Rúra, Vodeodolný
87,90 €/1l
8,79 €
Predajca: M_plus_L

262 farebné graffiti skicovacie perá, mastné fixky, fixky Obojstranná sada fixiek, alkoholové fixky
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Marabu Acryl Basic, Multi, Akrylová farba, Tekuté, 12 ml, 18 kusov
1 198,33 €/1l
14,38 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Acryl Color 282 100 ml, 100 ml, Zelená, Matte, Rúra
78,40 €/1l
7,84 €
Predajca: M_plus_L

Marabu akrylová farba "AcrylColor", azúrovo modrá, 100 ml
63,60 €/1l
6,36 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 12010050019, 100 ml, Žltá, Leštený povrch, Rúra, Vodeodolný
77,40 €/1l
7,74 €
Predajca: M_plus_L

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 12010050007, 100 ml, Levanduľa, Leštený povrch, Rúra, Vodeodolný
66,30 €/1l
6,63 €
Predajca: VISO

Akrylové perá 24 farieb, vodeodolné fixy, permanentné fixy na kamene, keramiku, sklo, drevo, plátno
20,18 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,37 €
Predajca: odsellingaaa

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

int!rend brush fine set of 4 - sada tetcov so 4 jemnmi vlasmi - sada tetcov na akvarel - vhodn na akrylov a olejov farby - tetce na modelovanie
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Stylex 28653, 75 ml, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
539,73 €/1l
40,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KREUL 84174 KREUL Akrylová farba SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 8 ks
10,56 €/1l
16,90 €
Predajca: MUZIKER

KREUL akrylová farba SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 32 ks
65,31 €/1l
41,80 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žltá, Matte, Rúra, Vodeodolný
40,80 €/1l
4,74 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,08 €
Predajca: MUZIKER

Súprava akrylových farieb pre deti a dospelých - 15x akrylová farba so štetcom - 16-dielna súprava akrylových farieb - vodeodolná súprava akrylových farieb a štetca Tritart
18,83 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

KREUL Akrylfarbe SOLO Goya Akryl, 20 ml, 16 ks
68,63 €/1l
21,96 €
Predajca: CORWELL

KREUL SOLO GOYA, Modrá, Hnedá, Zelená, Šedá, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, Akrylová farba, Tekuté, 20 ml, 8 kusov
638,00 €/1l
12,76 €
Predajca: CORWELL

Artina 24-dielna sada akrylových farieb 120 ml Crylic
1 037,50 €/1l
124,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu Acryl Basic, Multi, Akrylová farba, Tekuté, 3,5 ml, 80 kusov
8 340,00 €/1l
29,19 €
Predajca: M_plus_L

EGLO SARSINA-Z, LED, 5800 lm, IP20, Čierna
170,42 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: KupZarovky
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super wasserfeste Acrylfarbe. Gut zu mischen
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada akrylových farieb, 24 dielov, so štetcami, paletou a plátnami pre umelcov
37,42 €
Predajca: Phoenix-arts
129,93 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6×500 ml - 6 obľúbených farieb | umelecké akrylové farby na plátno, drevo, papier, látky, keramiku a projekty pre domácich majstrov
39,99 €
Predajca: Phoenix-arts
13,33 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 balení
35,99 €
Predajca: ESENG
249,93 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 túb x 12 ml, 4 balenia
25,99 €
Predajca: ESENG
23,63 €/1l

Súprava farieb na sklo Phoenix Glass Paint - 18 farieb à 30 ml, transparentná a lesklá na sklo, keramiku a porcelán



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,84 €
Predajca: Phoenix-arts
29,33 €/1l

Sada matných akrylových farieb pre umelcov vo fľašiach 12 x59 ml
17,26 €
Predajca: Phoenix-arts
24,38 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 10 × 22 ml – umelecké farby v tubách, vysoko pigmentované akrylové farby na maľovanie, DIY a hobby
12,96 €
Predajca: Phoenix-arts
58,91 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml, 24 farieb+6 krabičiek+10 štetcov
16,99 €
Predajca: ESENG
58,99 €/1l

Sada neónových akrylových farieb 8x21ml Phoenix - žiarivé farby pre domácich majstrov, plátno, školu, ručné práce, umenie - umelecká kvalita, rýchloschnúce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,65 €
Predajca: Phoenix-arts
57,44 €/1l

Akrylové farby 24 farieb Tuby 12 ml Na plátno Drevo a keramiku
10,99 €
Predajca: RAGI
38,16 €/1l

Sada akrylových farieb 8x21ml Glow in the Dark Phoenix - farby svietiace v tme, neónové farby, netoxické, pre umelcov a deti
9,48 €
Predajca: Phoenix-arts
56,43 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6 farieb x 75 ml akrylovej farby
10,51 €
Predajca: Phoenix-arts
140,13 €/1l

Akrylová lesklá farba Pebeo Artist, 400 ml
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
79,12 €/1l

Sada temperových farieb Jolly Super Tempera – tekuté farby – 14 farieb – 9341-0003
12,05 €
Predajca: KlockiEduPL

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 farieb+3 krabičky+7 štetcov
9,99 €
Predajca: ESENG
69,38 €/1l

Amsterdam 17096222, Zelená, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,33 €/1l

Amsterdam 17098052, Meď, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
148,75 €/1l

Amsterdam | Acrylfarbe 120ml Neapelgelb rot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
133,33 €/1l

Amsterdam 17093112, Oranžová, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,75 €/1l

Akrylový gélový médium lesklý Phoenix 250 ml – štruktúrovaný gél GHGM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Predajca: Phoenix-arts
27,96 €/1l