4,8



Na základe 23 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bosch W7-52326S, Siemens VS08.; Bosch BSG8..., 165 mm, 85 mm, 230 mm, 270 g, 4 kusov19,73 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nedis VCFI205KAR, Plast21,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Rowenta WB305120, 3 L, 60 mm, 220 mm, 250 mm, 200 g, 5 kusov9,29 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Swirl S 71, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Box, 238 mm, 166 mm, 74 mm10,22 €
Predajca: PG-Service

Bosch BBZ123FP, Vrecko na prach, Biela
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Siemens VZ41FGALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Box, 241 mm, 168 mm
19,36 €
Predajca: somnia24

Bosch 2 605 411 167, GAS 25 Professional, 5 kusov
51,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch 1 605 411 028, 1 kusov
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bosch 2 605 411 062, Šedá, 5 kusov
141,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bosch 1609201628, 5 kusov, 5 kusov
55,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xavax HO 03, 135 mm, 98 mm, 4 kusov, 1 kusov
6,90 €
Predajca: KOKA

Moulinex A26B09, 170 mm, 250 mm, 5 kusov
28,89 €
Predajca: InstaSpares

AEG 900 923 044, 165 mm, 50 mm, 240 mm, 160 g
42,16 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Variant M.SI08, Siemens/Bosch D, E, F, G, H, 5 kusov, 2 kusov
26,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Wpro AE01-MW, 16,5 mm, 23,5 mm, 5 mm, 4 kusov
28,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Swirl A 07, 167 mm, 237 mm, 74 mm, 200 g, 4 kusov, 1 kusov
21,13 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xavax 00110018, 90 mm, 85 mm, 275 mm, 163 mm, 65 mm, 158 g
6,49 €
Predajca: KOKA

BOSCH - Vrecko do vysávača VR8 - 00459280
30,97 €
Predajca: InstaSpares

Swirl Y 204, 236 mm, 166 mm, 74 mm, 180 g, 4 kusov, 1 kusov
9,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makita 1912R3-4, 5 kusov
36,67 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Syntetické vrecká do vysávača BBZ41FK, 4 ks.
Funkčnosť
- Až o 50 % dlhšia životnosť: Vďaka vysokej účinnosti pri zachytávaní prachu nie je potrebné ich často meniť.
- Optimalizovaná ochrana: Presné prispôsobenie vrecka zabraňuje vniknutiu prachu do motora – pomáha predĺžiť životnosť zariadenia.
- Zabezpečená hygiena: 99,9 % jemných častíc prachu je filtrovaných a hygienická západka zaisťuje čistú likvidáciu.
- Vyššia čistiaca účinnosť: Výrazne vysoký prietok vzduchu zaisťuje vynikajúce výsledky čistenia, aj keď je vrecko plné.
- Výnimočná odolnosť proti trhlinám: Originálne vrecká sú mimoriadne odolné vďaka materiálu z fleeču, ktorý je odolný proti trhlinám.
Vlastnosti
- Kompatibilita: Bosch, Siemens
Obsah balenia
- Počet prachových vriec: 4 ks.
- Počet filtrov: 1 ks.
Objavte dokonalé čistenie domácnosti s vreckami do vysávača Bosch BBZ41FK, ktoré sú základnýmnáhradným príslušenstvom pre váš vysávač Bosch. Tieto vysokokvalitné vrecká sú špeciálne navrhnuté pre optimálny výkon a bezchybnú kompatibilitu s vysávačom Bosch Siemens.
Súprava Bosch BBZ41FK obsahuje:
- 4 vysokokapacitné vrecká na prach
- 1 náhradný filter pre vynikajúcu filtráciu
Tieto vrecká do vysávača sú vyrobené z pevných a odolných materiálov a zabezpečujú účinný zber prachu, vďaka čomu je vzduch vo vašej domácnosti čistejší a zdravší. Ich pokročilá konštrukcia umožňuje optimálne prúdenie vzduchu, čím sa zachováva sací výkon vášho spotrebiča.
Vrecká na prach Bosch BBZ41FK sú navrhnuté tak, aby dokonale pasovali na kompatibilné modely Bosch a Siemens a zabezpečili vzduchotesné utesnenie, ktoré zabraňuje úniku prachu počas výmeny. Tento dômyselný dizajn pomáha udržiavať vaše domáce prostredie hygienické a bez alergénov.
Kľúčové vlastnosti:
- Zaručená kompatibilita s vybranými vysávačmi Bosch a Siemens
- Optimalizovaná kapacita pre menej častú výmenu
- Pokročilá filtrácia na zachytávanie aj tých najjemnejších častíc
- Jednoduchá inštalácia a výmena
Kompaktné balenie (235 x 50 x 165 mm) obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoj vysávač udržali v optimálnom stave celé mesiace. Tieto vrecká do vysávača Bosch s hmotnosťou iba 100 gramov sa ľahko skladujú a sú vždy pripravené na použitie.
V BestDigit chápeme, že je dôležité udržiavať váš domov čistý a váš vysávač účinný. Preto ponúkame tieto originálne vrecká Bosch, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť pre vaše každodenné upratovanie.
Neohrozujte výkon svojho vysávača s generickými vreckami. Vyberte sináhradný nástavec Bosch BBZ41FK pre vynikajúce čistenie a dlhšiu životnosť vášho spotrebiča. Kúpte si ho teraz a zažite rozdiel v kvalite čistenia vo vašej domácnosti!
- Kompatibilita:
- Bosch, Siemens
- Šírka balenia:
- 235 mm
- Hĺbka balenia:
- 50 mm
- Výška balenia:
- 165 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 100 g
- Počet vreciek na prach:
- 4 kusov
- Počet filtrov:
- 1 kusov
Údaje o balení
- Hmotnosť balenia: 100 g
- Hĺbka balenia: 50 mm
- Šírka balenia: 235 mm
- Výška balenia:165 mm
Obsah balenia
- Počet filtrov: 1 ks (s)
- Počet vreciek na prach: 4 ks
Funkcie
- ul.
Ak sa radi staráte o každý detail vo svojej domácnosti a vlastníte najnovšie výrobky, ktoré vám uľahčia život, kúpte si náhradné vrecko do vysávača BOSCH BBZ41FK za najlepšiu cenu.
- Typ: BOSCH B41ZBZ:
- Náhradné vrecko do vysávača
- Náhradné vrecko
- Jednotky: 4 jednotky
- Obsahuje: Filter
- Kompatibilné:
- Bosch
- Siemens
- Hmotnosť: 100 g
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
BSH Hausgeräte GmbH
Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Nemecko
81739 - Munchen
+34 683 46 88 81
[email protected]
- Vrecko Hoover typu K a mikrohygienický filter
- Syntetický netkaný materiál zabezpečuje maximálnu absorpciu jemného prachu
- Až o 50 % dlhší výkon: Menej častá výmena vrecka na prach vďaka mimoriadne vysokej kapacite na zachytávanie prachu
- Optimalizovaná ochrana: Presné uloženie prachového vrecka zabraňuje prenikaniu prachu do motora - to pomáha predĺžiť životnosť spotrebiča
- Vyšší čistiaci výkon: Mimoriadne vysoký prietok vzduchu pre vynikajúce výsledky čistenia, aj keď je vrecko plné
Typové označenie: Typ K
Vrecko pre vysávač bosch bbz41fk
Bosch BBZ41FK. Kompatibilita: Bosch, Siemens. Šírka balenia: 235 mm, hĺbka balenia: 50 mm, výška balenia: 165 mm. Počet prachových vreciek: 4 ks, Počet filtrov: 1 ks
Hlavné vlastnosti \r\n \r\n Technické údaje \r\n Počet vreciek 4 ks \r\n Počet filtrov 1 ks \r\n Kompatibilné produkty Bosch, Siemens \r\n
Bosch BBZ41FK - Súprava vrecka - pre vysávač - pre Bosch BSN 1810
4 vrecká + 1 mikrofilter
- Vhodné pre výrobcov
- BoschSiemens
- Výrobca
- Počet kusov
- 4
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4242002518152
- Číslo od výrobcu
- BBZ41FK
- Vhodné pre výrobcov
- BoschSiemens
- Výrobca
- Počet kusov
- 4
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4242002518152
- Číslo od výrobcu
- BBZ41FK
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bosch W7-52326S, Siemens VS08.; Bosch BSG8..., 165 mm, 85 mm, 230 mm, 270 g, 4 kusov
19,73 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Siemens 17000940, Vrecko na prach, Bubnový vysávač, Biela, Bosch, CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE, ICEA S-83-596, Box
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch BBZ123FP, Vrecko na prach, Biela
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch BBZ41FG, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Modrá, Biela, Bosch, BSG7/BSG6/BSGL4/BSGL3/BGL3/BSGL2/BSD/BSA/BSB, 100 g
29,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Bosch BBZWD4BAG, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Bosch, AquaWash & Clean, 4 kusov
14,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Siemens VZ41FGALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Box, 241 mm, 168 mm
19,36 €
Predajca: somnia24

Swirl S 67, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Box, 11 mm, 18 mm, 1 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service

8x vrecko do vysávača Bosch BBZ41FGALL PowerProtect typ G
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Bosch BBZAFGALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Bosch, 100 g, Visiaca škatuľa
12,90 €
Predajca: velmontask

Bosch BBZ16GALL, Vrecko na prach, Cylindrový vysávač, Biela, Bosch, 690 g, Box
36,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Siemens TZ80002B, Čistiace tablety, Siemens, TASSIMO, 3 kusov, 36 g, 84 mm
418,89 €/1kg
15,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Bosch TCZ8002A, 126 g, GHS07: Škodlivé, Upozornenie, H315: Causes skin irritation, H317: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu, H319: Spôsobuje..., P102: Uchovávajte mimo dosahu detí., P264: Po manipulácii starostlivo umyte..., P280: Noste ochranné rukavice/ochranný...
19,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Silit Arbeitsventil Sicomatic t-plus+classic
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leifheit Telegant Plus 70, Sušiak na bielizeň na stenu, Biela, 1 kusov
27,75 €
Predajca: velmontask

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

KS Tools 518.0517, Chrómovo-vanádová oceľ, Chróm, 16x18 mm, DIN 3118, 350 mm, 168 g
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Melitta 202034, Kávovary, Tekuté, 250 ml, 42 mm, 70 mm, 162 mm
57,48 €/1l
14,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nilfisk 30050002, Vrecko na prach, Syntetický, 4 kusov, 4 kusov, 1 kusov
33,29 €
Predajca: InstaSpares

Siemens PowerProtect, Vrecko na prach, Univerzálne, Biela, 240 mm, 165 mm, 285 mm
35,52 €
Predajca: Di-Life

Leifheit upratovacia súprava Clean Twist M Ergo Mobile 52121
60,03 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,20 €/1kg
11,04 €
Predajca: Teshop

Leifheit Clean Twist Mop Ergo mobile, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
38,99 €
Predajca: velmontask

Bosch BBZ41FGALL, Taška na prenášanie, Cylindrový vysávač, Biela, Bosch, 140 g, Visiaca škatuľa
33,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Leifheit Rollfix 210, Šnúry na bielizeň, Biela, 1 kusov
23,99 €
Predajca: egenta-shop

HP Poly Karbónovo-čierne slúchadlá do uší Poly Voyager Free 60+ UC M + adaptér BT700 USB-A + nabíjacie puzdro s dotykovou obrazovkou, Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
1 263,13 €
Predajca: Technology-Germany

Nilfisk 128389187, Vrecko na prach, Biela, 4 kusov, 4 kusov
18,37 €
Predajca: Stimgo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednané popoludní, doručené na druhý deň
Veľmi dobré. Bol to výrobok pre starší vysávač, ktoré bolo ťažké získať.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

10x náhradné vrecká do vysávača Sillar pre Makita VC2012L, VC2511, VC2512L od P-72899



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
Predajca: CSVK

10x Sáčky do vysávača Karcher WD2 WD3 200 MV3 4001 4002 KWD1 KWD2 KWD3
14,99 €
Predajca: CSVK

10× náhradné vrecká do vysávača Sillar pre Parkside PWD 30 A1 – syntetické filtračné vrecká z mikrovlákna



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,99 €
Predajca: CSVK

Vrecká do vysávača – 16 ks – pre Dreame L10s Ultra, Dreame X30, X40, X50 – vrecká do vysávača
22,99 €
Predajca: SuperMerchant

Swirl Y 05, Vrecko na prach, Biela, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(38)Počet hodnotení: 38
11,15 €
Predajca: PG-Service

20 vrecúšok do vysávača Sillar + 2 filtre pre vysávače Kärcher WD2, WD3, SE4001, KWD1, KWD2, KWD3
30,99 €
Predajca: CSVK

8x vrecko do vysávača Bosch BBZ41FGALL PowerProtect typ G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
27,00 €
Predajca: CSVK

24x Hoover Telios Extra vrecká do vysávača + 6x sací filter



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Predajca: CSVK

12× originálny prachový sáčok Bosch BBZ41FGALL typ G ALL – PowerProtect mikrovláknový sáčok



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
29,90 €
Predajca: CSVK

Sillar 20x syntetické vrecká do vysávača – kompatibilné s vysávačmi Rowenta, Tefal, Silence Force, Compact Power a X-Trem Power



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
23,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: CSVK

Sillar 10 vreciek do vysávača + skladaný filter pre priemyselný vysávač Bosch GAS 25 Starmix – náhradná sada



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: CSVK

12× Sillar vrecká do vysávača a 1x HEPA filter pre Rowenta Silence Force, náhradný set pre vysávač



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: CSVK

Záchytný vak Leaf Bag Záchytný vak pre vysávač listov na viacnásobné použitie 40L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,99 €
Predajca: CSVK

8× originálny vysávačový sáčok Bosch BBZ41FGALL typ G ALL – PowerProtect mikrovláknový sáčok



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,90 €
Predajca: CSVK

INF Náhradná nádoba na prach + filter pre vysávače Dyson V11, V15, SV14, SV15, SV22



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,59 €
Predajca: INFshop

10 kusov Profesionálny flísový sáčok na vysávanie pre Bosch Gas 25 / Gas 50



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(21)Počet hodnotení: 21
19,99 €
Predajca: CSVK

Sillar Vrecká do vysávača, sada 10 ks – náhradné vrecká z mikrovlákna, kompatibilné s Vorwerk Kobold VK140 / VK150, FP140/150



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
21,90 €
Predajca: CSVK

24x vrecká WORWO pre vysávače iRobot Roomba CleanBase i3+ i4+ i7+ j7+ s9+
24,99 €
Predajca: CSVK

WORWO POWER BAG Vysávačové vrecká, sada 10 ks – náhradné, kompatibilné s Nilfisk VP300 / GD 1000 – mikrovlákno*



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,98 €
Predajca: CSVK

Sillar 10x vrecká do vysávača pre Parkside PWD PNTS PWS mokrý/suchý vysávač, náhradné filtračné vrecká



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
16,99 €
Predajca: CSVK