Instantné kávy
1 852 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ďalšie informácie o reklame

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ďalšie informácie o reklame

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,71 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
87,10 €/1kg

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mliekom a cukrom, 12 tyčiniek x 25 g
18,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin

HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(100)Počet hodnotení: 100
55,00 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Euroshare
5,50 €/1kg

Open Food 4005500274995, 275 ml, 14 ml, Sugar, salt, 11% of instant coffee, flavors (with milk ), 71 kcal, 1,6 g, 10,8 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,81 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,19 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Začať šetriť
Krüger Family Cappuccino White 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
4,76 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,58 €/1kg

Sladová káva - Chocolino instantná 175g
10,84 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
61,94 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

VENESSA VT S+ Topping 20 x 750g obsah mlieka 99,8% pre plnoautomatické kávovary Skladovacie balenie
109,98 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Euroshare
7,33 €/1kg

Instantná káva - Lupine náplňové vrecko 200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
16,32 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
81,60 €/1kg

MASSIMO Frappé Čokoládový nápoj 250g (10 kúskov po 25g) – Výborný instantný nápojový prášok s instantnou kávou, obsahuje kofein, rýchla príprava



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
38,36 €/1kg

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,52 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
18,52 €/1kg

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádychom kakaa 1000g
7,06 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,06 €/1kg

Čekankový originál 1 200 g
14,99 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: LowCarb
9,99 €/1kg

Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,47 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
47,35 €/1kg

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
9,91 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
26,62 €/1kg

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,37 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
99,80 €/1kg

HEARTS Cappuccino Mix, 6 ochutnávok á 1kg (viedenská melanž, írsky krém, amaretto, karamel, biela a s jemným nádychom kakaa) Rodinné balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
39,60 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Euroshare
6,60 €/1kg

VENESSA VCC 35 Kávová smotana 5 x 1kg hodnotné balenie Vhodné pre predajné automaty Kávová smotana



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
26,29 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Euroshare
5,26 €/1l

VENESSA VCC 35 Kávová smotana 20 x 1kg hodnotné balenie Instantná kávová smotana



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
102,30 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Euroshare
5,12 €/1kg

Jacobs Espresso instantná káva 25 tyčiniek á 1,8g balenie 4 180g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,54 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Instantná káva – náplňové vrecká s lupínami, 200 g, balenie 2 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,58 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
56,45 €/1kg

Jabobs káva instantný nápoj typ cappuccino typ karamelové balenie 360g
11,28 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
31,33 €/1kg

Krüger ľadová káva Caramel Crunch nápojový prášok 10x15g balenie 150g
5,17 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,36 €/1kg

MASSIMO Frappé Caramel 250g (10 tyčiniek á 25g) Instantný nápoj v prášku s instantnou kávou, s kofeínom, rýchla príprava



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,59 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
38,36 €/1kg

Idea Coffee Gold Express



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
13,49 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
67,45 €/1kg

ŠPALOVÁ KÁVA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,57 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Biogo
65,70 €/1kg

Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
80,20 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix
66,83 €/1l

VENESSA VT 20 Topping 10 x 1kg sušeného odstredeného mlieka 20% obsah mlieka Do kávovaru



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
53,90 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Euroshare
5,39 €/1kg

JACOBS Professional rozpustná káva Krönung rozpustná káva instantná káva 1 x 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
41,50 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
83,00 €/1kg

Nestlé 12025578 Nestlé GLORIA Kaffeeweißer 500,0 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,17 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
30,34 €/1kg

Krüger Chai Latte Vanille Zimt Classic India cremig 250g 2er Pack
18,90 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed

JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
61,76 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: VaVaDo
61,76 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Ďalšie informácie o reklame

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Exporgin
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- TSI Consumer Goods
- Blendea
- OAK 1753
- Jacobs
- Nestlé
- 4slim
- A. Vogel
- Activlab
- Alce Nero
- Allos
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Bärenmarke
- BARÚ
- Bauckhof
- Beagely Copperman
- Biogo
- Cafe Hag
- Caffe Gondoliere
- Caffè Gondoliere Gold
- Carousel
- CARUNO
- Cerolka
- Cinesso
- COCOA
- COMPLETA
- CONDETTA GMBH & CO. KG
- Cosmoveda
- Dallmayr
- DIET-FOOD
- Dvaro Kavos
- DXN
- EDE
- Eduscho
- Eilles
- Four Sigmatic
- Fresh Nuts GmbH
- GIA
- Gino Gelati
- Grandos Café
- GREEN ORGANIC
- GUNZ - Fine european food
- H. Schoppe & Schultz GmbH & Co. KG
- Hearts & Roses London
- Hellma
- HELLMA Gastronomie Service GmbH
- Idee Kaffee
- INKA
- Jacobs Douwe Egberts HQ
- Jakobs
- Karl Krueger
- KRU
- KRUGER
- Krüger Family
- Lebensbaum
- Lekkerland
- LIMA (sosy sojowe, kawy zbożowe)
- LIMA FOOD
- LimaFood
- Lovechock
- Lucaffé
- Luxofit
- Maggi
- Maharishi Ayurveda
- mahmood
- Mahmood Coffee
- Meesterschap
- Melitta
- Merkloos
- MK CAFE
- MOKATE
- Mokate S.A.
- Mount Hagen
- MOUNT HAGEN (kawy)
- Naturata
- Nescafé
- Niederegger
- OATLY
- OEM
- Open Food
- Organo Europe
- PRIMA®
- Pural
- PURASANA
- RAPUNZEL
- Segafredo
- Selgros
- Siberia Group, ULAN GmbH
- siloe
- Sinfo
- SkimaCoffee
- SONNENTOR
- Starbucks
- Tchibo
- Trung Nguyen
- USY
- Venessa
- YVY Maté
- ZESTAWY
- Zonnatura
- Zotter
Hmotnosť
- Pod 0,1 kg
- 0,1 – 0,2 kg
- 0,2 – 0,3 kg
- 0,3 – 0,7 kg
- Nad 0,7 kg
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- 30 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie