Vlna
8 994 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Yarn Art Baby Bavlna 400 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,38 €/1m
Ďalšie informácie o reklame

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, 4-vláknová priadza s farebným prechodom na háčkovanie a pletenie 217
14,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
59,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 54 marine



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(126)Počet hodnotení: 126
55,35 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 107,00 €/1kg

Alize Velvet, 56 červená



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(42)Počet hodnotení: 42
12,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
123,00 €/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 460 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,75 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,35 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 107,00 €/1kg

YarnArt Dolce, 748 červená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
12,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
123,00 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Vlna a oveľa viac
Začať šetriť
Yarn Art Piuma 4402 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
57,20 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,57 €/1m

YarnArt Jeans (50g/160M) 23 orange



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(43)Počet hodnotení: 43
58,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 179,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Priadza DMC Samara – 100 % polyester (farba 401)
9,79 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
97,90 €/1kg

Yarn Art Piuma 4401 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
56,10 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,56 €/1m

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Moss Green Špagát



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(37)Počet hodnotení: 37
19,89 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
39,78 €/1kg

Himalaya Everyday Bebe 70142 Pletacia priadza
6,58 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,02 €/1m

Himalaya Everyday Bebe 70117 Pletacia priadza
6,68 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,02 €/1m

Schachenmayr Soft & Easy 00090 Silver Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
9,39 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
92,06 €/1kg

Schachenmayr Soft & Easy 00066 Mint Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
9,79 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
95,98 €/1kg

Schachenmayr Soft & Easy 00031 Fuchsia Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
9,18 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
90,00 €/1kg

Yarn Art Jeans 70 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(43)Počet hodnotení: 43
65,05 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,41 €/1m

Yarn Art Ribbon 769 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,10 €/1m

Yarn Art Jeans 88 Dark Yellow Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(126)Počet hodnotení: 126
58,15 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 163,00 €/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 404 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 254,00 €/1kg

Alize 5x 100 g Puffy vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (biela – 55)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Lana Grossa Landlust Soft Tweed 90 klasická krútená tvídová priadza z panenskej vlny s viacfarebnými nopkami 90 m farba 003 - sivo-hnedá strakatá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
392,00 €/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 52 grün



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(126)Počet hodnotení: 126
58,80 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 176,00 €/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
60,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 211,00 €/1kg

Drops Lima Uni Colour 0100 Off White Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
135,80 €/1kg

Gründl Bavlna quick uni,50g.100%bavlna,mercerovaná,háčkovacia a pletacia priadza,50g / 125 m,NS 3-4 153 signálna červená
17,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
358,00 €/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 450 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
58,95 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 179,00 €/1kg

Drops Fabel Uni Colour 113 Ruby Red Pletacia priadza
6,58 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,03 €/1m

Yarn Art Jeans 90 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(126)Počet hodnotení: 126
57,10 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 142,00 €/1kg

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(173)Počet hodnotení: 173
7,61 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: VISO
0,06 €/1m

Himalaya Everyday Bebe 70129 Pletacia priadza
7,29 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,02 €/1m

Himalaya Everyday Bebe 70110 Pletacia priadza
6,48 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,02 €/1m

Alize 1x 100g priadze Diva Fine, jednotná farba, vhodná na háčkovanie a pletenie (burgundská - 57)
4,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
49,00 €/1kg

Yarn Art Piuma 4405 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
56,65 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Farba
- Béžová
- Hnedá
- Biela
- Modrá
- Zelená
- Ružová
- Šedá
- Červená
- Žltá
- Viacfarebné
- Čierna
- Fialová
- Oranžová
- Tyrkysová
- Strieborná
- Zlatá
- Transparentné
- Prirodzené
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 15 €
- 15 – 50 €
- 50 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Výrobca
- YarnArt
- DMC
- ALIZE
- Bobbiny
- Schachenmayr
- Anchor Books
- Ariadna
- Art'is Yarn
- Bellatex
- Boss
- BRIOCHIN
- CANDeal
- Ciocca
- Cocosity
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Drops
- easy home
- Exquisit
- Fairyland
- Famanu
- Folia
- Gistuch
- Glorex
- Goldina
- GOMETY
- Graine Créative
- Großhandelshaus für Woll- u. Kurzwaren Max Gründl e.K.
- gründl
- Guess
- Hengrongshen
- Himalaya
- Hobby Yarn
- iegrow
- ILAUKE
- Import
- Katia
- KLK Commerce
- KnitPro
- KnorrPrandell
- Lana Grossa
- LATRAT
- LEREATI
- Lighterday
- LIHAO
- Lovable
- Madame Tricote Paris
- Made in Turkey
- Mango
- Markenlos
- Maxee
- Merkloos
- MEZ
- nic
- Nice Life
- Northix
- OEM
- Papatya
- Penword
- Prym
- QUARKZMAN
- QUUPY
- RAGNO
- RAGNO SPORT
- Ranjima
- RAPUNZEL
- Reborn Yarn
- Rico
- Rico Design
- Riddur
- Rosários 4
- Sass & Belle
- Scheepjes
- Sonstige Verlage
- Sonstiges
- Tommy Hilfiger
- Tricot Cafè
- Twister
- Uiopa
- Unbekannt
- Wenko
- wintfarm
- Zayookey
Kategória
- Vlna
- Iné výtvarné potreby
- Výtvarné a kreatívne sady
- Maliarske stojany
- Výrobky z polystyrénu
- Plátna a klinové rámy
- Kornúty pre prvákov
- Modelovacie hmoty
- Výrobky z dreva
- Šnúrky
- Modelovacie formy
- Odlievacie živice
- Materiál pre výrobu šperkov
- Umelecké štetce
- Tavné pištole a príslušenstvo
- Knôty sviečok
- Korálky
- Farby na sklo
- Šablóny
- Výtvarné fólie
- Machová guma
- Modelovacie drôty
- Rúna na modelovanie
- Výrobky z plasu
- Šnúry a špagáty
- Pena na aranžovanie
- Modelárske nože
- Vosk na sviečky
- Stuhy
- Mašle
- Poháre na štetce
- Drevené korálky
- Pružiny
- Mozaikové kamienky
- Formy na sviečky
- Lyko
- Pohyblivé oči
- Lepidlá
- Kutilské nožnice
- Kontúrovacie nožnice
Zákaznícke recenzie
a ďalšie