Výrobky z polystyrénu
219 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Rezák na polystyrén 155 cm + 3 drôty



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
279,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
19,24 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Rezák na polystyrén 102 cm + 3 drôty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
229,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
30,53 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Rezák na polystyrén 60 cm + 3 drôty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
36,18 €/1kg
Bestseller

Presný horúci drôtový rezač, elektrický rezač peny, rezač polystyrénu – FOAMPEN 100 mm



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Mormark

Presný rezač s horúcim drôtom, elektrický rezač peny, rezač polystyrénu – FOAMPEN 200 mm



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Mormark

Polystyrénové trblietavé guľôčky 2-3mm 10g - zlaté
0,66 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,59 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart
59,00 €/1kg

Polystyrénové usporiadanie krúžku d50cm
8,52 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: VISO
Naše najlepšieponuky
Výrobky z polystyrénu a oveľa viac
Začať šetriť
2 Rezací drôt pre rezačku polystyrénu Žiarivý drôt Vykurovací drôt 160 cm ETICS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa

relaxdays 10027914_0 relaxdays Styroporform Kugeln sortiert 72 Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,90 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: everybuy_at
262,73 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Presný rezač s horúcim drôtom, elektrický rezač peny, rezač polystyrénu – FOAMPEN 200 mm



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Mormark
Ďalšie informácie o reklame

720 ks polystyrénových guličiek, zmiešané, malé a veľké guličky na tvorenie a maľovanie, polystyrénové guličky, ∅: 2, 5 a 7 cm, biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Relaxdays
863,55 €/1kg

Polystyrénové polkruhy Glorex Ø 30 cm
63,25 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
15 812,50 €/1kg

Rezák na polystyrén 155 cm + 3 drôty



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
279,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
19,24 €/1kg

Rezák na polystyrén 155 cm + 5 drôtov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
329,07 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
22,69 €/1kg

Balenie 12 ks polystyrénových srdiečok, 6 cm
9,72 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

GLOREX polystyrénová guľa deliteľná 25 cm
9,21 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: M_plus_L

Iglu Kombi 2000 polystyrénové bloky 100 x 25 x 25 cm | EPS 25 + 1 cm EPS 80 | polystyrén
32,89 €
plus 9,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Stadlergroup-GmbH

720 ks polystyrénových guličiek, zmiešané, malé a veľké guličky na tvorenie a maľovanie, polystyrénové guličky, ∅: 2, 5 a 7 cm, biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
94,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Relaxdays
863,55 €/1kg

Creativ Company 543022, Detská remeselná súprava, Polystyrén, Biela
34,25 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 8. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

LOVEART polystyrénové guľôčky 10 mm - 50ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,60 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,50 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart

Rezák na polystyrén 102 cm + 3 drôty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
229,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
30,53 €/1kg

LOVEART polystyrénové guľôčky 7-9 mm - 10g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,68 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart
68,00 €/1kg

LOVEART polystyrénové loptičky mix veľkostí - 36ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,89 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart

10 polystyrénových vajec 8 cm vajce polystyrén biely vyrábať maľovať flitre lepiť Veľká noc



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,92 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VISO
1 184,00 €/1kg

Rezák na polystyrén 60 cm + 3 drôty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,00 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Kaminbau-Mierzwa
36,18 €/1kg

Penový kužeľ, výška 11 cm, 1 ks.
5,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant

Penový polystyrénový kužeľ 18 cm 1 ks.
10,98 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

EasyStone Polystyrénové debnenie 100 x 25 x 30 cm | EPS 40 | Polystyrén
244,00 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Stadlergroup-GmbH

LOVEART polystyrénové guličky 15 mm LOVEART - cca 30ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,64 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart

Polystyrénové guľôčky 4-6 mm - 10 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,68 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Loveart
68,00 €/1kg

KNORR PRANDELL 21-6760058 Polystyrénová guľa, Ø5cm, biela
30,75 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. októbra
Predajca: VaVaDo

Creativ Company 543062, Detská remeselná súprava, Polystyrén, Biela
35,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at

Creativ Company 54310, Detská remeselná súprava, Polystyrén, Biela
30,76 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: M_plus_L

Creativ Company polystyrénové loptičky biele, 5ks.
20,06 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: MrPackage

Creativ Company 543231, Biela, Polystyrén, 5 kusov, 120 mm
24,33 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: EW_Trade
243,30 €/1l

Creativ Company CC polystyrénové loptičky 10 cm 5 kusov
57,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Tormino
579,50 €/1l

Polystyrénové vajcia
21,17 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: M_plus_L
Ďalšie informácie o reklame

288 ks polystyrénových guličiek, zmiešané, malé a veľké guličky na tvorenie a maľovanie, polystyrénové guličky, ∅: 2, 5 a 7 cm, biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
54,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Relaxdays
499,91 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

144 ks polystyrénových guličiek, zmiešané, malé a veľké guličky na tvorenie a maľovanie, polystyrénové guličky, ∅: 2, 5 a 7 cm, biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: Relaxdays
363,55 €/1kg
Doručenie
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 10 €
- 10 – 30 €
- 30 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Kaminbau Mierzwa
- Mormark
- Relaxdays
- Glorex
- Rayher
- ALIGA
- Arvex
- Brewis
- CRAFT SO ZÁBAVOU
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Dalprint
- Dalprint dpCraft
- dedra
- DEDRA-EXIM
- Euro-Trade
- EXTOL PREMIUM
- Folia
- HIRSCH Porozell GmbH
- Hobbygroep
- Hurt 7&7
- INTERDRUK
- Klimas
- KnorrPrandell
- Loveart
- Markenlos
- MARTOM
- Merkloos
- MFP
- MSW
- Neuveden
- Nikcorp
- NoBrand
- oCreon
- PADU
- Papyrus
- PARTYPAL
- Pebaro
- Pro Kids
- PRODUCENT
- Publisher Not Specified
- Rosenzweig
- SEZAM
- Stafil
- Stalgast
- Stoklasa
- TITANUM
- Trend Pool
- TRIZERATOP
- Unbekannt
- Unknown
- Widmann
- Wiky
Kategória
- Výrobky z polystyrénu
- Iné výtvarné potreby
- Výtvarné a kreatívne sady
- Maliarske stojany
- Plátna a klinové rámy
- Kornúty pre prvákov
- Modelovacie hmoty
- Výrobky z dreva
- Šnúrky
- Vlna
- Modelovacie formy
- Odlievacie živice
- Materiál pre výrobu šperkov
- Tavné pištole a príslušenstvo
- Umelecké štetce
- Knôty sviečok
- Korálky
- Farby na sklo
- Šablóny
- Machová guma
- Výtvarné fólie
- Modelovacie drôty
- Rúna na modelovanie
- Výrobky z plasu
- Šnúry a špagáty
- Pena na aranžovanie
- Modelárske nože
- Vosk na sviečky
- Stuhy
- Mašle
- Poháre na štetce
- Drevené korálky
- Pružiny
- Mozaikové kamienky
- Formy na sviečky
- Lyko
- Pohyblivé oči
- Lepidlá
- Kutilské nožnice
- Kontúrovacie nožnice
Zákaznícke recenzie
a ďalšie