Vlna
8 969 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Yarn Art Baby Bavlna 400 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,38 €/1m
Ďalšie informácie o reklame

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, 4-vláknová priadza s farebným prechodom na háčkovanie a pletenie 217
14,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
59,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Priemyselné vlákno Anchor Freccia 12 – mercerizovaná bavlnená niť na jemné háčkovanie (farba 00302)
4,29 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
0,02 €/1m

Priem vlákno Anchor Freccia 12 – kvalitná bavlná priadza na háčkovanie (farba 00046)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,29 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
0,02 €/1m

Anchor Freccia 12 – Jemná bavlnená priadza vhodná na jemné háčkovanie (farba 00227)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,29 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
0,02 €/1m

Priemyselné vlákno Anchor Freccia 12 – bavlnené vlákno na jemné háčkovanie (farba 00134)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,29 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
0,02 €/1m
Naše najlepšieponuky
Vlna a oveľa viac
Začať šetriť
Anchor Freccia 12 – Jemná bavlnená priadza vhodná na jemné háčkovanie (farba 00006)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,29 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
0,02 €/1m

Alize Softy 87 Pletacia priadza
54,85 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 097,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Leonora by Permin - Jemná hodvábno-vlneno-vlasová priadza (34 sage green)
5,39 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
215,60 €/1kg

Leonora by Permin – Luksusowa włóczka z jedwabiu, wełny i kid moheru (41 nebelwald)



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,39 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
215,60 €/1kg

DMC Révélation - farebná priadza 19 % vlna, 78 %.Polyakryl, 3 % polyester (farba 201)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,49 €
plus 10,00 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: marussia
56,60 €/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 405 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
58,15 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,35 €/1m

Alize Bavlna Gold 149 Pletacia priadza
58,80 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
588,00 €/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s farebným prechodom, háčkovanie, pletenie (5742)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Yarn Art Marshmallow 905 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
44,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1,48 €/1m

Yarn Art Etamin 434 Pletacia priadza
56,20 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
0,31 €/1m

Drops Air Mix 11 Peacock Blue Pletacia priadza
10,90 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
218,00 €/1kg

Yarn Art Piuma 4419 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
58,45 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,00 €/1kg

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Ink Blue Špagát



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(37)Počet hodnotení: 37
18,89 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
37,78 €/1kg

Alize 5x 100 g vlna Puffy, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (Oatmeal – 599)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

SET 2ks - Priadza BABY ONE - 100g / 250 m - Biela
8,22 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Safüron | 2)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize Puffy 280 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
12,12 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: MegaCompany
121,20 €/1kg

Alize Puffy 56 Pletacia priadza



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
12,12 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: MegaCompany
121,20 €/1kg

Alize 3x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (599)
15,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
53,00 €/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 76 helles türkis



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(126)Počet hodnotení: 126
56,80 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 136,00 €/1kg

Katia Big Merino 1 White Pletacia priadza
4,59 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,06 €/1m

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Yarn Art Stylish Alpaca 7717 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,09 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,02 €/1m

Yarn Art Silky Wool 342 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,05 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
2 522,00 €/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 427 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
62,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
1 254,00 €/1kg

Katia Polar 86 Fawn Brown Pletacia priadza
13,89 €
plus 2,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MUZIKER
0,23 €/1m
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
plus 8,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Farba
- Béžová
- Hnedá
- Biela
- Modrá
- Zelená
- Ružová
- Šedá
- Červená
- Žltá
- Viacfarebné
- Čierna
- Fialová
- Oranžová
- Tyrkysová
- Strieborná
- Zlatá
- Transparentné
- Prirodzené
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 15 €
- 15 – 50 €
- 50 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Výrobca
- YarnArt
- DMC
- ALIZE
- Bobbiny
- Schachenmayr
- Anchor Books
- Ariadna
- Art'is Yarn
- Bellatex
- Boss
- BRIOCHIN
- CANDeal
- Ciocca
- Cocosity
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Drops
- easy home
- Exquisit
- Fairyland
- Famanu
- Folia
- Gistuch
- Glorex
- Goldina
- GOMETY
- Graine Créative
- Großhandelshaus für Woll- u. Kurzwaren Max Gründl e.K.
- gründl
- Guess
- Hengrongshen
- Himalaya
- Hobby Yarn
- iegrow
- ILAUKE
- Import
- Katia
- KLK Commerce
- KnitPro
- KnorrPrandell
- Lana Grossa
- LATRAT
- LEREATI
- Lighterday
- LIHAO
- Lovable
- Madame Tricote Paris
- Made in Turkey
- Mango
- Markenlos
- Maxee
- Merkloos
- MEZ
- nic
- Nice Life
- Northix
- OEM
- Papatya
- Penword
- Prym
- QUARKZMAN
- QUUPY
- RAGNO
- RAGNO SPORT
- Ranjima
- RAPUNZEL
- Reborn Yarn
- Rico
- Rico Design
- Riddur
- Rosários 4
- Sass & Belle
- Scheepjes
- Sonstige Verlage
- Sonstiges
- Tommy Hilfiger
- Tricot Cafè
- Twister
- Uiopa
- Unbekannt
- Wenko
- wintfarm
- Zayookey
Kategória
- Vlna
- Iné výtvarné potreby
- Výtvarné a kreatívne sady
- Maliarske stojany
- Výrobky z polystyrénu
- Plátna a klinové rámy
- Kornúty pre prvákov
- Modelovacie hmoty
- Výrobky z dreva
- Šnúrky
- Modelovacie formy
- Odlievacie živice
- Materiál pre výrobu šperkov
- Umelecké štetce
- Tavné pištole a príslušenstvo
- Knôty sviečok
- Korálky
- Farby na sklo
- Šablóny
- Výtvarné fólie
- Machová guma
- Modelovacie drôty
- Rúna na modelovanie
- Výrobky z plasu
- Šnúry a špagáty
- Pena na aranžovanie
- Modelárske nože
- Vosk na sviečky
- Stuhy
- Mašle
- Poháre na štetce
- Drevené korálky
- Pružiny
- Mozaikové kamienky
- Formy na sviečky
- Lyko
- Pohyblivé oči
- Lepidlá
- Kutilské nožnice
- Kontúrovacie nožnice
Zákaznícke recenzie
a ďalšie