5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý16,69 €
Predajca: Phonmatic

Ďalšie informácie o reklame
Canon 2311B021, 260 g/m², A3156,42 €/1kg
41,45 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon SG-201, 210 mm, 297 mm, 260 g/m220,28 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)118,00 €/1kg
20,06 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
30,05 €/1kg
6,61 €
Predajca: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Lesklý fotografický papier Everyday, 200 g/m2 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,06 €/1kg
12,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B081, Lesk, 200 g/m², Inkjet, 50 listy, 102 mm, 152 mm
13,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Biela, 50 listy, 130 mm, 180 mm
8,97 €
Predajca: M_plus_L

Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
6,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon PP-201, 10 x 15 cm
17,00 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Kodak PHC-80, 80 listy, Kodak Photo Printer Dock, 108 mm, 70 mm, 202 mm, 534 g
76,50 €/1kg
40,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon 1686B072, 5 listy
9,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Canon 8657B005, A4, 20 listy
78,67 €/1kg
16,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B017, 20 kusov, 297 x 420, A3
45,99 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listov, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
64,63 €/1kg
16,48 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 8657B007, A3+, 20 listy
279,81 €/1kg
58,76 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B078
28,52 €/1kg
7,13 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson SureLab Photo Paper Gloss-DS(225) 10cmx15cm 800sheets
123,37 €
-5,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,51 €
Predajca: geniuzcom

Lesklý fotografický papier Canon GP-501, 10 x 15 cm, 210 g, 100 listov, A6, atramentová tlač
182,25 €/1kg
65,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Médiá
Typ média
Fotopapier
Povrchová úprava
Lesklý
Veľkosti médií
100 x 150 mm
Technológia tlače
Striavacia tlač
Obsah balenia
10 listov
Hmotnosť média
170 g/m²
Informácie o kompatibilite
Kompatibilné s
Canon i80, 90
Canon PIXMA iP1200, iP1300, iP1500, iP1600, iP1700, iP2000, iP2200, iP3300, IP4000, iP4200, iP4300, iP5200, iP5200R, iP5300, iP6210D, iP6220D, iP6310D, iP6600D, iP6700D, iP90, iP90v, iX4000, iX5000, mini260, MP150, MP160, MP170, MP180, MP450, MP460, MP490, MP500, MP510, MP530, MP550, MP560, MP600, MP600R, MP750, MP760, MP780, MP800, MP800R, MP810, MP830, MP950, MP960, MX330, Pro9000
Canon SmartBase MP700 Photo
Canon SELPHY DS700, DS810
Canon PIXMA iP1200, iP1300, iP1500, iP1600, iP1700, iP2000, iP2200, iP3300, IP4000, iP4200, iP4300, iP5200, iP5200R, iP5300, iP6210D, iP6220D, iP6310D, iP6600D, iP6700D, iP90, iP90v, iX4000, iX5000, mini260, MP150, MP160, MP170, MP180, MP450, MP460, MP490, MP500, MP510, MP530, MP550, MP560, MP600, MP600R, MP750, MP760, MP780, MP800, MP800R, MP810, MP830, MP950, MP960, MX330, Pro9000
Canon SmartBase MP700 Photo
Canon SELPHY DS700, DS810
- HS kód:
- 37032000
- Rozmery papiera:
- 100 x 150 mm
Lesklý fotografický papier Canon GP-501 "Každodenné použitie "
Lesklý fotografický papier na každodenné použitie a na opakované tlače v kvalite blízkej laboratórnej kvalite. S lesklým fotopapierom na každodenné použitie môžete svojim fotografiám z dovolenky doma dodať lesklý povrch za málo peňazí.
Fotografie z dovolenky
Ak chcete vytlačiť fotografie z dovolenky v kvalite blízkej laboratórnej kvalite, lesklý fotografický papier na každodenné použitie je ideálnou voľbou.
Rýchle schnutie fotografií
Originálny fotografický papier od spoločnosti Canon má mikroporéznu vrstvu, ktorá rýchlo absorbuje atrament pod povrchom a zabraňuje tak jeho prebytočnému usadzovaniu na povrchu papiera. Výsledok: okamžite schnúce výtlačky fotografií.
Dokonalý lesk
Pri lesklom papieri Canon sa atrament zachytáva ešte hlbšie pod lesklým povrchom, ako je to v prípade iných papierov. To znamená, že lesklý povrch je vždy lesklý.
Fotografie, ktoré vydržia celý život
Fotografický lesklý papier na každodenné použitie je dokonale zladený s atramentmi Canon ChromaLife100+. S tlačovou hlavou Canon FINE, originálnymi farbami Canon a vybraným fotografickým papierom Canon môžete zachytiť svoje najlepšie okamihy, chrániť snímky pred vplyvom prostredia a svetla a zachovať ich kvalitu pre ďalšie generácie.
Technické špecifikácie
| Podrobnosti - množstvo (hárky) | 10 |
| Podrobnosti - Použitie | jednostranný |
| Údaje - Formát (cm) | 10x15 |
| Údaje - Povrch | Lesklý |
| Podrobnosti - Gramáž (g / m²) | 170.0 |
> Typ výrobku
- Papier
- Kategória uší (ElektroG): irelevantné
> Preprava
- WEEE: 31262607
> Základné vlastnosti
- Farba: bez farby
> Rozsah dodávky
- Canon GP-501 Glossy Photo Paper Photo Paper
Balení obsahuje 10 listů (10x15cm, 210 g/m2)
Lesklý fotografický papier Canon GP-501. Rozmery média (jeden list): 100 x 150 mm
CANON GP-501 Photo Paper lesklý biely 210g/m2 10x15cm 10 listov. Tento cenovo výhodný lesklý fotografický papier je určený na každodenné použitie.
- Plocha
- 0.015 m²
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 170 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 4960999294049
- Číslo od výrobcu
- 0775B005
- Plocha
- 0.015 m²
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 170 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 4960999294049
- Číslo od výrobcu
- 0775B005
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
105,00 €/1kg
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

HP Lesklý fotografický papier Everyday, 200 g/m2 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,06 €/1kg
12,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
30,05 €/1kg
6,61 €
Predajca: M_plus_L

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
77,19 €/1kg
10,42 €
Predajca: M_plus_L

Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
6,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PP-201, 10 x 15 cm
17,00 €
Predajca: TisknuLevneCZ

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BlitzWolf BW-AH2 Smartwatch Zdravie Monitorovanie hudby Stopky Srdcová frekvencia so silikónovým remienkom Čierna
80,06 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Adler AD 8051, Vrchné plnenie, 3 kg, Modrá, Biela
93,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Shopyourproduct

Apple Watch Series 8 45 mm (A2771) Polnočný športový remienok Midnight Alu GPS Neuwertig
Použité
259,99 €
Predajca: www_fs-t_de

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Batoh Dámske batohy Škola Univerzita Cestovanie Voľný čas Práca s priehradkou na notebook Taška proti krádeži Taška cez rameno (čierna)
21,01 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,96 €
Predajca: odsellingaaa

Canon 0775B081, Lesk, 200 g/m², Inkjet, 50 listy, 102 mm, 152 mm
13,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Samsung EP-T4510, Vnútorný, AC, 21 V, 1,8 m, Čierna
29,65 €
Predajca: EVELATUS

Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
23,89 €
Predajca: Warehouse

Nintendo Nunchuk, Nintendo Wii U, Wii, Nástavec na herný ovládač, Čierna, Kábel
61,44 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,31 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sklokeramická varná doska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duálna a opekacia zóna
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Sony α ZV-E10L, 24,2 MP, 6000 x 4000 px, CMOS, 4K Ultra HD, Dotyková obrazovka, Čierna
2 147,72 €
Predajca: Dragtek-com

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Dámska krátka kožená peňaženka pre ženy – mäkká pohodlná roztomilá peňaženka s množstvom slotov na karty (sivá)
17,55 €
Predajca: odsellingaaa

Philips SHC5200/10, Káblový a bezdrôtový, 10 - 20000 Hz, Hudba, 178 g, Slúchadlá, Čierna
171,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

WENKO Dávkovač mydla Chrome 650ml Infračervený senzor plniteľný Kúpeľňa Sprcha Automatická
34,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,89 €
Predajca: NeuertsShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Spokojný, ale trochu veľký
Hodnotenie z 12. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Odporúčam tento produkt
Hodnotenie z 18. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt 1A
1A tovar
Hodnotenie z 4. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Trieda
Hodnotenie z 19. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fotopapier
Dobrý
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hahnemühle FineArt Baryta 43,2 cm x 12 m, 325 g highgloss
267,99 €
Predajca: FlatPrime
22,33 €/1m

Hahnemühle 10640397, Matný, 150 g/m², A4, 21x29.7 cm, Biela, 50 listy
153,99 €
Predajca: FlatPrime

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,44 €/1kg

Epson A4 Archival Matte Photo Paper, 189 g/m2, 50 listov, Matný, 192 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,43 €
Predajca: TisknuLevneCZ
36,21 €/1kg

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,06 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,00 €/1kg

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon SG-201, 210 mm, 297 mm, 260 g/m2
20,28 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Akrylové fixky s štetcovou špičkou, 60 farieb + skicár formátu A5, 60 strán, gramáž 180 g/m²
172,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
115,33 €/1kg

Matný fotografický papier Cryfokt, odolný materiál s vysokou svetelnosťou vo fotografickom papieri na tlač dokumentov pre fotografie
19,99 €
Predajca: Zanjo24
79,96 €/1kg

Fotopapier PD Media A4 lesklý – 230 g/m², 50 listov, prémiový papier pre atramentové tlačiarne
9,77 €
Predajca: PDMedia