5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý16,69 €
Predajca: Phonmatic

Ďalšie informácie o reklame
Canon 2311B021, 260 g/m², A3156,42 €/1kg
41,45 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy33,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon SG-201, 210 mm, 297 mm, 260 g/m220,28 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
105,00 €/1kg
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
6,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
30,05 €/1kg
6,61 €
Predajca: M_plus_L

Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 listy
12,80 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,97 €
Predajca: Dragtek-com

HP Lesklý fotografický papier Everyday, 200 g/m2 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,06 €/1kg
12,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B081, Lesk, 200 g/m², Inkjet, 50 listy, 102 mm, 152 mm
13,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 1686B072, 5 listy
9,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Canon 0775B078
28,52 €/1kg
7,13 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B013, Lesk, A6, 10x15 cm, 4x6", 20 kusov, 20 kusov
54,07 €/1kg
16,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 3634C002, 10x15 cm, Biela, 5 listy, PIXMA iP110 wb PIXMA E204 PIXMA G2501 PIXMA MG2550S PIXMA MG6650
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Q-Connect® KF01906 Atramentový fotografický papier - 10x15 cm, vysoký lesk, 260 g/m², 25 listov
25,98 €
Predajca: Kleinkantoor

Canon 2311B020, Vysoký-lesk, 260 g/m², A3, 20 listy, 270 µm, Canon Lucia, ChromaLife100+
127,51 €/1kg
33,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 listy, 4" x 6", 98 %
106,87 €/1kg
32,06 €
Predajca: somnia24

MediaRange MRINK102, Matte, 200 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
66,65 €/1kg
13,33 €
Predajca: somnia24

Canon 8657B005, A4, 20 listy
78,67 €/1kg
16,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ povrchu:
- Vysoký-lesk
- Hmotnosť média:
- 260 g/m²
- Farba:
- Červená
- Listov v balení:
- 50 listy
- Hrúbka tlačového materiálu:
- 270 µm
- Kompatibilné produkty:
- Canon Lucia, ChromaLife100+
- HS kód:
- 37032000
- Rozmery papiera:
- 10 x 15cm
Canon PP-201 10x15 cm, 50 listov Photo Paper Plus Glossy II 265 g
Vysokokvalitný fotografický papier pre vynikajúcu kvalitu s lesklým povrchom. Ideálny na domácu tlač fotografií.
Vlastnosti:
- Druhá vrstva absorbujúca atrament
- Vysoký kontrast
- Hmotnosť: 265 g/m²
- Formát: 10 x 15 cm
- Obsah: 50 listov
Technické údaje
| Podrobnosti - Povrch | Lesklý |
| Podrobnosti - Použitie | jednostranný |
| Údaje - množstvo (listy) | 50 |
| Údaje - Gramáž (g / m²) | 265.0 |
| Údaje - Formát (cm) | 10x15 |
Fotopapier Canon PP-201 50 ks. 265 g/m2 lesklý
Štandardný vysokokvalitný fotografický papier s vysokou gramážou na tlač výtlačkov s lesklým povrchom.
Špecifikácie:
- Typ média: Typ: fotografický papier
- Typ média: Lesklý
- Formát: 100 x 150 mm
- Počet listov: 50 ks/bal.
- Hmotnosť papiera: 260 g/m²
Všeobecné
Typ povrchovej úpravy
Veľmi lesklý
Priemerná hmotnosť
260 g/m²
Farba produktu
Červená
Rozmery papiera
10 x 15 cm
Canon pp
-201 Fotopapier GLOSSY PLUS je vysokokvalitný fotopapier, ktorý je ideálny na tlač vlastných fotografií. S týmto fotopapierom budú mať vaše výtlačky rovnaký vzhľad a dojem ako fotografie, ktoré by ste vyvolali v profesionálnom fotopapieri. Papier ponúka bohaté farebné kontrasty a realistické pleťové odtiene a zabraňuje pokrčeniu alebo zvlneniu výtlačkov v rohoch. S aplikáciou Canon pp
-201 GLOSSY PLUS fotopapierom teraz môžete ľahko a rýchlo tlačiť aj doma.
Špecifikácie:
- Hrúbka tlačového média: 270
- Hmotnosť tlačiarne: 260
- Farba výrobku: červená
- Počet listov v balení: 50
- Rozmery papiera: 10 x 15 cm
- Compatible products: Canon Lucia, Chromalife100+
Fotopapier CANON PP-201 (10x15, 50 listov, vysoký lesk)
Fotopapier Canon Photo Glossy Paper Plus II je ideálny fotopapier na dosiahnutie špičkových výsledkov s lesklým povrchom. Poskytuje dokonalý povrch na tlač digitálnych fotografií a reprodukcií.
- Dodajte svojim fotografiám pôsobivý vysoko lesklý povrch
- Obsahuje 50 listov
Product features:
- Vysoko lesklý povrch
- Dokonale prispôsobený atramentom Canon Lucia a ChromaLife100+
- Fotografie v laboratórnej kvalite s bohatou čiernou a živými farbami
- Tlač fotografií vo vynikajúcej kvalite
- Na portréty, fotoalbumy, momentky
| Fotografický papier PP-201 | |
| Hrúbka | 275 g/m² |
| List/balenie: | 50 listov |
| Formát: | 10x15 cm |
Fotografický papier Photo Glossy Paper Plus II od spoločnosti Canon je ideálny fotografický papier na dosiahnutie špičkových výsledkov s lesklým povrchom. Poskytuje dokonalý povrch na tlač digitálnych fotografií a reprodukcií.
Výhody
- Vysoko lesklý povrch
- Vynikajúca kvalita tlače fotografií
- Fotografie v laboratórnej kvalite s bohatou čiernou a živými farbami
- Dokonale prispôsobený atramentom Canon Lucia a ChromaLife100+
Ďalšie špecifikácie
Rozmery média (jeden list)
10 x 15 cm
Funkcie
Farba produktu
Červená
Počet listov v balení
50 listov
Typ povrchu
Vysoký lesk
Kompatibilné produkty
Canon Lucia, ChromaLife100+
Tlačové médiá - hrúbka
270 µm
Hmotnosť média
260 g/m²
Ak ste vášnivým fanúšikom IT a elektroniky, máte radi aktuálne informácie o technológiách a neunikne vám ani najmenší detail, kúpte si lesklý fotopapier Canon Plus Glossy II 10 x 15 cm (50 uds ) za bezkonkurenčnú cenu.
- Formát: 10 x 15 cm
- Obsahuje: 50 uds
- Features: Lesklý povrch
- Fotopapier s druhou vrstvou absorbujúcou atrament, preto vyšší kontrast fotografií, lepšia reprodukcia farieb, odolnejší proti poškriabaniu
- Farba: biela
- Formát/veľkosť: 10x15 cm
- Obsah: 50
- Ostatné: 260 g/m2
Množstvo v balení produktu: 1
Popis produktu
Výrobok je originálny a exkluzívny od značky CANON- PAPER INK PP s referenčným číslom-2311B003-patrí medzi kancelárske potreby
Obsah balenia
Jednotky, ktoré sú súčasťou balenia:1
> Papier
- 50 listov v balení
- Hmotnosť: 260 g/m²
Fotopapier 10x15 cm lesklý
Obsahuje 50 listov
Canon PP-201 Glossy II Photo Paper Plus 10 x 15 cm - 50 listov. Typ povrchu: Vysoko lesklý, Hmotnosť média: 260 g/m², Farba výrobku: červená. Rozmery média (jeden list): 10 x 15 cm
glossy 260g/m2 50 Blatt 4x6
Balení obsahuje 50 listů (10x15cm, 265 g/m2)
Fotopapier Canon Photo Paper Plus Glossy II je ideálny fotopapier na tlač kvalitných fotografií s lesklým povrchom. Zabezpečuje dokonalý výsledok pri tlači digitálnych fotografií a všetkých ďalších tlačových materiálov.
Papier Canon PP-201 10x15cm (50 listov) (2311B003)
Canon PP-201, lesklý fotografický papier 10x15cm, 50ks, 275g
CANON PP-201 plus Fotografický atramentový papier 260g/m2 10x15cm 50 listov 1 balenie
Na dosiahnutie výsledkov najvyššej kvality s lesklým povrchom.
Canon PP-201
Canon PP-201. Typ povrchovej úpravy: Vysoký lesk, Hmotnosť média: 260 g/m2, Farba výrobku: Červená. Veľkosť papiera: 10 x 15 cm
- Šírka
- 11.3 cm
- Dĺžka
- 18.8 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Model
- PP-201
- Farba
- Červená
- Gramáž
- 260 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 251 g
- EAN kód
- 4960999484198
- Číslo od výrobcu
- 2311B003
- Šírka
- 11.3 cm
- Dĺžka
- 18.8 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Model
- PP-201
- Farba
- Červená
- Gramáž
- 260 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 251 g
- EAN kód
- 4960999484198
- Číslo od výrobcu
- 2311B003
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Papier Canon PP-201 (5X7, 20 listov), 5 x 7
93,70 €/1kg
9,37 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
105,00 €/1kg
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Canon PGI-580/CL-581, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 11,2 ml, 5,6 ml, 5 kusov, Viacnásobné balenie
83,45 €
Predajca: evomag

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
29,38 €
Predajca: somnia24

Boltze Vase Zalina 4-teilig Blumenvase Keramik Vase für Trockenblumen Pampasgras
42,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
77,19 €/1kg
10,42 €
Predajca: M_plus_L

Silueta LED vianočného okna XXL - motív: vianočný stromček
17,06 €
Predajca: Special-trends

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
23,89 €
Predajca: Warehouse

Samsung Galaxy Note10+ SM-N975F, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 256 GB, 12 MP, Android 9.0, Čierna
1 190,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Canon 2311B060, Lesk, 265 g/m², Laserový, Biela, 20 listy, 130 mm
45,74 €/1kg
12,12 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Baliaci papier Wintercharm na Vianoce - 200 x 70 cm - 5 roliek
89,95 €/1kg
17,99 €
Predajca: Benza-nl

Snehový sprej Umelý sneh Okenná dekorácia Vianočná dekorácia Sprej 150 ml
6,17 €
Predajca: VISO

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
6,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
30,05 €/1kg
6,61 €
Predajca: M_plus_L

Canon 2311B019, Lesk, 260 g/m², A4, Biela, 20 listy, - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70,...
44,67 €/1kg
19,21 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Lesklý fotografický papier Everyday, 200 g/m2 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,06 €/1kg
12,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Biela, 50 listy, 130 mm, 180 mm
8,97 €
Predajca: M_plus_L

Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 listy
12,80 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,97 €
Predajca: Dragtek-com

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,75 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý fotografický papier 13x18
Tento fotopapier používam už mnoho rokov a môžem ho len odporučiť. S gramážou 265 g/m² je ideálny na štandardné výtlačky fotografií a pomer ceny a výkonu je v poriadku.
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Všetko bolo skvelé, rád znova.
Hodnotenie z 18. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt 1A
1A tovar
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. septembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hahnemühle FineArt Baryta 43,2 cm x 12 m, 325 g highgloss
267,99 €
Predajca: FlatPrime
22,33 €/1m

Hahnemühle 10640397, Matný, 150 g/m², A4, 21x29.7 cm, Biela, 50 listy
153,99 €
Predajca: FlatPrime

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,44 €/1kg

Epson A4 Archival Matte Photo Paper, 189 g/m2, 50 listov, Matný, 192 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,43 €
Predajca: TisknuLevneCZ
36,21 €/1kg

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,06 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,00 €/1kg

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon SG-201, 210 mm, 297 mm, 260 g/m2
20,28 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Akrylové fixky s štetcovou špičkou, 60 farieb + skicár formátu A5, 60 strán, gramáž 180 g/m²
172,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
115,33 €/1kg

Matný fotografický papier Cryfokt, odolný materiál s vysokou svetelnosťou vo fotografickom papieri na tlač dokumentov pre fotografie
19,99 €
Predajca: Zanjo24
79,96 €/1kg

Fotopapier PD Media A4 lesklý – 230 g/m², 50 listov, prémiový papier pre atramentové tlačiarne
9,77 €
Predajca: PDMedia