4,9



Na základe 44 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čistič okien Raypath, 40 cm, s nanostriebrom – bez chemikálií115,26 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
Tablety do umývačky riadu s leštidlom All In 1 Lemon Fresh Astonish 42 ks11 990,00 €/1kg
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci set "The Pink Stuff" na okná, 850 ml24,61 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Čistič na laminát, na čistenie laminátových podláh, 750 ml37,20 €/1l
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Frosch, liehový čistič skla, 750 ml
6 909,09 €/1kg
5,32 €
Predajca: CORWELL

Dr Beckmann, Kühlschrank, Spray do lodówek, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,88 €/1l
6,47 €
Predajca: AromaQueen

Exklusiv Chemie Čistič skiel do auta | Čistič okien do auta | Antistatický, bez šmúh | Čistič okien - 500 ml
47,04 €/1l
47,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Čistič na okná, čistič na sklo, 500 ml
5,20 €/1l
2,60 €
Predajca: taleoo

The Pink Stuff 5060033820759, 750 ml, sprej, Sklo, zrkadlo, 1 kusov, Spojené kráľovstvo
5,04 €
Predajca: lithuaniashop

Clin, Płyn do szyb, Multishine, 500 ml
38,30 €/1l
19,15 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

ACT Čistič skla 500 ml
2,66 €/1l
1,33 €
Predajca: BestGlobalBrand

Čistič okien GO! - 500 ml
5,83 €
Predajca: VISO

Tytan, Spray do mycia szyb Nanotechnologia, 750 ml
4,17 €/1l
3,13 €
Predajca: Katomix

SODASAN 778187, 500 ml, sprej, Priehľadná
7,24 €/1l
3,62 €
Predajca: taleoo

E-COLL Čistič skla 500ml fľaša s rozprašovačom
11,67 €
Predajca: doenges1903

Čistič skiel 2 v 1 s výsuvnou rukoväťou
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HDJ-Collective

Čistiaci prostriedok Perfect Clarity na sklo, zaručuje bezšmúhové čistenie
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGDeals

Čistiaci roztok Ecovacs, 1 liter, vhodný pre všetky modely WINBOT
21,90 €
Predajca: CecotecEcovacsStadlerOfficial
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kärcher čistič okien koncentrát RM 500 - Na čistenie okien, skiel, zrkadiel a sprchovacích kútov bez šmúh
Zažite úplne novú dimenziu čistenia skla s Kärcher čističom okien koncentrát RM 500 vo fľaši s objemom 500 ml. Či už vo vašej domácnosti alebo na profesionálne použitie - tento koncentrát vás presvedčí čistením bez šmúh a je ideálny na okná, sklenené povrchy, zrkadlá a sprchové kúty. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam tohto čistiaceho prostriedku je jeho aplikácia detskou hračkou!
Vynikajúce vlastnosti RM 500
- Čistenie bez šmúh: Vychutnajte si lesklé a čisté povrchy bez zvyškov.
- Šetrný k materiálom: Čistiaci prostriedok na sklo je mimoriadne šetrný ku všetkým povrchom a chráni vaše cenné materiály.
- Svieža vôňa: Tento čistiaci prostriedok s príjemnou vôňou zaručuje príjemný zážitok z čistenia.
- Dobré zmáčacie vlastnosti: Čistiaci prostriedok sa rovnomerne rozotiera po povrchu a zabezpečuje bezproblémové nanášanie.
- Možnosť ručnej aplikácie: Ideálny pre všetkých, ktorí si radi poradia sami - ľahko sa riedi!
Všestranné možnosti použitia
Koncentrovaný čistič okien Kärcher RM 500 je vhodný nielen na použitie v domácnosti. Vďaka koncentrátu získate celkovo 4 litre čistiacej kvapaliny len s 500 ml. Jednoducho ho zrieďte podľa návodu a zažite výsledok!
Ideálny pre všetky vekové kategórie
Či už máte 18 alebo 80 rokov, vďaka jednoduchému používaniu a rýchlemu pôsobeniu je Kärcher RM 500 ideálnym riešením pre každú domácnosť. Je vhodný na domáce aj komerčné použitie a jednoduchosť použitia zaručuje, že aj menej skúsení používatelia rýchlo dosiahnu žiarivé výsledky.
Bezpečnostné pokyny
Pri používaní čističa okien Kärcher dodržiavajte nasledujúce bezpečnostné pokyny
:- Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou.
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vypláchnite vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.
Kärcher Čistič okien koncentrát RM 500 je účinný prostriedok, ktorý rýchlo dodá lesk vašim oknám a skleneným povrchom. Tip na použitie: Na dosiahnutie najlepších výsledkov a zabránenie poškriabaniu použite handričku z mikrovlákna alebo mäkkú špongiu. Vychutnajte si žiarivo čisté povrchy a sviežu vôňu vo vašej domácnosti!
Kľúčové slová: Kärcher, koncentrát na čistenie okien, RM 500, na čistenie okien, skla, zrkadiel a sprchových kútov bez šmúh, 500 ml, koncentrát, riedi sa na 4 litre čistiacej kvapaliny
- Účinné čistenie - KÄRCHER RM 500 čistič na sklo zabezpečuje **čistenie okien, zrkadiel a sprchových kútov bez šmúh**.
- Šetrný k materiálom - Vďaka svojmu **výnimočne šetrnému** zloženiu je čistiaci prostriedok ideálny na všetky sklenené povrchy.
- Príjemná vôňa - Vychutnajte si **sviežu a príjemnú vôňu** počas čistenia, ktorá vytvára príjemnú atmosféru.
- Dobré zmáčacie vlastnosti - **Dobré zmáčacie vlastnosti** čistiaceho koncentrátu zabezpečujú dôkladné a bezproblémové nanášanie.
- Všestranný - Tento **500 ml koncentrát** možno riediť na prípravu až **4 litrov čistiacej kvapaliny** a možno ho používať aj manuálne.
Na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh
Koncentrát na čistenie skla KÄRCHER je ideálny na použitie vo vysávači okien KÄRCHER. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz a cestná špina. Koncentrát na čistenie skla je veľmi úsporný a je vhodný na okná, zrkadlá, sklenené stoly a dokonca aj na sklenené sprchové kabíny.
Dodržiavajte prosím informácie o nebezpečenstve a bezpečnosti:
Výstražné upozornenia:
- Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Bezpečnostné pokyny:
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Používajte ochranu očí/obličaja.
- Po použití si dôkladne umyte ruky.
- PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní.
- Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie.
Signálne slovo: Varovanie
Trieda/kategória nebezpečnosti:
- Horľavé kvapaliny Kategória 2
- Akútna toxicita Kat. 4
- Žieravosť/dráždivosť pre pokožku Kat. 1
- Vážne poškodenie očí/podráždenie očí Kat. 1/Kat. 2
- Toxicita pre špecifický cieľový orgán (jednorazová expozícia) Kat. 3
- Škodlivý pre vodné prostredie Kat. 1
| Značka | KÄRCHER |
| Označenie typu výrobku | RM 500 |
| Typ výrobku | Koncentrát na čistenie okien |
| Obsah | 0,5 l |
| s obsahom biocídu | Bez |
| Použitie | na okná, zrkadlá, sklenené stoly, sklenené sprchové kabíny |
| Hodnota PH | 10,3 |
| Verzia | Fľaša |
Kärcher čistič skla, 500 ml na použitie s čističmi okien série WV
Výkonný čistič na sklo a zrkadlové povrchy na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožné oleje a emisie.
Vlastnosti:
- Čistenie bez šmúh
- mimoriadne šetrný k materiálom
- Svieža, príjemná vôňa
- Dobré zmáčacie vlastnosti
- Môže sa používať aj ručne
Ako používať
- Okná
- Okná s priečnymi otvormi
- Zrkadlá
- Sklenené stoly
- Sklenené sprchové kúty
Nebezpečenstvo a bezpečnostné pokyny:
Pozor!
- (H319) Spôsobuje vážne podráždenie očí.
- (P102) Uchovávajte mimo dosahu detí.
- (P280) Používajte ochranu očí/ochranu tváre.
- (P264) Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.
- (P305 + P351 + P338) PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
- (P337 + P313) Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie.
Technické údaje
| Vlastnosti výrobku - Vlastnosť1 | ghs07-výkričník-pozor |
| Typ - Typ | Čistiaci prostriedok |
| Všeobecne - Obsah (ml) | 500 |
| Všeobecné - Množstvo | 1.0 |
Kaercher Čistič skla koncentrát RM 500 fľaša bez šmúh 500ml
Na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožné oleje a emisie.
Alfred Kärcher Vertriebs-GmbH
Friedrich-List-Straße 4 71364 Winnenden
P.O. Box 800 71361 Winnenden
Pozor!
Vyhlásenia o nebezpečenstve:H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Bezpečnostné upozornenia:
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280Používajte ochranu očí/tváre.
P264Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.
P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minútvyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky.Pokračujte v oplachovaní.
P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie.
Iné nebezpečenstvá:Výrobok neobsahuje žiadne organicky viazané halogénové zlúčeniny (AOX),dusičnany, zlúčeniny ťažkých kovov.
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o výrobku.
- Typ produktu:
- Kvapalina na čistenie zariadení
- Hlasitosť:
- 500 ml
- Farba:
- Biela
- Kompatibilita:
- WV 50 Plus, WV 60 Plus, WV 75 plus
- Šírka balenia:
- 63 mm
- Hĺbka balenia:
- 72 mm
- Výška balenia:
- 208 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 560 g
Koncentrát na čistenie skla - 500 RM
Koncentrát na čistenie skla RM 500 je ideálny na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Bez námahy odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, zvyšky hmyzu, kožné oleje a emisie - pre žiarivo čisté sklenené a zrkadlové povrchy.
Čistiaci roztok je mimoriadne šetrný k materiálom a má sviežu, príjemnú vôňu. Vďaka dobrým zmáčacím vlastnostiam a možnosti ručnej aplikácie možno koncentrát používať rôznymi spôsobmi - v interiéri aj exteriéri.
Vlastnosti výrobku
- Čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh
- Odstraňuje mastný film, hmyz, kožné oleje a emisie
- Mimoriadne šetrný k materiálom
- Svieža, príjemná vôňa
- Dobré zmáčacie vlastnosti
- Môže sa používať aj ručne
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné spotrebiče | KV 4 KV 4 Premium WV 2 + KV 4 Premium WV 2 Plus N WV 2 Premium WV 5 Plus N Black Edition WV 50 Plus WV 6 + KV 4 WV 6 + KV 4 Premium WV 6 Plus WV 6 Premium |
| Kompatibilné spotrebiče (starý rad) | WV 2 Black Edition WV 2 Plus WV 2 Premium WV 2 Premium Pink Ribbon WV 2 Premium Plus WV 5 Plus WV 5 Plus N WV 5 Premium WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit WV 60 Plus WV 75 Plus |
| Kontaktné informácie výrobcu | |
| Alfred Kärcher SE & Co KG | |
| Poštová adresa | Alfred-Kärcher-Strasse 28-40, 71364 Winnenden, Nemecko |
| Kontaktná adresa | [email protected] |
Koncentrát na čistenie skla v 500 ml fľaši na čistenie všetkých sklenených a zrkadlových povrchov bez šmúh.
Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, kožné oleje a emisie.
- výkonný čistiaci prostriedok na sklo a zrkadlové povrchy
- Umožňuje čistenie bez šmúh
- Odstraňuje odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, kožné oleje a emisie
- Dobré zmáčacie vlastnosti
- hodnota pH približne 10 v koncentráte
- môže sa používať ručne
- Povrchovo aktívne látky biologicky odbúrateľné podľa OECD
- Koncentrát čistiaceho prostriedku
- Obsah: 500 ml
EAN kód: 4039784716162
| Informácie o nebezpečnosti a bezpečnosti: Výrobok je klasifikovaný a označený v súlade s nariadením CLP. Výstražné upozornenia: H316 Spôsobuje vážne podráždenie očí Bezpečnostné upozornenia: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P264 Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. P280 Používajte ochranu očí / tváre. P305+P351+P338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/opatrenie. Ďalšie informácie: Výrobok neobsahuje žiadne organicky viazané halogénové zlúčeniny (AOX), Dusičnany, zlúčeniny ťažkých kovov. Kartu bezpečnostných údajov si môžete stiahnuť tu. |
Kärcher 6.295-773.0 Čistič na sklo RM 500, 500 ml
Čistič na sklo RM 500, 500 ml od spoločnosti Kärcher, s produktovým číslom: 6.295-773.0 a EAN: 4039784716162
Popis:
Na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožné oleje a emisie.
Technické údaje:
Technické fakty
Hrubá hmotnosť 0,588 kg
Čistá hmotnosť 0,568 kg
Dĺžka 0,065 m
Šírka 0,065 m
Výška 0,210 m
Objem 0.001 m³
Štatistické číslo tovaru 34022090
Krajina pôvodu Nemecko
Oblasti použitia
Oblasti použitia
Okná
Priečne okná
Zrkadlá
Sklenené stoly
Sklenené sprchové kúty
Výhody výrobku
Vlastnosti
Čistenie bez šmúh
Mimoriadne šetrný k materiálom
Svieža, príjemná vôňa
Dobré zmáčacie vlastnosti
Možno používať aj ručne
Koncentrovaný čistiaci prostriedok na sklo vo fľaši s objemom 500 ml od spoločnosti Kärcher je ideálny na čistenie všetkých sklenených a zrkadlových povrchov bez šmúh, ako aj iných vodotesných a hladkých povrchov. Môže sa používať ručne. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožné oleje a emisie. Dobré zmáčacie vlastnosti. pH hodnota cca 10 v koncentráte čistiaceho prostriedku na sklo Kärcher. Povrchovo aktívne látky biologicky odbúrateľné podľa OECD.
n.a.
Na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožné oleje a emisie
- Čistenie bez šmúh
- mimoriadne šetrný k materiálom
- Svieža príjemná vôňa
- Dobré zmáčacie vlastnosti
- Môže sa používať aj ručne
Kärcher 6.295-773.0 Kärcher Glasreiniger 500 ml für WV Serie
Kärcher RM 500 - čistiaci prostriedok - tekutý - fľaša - 500 ml - čerstvý - koncentrovaný - bezfarebný - pre Kärcher KV 4, Window Vac WV 2, WV 2, WV 5, WV 50, WV 6, WV 60, WV 75
Čistič skla Kärcher na čistenie všetkých hladkých povrchov odolných voči vode bez šmúh. Odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú mastné filmy, hmyz, kožná mastnota a emisie. Obsah: cca 500 ml ideálny pre vysávač na okná Kärcher Signálne slovo: Pozor Výstražné upozornenia: H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
- Objem
- 0.5 l
- Zložky produktu
- Alkoholy, C10-12, etoxylované (>5 - <15 EO, 2-propanol, roztok amoniaku 25%, neiónové povrchovo aktívne látky <5%)
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- Glasreiniger RM 500
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Kärcher
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 40397847161624054188371359
- Číslo od výrobcu
- 6.295-773.0
- Objem
- 0.5 l
- Zložky produktu
- Alkoholy, C10-12, etoxylované (>5 - <15 EO, 2-propanol, roztok amoniaku 25%, neiónové povrchovo aktívne látky <5%)
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- Glasreiniger RM 500
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Kärcher
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 40397847161624054188371359
- Číslo od výrobcu
- 6.295-773.0
Varovanie
P337 + P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
P264 Po manipulácii starostlivo umyte…
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Batériový čistič okien Čistič okien WV 2 Premium Čierna edícia
61,45 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Kärcher WV 2 Plus N, Čierna, Žltá, 0,1 L, 28 cm, 105 m², Lithium-ion (Li-ion), 3,1 h
167,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher WV 5 Plus N Stierače okien Black Edition
84,01 €
Predajca: velmontask

Akumulátorový vysávač na okná Kärcher WV 1 PLUS
149,50 €
-35,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
114,16 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kärcher 2.633-130.0, Čistiaca handrička, Kärcher, WV 2 Plus WV 2 Premium WV 2 Premium Plus WV 5 Premium, Biela, Žltá, Mikrovlákno, 275 mm
15,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Leifheit 51016, Modrá, Biela, 28 cm, 17 cm, 100 m², 38 min, 280 mm
70,78 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Batériový čistič okien Čistič okien WV 6 Plus
72,33 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Návleky na mop z mikrovlákna Kärcher
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bezdrôtový čistič okien WV 6 Plus
156,04 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Kärcher 2.633-131.0, Čistiaca handrička, Kärcher, WV 2 Plus WV 2 Premium WV 2 Premium Plus WV 5 Premium, Šedá, Mikrovlákno, 275 mm
21,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Batériový elektrický čistič okien Čistič okien Stierka na okná Čistič okien Vysávač okien Lehmann Stierače okien Stierače okien s rukoväťou a podložkou, na čistenie vysokých okien, čierna a červená, čistiaca kapacita: 100 m2
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kärcher RM 503, 500 ml, sprej, Viacfarebný, Sklo, 64 mm, 70 mm
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rozširujúca súprava Kärcher
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Leifheit Stierka Na Okná Window Slider 40 cm S Teleskopickou Tyčí - Click System 51426
39,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
51,10 €
Predajca: velmontask

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Kärcher WV 6 Premium, Strieborná, Biela, 0,15 L, 28 cm, 300 m², 50 - 60 Hz, 100 - 200 V
774,67 €
Predajca: Technology-Germany

Leifheit Clean Twist Mop Ergo mobile, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
39,28 €
Predajca: velmontask

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Vileda Actifibre, Mikrovlákno
562,35 €/1m²
2,45 €
Predajca: LAVONIO

Leifheit 51000, Tyrkysová, Biela, 28 cm, 35 min, 23 mm, 10 mm, 35 mm
59,76 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top produkt, rýchlo dodaný!
Jediné, čo ma trochu sklamalo, je, že doba trvanlivosti je uvedená do 11/2022. Je to len na tak krátky čas, alebo som dostal starý tovar? To bohužiaľ nemôžem posúdiť. Ale objasním to v iných obchodoch. Inak je všetko v poriadku.
Hodnotenie z 10. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príkladný predaj a super rýchle dodanie!
Agent bol už známy vďaka predchádzajúcej dodávke, skvelý agent. Pre mňa žiadne umývanie okien bez čističa skla Kärcher!
Hodnotenie z 8. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Top produkt rýchle dodanie veľmi vysoká kvalita presne ako v popise cena výkon sú brilantné
Hodnotenie z 11. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
Čistič skla od spoločnosti Kärcher vyčistí všetko v okamihu a bez šmúh.
Hodnotenie z 28. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena rýchle dodanie
Dobrý čistič pre môj čistič okien Kärcher. Najlacnejšie v Kauflande a rýchle dodanie.
Hodnotenie z 11. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle nekomplikované dodanie
Produkt je veľmi dobrý pre čistič okien Kärcher
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistenie okien je zábava
Dobrá kvalita a jednoduché používanie
Hodnotenie z 12. marca 2017 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vhodný doplnok k vysávaču na okná.
Je to skvelý doplnok k vysávaču na okná, pretože priložený koncentrát sa niekedy spotrebuje. Veľmi rýchle dodanie - som veľmi spokojná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Čistiaci set "The Pink Stuff" na okná, 850 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,61 €
Predajca: lithuaniashop

SkinStar Čistič kabrioletu + impregnačný sprej Dvojité balenie po 500 ml
19,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
19,90 €/1l

Clin, Płyn do szyb, Multishine, 500 ml
19,15 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,30 €/1l

ACT Čistič skla 500 ml
1,33 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,66 €/1l

ABC Čistič skla 1,5 l
4,27 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,85 €/1l