5,0



Na základe 27 hodnotení
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Marabu Window Color Christmas, 2 strany, Obrazy v balení, Chlapec / dievča, Sada omaľovánok
106,07 €/1l
15,91 €
Predajca: Art-Paint-Shop

KREUL Window Color, sada s extra farbou
42,82 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Marabu 04060 000 13894 Súprava farieb na okná "X-Mas" 10 x 25 ml
109,28 €/1l
27,32 €
Predajca: VISO

Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, sada 10 kusov, rôzne farby
61,79 €/1kg
25,58 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 0306000000101, Čierna, Modrá, Oranžová, Červená, Biela, 12 kusov
96,33 €/1l
46,24 €
Predajca: Art-Paint-Shop

folia 45007 Window Color Aktions-Set Window Color ANTIK
79,89 €/1l
44,74 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
31,96 €
Predajca: CORWELL

Marabu 0406000000125, Čierna, Zlato, Zelená, Červená, Strieborná, Biela, Farby na vodnej báze, Tekutina a gél, 25 ml, 6 kusov
931,60 €/1l
23,29 €
Predajca: VISO

Marabu 0306000000010 Marabu KiDS Window Color – sada „FARMA“, 6 x 80 ml
98,56 €/1l
47,31 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Viva Decor 800303800 ViVA DECOR Viva KIDS Súprava farieb na okno "Fairy Magic"
38,69 €/1l
20,89 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
763,60 €/1l
19,09 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Window Color, Čierna, Farba na sklo, Tekuté, 80 ml, 1 kusov
168,13 €/1l
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

KREUL 42853 KREUL Farba na okno "Hello Winter", sada
274,50 €/1l
21,96 €
Predajca: CORWELL

Feuchtmann WINDOW CLAY, Rôzne farby, Detské, Chlapec / dievča, 3 rok / roky, Nemecko, Tréning zručností kreatívneho myslenia, Rozvoj predstavivosti
52,50 €/1l
15,75 €
Predajca: M_plus_L

folia 43019 folia Window Color Jumbo-Set BASIC BIG, 10 x 80 ml
45,31 €/1l
36,25 €
Predajca: somnia24

Kreul 42772 Farba na sklo Gold 80 ml 1 ks
56,38 €/1l
4,51 €
Predajca: CORWELL

Marabu 0406000000122 Marabu Window Color fun & fancy „Sweeties“, 6 x 80 ml
17,99 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 04060004095, Modrá, Farba na sklo, Tekuté, 80 ml, 1 kusov
80,38 €/1l
6,43 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Kreul 42742 Farba na sklo Turquoise 80 ml 1 ks
56,38 €/1l
4,51 €
Predajca: CORWELL

Marabu 04060004173, Čierna, Farba na sklo, Tekuté, 80 ml, 1 kusov
331,50 €/1l
26,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farba okna, sada XXL
- odlupovateľná priehľadná farba
- na vodnej báze
- môžu sa navzájom miešať
- s textúrovaným efektom
- dlhý hrot na roztieranie farby
- veľmi jednoduché použitie: Vyfarbite motív na špeciálnu fóliu - Nechajte zaschnúť - Odstráňte z fólie
- farby sú spočiatku mliečne, po zaschnutí priehľadné a žiarivo jasné
-Polyuretán= Window Colour 80 ml po 1 x snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená, ružová, kráľovská modrá, májovo zelená, plavá hnedá, trblietavá zlatá, trblietavá strieborná, kontúrová čierna, - 150 priehľadných kruhov s drahokamami, 1 x špeciálna fólia, 1 x veľký list so šablónou
- Pozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo udusenia kvôli malým častiam, ktoré sa môžu prehltnúť.
Pokyny na úpravu farieb okien:
1. Nakreslite obrysy: Vopred nakreslite požadovaný motív na špeciálnu fóliu Glas Design alebo sklo s farbou obrysu Glas Design. Kontúrová farba sa nanáša priamo z fľaše. Obrysové čiary namaľujte uzavreté, aby sa obrázky pri odlepovaní netrhali. Nechajte zaschnúť.
2. Vyfarbite: Farebné polia vyplňte farbou Glas Design Window Color. Farbu nanášajte hojne a priamo z fľaše až po okraj obrysov. Farby sú spočiatku mliečne, ale po zaschnutí sa stanú priehľadnými a žiarivo živými.
3. Odlúpnite: Po jednom dni od maľovania môžete obrázok opatrne odstrániť z povrchu. Obrázok priľne sám. Ak sa má obrázok použiť viackrát, treba ho mierne navlhčiť.
Kreatívne tipy:
1. Mramorovacie efekty sa dajú vytvoriť napríklad pomocou špáradla, ktorým sa farby do seba vtiahnu a premiešajú.
2. Odstránenie po dlhšom čase: Časom sa motívy môžu stať krehkými a lámavými. Navlhčením obrázkov handričkou, prúdom pary zo žehličky (na diaľku!) alebo opatrným zahriatím fénom sa obrázky stanú opäť pružnými. Pri odstraňovaní môže pomôcť škrabka na keramickú dosku.
Príklady použitia:
- možno použiť na sklo, zrkadlá, dlaždice, fóliu alebo porcelán.
- Navrhovanie obrázkov na okná
Vhodné pre:
- Materské školy
- Školy
- Hobbysti
Farba okna DIZAJN SKLA . Farby sú na vodnej báze a môžu sa navzájom miešať. Možno ich nanášať na sklo, zrkadlá, obkladačky alebo fólie. Jednoduché použitie . na špeciálnu fóliu namaľujte motív, nechajte ho zaschnúť a odlepte ho z fólie. 31 žiarivých farieb s efektom štruktúry . 9 kontúrových farieb . 7 trblietavých farieb . 2 farby s denným svietením . 1 farba nočného svietenia . Nevhodné pre deti do troch rokov 42849 Súprava XXL Obsah: 9 farieb na okná # 80 ml (snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená, ružová, kráľovská modrá, májovo zelená, plavá, trblietavá zlatá, trblietavá strieborná) 1 kontúrová farba čierna, 80 ml 150 kruhov na šperky číre 1 špeciálna fólia 35 x 20 cm 1 veľký list šablóny
Pozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo zadusenia kvôli malým častiam, ktoré môžu byť prehltnuté.
KREUL Window Colour, sada XXL
Farba na okná 80 ml po 1 x snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená,
ružová, kráľovská modrá, májová zelená, plavá hnedá, trblietavá zlatá, trblietavá strieborná, kontúrová čierna
strieborná, kontúrová čierna, 150 čírych kruhových drahokamov, 1 x špeciálna fólia, 1 x veľká
Špeciálna fólia, 1 x veľká šablóna
(42849)
Obsah: 9 farieb na okná po 80 ml (snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená, ružová, kráľovská modrá, mairün, plavá hnedá, trblietavá zlatá, trblietavá strieborná). 1 kontúrovacia farba čierna 80 ml. 100 krúžkov šperkových kameňov čírych. 1 špeciálna fólia. 1 veľký hárok so šablónou. Od 6 rokov.
XXL súprava farieb na okná s jemnými motívmi kvetov a mandál je ideálna pre všetkých malých aj dospelých kreatívcov, ktorí milujú trblietavé obrázky na oknách. Obrázky na oknách sú naozaj skvelé - zvnútra aj zvonka. Kompletná súprava KREUL Window Color je ideálna pre všetkých malých aj veľkých tvorcov, ktorí chcú začať hneď maľovať. Obsahuje totiž všetko, čo by ste mohli chcieť, aby ste si sami navrhli žiarivé obrázky na okná: farby na okná, fólie a šablóny motívov a drahokamy na zdobenie. Vlastnoručne vyrobené obrázky môžete doma nalepiť na hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlo, fólie a dlaždice. A to najlepšie: samolepky sa dajú ľahko odstrániť a znovu použiť bez toho, aby zanechali stopy. Žiarivé farby na okná v praktickej fľaši s jemným dlhým maliarskym hrotom Na vodnej báze Zaschnutá farba má jemnú štruktúru Pre dosiahnutie špeciálnych efektov opatrne vtlačte drahokamy do ešte vlhkej farby Obsahuje šablóny s jemnými motívmi kvetov a mandál Možno použiť na hladké povrchy, ako sú sklo, zrkadlá, dlaždice atď. Farby sú vzájomne miešateľné. Krásne mramorové efekty sa dajú vytvoriť tak, že farby do seba pred zaschnutím vtiahnete malou drevenou paličkou (napr. špáradlom) Obrys motívu nakreslite na špeciálnu fóliu pomocou kontúrovej farby a nechajte zaschnúť približne 2 hodiny. Na vyplnenie plôch až po okraje použite farbu na okná, pričom farbu z fľaše nanášajte výdatne. Nechajte schnúť približne 24 hodín (v závislosti od hrúbky farby). Po zaschnutí budú mať farby žiarivú intenzitu. Opatrne odlepte obrázok z fólie a použite ho na ozdobenie okna Ak bol motív použitý niekoľkokrát, priľnavosť možno zlepšiť jeho miernym navlhčením. Dekoráciu možno z okna ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov a je pripravená na opätovné použitie na inom mieste Vhodné na hladké povrchy, ako sú sklo, zrkadlá, dlaždice a fólie. Súprava obsahuje: 9 farieb na okná po 80 ml: krištáľovo číra, snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená, ružová, kráľovská modrá, svetlozelená, trblietavá zlatá, trblietavá strieborná 1 kontúrová farba čierna 80 ml 1 špeciálna fólia 35 x 20 cm 150 krúžkov čírych drahokamov Šablóny Leták s nápadmi
Window Color XXL KREUL WINDOW COLOR Sada farieb na sklo - zdobenie zvnútra aj zvonku Zábava nikdy nekončí, keď malí dizajnéri dostanú do rúk skvelé farby WINDOW COLOR. Na každom okne nájdete dekorácie superhrdinov. Radosť mamičiek a oteckov bude veľká. Najmä ak motívy jednoducho odstránite a premiestnite na iné miesta. Super kreatívna zábava pre všetky deti, ktoré rady vytvárajú skvelé efekty. Súprava obsahuje: - dekoratívny set s motívmi, ktoré sa dajú použiť na výrobu dekorácií, - dekoratívny set s motívmi, ktoré sa dajú použiť na výrobu dekorácií: 9 x FARBA NA OKNO 80 ml - snehobiela, zlatožltá, rubínovo červená, ružová.kráľovská modrá, májová zelená, hnedá, zlatá trblietavá a strieborná trblietavá1 x WINDOW COLOR 80 ml kontúra čierna 150 okrúhlych kamienkov 1 x špeciálna plastová fólia 1 x veľký dizajnový motív Charakteristika Farby sú na vodnej báze Vhodné na hladké povrchy, napr. pri maľovaní na špeciálne fólie s motívom nechajte zaschnúť cca 2 hodiny a potom odlepte a môžete premiestniť na vami zvolené miesto Nevhodné pre deti do troch rokov
KREUL Window Color, sada XXL (576003 15)
- Objem
- 720 ml
- Dĺžka
- 41.6 cm
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 4000798428495
- Číslo od výrobcu
- 42849
- Objem
- 720 ml
- Dĺžka
- 41.6 cm
- Farba
- Ružová
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- EAN kód
- 4000798428495
- Číslo od výrobcu
- 42849
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

KREUL 42792, Priehľadná, 3 listy, A4 (210 x 297 mm), 0,075 mm
402,08 €/1m²
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Farba okna Sklenený dizajn Glitter World
76,88 €/1l
36,90 €
Predajca: MUZIKER

Marabu Window Color Christmas, 2 strany, Obrazy v balení, Chlapec / dievča, Sada omaľovánok
106,07 €/1l
15,91 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Najlepšia športová súprava chráničov HQ, detské chrániče kolien, lakťov a zápästí, veľkosť XS/S M
23,24 €
Predajca: M_plus_L

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KREUL 42796, 3 listy
1 725,00 €/1kg
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
40,27 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Arboremedia

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Kreul 42740 Farba na sklo Glow-In-The-Dark Yellow 80 ml 1 ks
111,00 €/1l
8,88 €
Predajca: MUZIKER

Doplnky pre diamantové vyšívanie Malatec 19184
2,84 €/1kg
14,19 €
Predajca: SLEVIR

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Folia 450230, Umelecký papier, 10 listy
32,35 €/1m
10,61 €
Predajca: M_plus_L

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
37,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

KREUL Window Color, sada s extra farbou
42,82 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

KREUL 42774 KREUL Window Color kontúrová farba, čierna, 80 ml
56,38 €/1l
4,51 €
Predajca: CORWELL

Pozvánky Unicorn 6
4,25 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 04060 000 13894 Súprava farieb na okná "X-Mas" 10 x 25 ml
109,28 €/1l
27,32 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem túto sadu
Všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásnych obrázkov okien. Len niekoľko ďalších šablón by mohlo byť inak špičkovým produktom. Znova a znova s potešením
Hodnotenie z 23. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou si objednám znova
Super rýchle dodanie. Keďže je to darček, farby sa ešte testujú.
Hodnotenie z 19. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a úhľadné dodanie
Miloval som to predtým a teraz to môžem urobiť znova pre môjho vnuka
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekne skonštruované
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 16. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle dodanie, dobrá kvalita
rýchle dodanie, dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé a rýchle dodanie
Výrobok je v súlade s opisom
Hodnotenie z 14. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Užili ste si
Super produkt a zábava
Hodnotenie z 29. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Suber
Veľmi krásne a dobre sa maľujú
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gel Blaster 0850015803994, Náhradná náplň, 10000 kusov, Biela
73,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
505,52 €/1kg

Okenné žalúzie, Bočné okenné žalúzie, Kryt ventilácie, Kryt okennej lopatky, Kryt bočného okna, Kryt okennej lopatky
35,99 €
Predajca: Zanjo24
60,59 €/1kg

Lodné svetlíky, vytlačte palubný poklop, námorné poklopové okno, námorné okno Portlight, okno lodného poklopu, okno lodného vetracieho poklopu
183,00 €
Predajca: Zanjo24
77,15 €/1kg

Sieť na okná RC, Sieť na kovové okná RC, Sieť na okná RC auta, Ochranná sieť RC Crawler, Ochrana okien RC Defender, Príslušenstvo RC
26,99 €
Predajca: Zanjo24
435,32 €/1kg

6ks štetcov na maľovanie sada okrúhlych a plochých hrotov umelci štetce na maľovanie nylonové vlasy drevená rukoväť umelecké potreby darček pre deti dospelých začiatočníkov pre akryl olej akvarel gvaš nechty telo detailné spracovanie tváre remeslá maľovanie
15,99 €
Predajca: Zanjo24
484,55 €/1kg

Spínač elektrického okna, spínač regulátora okien, spínač elektrického okna, 6554HJ, 6490HQ, 6554ZL, tlačidlo zdvíhania okien
16,99 €
Predajca: Zanjo24
146,47 €/1kg

6 ks B stĺpikové lišty s lesklou čiernou vonkajšou nálepkou na okná pre Macan 95B 2014 až 2023
22,99 €
Predajca: Zanjo24
150,26 €/1kg

Slnečná clona na čelné sklo, zatepľujúca, zvyšuje komfort, ochrana pred slnkom, clona do okna, kryt slnečného žiarenia pre vozidlá
59,99 €
Predajca: Zanjo24
282,97 €/1kg

Súprava parohov a nosa soba do auta – na okná, strechu a prednú mriežku – vianočný kostým pre auto – autodoplnky
43,99 €
Predajca: Zanjo24
219,95 €/1kg

Stíňidlo na okno dverí karavanu, skladacie magnetické zatemňovacie krytie okna s ochranou proti UV žiareniu Kryt okna dverí prívesu (25''*16'', čierne)
32,99 €
Predajca: Zanjo24
109,97 €/1kg

2 ks mriežok zadných okien, rolety na zadné okná, bočné mriežky ventilácie – náhradné diely pre Focus ST RS MK3 Hatchback
61,99 €
Predajca: Zanjo24
109,14 €/1kg

Pár krytov spätného zrkadla Matný chrómový ochranný kryt Vhodný pre B7/NMS
57,99 €
Predajca: Zanjo24
115,98 €/1kg

12 ks/sada Nástroje na tónovanie okien automobilov Stierka Nástroj na inštaláciu okrajov pre fóliu na zmenu farby nálepky
32,99 €
Predajca: Zanjo24
84,16 €/1kg

Obojstranný čistič okien s ABS plastovým plášťom Gumový magnetický stierač skla pre domáce výškové okno Blue
28,99 €
Predajca: Zanjo24
44,60 €/1kg

1 pár bočných slnečných clôn do auta – udrží interiér v chlade a zabráni prehrievaniu; priedušný kryt bočných okien
15,99 €
Predajca: Zanjo24
197,41 €/1kg

Protisklzová stierka na sklo – univerzálna stierka na okná a zrkadlá – domáci čistiaci nástroj – ružová (22,3 cm)
15,99 €
Predajca: Zanjo24
266,50 €/1kg

1 ks stierka s mäkkou plsťou na odstraňovanie fólií a nálepiek z okien automobilov
13,99 €
Predajca: Zanjo24
1 271,82 €/1kg

2ks Hydraulická zdvíhacia podpora Dĺžka 60 cm/23,6 palca čierna pre okno automobilovej skrinky Tatami
37,99 €
Predajca: Zanjo24
37,99 €/1kg

Cartoon Eyes Auto čelné sklo slnečná clona Slnečná clona Ochranca sklopného okna Tepelný štít kryt Blok UV lúčov
35,99 €
Predajca: Zanjo24
143,96 €/1kg

Izolačná fólia na okná, izolačná súprava na okná, izolačná fólia na okná, izolačná fólia na okná pre studené teplo, izolačná súprava na okná v interiéri, priehľadná izolačná fólia na okná
34,99 €
Predajca: Zanjo24
53,42 €/1kg