5,0



Na základe 27 hodnotení
Podobné produkty

KREUL Window Color, sada s extra farbou
42,82 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

C. KREUL Hobby Line Window Color C 2
31,96 €
Predajca: CORWELL

Marabu 0406000000125, Čierna, Zlato, Zelená, Červená, Strieborná, Biela, Farby na vodnej báze, Tekutina a gél, 25 ml, 6 kusov
931,60 €/1l
23,29 €
Predajca: VISO

Marabu 04060 000 13894 Súprava farieb na okná "X-Mas" 10 x 25 ml
109,60 €/1l
27,40 €
Predajca: VISO

Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, sada 10 kusov, rôzne farby
61,79 €/1kg
25,58 €
Predajca: M_plus_L

folia 45007 Window Color Aktions-Set Window Color ANTIK
79,89 €/1l
44,74 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KREUL 42853 KREUL Farba na okno "Hello Winter", sada
274,50 €/1l
21,96 €
Predajca: CORWELL

Marabu 0306000000010 Marabu KiDS Window Color – sada „FARMA“, 6 x 80 ml
98,56 €/1l
47,31 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Viva Decor 800303800 ViVA DECOR Viva KIDS Súprava farieb na okno "Fairy Magic"
62,69 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
763,60 €/1l
19,09 €
Predajca: M_plus_L

Marabu Window Color, Čierna, Farba na sklo, Tekuté, 80 ml, 1 kusov
158,13 €/1l
12,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Feuchtmann WINDOW CLAY, Rôzne farby, Detské, Chlapec / dievča, 3 rok / roky, Nemecko, Tréning zručností kreatívneho myslenia, Rozvoj predstavivosti
52,50 €/1l
15,75 €
Predajca: M_plus_L

ViVA DECOR Farba na okná 80 ml, Azurblau
277,22 €/1l
27,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Marabu 04060004013, Oranžová, Farba na sklo, Tekuté, 80 ml, 1 kusov
331,50 €/1l
26,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 0306000000007 Marabu KiDS Sada farieb na okná „Ponyhof“, 6 x 25 ml
19,06 €
Predajca: M_plus_L

KREUL 49840 KREUL Glitter Pen, sada 3 ks
145,67 €/1l
13,11 €
Predajca: M_plus_L

Metalické farby na plagáty 6 farieb 20ml
273,50 €/1l
5,47 €
Predajca: MATFEL

Kreul 79413 Lak 275 ml 1 ks
72,33 €/1l
19,89 €
Predajca: MUZIKER

Sada Creall Window Color na farbenie okien, 6 x 500 ml
26,66 €/1l
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

MAPED 844822 Farba na okná - 6 rôznych farieb
80,30 €/1kg
8,03 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farba okna "Monster Party", sada
Strašidelné a krásne strašidelné príšery pre skvelých expertov na farby okien!
- odlupovateľná priehľadná farba
- na vodnej báze
- dajú sa navzájom miešať
- dlhá špička na roztieranie farby
- jednoduché použitie: Vyfarbite motív na špeciálnu fóliu - nechajte zaschnúť - odlepte fóliu
-Polyuretán= Window Color 80 ml 1 x snehobiela, oranžová, metalická fialová, svetlozelená, trblietavá orchidea, kontúrová čierna, farba nočnej žiary,
- 1 x špeciálna fólia 350 x 200 mm, 1 x stabilná fólia 350 x 200 mm, 150 farebných drahokamov, šablóny motívov, brožúra s nápadmi
Pozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo udusenia kvôli malým častiam, ktoré sa môžu prehltnúť.
Pokyny pre farbu okna:
1. Nakreslite obrysy: Vopred nakreslite požadovaný motív na špeciálnu fóliu Glas Design alebo sklo s farbou obrysu Glas Design. Kontúrová farba sa nanáša priamo z fľaše. Obrysové čiary namaľujte uzavreté, aby sa obrázky pri odlepovaní netrhali. Nechajte zaschnúť.
2. Vyfarbite: Farebné polia vyplňte farbou Glas Design Window Color. Farbu nanášajte hojne a priamo z fľaše až po okraj obrysov. Farby sú spočiatku mliečne, ale po zaschnutí sa stanú priehľadnými a žiarivo živými.
3. Odlúpnite: Po jednom dni od maľovania môžete obrázok opatrne odstrániť z povrchu. Obrázok priľne sám. Ak sa má obrázok použiť viackrát, treba ho mierne navlhčiť.
Kreatívne tipy:
1. Mramorovacie efekty sa dajú vytvoriť napríklad pomocou špáradla, ktorým sa farby do seba vtiahnu a premiešajú.
2. Odstránenie po dlhšom čase: Časom sa motívy môžu stať krehkými a lámavými. Navlhčením obrázkov handričkou, prúdom pary zo žehličky (na diaľku!) alebo opatrným zahriatím fénom sa obrázky stanú opäť pružnými. Pri odstraňovaní môže pomôcť škrabka na keramickú dosku.
Príklady použitia:
- možno použiť na sklo, zrkadlá, dlaždice, fóliu alebo porcelán.
- Navrhovanie obrázkov na okná
- obrázky sa dajú ľahko odstrániť a nanovo vymaľovať bez zanechania zvyškov
Vhodné na:
- Materské školy
- Školy
- Hobbyisti
Súprava farieb na okná Monster Party. Strašidelné a roztomilé príšerky. Kompletná sada KREUL Window Color je ideálna pre všetkých malých aj veľkých kreatívcov, ktorí chcú hneď začať. Obsahuje totiž všetko, čo by ste mohli potrebovať na vytvorenie vlastných žiarivých a farebných obrázkov na okná: farby na okná, fólie, motívy a žiarivé drahokamy na ozdobu. Vlastnoručne vyrobené obrázky môžete doma nalepiť na rovné hladké povrchy, ako sú sklo, zrkadlo, fólie a dlaždice. A čo je najlepšie: samolepky sa dajú ľahko odstrániť a znovu použiť na inom mieste bez toho, aby zanechali stopy. Žiarivé farby na okná v praktickej fľaši s jemným dlhým maliarskym hrotom Obsahuje dizajnové šablóny s desivo krásnymi, strašidelnými príšerkami Pomocou farby svietiacej v tme môžete na okenné tabule vyčarovať veselých strašidelných kamarátov, ktorí v tme svietia Na vodnej báze Zaschnutá farba má ľahkú štruktúru Na dosiahnutie špeciálnych efektov opatrne vtlačte drahokamy do ešte mokrej farby Možno použiť na hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlá, dlaždice atď. Farby sa dajú miešať. Krásne mramorové efekty možno vytvoriť tak, že farby do seba pred zaschnutím vtiahnete malou drevenou paličkou (napr. špáradlom). Na špeciálnu fóliu nakreslite obrys motívu pomocou kontúrovej farby a nechajte zaschnúť približne 2 hodiny. Na vyplnenie plôch až po obrysy použite farbu na okná, pričom farbu z fľaše štedro nanášajte hojne. Nechajte schnúť približne 24 hodín v závislosti od hrúbky farby. Opatrne odlepte obrázok z fólie a použite ho na ozdobenie okna. Ak bol motív použitý niekoľkokrát, priľnavosť možno zlepšiť jeho miernym navlhčením. Dekoráciu okna možno ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov a je pripravená na opätovné použitie na inom mieste Pevná fólia je ideálna na mobilné plastiky. Pred vystrihnutím požadovaného motívu pomocou fólie ho nechajte zaschnúť. Vhodné na hladké povrchy, ako sú sklo, zrkadlá, dlaždice a fólie Obsah súpravy 5 x farba na okna s objemom 80 ml: snehobiela, oranžová, svetlozelená, fialová, trblietavá orchidea 1 kontúrovacia farba s objemom 80 ml čierna 1 farba svietiaca v tme s objemom 80 ml žltá 1 špeciálna fólia 35 x 20 cm 1 pevná fólia 35 x 20 cm 150 farebných drahokamov Dizajnové šablóny Leták s námetmi
Window Color 80 ml po 1 x snehobiela, farba pleti, zlatožltá, ružová, svetlomodrá, tmavohnedá, metalická fialová, trblietavá ružová, trblietavá strieborná, kontúrová čierna, 3 x špeciálna fólia, 150 drahokamov, šablóny motívov
Window Color Monster Party KREUL WINDOW COLOR Sada farieb na sklo - ozdobte interiér aj exteriér Zábava nikdy nekončí, keď malí dizajnéri dostanú do rúk skvelé farby WINDOW COLOR. Na každom okne nájdete dekorácie superhrdinov. Radosť mamičiek a oteckov bude veľká. Najmä ak motívy jednoducho odstránite a premiestnite na iné miesta. Super kreatívna zábava pre všetky deti, ktoré rady vytvárajú skvelé efekty. Súprava obsahuje: - dekoratívny set s motívmi, ktoré sa dajú použiť na výrobu dekorácií, - dekoratívny set s motívmi, ktoré sa dajú použiť na výrobu dekorácií: 5 x FARBA NA OKNO 80 ml - snehobiela, oranžová, svetlozelená, metalická fialová, trblietavá. orchidea 1 x WINDOW COLOR 80 ml kontúrová čierna 1 x WINDOW COLOR 80 ml farba svietiaca v tme 150 okr.štrasové kamienky 1 x plastová podložka 35 x 20 cm 1 x špeciálna plastová fólia 35 x 20 cm dizajnové šablóny návod Charakteristika Farby sú na vodnej báze Vhodné na hladké povrchy, napr. pri maľovaní na špeciálne fólie s motívom nechajte zaschnúť približne 2 hodiny a potom ich odlepte a môžete premiestniť na miesto podľa vlastného výberu Nevhodné pre deti do troch rokov
KREUL Window Color Monster Party, sada (57602121)
- Objem
- 480 ml
- Dĺžka
- 20 cm
- Farba
- Oranžová
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 7
- Hmotnosť
- 1.09 kg
- EAN kód
- 4000798428501
- Číslo od výrobcu
- 42850
- Objem
- 480 ml
- Dĺžka
- 20 cm
- Farba
- Oranžová
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 7
- Hmotnosť
- 1.09 kg
- EAN kód
- 4000798428501
- Číslo od výrobcu
- 42850
Varovanie
Hodí sa k tomu

Okno Color Glas Design Set XXL
59,58 €/1l
42,90 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 42853 KREUL Farba na okno "Hello Winter", sada
274,50 €/1l
21,96 €
Predajca: CORWELL

Farba okna Sklenený dizajn Glitter World
71,42 €/1l
34,28 €
Predajca: CORWELL

Electronic Arts FC 24, PS5, PlayStation 5, E (bez obmedzenia)
19,05 €
Predajca: ak-trade

KREUL Window Color, sada s extra farbou
42,82 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
49,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
111,93 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

vidaXL Príborník Sonoma dub 91 x 29,5 x 75 cm Materiál na báze dreva
95,94 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

Pelikan K24, Čierna, Modrá, Azúrová, Zelená, Oranžová, Žltá, 24 kusov
68,15 €/1kg
23,17 €
Predajca: M_plus_L

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
18,60 €
Predajca: FDC

Arebos 4260627423392, Modrá
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Denver TCL-212BT GREY, 1,19 kg, Čierna, Šedá, Prenosný CD prehrávač
53,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loptičky na stolný futbal, 6x čierna a biela, blister, 1 sada
39,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Stolný futbal "Glasgow
119,00 €
Predajca: Kokiska

Hra Wonder pre Nintendo Switch od Super Mario Bros.
62,09 €
Predajca: M_plus_L

vidaXL Skladacie lehátko plastové biele
113,03 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Fialový zakladač A4 PP s voľnými listami
15,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dino Bikes - Detský bicykel 12" 124RLN - biely
85,60 €
Predajca: KUBISPORT

Small foot 10534
25,73 €
Predajca: VISO

COSTWAY hojdačkový set 4 v 1, hojdačkový rám s hojdačkou, šmýkačkou a basketbalovým košom, hojdačkový rám s dvojitou hojdačkou, záhradná hojdačka s kovovým rámom na dvor, záhradu
175,99 €
-23,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Marabu 04060 000 13894 Súprava farieb na okná "X-Mas" 10 x 25 ml
109,60 €/1l
27,40 €
Predajca: VISO

Simba 107174109 - 3 in 1 Schaukel, Seil vormontiert, Schaukelhöhe ca. 120cm, Sitzbreite 28cm
45,37 €
Predajca: somnia24

Detský matrac COZY 80 x 160 cm s prateľným poťahom - Matrac do detskej postele
113,04 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem túto sadu
Všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásnych obrázkov okien. Len niekoľko ďalších šablón by mohlo byť inak špičkovým produktom. Znova a znova s potešením
Hodnotenie z 23. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou si objednám znova
Super rýchle dodanie. Keďže je to darček, farby sa ešte testujú.
Hodnotenie z 19. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a úhľadné dodanie
Miloval som to predtým a teraz to môžem urobiť znova pre môjho vnuka
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekne skonštruované
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 16. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle dodanie, dobrá kvalita
rýchle dodanie, dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé a rýchle dodanie
Výrobok je v súlade s opisom
Hodnotenie z 14. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Užili ste si
Super produkt a zábava
Hodnotenie z 29. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Suber
Veľmi krásne a dobre sa maľujú
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gel Blaster 0850015803994, Náhradná náplň, 10000 kusov, Biela
73,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
507,93 €/1kg

Okenné žalúzie, Bočné okenné žalúzie, Kryt ventilácie, Kryt okennej lopatky, Kryt bočného okna, Kryt okennej lopatky
35,99 €
Predajca: Zanjo24
60,59 €/1kg

Lodné svetlíky, vytlačte palubný poklop, námorné poklopové okno, námorné okno Portlight, okno lodného poklopu, okno lodného vetracieho poklopu
183,00 €
Predajca: Zanjo24
77,15 €/1kg

Sieť na okná RC, Sieť na kovové okná RC, Sieť na okná RC auta, Ochranná sieť RC Crawler, Ochrana okien RC Defender, Príslušenstvo RC
26,99 €
Predajca: Zanjo24
435,32 €/1kg

6ks štetcov na maľovanie sada okrúhlych a plochých hrotov umelci štetce na maľovanie nylonové vlasy drevená rukoväť umelecké potreby darček pre deti dospelých začiatočníkov pre akryl olej akvarel gvaš nechty telo detailné spracovanie tváre remeslá maľovanie
15,99 €
Predajca: Zanjo24
484,55 €/1kg

Spínač elektrického okna, spínač regulátora okien, spínač elektrického okna, 6554HJ, 6490HQ, 6554ZL, tlačidlo zdvíhania okien
16,99 €
Predajca: Zanjo24
146,47 €/1kg

6 ks B stĺpikové lišty s lesklou čiernou vonkajšou nálepkou na okná pre Macan 95B 2014 až 2023
22,99 €
Predajca: Zanjo24
150,26 €/1kg

Slnečná clona na čelné sklo, zatepľujúca, zvyšuje komfort, ochrana pred slnkom, clona do okna, kryt slnečného žiarenia pre vozidlá
59,99 €
Predajca: Zanjo24
282,97 €/1kg

Súprava parohov a nosa soba do auta – na okná, strechu a prednú mriežku – vianočný kostým pre auto – autodoplnky
43,99 €
Predajca: Zanjo24
219,95 €/1kg

Stíňidlo na okno dverí karavanu, skladacie magnetické zatemňovacie krytie okna s ochranou proti UV žiareniu Kryt okna dverí prívesu (25''*16'', čierne)
32,99 €
Predajca: Zanjo24
109,97 €/1kg

2 ks mriežok zadných okien, rolety na zadné okná, bočné mriežky ventilácie – náhradné diely pre Focus ST RS MK3 Hatchback
61,99 €
Predajca: Zanjo24
109,14 €/1kg

Pár krytov spätného zrkadla Matný chrómový ochranný kryt Vhodný pre B7/NMS
57,99 €
Predajca: Zanjo24
115,98 €/1kg

12 ks/sada Nástroje na tónovanie okien automobilov Stierka Nástroj na inštaláciu okrajov pre fóliu na zmenu farby nálepky
32,99 €
Predajca: Zanjo24
84,16 €/1kg

Obojstranný čistič okien s ABS plastovým plášťom Gumový magnetický stierač skla pre domáce výškové okno Blue
28,99 €
Predajca: Zanjo24
44,60 €/1kg

1 pár bočných slnečných clôn do auta – udrží interiér v chlade a zabráni prehrievaniu; priedušný kryt bočných okien
15,99 €
Predajca: Zanjo24
197,41 €/1kg

Protisklzová stierka na sklo – univerzálna stierka na okná a zrkadlá – domáci čistiaci nástroj – ružová (22,3 cm)
15,99 €
Predajca: Zanjo24
266,50 €/1kg

1 ks stierka s mäkkou plsťou na odstraňovanie fólií a nálepiek z okien automobilov
13,99 €
Predajca: Zanjo24
1 271,82 €/1kg

2ks Hydraulická zdvíhacia podpora Dĺžka 60 cm/23,6 palca čierna pre okno automobilovej skrinky Tatami
37,99 €
Predajca: Zanjo24
37,99 €/1kg

Cartoon Eyes Auto čelné sklo slnečná clona Slnečná clona Ochranca sklopného okna Tepelný štít kryt Blok UV lúčov
35,99 €
Predajca: Zanjo24
143,96 €/1kg

Izolačná fólia na okná, izolačná súprava na okná, izolačná fólia na okná, izolačná fólia na okná pre studené teplo, izolačná súprava na okná v interiéri, priehľadná izolačná fólia na okná
34,99 €
Predajca: Zanjo24
53,42 €/1kg