4,8



Na základe 43 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Klarstein Fruitberry, odšťavovač, 400 W, bez BPA, 2 nádoby, strieborný134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Ďalšie informácie o reklame
Philips Avance Collection HR1921/20, Odšťavovač, Čierna, Strieborná, Priehľadná, LED, 2,1 L, 1 L, 8 cm232,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Clatronic AE 3532, Čierna, Nerezová oceľ, 2 L, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1000 W, 230 V63,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ďalšie informácie o reklame
Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Bosch MES25A0, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Biela, Čierna, Strieborná, Krok, 2 L, 1,25 L
106,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Odšťavovač Braun Multiquick 7 J700
198,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bomann AE 1917 CB, Nerezová oceľ, 2 L, 7,5 cm, Nerezová oceľ, 1000 W, 230 V
149,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
![Obrázok produktu pre Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/7c6e98eb99df91724b0d39cbc653af96.webp)
Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -
125,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Bosch MES4000, Odšťavovač, Čierna, Šedá, Nerezová oceľ, 3 L, 1,5 L, 1,5 m, 8,4 cm
204,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Automatický odšťavovač Braun Multiquick 5 J500 čierny
140,50 €
Predajca: Di-Life

Odšťavovač TZS First Austria | 800 W | 750 ml | XXL plniaci otvor | 2 rýchlostné stupne | nerezová oceľ | extrakčný filter, protišmykové nožičky **
Použité
43,95 €
Predajca: HaWaKo

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ25E (25W)
29,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Panasonic MJ-L500, Pomalý odšťavovač, Čierna, Strieborná, 45 ot/min, 1,3 L, 0,98 L, 150 W
180,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch MESM500W, Pomalý odšťavovač, Čierna, Biela, 1 L, Bezpečnostná svorka, Plast, Nerezová oceľ
174,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WMF Kult X 61.3022.2145, Čierna, Nerezová oceľ, 1,8 L, 1,2 L, Otočné, Plast, Nerezová oceľ, 500 W
157,75 €
Predajca: NeuertsShop

Tefal Frutelia, Elektrický odšťavovač paradajok, Biela, Krok, Otočné
45,53 €
Predajca: velmontask

Severin ES 3570, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Krok, 1,1 L, Mäkký/tvrdý
61,99 €
Predajca: Apollo_store

Gastroback Vital Juicer Pro, Odstredivý odšťavovač, Strieborná, 12000 ot/min, 1,45 m, 7,5 cm, 700 W
119,80 €
Predajca: GaladorEU
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
POPIS ČLÁNKU
Bosch MES3500, odšťavovač
Najdôležitejšie informácie
- Výkonný odšťavovač na celé ovocie bez predkrájania, jednoduchý, rýchly a čistý
- XL podávací žľab (73 mm): rýchle a jednoduché odšťavovanie bez predkrájania ovocia a zeleniny.
- Rôzne rýchlosti:
- Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele: pre maximálnu výťažnosť šťavy.
- SafetyStop: motor beží len vtedy, keď je spotrebič úplne zostavený a veko je zatvorené.
- DripStop: po odšťavovaní nedochádza k odkvapkávaniu ani vylievaniu
- XL podávací žľab (73 mm): rýchle a jednoduché odšťavovanie bez predkrájania ovocia a zeleniny.
- Rôzne rýchlosti:
- Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele: pre maximálnu výťažnosť šťavy.
- SafetyStop: motor beží len vtedy, keď je spotrebič úplne zostavený a veko je zatvorené.
- DripStop: po odšťavovaní nedochádza k odkvapkávaniu ani vylievaniu
Vynikajúce výsledky
Výkonný motor: 700 WXL podávací žľab (73 mm) na rýchlu a jednoduchú prípravu celého ovocia
Mikrofiltračné sito z nehrdzavejúcej ocele na maximálnu výťažnosť šťavy
Hliníková tesniaca spona zaisťuje vysokú tesniacu silu, tesnosť a robustnosť
Možno použiť univerzálne na širokú škálu ovocia a zeleniny
Pohodlie
Výlevka so systémom DripStop zabraňuje odkvapkávaniu a zabezpečuje čistú pracovnú plochu po odšťavovaníVeľká vyberateľná nádoba na dužinu s objemom 2 litre
Výlevka na šťavu a kryt spotrebiča z nehrdzavejúcej ocele pre dlhú životnosť a kvalitný vzhľad
Dve nastavenia prepínača pre tvrdé a mäkké šťavy
Automatické vyhadzovanie dužiny
Jednoduché skladovanie: priehradka na kábel pre rýchle a jednoduché uloženie kábla
Bezpečnostná zarážka
Bezpečnostná zarážka: spotrebič sa môže zapnúť len vtedy, keď sú všetky časti správne zostavené, a automaticky sa vypne, len čo sa počas používania otvorí. Žiadne riziko poranenia, žiadne postriekaniePrísavné nožičky zabezpečujú optimálnu stabilitu pri odšťavovaní
Čistenie
Jednoduché čistenie: Všetky odnímateľné časti sú vhodné na umývanie v umývačke riaduDodávané príslušenstvo
Nádoba na zber šťavy s objemom 1,25 l a separáciou penyVrátane kefky na jednoduché čistenie sita
TECHNICKÉ ÚDAJE
Údaje o výrobku
- Hĺbka spotrebiča: 180 mm- Hĺbka zabaleného výrobku: 355 mm
- Číslo EAN: 4242002812137
- Názov výrobku/rodina: Odšťavovač
- Frekvencia: 50/60
- Minimálna frekvencia: 50
- Maximálna frekvencia: 60
- Dĺžka prívodného kábla: 100 cm
- Výška spotrebiča: 310 mm
- Výška zabaleného spotrebiča: 450 mm
- Farba spotrebiča: Modrá
- Základná farba výrobku: Modrá
- Uveďte materiál krytu:
Typ zástrčky: Gardy/K.zástrčka bez uzemnenia
- Skupina výrobkov: Odšťavovač
- Šírka zabaleného spotrebiča: 255 mm
- Šírka spotrebiča: 312 mm
- Čistá hmotnosť: 4,5 kg
- Hrubá hmotnosť: 5.5 kg
- Napätie: 220-240 V
- Minimálne napätie: 220 V
- Maximálne napätie: 240 V
- Číslo položky: 000000000000404647
- Značka: Bosch
- Medzinárodný objednávací kód: MES3500
- Pripojené zaťaženie: 700 W
- Ovládanie:
- Dodávané príslušenstvo: 1 x nádoba na šťavu, 1 x kefa
- Dostupné jazyky návodu: [AR, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HU, IT, NL, NO, PL, PT, RU, SV, TR, UK]
DOKUMENTY
Návod na obsluhu
Návod na obsluhu
INFORMÁCIE O VÝROBCOVI
Informácie o výrobcovi
Výrobca: BSH Hausgeräte GmbH
Adresa: Adresa: Carl-Wery-Straße 34, 81739 Mníchov, Nemecko
Elektronická adresa:
Výkonný rúrkový odšťavovač s veľkou plniacou trubicou na prípravu menšieho množstva ovocia a zeleniny
- rýchle a jednoduché použitie
- Veľká trubica Plniace trubice na ovocie a zeleninu. Suroviny nie je potrebné pripravovať, ale možno ich spracovať celé
- Nerezové sito s jemnými okami na extrakciu šťavy
- Praktický výtok so zarážkou odkvapkávania, aby sa zabránilo rozliatiu kuchynská skrinka
- Mimoriadne bezpečná: Spotrebič funguje iba vtedy, ak je správne zostavený so zatvoreným vekom
- Två rýchlosti, aby bolo možné čo najlepšie spracovať tvrdé aj mäkké ovocie
S výkonom 700 wattov je motor dostatočne výkonný na to, aby zvládl všetky potreby v kuchyni. Od strúhania, strúhania, mletia, miešania a drvenia až po výživnejšie korienky. Elektronické bezpečnostné vypnutie zabraňuje náhodnému spusteniu stroja.
Špecifikácia:
- Vytlačí šťavu z ovocia aj zeleniny
- Výkonný motor zapnutý; 700 wattov
- Två rýchlosti - pre mäkké a tvrdé ovocie
- Filtračný kôš z nehrdzavejúcej ocele pre najlepšiu extrakciu šťavy
- Veľká plniaca trubica pre; 73 mm pre rýchle a jednoduché kŕmenie celého ovocia a zeleniny
- Vysokotlaková hliníková tyč, bráni úniku
- Výlevka so zarážkou odkvapkávania, ktorá zabraňuje rozliatiu; kuchynská linka
- Džbán na džús 1,25 litra s penovým separátorom
- Automatické vyhadzovanie odpadu
- Veľká vyberateľná nádoba na 2 litre na ovocný koláč
- Priehradka na šnúrku pre flexibilné uloženie
- Pevne stojí; gumené prísavky
- Bezpečnostné zastavenie: Spustí sa iba vtedy, ak sú všetky diely správne zmontované a automaticky sa zastaví pri otvorení
- Bez rizika poškodenia a pádu
- Jednoduché čistenie: všetky odnímateľné diely sú možno prať v práčke
Výkonná odstredivka na surové šťavy s veľkou plniacou trubicou na menšiu prípravu ovocia a zeleniny
- rýchle a jednoduché použitie
- Veľká plniaca trubica na ovocie a zeleninu. Suroviny sa nemusia pripravovať, ale môžu sa spracovať celé
- Jemné sitko z nehrdzavejúcej ocele na extrakciu šťavy
- Praktická výlevka so zarážkou proti odkvapkávaniu, aby sa zabránilo vyliatiu na kuchynskú linku
- Mimoriadne bezpečný: prístroj funguje len pri správnom zostavení so zatvoreným vekom
- Dve rýchlosti na optimálne spracovanie tvrdého aj mäkkého ovocia
Motor s výkonom 700 W je dostatočne výkonný, aby splnil všetky požiadavky kuchyne. Od sekania, strúhania, mletia, mixovania a roztláčania až po náročnejšie pokrmy. Elektronické bezpečnostné vypnutie zabraňuje náhodnému spusteniu prístroja.
Špecifikácia: V prípade potreby je možné použiť aj iný nástroj, ktorý je súčasťou balenia:
- Vytláča šťavu z ovocia a zeleniny
- Výkonný motor s príkonom 700 W
- Dve rýchlosti - na mäkké a tvrdé ovocie
- Filtračný kôš z nehrdzavejúcej ocele na najlepšie využitie šťavy
- Veľká 73 mm podávacia hubica na rýchle a jednoduché podávanie celého ovocia a zeleniny
- Vysokotlakový hliníkový uzáver, ktorý zabraňuje úniku
- Pípavý zvuk so stopkou proti odkvapkávaniu, ktorý zabraňuje rozliatiu na kuchynskú linku
- Džbán na šťavu s objemom 1,25 l a oddeľovačom peny
- Automatický odtok odpadu
- Veľká vyberateľná nádoba na dužinu s objemom 2 litre
- Priehradka na kábel na jednoduché uskladnenie
- Pevne stojí na gumových prísavných nožičkách
- Bezpečnostná zarážka: môže sa spustiť len vtedy, keď sú všetky časti správne zostavené, a automaticky sa zastaví pri otvorení
- Žiadne riziko poranenia alebo postriekania
- Jednoduché čistenie: Všetky odnímateľné časti sa dajú
- Farba:
- Čierna, Strieborná
- Kapacita nádoby na dužinu:
- 2 L
- Obsah nádoby:
- 1,25 L
- Priemer plniacej trubice:
- 7,3 cm
- Odkladací priestor na kábel:
- Áno
- Jednoduché čistenie:
- Áno
- Automatické vysunutie:
- Áno
- Materiál filtra:
- Nerezová oceľ
- Príkon:
- 700 W
- Hmotnosť:
- 4,5 kg
- Šírka balenia:
- 255 mm
- Hĺbka balenia:
- 355 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 5,52 kg
- Výška balenia:
- 450 mm
Vlastnosti
- Farba produktu:Čierna,Strieborná
- Uloženie kábla:Áno
- Kapacita nádoby na dužinu:2 l
- Nádoba na dužinu:Y
- Priemer plniacej trubice: 7,3 cm
- Automatické vyhadzovanie dužiny:Y
- Objem misky: 1,25 l
- Jednoduché čistenie:Áno
Výkon
- Výkon: 700 W
Hmotnosť & rozmery
- Hmotnosť:4,5 kg
Údaje o balení
- Hĺbka balenia: 355 mm
- Hmotnosť balenia: 5,5 kg
- Šírka balenia: 255 mm
- Výška balenia: 450 mm
Materiál
- Materiál filtra: nehrdzavejúca oceľ
Bosch MES3500 juice maker 700 W Black Silver
Nečakajte, objednajte si odšťavovač Bosch MES 3500 ešte dnes! Kúpte si ho teraz a vychutnávajte si každý deň zdravé šťavy!
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť elektrický odšťavovač BOSCH MES3500 700 W a širokú ponuku malých domácich spotrebičov!
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Type of plug: Zástrčka EÚ
- Materiál:
- Nerezová oceľ
- Kov
- Vlastnosti: Nerezový plech, nerezový plech, nerezový plech, nerezový plech:
- Ľahko sa čistí
- Uloženie kábla
- Výkon: 700 W
- Napätie: 230 V
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
BSH Hausgeräte GmbH
Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Nemecko
81739 - Munchen
+34 683 46 88 81
[email protected]
Farba: čierna
Výkonný mixér, ktorý dokáže odšťaviť akékoľvek ovocie bez toho, aby ste ho museli najprv krájať: rýchle a jednoduché použitie. Mimoriadne veľký prívodný otvor na ovocie (celé jablká) a zeleninu. Nie je potrebné ovocie vopred krájať. Jednoduché čistenie: Všetky časti sú vhodné na umývanie v umývačke riadu (okrem krytu). Mimoriadne bezpečný: Motor sa spustí len vtedy, keď je džbán správne vložený a veko je zatvorené
- Mimoriadne veľký podávací žľab na ovocie (celé jablká) a zeleninu - nie je potrebné predkrajovanie
- Praktická vylievacia hubica s DripStop zabraňuje odkvapkávaniu a zabezpečuje čistú pracovnú plochu po odšťavovaní
- Praktické 2 nastavenia prepínača pre tvrdé a mäkké odšťavované materiály
- Mikrositko z nehrdzavejúcej ocele pre maximálnu výťažnosť šťavy
- Vysoká úroveň bezpečnosti: motor beží len pri správnej inštalácii a zatvorenom spotrebiči
- Výkon (W): 700
- 220-240 V 50/60 Hz sieťové pripojenie
- Stopka proti odkvapkávaniu
Prevádzka
- Počet úrovní rýchlosti: 2
- Nádoba na zber výliskov
- odnímateľná nádoba na dužinu
- automatické vyhadzovanie výliskov
- Plniace zariadenie: Plniaci žľab so sabotážou
- Odsávanie šťavy: výtok šťavy do pohára
- Nádoba na šťavu s oddeľovačom peny
- Objem nádoby na šťavu (litre): 1,25
- Objem nádoby na dužinu (litre): 2
- Bezpečnostný zámok
- Uloženie kábla: priehradka na kábel
Príslušenstvo
- Filter z nehrdzavejúcej ocele
- Mikrofilter
- Čistiaca kefka
Vlastnosti puzdra
- Šírka (cm): 31,2
- Výška (cm): 31
- Hĺbka (cm): 18
- Hmotnosť (kg): 4,41
- Príslušenstvo vhodné do umývačky riadu
- Odsávacie/gumové nožičky
Farby: modrá
Farby krytu: modrá
- Odšťavovač Bosch MES3500 je vďaka veľkému vstupnému žľabu vhodný na celé ovocie bez toho, aby ste ho museli vopred krájať. Výlevka je vybavená odkvapkávacou zarážkou, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu a zabezpečuje čistú pracovnú plochu. Odšťavovač Bosch MES3500 má dve nastavenia pre tvrdé a mäkké šťavy.
Odšťavovač MES3500
Odšťavovač Bosch MES3500 je vhodný na celé ovocie bez toho, aby ste ho museli vopred krájať vďaka veľkému podávaciemu žľabu. Výlevka je vybavená odkvapkávačom, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu a zabezpečuje čistú pracovnú plochu. Odšťavovač Bosch MES3500 má dve nastavenia pre tvrdé a mäkké šťavy.
- Typ: Odšťavovač
- Farba: čierna/strieborná
- EAN: 4242002812137
- Číslo výrobcu: MES3500
- Materiál: Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele, výlevka na šťavu z nehrdzavejúcej ocele, hliníková aretačná tyč
- Typ: Odstredivý odšťavovač
- Funkcie: Priamy výlevka na šťavu, nádoba na dužinu/šťavu, automatické vyhadzovanie dužiny
- Objem nádoby na dužinu/šťavu2 litre
- Nádoba na šťavu1.25 litrov
- Podrobnosti: 2 nastavenia pre tvrdé a mäkké šťavy
- Plniaci žľab: extra veľký
- priemer73 mm
- Čistenie: časti vhodné do umývačky riadu (príslušenstvo), systém proti odkvapkávaniu, vyberateľná nádoba na dužinu
- Prevádzkový režim: Sieťová prevádzka
- Príkon: 700 W
- Vstupné napätie: 220 - 240 V
- Úložný priestor: Odkladací priestor na kábel
- Bezpečnosť: Automatické vypnutie, protišmykové/prísavné nožičky
- Sito: Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele
- Hmotnosť: 5,2 kg Odšťavovač MES3500
Krásny 700 W odšťavovač na ovocie a zeleninu
- Výkon 700 W
- Počet rýchlostí 2
- Odnímateľná nádoba na šťavu
- Objem nádoby na šťavu 1,2 l
- Priamy výstup šťavy
- Odnímateľná nádoba na dužinu
- Farba z nehrdzavejúcej ocele
Výkonný odšťavovač spracováva celé ovocie bez predbežného krájania: rýchlo, jednoducho a čisto. Veľký plniaci otvor na ovocie (celé jablká) a zeleninu – nie je potrebné žiadne predkrájanie. Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele pre optimálnu extrakciu šťavy. Praktický výtok s DripStop zabraňuje kvapkaniu a zaisťuje čistý pracovný priestor. Maximálna bezpečnosť: Motor sa spustí iba vtedy, ak je zariadenie správne zmontované a veko je zatvorené. Praktické použitie s dvoma rýchlosťami pre tvrdé a mäkké ovocie.
\r\nExtra veľký podávací žľab na ovocie (celé jablká) a zeleninu - nie je potrebné predkrajovanie\r\n Praktická výlevka s DripStop zabraňuje odkvapkávaniu a zabezpečuje čistú pracovnú plochu po odšťavovaní\r\n Praktické 2 úrovne prepínania pre tvrdý a mäkký odšťavovaný materiál\r\n Mikrosito z nehrdzavejúcej ocele pre maximálnu výťažnosť šťavy\r\n Vysoká úroveň bezpečnosti: Motor beží len vtedy, keď je správne nainštalovaný a spotrebič je zatvorený \r\n \r\n Hlavné vlastnosti \r\n \r\n Technické údaje \r\n Objem misy 1,25 litra \r\n Objem nádoby na dužinu 2 litre \r\n Navíjanie kábla Áno \r\n Jednoduché čistenie Áno \r\n Priemer plniaceho otvoru 7,3 cm \r\n Automatický dávkovač buničiny Áno \r\n \r\n Elektrina \r\n Príkon 700 W \r\n \r\n Materiál \r\n Materiál filtra Nerezová oceľ \r\n \r\n Farba \r\n Farba výrobku Čierna, strieborná \r\n
Odšťavovač Bosch MES3500 700 W čierny, strieborný
Bosch MES3500 - Odšťavovač - 1,25 l - 700 W - modrá/strieborná
Vlastnosti | Objem nádoby na dužinu: 2 l | Objem misky: 1,25 l | Priemer kŕmnej trubice: 7,3 cm | Farba výrobku: čierna. Strieborná | Funkcia: Navíjač kábla | Funkcia: Jednoduché čistenie | Funkcia: Nádoba na dužinu | Funkcia: Automatický dávkovač dužiny | Materiál | Materiál filtra: Nerezová oceľ | Energia | Príkon: 700 W | Hmotnosť a rozmery | Hmotnosť: 4,5 kg | Údaje o balení | Šírka balenia: 255 mm | Hĺbka balenia: 355 mm | Hmotnosť balenia: 5,5 kg | Výška balenia: 450 mm |
Bosch MES3500. Farba výrobku: čierna, strieborná, objem nádoby na dužinu: 2 l, objem misy: 1,25 l. Materiály filtra: Nerezová oceľ. Príkon: 700 W. Hmotnosť: 4,5 kg. Šírka balenia: 255 mm, hĺbka balenia: 355 mm, hmotnosť balenia: 5,5 kg
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Výkon
- 700 W
- Napätie
- 230 V
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 4242002812137
- Číslo od výrobcu
- MES3500
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Výkon
- 700 W
- Napätie
- 230 V
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 4242002812137
- Číslo od výrobcu
- MES3500
Hodí sa k tomu

Bosch MES25A0, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Biela, Čierna, Strieborná, Krok, 2 L, 1,25 L
106,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
![Obrázok produktu pre Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/7c6e98eb99df91724b0d39cbc653af96.webp)
Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -
125,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Odšťavovač Braun Multiquick 7 J700
198,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Philips Viva Collection HR1856, Pomalý odšťavovač, LED, 1,2 L, 2 L, 7,5 cm, 1 m
117,86 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GAME 29017, PlayStation 5, E (bez obmedzenia), Stiahnuť
22,85 €
Predajca: ak-trade

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Braun Silk-épil 9 81688635, Biela, Zlato, 40 pinzety/pinziet, Podpazušie, Bikiny, Front thigh, Vnútorné paže, Outer upper arms, Holiace, LED, 0,5 mm
371,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónové posteľové matrace Roll matrac komfortná pena
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Dievčenský bicykel Detský bicykel od 6 rokov 20 palcový detský bicykel so 6-rýchlostným srdcovým bicyklom Shimano Heart Bike ružový
238,77 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
188,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Bosch TSM6A013B, Čepeľový mlynček, 75 g, Čierna, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prepravný kufor, vozík na 4 kolieskach, cestovný kufor, STL957, pevný kufor, ABS, cestovný kufor na kolieskach
43,00 €
Predajca: ModesteSHOP

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Ubisoft Assassin’s Creed Valhalla, PlayStation 5, M (Mature), Fyzické médiá
24,99 €
Predajca: ak-trade

Jersey prestieradlo 200x220 cm, 100% bavlnené prestieradlo 200x220 cm - biele
24,13 €
Predajca: magita

Sony Grand Theft Auto V (PS5), PlayStation 5, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
27,51 €
Predajca: M_plus_L

Odšťavovač citrusov Lis Mlynček na ovocie Z nehrdzavejúcej ocele na pomaranče limetky citróny Lis na citrusy a odšťavovače Manuálny odšťavovač Retoo
63,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Titán
Generálne opravený
765,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Sony DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjací stojan, Čierna, Biela, Sony, 1 kusov, 195 mm
35,04 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Kuchynský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetárny mixér, miska, mlynček na mäso
162,12 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Bosch MES4010, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Strieborná, Krok, 3 L, 1,5 L, 8,4 cm
256,00 €
Predajca: HAI-END

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super odšťavovač
Farba Biela
Skvelý odšťavovač na pomaranče, grapefruity a citróny. Po prvom použití som úplne nadšená.
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý odšťavovač
Farba Biela
Krásny odšťavovač na citrusové plody, ľahko sa čistí
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé.
Farba Biela
Veľmi pekné.
Hodnotenie z 9. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odšťavovač citrusov od spoločnosti Bosch
Farba Biela
špičkový výrobok, geniálne jednoduchý na používanie a veľmi účinný, absolútne odporúčam za túto cenu
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žmýkačka na citróny
Farba Biela
Plne spokojný.
Hodnotenie z 18. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Farba Čierna
Ako bolo objednané, som veľmi spokojný
Hodnotenie z 5. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super doprava príliš rýchlo
Farba Čierna
Zariadenie je dobre kvalifikovaný a veľmi tichý
Hodnotenie z 22. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bolo jasné
Farba Biela
Ako vždy som sa na výrobky od Kauflandu mohla absolútne spoľahnúť. Súčasný výrobok (odšťavovač citrusov Bosch) bol tiež špičkový. S radosťou opäť!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ROSEJANE, ručná odšťavovačka s objemom 5 litrov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, s T-držiakom



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
65,99 €
Predajca: GangAuHome

RG-312 Inteligentný lis na olej z nehrdzavejúcej ocele, automatický lis pre domácnosť, bez materiálu na vyprážanie, zariadenie na extrakciu oleja, digitálny displej s funkciou nastavenia teploty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
298,79 €
Predajca: PrimePick

UISEBRT Lis na ovocie Lis na šťavu Lis na ovocie Lis na víno Lis na jablká s lisovacou sieťou (30 l lis na ovocie + 7 l mlyn na ovocie)



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
169,99 €
Predajca: BojiaHome

LARS360 30L mlyn na ovocie Lis na citrusy Lis na šťavu Lis na jablká +7L drvič ovocia Lis na kašu Mlyn na kašu



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
169,99 €
Predajca: BojiaHome

UISEBRT 18L lis na ovocie Lis na ovocie Lis na víno Lis na kašu 7L drvič ovocia Mlyn na ovocie pre jablká



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
142,99 €
Predajca: BojiaHome

UISEBRT 12L lis na ovocie Extraktor šťavy Lis na ovocie Lis na víno Lis na kašu + 7L drvič ovocia Mlyn na ovocie pre jablká



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
128,99 €
Predajca: BojiaHome

LARS360 7L ovocný mlyn Hroznový mlyn Jablkový lis a 12L ovocný lis Lis na víno Mechanický lis na šťavu s lisovacou tkaninou pre odšťavovače ovocia DIY



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
128,99 €
Predajca: BojiaHome

Odšťavovač Philips Avance Collection HR1922/21



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
264,63 €
Predajca: SuperMerchant

UISEBRT 6L lis na ovocie Lis na ovocie Lis na víno Lis na kašu + 7L mlynček na ovocie Drvič na ovocie pre jablká



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
112,99 €
Predajca: BojiaHome

LARS360 7L ovocný mlyn Hroznový mlyn Jablkový lis a 6L ovocný lis Lis na víno Mechanický lis na šťavu s lisovacou tkaninou pre odšťavovače ovocia DIY



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
112,99 €
Predajca: BojiaHome

Izrielar viacúčelový lis na ovocie Ručný odšťavovač



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,99 €
-55%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SA-WLONG

UISEBRT 18L lis na ovocie Lis na šťavu Lis na ovocie Lis na víno Lis na kašu Lis na jablká s lisovacou sieťou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
85,99 €
Predajca: BojiaHome

LARS360 Lis na ovocie Lis na šťavu Lis na víno Lis na jablká Lis na jablká 18L Lis na víno



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
85,99 €
Predajca: BojiaHome

Wiltec 6L lis na ovocie z bukového dreva vrátane lisovacej tkaniny, ručný lis na víno s košom 190x270mm, lis na ovocie na lisovanie ovocných vín



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(25)Počet hodnotení: 25
65,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,99 €
Predajca: WilTec

ROSEJANE, lis na ovocie, objem 30 litrov, ručný lis s košom na lisovanie z dubového dreva, určený na lisovanie ovocia, šťavy a vína



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
115,99 €
Predajca: GangAuHome

Ventray Kaltpresse 120mm 1,2L bez BPA, vylepšená extrakcia, dvojitý filter, ľahké čistenie, 250W, vysoká výťažnosť šťavy - Čierna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
109,47 €
-9,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: SixaleEU

UISEBRT 12L lis na ovocie Lis na šťavu Lis na ovocie Lis na víno Lis na kašu Lis na jablká s lisovacou sieťou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(34)Počet hodnotení: 34
70,99 €
Predajca: BojiaHome

LARS360 Lis na ovocie Lis na šťavu Lis na víno Lis na jablká Lis na jablká 12L Lis na ovocie Lis na víno



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
70,99 €
Predajca: BojiaHome

Ventray Max 120 Odšťavovač BPA free s dvojitým filtrom a 120 mm plniacim lievikom pre vysoký výťažok šťavy, ľahko čistiteľný, 250W, slonovinová



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
93,49 €
Predajca: SixaleEU

KuKoo 12 litrový lis na ovocie Lis na víno



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
137,98 €
Predajca: MonsterShop