4,8



Na základe 16 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Melitta 1025-18, Kávovar, 1,375 L, 1000 W, Čierna, Strieborná154,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Senseo CSA260/60, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna164,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Braun KF1100, Kávovar, Mletá káva, 1000 W, Čierna, Biela139,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tefal CM6008, Kávovar, 1,25 L, Mletá káva, Čierna73,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Melitta Aromaboy, Kávovar, Mletá káva, 500 W, Béžová
78,27 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Russell Hobbs Compact Home Mini sklenená kávovar 24210-56
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Melitta Single 5, Kávovar, Mletá káva, 650 W, Čierna
66,72 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Melitta 1023-02, Kávovar, Mletá káva, 1050 W, Čierna, Nerezová oceľ
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Krups F30908, Kávovar, 1,25 L, 1150 W, Čierna
65,81 €
Predajca: NeuertsShop

Clatronic KA 3356, Kávovar, Mletá káva, 300 W, Čierna
19,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Continental Edison Cecf12Tix Programovateľný kávovar s filtrom - nerezová oceľ
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Moulinex Subito, Kávovar, 1,25 L, Mletá káva, Čierna, Červená
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Melitta 1023-06, Kávovar, Mletá káva, 1050 W, Čierna
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Severin KA 4808, Kávovar, Mletá káva, 750 W, Čierna, Nerezová oceľ
30,39 €
Predajca: Apollo_store

Melitta Enjoy II Top, Kávovar, 1,2 L, Mletá káva, 1000 W, Čierna
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Tristar CM-1246, Kávovar, 0,6 L, Mletá káva, 600 W, Čierna
30,02 €
Predajca: Warehouse

Melitta Look IV Selection, Kávovar, Mletá káva, 1000 W, Biela
180,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Krups F30901, Kávovar, 1050 W, Biela
46,98 €
Predajca: Di-Life

WMF Stelio 0412150011, Kávovar, 1,25 L, Mletá káva, 1000 W, Nerezová oceľ
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tefal Dialog, Kávovar, 0,6 L, Mletá káva, 600 W, Čierna
50,57 €
Predajca: Dragtek-com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Malý a flexibilný v štýlovom retro dizajne
Naša klasika, ktorá existuje už od roku 1979. Stále je to malý silák, ktorý je ideálny pre malý dom. Aromaboy® pojme TVå šálok dobrej kávy a hodí sa, keď si chcete kávovar vziať so sebou do karavanu, na loď alebo na letnú chatu. Má pekný retro nádych a je k dispozícii v sviežej bielej alebo elegantnej čiernej farbe.
- Teplota varenia: 93 C
- Teplota zahrievania po 1/2 hodine: 83 C
- Káva filter: Melitta 100
- Objem: 0,3 litra (2 šálky)
- Výkon: 500 wattov
- Automatické vypnutie
- Umiestnenie spotrebiča:
- Na pracovnú dosku
- Typ produktu:
- Kávovar
- Typ náplne kávy:
- Mletá káva
- Typ kávovaru:
- Poloautomatické
- Nádrž na uvarenú kávu:
- Džbán
- Kapacita v pohároch:
- 2 šálok
- Vstavaný mlynček:
- Nie
- Systém horúcej vody:
- Nie
- Počet výtokov:
- 1
- Vodný filter:
- Áno
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Viac nápojov:
- Nie
- Príprava espressa:
- Nie
- Príprava cappuccina:
- Nie
- Príprava kávy:
- Áno
- Farba:
- Čierna
- Systém ovládania:
- Tlačidlá
- Vstavaný displej:
- Nie
- Indikátor úrovne vody:
- Áno
- Podsvietený vypínač:
- Áno
- Príkon:
- 500 W
- Automatické vypnutie:
- Áno
- Šírka:
- 180 mm
- Hĺbka:
- 150 mm
- Výška:
- 220 mm
- Šírka balenia:
- 153 mm
- Hĺbka balenia:
- 195 mm
- Výška balenia:
- 216 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1 kg
- Nádoba:
- Áno
- počet podporovaných nádov:
- 1
Filtračný kávovar Aromaboy® od spoločnosti Melitta
Maximálna chuť
Priestorovo úsporný spoločník
Nekomplikované čistenie
Nádržka na vodu s vodným kameňom
Vypínač zapnutia a vypnutia
Retro kávovar: Náš Aromaboy® teší zákazníkov skvelým pôžitkom z kávy v najmenších priestoroch už od roku 1979. Keďže je 2-šálkový filtračný kávovar taký kompaktný, hodí sa do každej kuchyne. Vďaka komponentom, ktoré možno umývať v umývačke riadu, sa ľahko čistí.
Maximálna chuť
Kávovar Aromaboy® nerobí kompromisy v oblasti chuti, aj keď je spotrebič veľmi úsporný na priestor. Optimálne nastavená teplota sparenia 93° poskytuje dokonalý základ pre to, aby filtrovaná káva rozvinula svoju maximálnu chuť.
Priestorovo úsporný spoločník
Akosi roztomilý a takmer ako miniatúrny model. Tento kávovar je taký malý, že sa zmestí aj do tej najmenšej kuchyne: Mini kávovar. Ideálny na kempovanie, ale aj na dovolenku alebo do druhej domácnosti. Dokonca aj v domácnostiach s jedným členom nájde Aromaboy® spoľahlivého spoločníka na prípravu kávy.
Nekomplikované čistenie
Dodávaná sklenená kanvica má filtračnú vložku. Tieto súčasti vrátane veka možno vložiť do umývačky riadu na jednoduché čistenie.
Nádržka na vodu s vodným kameňom
Priehľadná nádržka na vodu poskytuje jasný prehľad o zostávajúcej hladine. Vďaka stupnici na pohári veľmi ľahko odčítate hladinu vody.
Vypínač zapnutia a vypnutia
Vypínač zapnutia a vypnutia tohto filtračného kávovaru je osvetlený. Nepodliehajte panike, ak ho zabudnete vypnúť: Spotrebič sa automaticky vypne po 40 minútach vďaka automatickému koncovému spínaču.
Rozsah dodávky
- Melitta 1015-02 Aromaboy - filtračný kávovar - čierny
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť prekapávací kávovar Melitta Aromaboy 500 W čierny 500 W a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka je súčasťou balenia: Zástrčka EÚ
- Typ: Aromatická kanvica s vodovodným kohútikom, typ: Aromatická kanvica s vodovodným kohútikom: Kávovar na odkvapkávanie
- Farba: čierna
- Materiál:
- Materiál: papier
- Plast
- Characteristics:
- Automatické vypnutie
- Ovládanie pomocou tlačidiel
- Spínač zapnutia/vypnutia
- Ukazovateľ hladiny vody
- Príkon: 500 W
- Typ ovládania: Tlačidlá
- Zabudovaný displej: Nie
- Šálky: 2 šálky
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Melitta Europa GmbH und Co. KG
Ringstraße 99, 32427 Minden, Nemecko
32427 - Minden
+495719730
[email protected]
Malý tradičný kávovar od spoločnosti Melitta®.
Aromaboy® na prípravu až 2 šálok kávy je neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu filtrovacích kávovarov od roku 1979. Je ideálny pre jednočlenné domácnosti a rekreačné domy.
S automatickým vypínačom a dostupný v troch farbách Automatické vypnutie po 40 minútach Zabudli ste vypnúť kávovar? Žiadny problém, pretože vďaka naprogramovanej funkcii automatického vypnutia sa kávovar po 40 minútach automaticky vypne, čím sa zabezpečí úsporná prevádzka.
| Dizajn | |
| Dizajn | voľne stojaci |
| Zabudovaný displej | Nie |
| Technológia prípravy kávy | Odkvapkávanie |
| Typ ovládania | Tlačidlá |
Spotreba energie | |
| Pripojená záťaž | 500W |
| Ergonómia | |
| Osvetlený vypínač | Áno |
| Priehľadná nádrž na vodu | Áno |
| Ukazovateľ hladiny vody | Áno |
Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka vody | 18 cm |
| Výška | 22 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
Kapacita | |
| Počet podporovaných džbánov | 1 |
| Zabudovaný mlynček | Nie |
| Typy nápojov | Káva |
| Typ plnenia kávy | Mletá káva |
| Vodný filter | Áno |
Ďalšie špecifikácie | |
| Kávová kanvica | Áno |
Melitta SDA Kávovar 1015-02 swVýrobca: Melitta SDAOznačenie: Kávovar Aromaboy IITyp: 1015-02 swKonštrukcia: KávovarPripojené zaťaženie:
počet šálok:2Prevedenie kanvičky:sklenená kanvičkaZákladná farba:čiernaIntegrovaný mlynček:nieNahrievacia platnička:ánoPrepínač chutí:nieČasovač:nieZámok na odkvapkávanie:
nieS vodným filtrom:nieČajový filter:nieOdnímateľná nádržka na vodu:nieNapenenie mlieka:nieAutomatické vypnutie:áno Kávovar Melitta SDA 1015-02 sw: ďalšie informácie Priehľadná nádoba na vodu, sklenená kanvica s filtračným nástavcom, podsvietený vypínač, automatické vypnutie, zodpovedajúce filtračné papiere®: veľkosť 100 Dodávané: Melitta SDA kávovar Aromaboy II 1015-02 bw, balenie: 1 ks, EAN: 4006508209521
- Priehľadná nádrž na vodu
- Osvetlený vypínač
- Automatické vypnutie
- Š x V x H: 16,8 x 19,8 x 12,8 cm
- Farba: čierna
Výkon 500 W
Kapacita 2 šálky
Objem 0,25 l
Typ džbánu Sklenený džbán s filtračnou vložkou
Typ filtra 100, vyberateľný
Systém varenia Teplota varenia 93 °C - na plné rozvinutie arómy a horúcu pitnú kávu
MELITTA Filtračný kávovar 1015-02 Aromaboy black 2-šálkový kávovar Priehľadná nádoba na vodu Sklenená kanvička s filtračnou vložkou Osvetlený vypínač Teplota varenia 93 °C ideálna pre plné rozvinutie chuti a horúcu kávu na pitie Automatický koncový vypínač Príkon: 500 W
Melitta Aromaboy - Kaffeemaschine - 2 Tassen - Schwarz
Tento kávovar od spoločnosti Melitta pripraví až 2 šálky kávy s výkonom 500 W. Teplota varenia 93 °C je ideálna na plné rozvinutie arómy a pitie horúcej kávy. Osvetlený vypínač zabezpečuje pohodlnú a bezpečnú prevádzku.
Aromaboy 1015-02 Black 2 šálky
Kávovar na filtrovanú kávu MELITTA Aromaboy 1015-02 Black je vybavený sklenenou kanvicou s podstavcom na filter s objemom 0,25 litra. Má priehľadnú nádržku na vodu s vonkajším ukazovateľom hladiny vody, podsvietený vypínač a funkciu automatického vypnutia. Súčasťou dodávky sú kávové filtre Melitta® veľkosti 100. Elektrický výkon je 500 W.
MELITTA Kaffeeautomat Aromaboy 1015-02 1-2Tassen 650Watt schwarz
- Výška
- 22 cm
- Šírka
- 18 cm
- Dĺžka
- 0.192 cm
- Kapacita
- 0.25 l
- Model
- Aroma Boy Black Auto Off
- Farba
- Počet šálok
- 2
- Funkcia 2 šálky
- Áno
- Výrobca
- Melitta
- Výkon
- 500 W
- Objem zásobníka na vodu
- 0.31 l
- Hmotnosť
- 0.99 kg
- EAN kód
- 4006508209521
- Číslo od výrobcu
- 6707286
- Výška
- 22 cm
- Šírka
- 18 cm
- Dĺžka
- 0.192 cm
- Kapacita
- 0.25 l
- Model
- Aroma Boy Black Auto Off
- Farba
- Počet šálok
- 2
- Funkcia 2 šálky
- Áno
- Výrobca
- Melitta
- Výkon
- 500 W
- Objem zásobníka na vodu
- 0.31 l
- Hmotnosť
- 0.99 kg
- EAN kód
- 4006508209521
- Číslo od výrobcu
- 6707286
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

3000 semien (10 g) Letná zmes lúčnych kvetín – vhodná pre včely a farebná – divoké kvety do záhrady, na balkón a do prírodných priestorov
240,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Curver Prenosný Chladiaci Box, 10L 16710-320
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Prenosný elektrický kompresor Mijia 2 - o 25 % vyšší výkon, 10,3 baru a inteligentný displej
39,99 €
Predajca: Delgeo

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Melitta Aromaboy, Kávovar, Mletá káva, 500 W, Béžová
78,27 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Melitta Aromaboy, Kávovar, Mletá káva, 500 W, Biela
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Maxxmee Barista Kaffeemaschine Schwarz Silber Fassungsvermögen Tassen 10
77,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FTT_Distribution_GmbH

Clatronic KA 3356, Kávovar, Mletá káva, 300 W, Čierna
19,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Krups XN1108, Kávovar na kapsule, 0,6 L, Kávová kapsula, 1310 W, Čierna
121,04 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Nabíjačka pre iPhone, Apple Watch a AirPods – bezdrôtová nabíjačka pre Apple
62,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Samsung Galaxy A56, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Grafit
468,26 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Tristar CM-1246, Kávovar, 0,6 L, Mletá káva, 600 W, Čierna
30,02 €
Predajca: Warehouse

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Melitta 12603.3, Jednorazový filter na kávu, Papája, Hnedá, CE, 131 mm, 82 mm
3,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Slúchadlá Samsung EHS64AVFBE Galaxy Black
11,43 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Merax Stolová chladnička s mrazničkou BCD-86A, mini chladnička s mrazničkou, dvojitými dverami a LED osvetlením, 60 l, voľne stojaca
251,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: MERAX

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Severin KA 4808, Kávovar, Mletá káva, 750 W, Čierna, Nerezová oceľ
30,39 €
Predajca: Apollo_store

Melitta Single 5, Kávovar, Mletá káva, 650 W, Čierna
66,72 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Russell Hobbs Compact Home Mini sklenená kávovar 24210-56
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Originálny diaľkový ovládač televízora Samsung BN59-01315B | BN5901315B
10,43 €
Predajca: alle_fernbedienungen

MELITTA Filtertüten natur Pack 40 Stück
15,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
81% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
81%19% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
19%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Aromaboy
Super malý kávovar, ideálny pre jednotlivcov. Káva je hotová v okamihu a je horúca.
Hodnotenie z 13. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší kávovar na malé použitie
Toto je už štvrtý Melitta Aromaboy. Používa sa 3-krát denne. krát denne. Pre mňa nie je nič lepšie.
Hodnotenie z 31. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chuť
Praktické, šikovné, dobré. Oveľa intenzívnejšia chuť kávy ako pri veľkých kávovaroch.
Hodnotenie z 25. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
malý, ale výkonný
ako veľký, robí dobrú kávu, ideálny pre 1-2 osoby.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Článok zodpovedá opísanému
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 23. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Melitta aromaboy
Kávovar je špičkový
Hodnotenie z 23. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Automatický kávovar MELITTA Aromaboy
Stroj spĺňa očakávania. Tak akurát na raňajky pre jedného človeka.
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kávovar AeroPress
47,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kávovar Any Morning – 10 šálok, 1,5 l, dotykový displej a časovač
118,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

De’Longhi KF 9050.BK



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
364,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pyramidea ICP31N Automatický manuálny kávovar, 0,6 l, čierny
139,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Kávovar Any Morning SH21515B – 1000 W, 2 l, časovač a výber arómy
101,34 €
Predajca: BiggBrands_EU

Any Morning Turecká kávovar LI23201S – 4 šálky, 250 ml, kompaktný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
101,94 €
Predajca: BiggBrands_EU

Klarstein, kávovar 1,2 l s termo kanvicou a časovačom, 900 W, na 10 šálok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(80)Počet hodnotení: 80
62,90 €
Predajca: Klarstein

Klarstein, kávovar s 1,2 l termo kanvicou, 900 W, časovač, 10 šálok, 900 W



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(80)Počet hodnotení: 80
56,99 €
Predajca: Klarstein

Kávovar Barista s mlynčekom a termokannou Vrátane termokanny s objemom až 10 veľkých šálok kávy Kávové zrná a mletá káva Nerezová oceľ



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(136)Počet hodnotení: 136
147,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

HiBREW H1B kávovar 6 v 1, nádržka na vodu 600 ml, extrakcia pod tlakom 19 barov, režim studená/horúca, LED displej, pre Kcup*/Nes*/DG*/espresso prášok, béžová



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
291,10 €
Predajca: elezone

Klarstein Craft Coffee, kávovar, 600 ml, váha, časovač, nadstavec s filtrom, čierny/biely



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,91 €
Predajca: Klarstein

Programovateľný kávovar s časovačom, 1050 W, 1,2 l, veľký objem, 2–8 šálok, prekvapkávací kávovar, funkcia udržiavania teploty, mletie a príprava kávy, automatický kávovar s integrovaným mlynčekom na kávu
240,30 €
Predajca: elezone

Bosch TKA8A054, Kávovar, 1,1 L, Mletá káva, 1100 W, Červená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(147)Počet hodnotení: 147
156,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kávovar s filtrom, dotykovým ovládaním a integrovanou mlynčekom, vybavený LED dotykovým displejom – 800W, s termokanvou a funkciou prípravy filtrovanej kávy



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Baristický kávovar na filtrovanú kávu Mlynček s mlynčekom, dotykovým LED displejom a časovačom - 900 W



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(23)Počet hodnotení: 23
142,49 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Baristický kávovar na filtrovanú kávu Mlynček s mlynčekom, dotykovým LED displejom a časovačom - 900 W



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(23)Počet hodnotení: 23
142,49 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Kávovar Barista s mlynčekom, 900 W, nerezová oceľ/čierna, so sklenenou kanvicou **



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(88)Počet hodnotení: 88
147,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Braun KF1100, Kávovar, Mletá káva, 1000 W, Čierna, Biela



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(38)Počet hodnotení: 38
139,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Melitta 1025-18, Kávovar, 1,375 L, 1000 W, Čierna, Strieborná



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(161)Počet hodnotení: 161
154,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

BEEM 03890 Kaffeemaschine Schwarz Silber Fassungsvermögen Tassen 10 Isolierkanne



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
121,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH