4,3



Na základe 7 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
ICY BOX IB-5251, Plast, Čierna, Čína, 147 mm, 175 mm, 40 mm
30,55 €
265,65 € / 1kg
plus 8,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Zostávajúci čas na objednávku:
5h 03m 07s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Osviežovače vzduchu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 619,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Osviežovač vzduchu VINFER kvetinový 5 litrov6,22 €/1l
31,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Air Wick 5011417554630, Vonné stebielka505,00 €/1l
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Atmosphera 172743E, 1 kusov80,93 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
166,50 €/1l
16,40 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
25,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: MANADA

Air Wick Freshmatic Max vonný sprej štartovacia sada Summer Pleasure 250 ml
46,56 €/1l
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vône do auta Coronado Cherry - Čerešňa
68,17 €/1kg
4,09 €
Predajca: pronepo

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Soehnle Valencia, Tank, Ultrazvukový aromatický difúzor, 4 h
54,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Náplň do fľaštičky s vôňou do izby mango orange, 500 ml
71,80 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

Glade by Brise Sense & Spray Sensual Sandalwood & Jasmine, Vnútorný, 18 ml, Biela
762,78 €/1l
13,73 €
Predajca: somnia24

Air Wick Odďušovač vzduchu Oranžové drevo a cédrovina 375ml
22,03 €/1l
8,26 €
Predajca: M_plus_L

Poklady Východu - Ayurveda Aromatic Diffuser Domáci sprej a difúzor 200 ml
9,59 €/1kg
9,59 €
Predajca: LAVONIO

Kuschelweich, Saszetki zapachowe Wilde Vanille, 3 sztuki
315 500,01 €/1kg
6,31 €
Predajca: LAVONIO

Stadler Form Jasmine, Čierna, 7,2 W, 130 mm, 90 mm, 130 mm, 400 g
385,47 €/1kg
154,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Aroma difuzér s LED wellness svetlom
Aroma difuzér AD 620 pre vonné oleje premieňa priestory na miesta pohody. Difuzér pomocou modernej ultrazvukovej technológie vytvára mikrojemnú hmlu, cez ktorú sa vôňa rovnomerne rozptyľuje po celej miestnosti. Vďaka mikrojemnému rozprašovaniu dosahuje aroma difuzér obzvlášť vysokú účinnosť. V kombinácii s jemným wellness svetlom stimuluje navyše rôzne zmysly ľudského tela. Pracuje ticho a zároveň úsporne.
Ultrazvuková technológia
Aroma difuzér AD 620 vytvára pomocou modernej ultrazvukovej technológie mikrojemnú hmlu, cez ktorú sa vôňa rovnomerne rozptyľuje po celej miestnosti. Vďaka mikrojemnému rozprašovaniu dosahuje aroma difuzér obzvlášť vysokú účinnosť.
Difúzia aróm s vonnými olejmi
Aroma difuzér možno používať s rôznymi vonnými olejmi. Doba prevoniavania cca 4 hod. sa dá individuálne nastaviť cez integrovaný časovač a pri prázdnej nádrži na vodu sa automaticky vypne.
Hlavné prednosti produktu
- Zabezpečuje príjemne voňavú atmosféru vo tvojich obytných priestoroch
- Rovnomerne rozptyľuje vonné oleje pomocou jemnej ultrazvukovej hmly
- Podporuje uvoľnené chvíle pohody doma
- Wellness svetlo vytvára náladové akcenty – aj večer
- Funkcia menenia farieb prináša rozmanitosť do atmosféry tvojho priestoru
- Tichý chod – ideálny do obývačky, spálne alebo do kancelárie
- Automaticky sa vypne, keď je nádrž prázdna
- Vrátane dopĺňacej nádobky – pohodlné dopĺňanie bez rozliatia
Technické údaje
- Rozmery: cca 13,2 x 13,2 x 14,5 cm; Hmotnosť: 250 g
- Napájanie: 100-240V/50-60Hz, DC24V/500mA; 12W
- 300 ml nádrž na vodu
- Max. výkon rozprašovania: 55 ml/h
- Max. doba prevádzky: cca 5-9 hod.
Aróma difuzér Medisana AD 620 je dokonalým riešením na naplnenie vášho domova príjemnými vôňami a upokojujúcou atmosférou. Tento vysokokvalitný difuzér kombinuje moderný dizajn s pokročilou ultrazvukovou technológiou, ktorá jemne rozprašuje a rovnomerne rozdeľuje esenciálne oleje po celej miestnosti
Vlastnosti: - je vhodný na použitie v domácnosti, v ktorej sa nachádza, - je vhodný na použitie v domácnosti, v ktorej sa nachádza:
- Ultrazvukovátechnológia: Účinná a tichá nebulizácia na rovnomerné rozptýlenie vône
- Kapacita nádržky: 300 ml nádržka na vodu na dobu prevádzky až 15 hodín, ideálna na nepretržité používanie
- Osvetlenie: Integrované LED osvetlenie so siedmimi meniacimi sa farbami pre uvoľňujúcu atmosféru
- Prevádzkové režimy: nepretržitá prevádzka alebo prerušovaná prevádzka (15 sekúnd zapnuté, 15 sekúnd vypnuté) na optimálne prispôsobenie vašim potrebám
- Automatické vypnutie: Bezpečnostná funkcia, ktorá vypne difuzér, keď je nádržka na vodu prázdna
- Materiál: Vysokokvalitné spracovanie a moderný dizajn, vhodný do každého interiéru
Použitie: Aroma difuzér Medisana AD 620 sa ľahko používa. Naplňte nádržku na vodu, pridajte niekoľko kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja a vyberte požadovaný prevádzkový režim. Difuzér okamžite zabezpečí príjemné rozptýlenie vône a upokojujúce osvetlenie
Špeciálne výhody: - Vzduchový difuzér je vhodný na použitie v domácnostiach, kde sa používa ako zdroj energie:
- Relaxácia a pohoda: Zlepšuje ovzdušie v interiéri a podporuje relaxáciu vďaka príjemným vôňam a jemnému osvetleniu
- Tichá a efektívna prevádzka: Prakticky tichá prevádzka vďaka ultrazvukovej technológii, ideálna do spální, obývacích izieb alebo kancelárií
- Jednoduché používanie: Používateľsky prívetivé ovládanie a jednoduché čistenie
Technické údaje:
- Príkon: 12 W
- Rozmery: 16 x 16 x 21 cm
- Hmotnosť: 700 g
- Farba: biela
- Rozsah dodávky: Medisana AD 620 aróma difuzér, sieťový adaptér, návod na použitie
Záver: Aróma difuzér Medisana AD 620 je štýlovým a funkčným doplnkom do každej domácnosti. Vytvára upokojujúcu atmosféru, podporuje pohodu a zlepšuje vzduch v miestnosti. Či už na relaxáciu po dlhom dni alebo na zlepšenie kvality vzduchu, tento difuzér je ideálnou voľbou pre každého, kto si cení príjemné prostredie.
Aroma difuzér Medisana AD 620
Vlastnosti:
- Aroma difuzér pre vonné oleje
- Ultrazvuková technológia
- Mikrojemné rozprašovanie
- Wellness svetlo v 5 farbách
- Automatické vypnutie, keď je nádržka prázdna
- Objem nádržky 300 ml
- Funkcia časovača: 2 hodiny - 4 hodiny - časovač vypnutia
- Nízka hladina hluku
- Výkon: 12 W
- Materiál: matné sklo
Technické špecifikácie
| Vlastnosti - osvetlenie | Áno |
| Všeobecné - Farba | biela farba |
| Všeobecné - Výška (cm) | 14,5 |
| Vlastnosti - Objem nádržky na vodu (litre) | 0,3 |
| Všeobecné informácie - Šírka (cm) | 13,2 |
| Všeobecné informácie - Hmotnosť (g) | 245 |
| Výkon - Príkon (vo wattoch) | 12 |
| Vlastnosti - Technológia rozprašovania | Ultrazvuková nebulizácia |
| Typ - Typ | Rozptyľovač chuti |
| Všeobecné informácie - Hĺbka (cm) | 13,2 |
| Vlastnosti - Automatické vypnutie | Áno |
- Materiál:
- Plast
- Farba:
- Čierna
- Počet úložných pamäťových jednotiek:
- 3
- Krajina pôvodu:
- Čína
- Šírka:
- 147 mm
- Hĺbka:
- 175 mm
- Výška:
- 40 mm
- Hmotnosť:
- 115 g
- Vrátane skrutiek:
- Áno
- Šírka balenia:
- 200 mm
- Hĺbka balenia:
- 155 mm
- Výška balenia:
- 45 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 255 g
- HS kód:
- 84733080
- Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal:
- 20 kusov
Aróma difuzérs LED wellness svetlom Aróma difuzér AD 620 na vonné oleje premení miestnosti na krajiny s dobrou náladou. Difuzér využíva modernú ultrazvukovú technológiu na vytváranie mikrojemnej hmly, ktorá rovnomerne rozvádza vôňu po celej miestnosti. Vďaka mikrojemnému rozprašovaniu je aróma difuzér mimoriadne účinný. V kombinácii so šťavnatým wellness svetlom zároveň stimuluje rôzne zmysly ľudského tela.
Pracuje ticho a zároveň šetrí energiu.Ultrazvuková technológiaAroma difuzér AD 620 využíva modernú ultrazvukovú technológiu na vytváranie mikrojemnej hmly, ktorá rovnomerne rozvádza vôňu po celej miestnosti.
Vďaka mikrojemnému rozprašovaniu je aróma difuzér mimoriadne účinný.Aroma difúzia s vonnými olejmiAróma difuzér možno používať so širokou škálou vonných olejov.
Čas vonenia približne 4 hodiny sa dá individuálne nastaviť pomocou integrovaného časovača a automaticky sa vypne, keď sa nádržka na vodu vyprázdni.Wellness svetlo a časovač V kombinácii s jemným wellness svetlom stimuluje aróma difuzér rôzne zmysly ľudského tela. Aroma difuzér AD 620 má wellness svetlo s integrovanou zmenou farieb v 5 farbách.
Aroma difuzér Medisana AD 620 je ideálnym riešením na vytváranie jemnej hmly vône v miestnostiach. Vďaka ultrazvukovej technológii sa vône jednoducho šíria s trochou aromatického oleja v nádržke na vodu. Po vyprázdnení nádržky sa automaticky vypne. Tichý a energeticky úsporný aróma difuzér s viacfarebným LED podsvietením 5 farieb určite dokáže vytvoriť úžasnú atmosféru!
- Rozmery: 13,2 x 14,5 cm (Φ x V)
- Hmotnosť: 245 g
- Príkon: 100 - 240 V / 50 - 60 Hz
- Výstup: 24 V DC / 0,5 A
- Výkon: 12 W
- Objem nádržky na vodu: 300 ml
- Maximálna kapacita rozprašovača: 55 ml/h
Medisana Aroma difuzér AD 620Výrobca:MedisanaPopis:Aroma difuzér Typ:AD 620 Medisana Aroma difuzér AD 620: viac informácií Aroma difuzér pre vonné oleje, vytvára jemnú hmlu pomocou ultrazvukovej technológie, prostredníctvom ktorej sa vôňa šíri po celej miestnosti, wellness svetlo so zmenou farby v 5 farbách, funkcia časovača: 2 a 4 hodiny Dodávané v balení: Medisana Aroma difuzér AD 620, balenie: 1 ks, EAN: 4015588600821
\r\nUltrazvuková technológia vytvára jemnú hmlu, ktorá rozvádza vôňu po celej miestnosti \r\n\r\n Časovač na programovanie času prevádzky: 2 a 4 hodiny\r\n Wellness svetlo so zmenou farby v 5 farbách\r\n Aroma difuzér pre vonné oleje\r\n Vysoko účinný vďaka mikrojemnému rozprašovaniu\r\n Automatické vypnutie, keď je nádržka prázdna\r\n Nízka hlučnosť a úspora energie\r\n\r Hlavné vlastnosti \r\n \r\n Technické údaje \r\n Typ elektrický \r\n Farba výrobku biela \r\n Nočné svetlo Áno \r\n Objem 300 ml \r\n \r\n Energia \r\n Zdroj energie AC \r\n Doba prevádzky 4 h \r\n \r\n Hmotnosť a rozmery \r\n Šírka 13,2 cm \r\n Hĺbka 13,2 cm \r\n Výška 14,5 cm \r\n Hmotnosť 245 g \r\n
Medisana AD 620 Aroma-Difusor
MEDISANA AD 620 - Difuzér na vonnú terapiu - mobilný
- Objem
- 0.3 l
- Rozmery
- 15.6 cm x 15.1 cm x 18.8 cm
- Výška
- 0.04 m
- Materiálové zloženie
- nevyžadujú sa žiadne informácie
- Výrobca
- ICY BOX
- Hmotnosť
- 115 g
- EAN kód
- 4015588600821
- Číslo od výrobcu
- 60082
- Objem
- 0.3 l
- Rozmery
- 15.6 cm x 15.1 cm x 18.8 cm
- Výška
- 0.04 m
- Materiálové zloženie
- nevyžadujú sa žiadne informácie
- Výrobca
- ICY BOX
- Hmotnosť
- 115 g
- EAN kód
- 4015588600821
- Číslo od výrobcu
- 60082
Bez signálneho slova
P202 Nepoužívajte, kým si neprečítate a nepochopíte všetky bezpečnostné opatrenia.
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
EUH401 Dodržiavajte návod na používanie, aby ste zabránili vzniku rizík pre zdravie ľudí a životné prostredie.
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

aroma difuzér 2 v 1 s efektom plameňa, 0,18 l nádržka na vodu, zvlhčovač vzduchu, zvlhčovač vzduchu, 2 jasy nočného svetla, automatické vypnutie
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér 0,3 l Ultrazvukový RGB s diaľkovým ovládaním pre miestnosť Elektrický olejový difuzér so 7 meniacimi sa farbami Retoo
15,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Malatec 10950 Ultrasonický USB aromatický zvlhčovač vzduchu 300ml svetlo hnedý
11,90 €
Predajca: Velizo

Arendo Aroma difuzér, zvlhčovač vzduchu, rozprašovač v drevenej optike, difuzér so 7 farbami LED, funkcia časovača, 300 ml, svetlohnedý
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Soehnle Ravenna, Elektrický, 80 ml, Vnútorný, Biela, 180 mm, 180 mm
76,00 €
Predajca: GaladorEU

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čistička vzduchu do auta WDH-AP1212
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Aktobis

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
25,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: MANADA

ONVAYA® Vonná lampa | Elektrická | Farba: krémovo biela | Aróma difuzér | Aróma lampa | Aróma kanvička | Moderné vonné svetlo | Model Katja
25,99 €
Predajca: heimundbuero

Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
166,50 €/1l
16,40 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Yanwin

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,22 €
Predajca: Eoshop

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Podložka pod myš XXL Gaming800x400 mm Veľká podložka na stôl Veľká veľkosť Špeciálny povrch podložky na stôl Zlepšuje presnosť Rýchlosť Retoo
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Cecotec Zvlhčovač Zvlhčovač BreezeCare 2600 Light Smart
46,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cecotec_Official_Store

PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Wolketon LED stolová lampa Stolová lampa Stmievateľná lampa na čítanie Flexibilná kancelárska lampa Farba 10W
28,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ručný vysávač ProfiCare PC-MS 3079 Biely bezvreckový
228,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

SONGMICS Sedacia stolička, 37 l, skladacia truhlica, úložný box, svetlosivá
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%29% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
29%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
odporúčané
Keďže ho má aj niekto v rodine a bol ním nadšený, musel som ho mať aj ja
Hodnotenie z 31. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny difúzor
Jednoduché ovládanie a manipulácia, skvelá zmena svetla pre uvoľnenú atmosféru.
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Bol by perfektný bez loga v strede prednej časti. Nie je sa na čo sťažovať. Jednoznačné odporúčanie na kúpu!
Hodnotenie z 7. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Difuzér Medisana AD 620
Výrobok je napriek veľkosti super, len trochu hlasný. Napriek tomu je odo mňa jasné odporúčanie na nákup!
Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obrázok je správny
Difúzor vyzerá veľmi dobre a má pekné jemné farby. Tlačidlá nastavenia sú však veľmi malé a umiestnené príliš dole, čo sťažuje ovládanie.
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové drevo a zmyselná vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
29,99 €
Predajca: CSVK
19,99 €/1kg

6x náplň Air Wick Freshmatic Mulled Wine 250 ml | Vôňa vareného vína s prídavkom pomarančovej kôry a korenistou vôňou klinčekov a škorice



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml | Vôňa s tropickou vôňou, ktorá vás zaujme



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,99 €
Predajca: CSVK
19,33 €/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osviežujúca svieža, sladká a kvetinová vôňa - pripomína sladké čerešne a pomaranče



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

6x náplň do osviežovača vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osviežujúca náplň s vôňou ľalie, bielej ruže, jazmínu a nádychom ľalie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

Automatický rozprašovač vône, časovo riadené vnímanie svetla, nástenný dávkovač vône pre domácnosť, kúpeľňu, toaletu, kanceláriu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,99 €
Predajca: Zanjo24
69,37 €/1kg

Sillar 4x vrecúška s vôňou levandule do skrine 30 g – prírodná ochrana proti moliam, vrecúška s vôňou levandule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,99 €
Predajca: CSVK
133,84 €/1kg

Osviežovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnólia a čerešňový kvet do automatov 3 x 250 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,99 €
Predajca: CSVK

RITUÁLY | RITUÁL JING | Osviežovač vzduchu
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
105,04 €/1l

4-Balenie Most Wanted Man Vip Mix – Premium Vonné Osviežovače Do Auta
14,49 €
Predajca: LittleFarm
1 932,00 €/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér, 0,18 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,59 €
Predajca: PerfumTraders
331,06 €/1l

Svietiaci Zmiešavací Infúzia So Vôňou Perełiek, 350g
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

Sada Air Wick Freshmatic White Flowers 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Náplň do osviežovača vzduchu 250 ml, 12 vôní, izbová vôňa, neutralizátor zápachu v spreji



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,91 €
Predajca: SuperMerchant
59,64 €/1l

Náplň do osviežovača vzduchu do auta, dlhotrvajúce čistenie, difúzor parfumu do auta pre rad 5 G30 G31 2016 až 2023 typ 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
342,33 €/1kg

Arbre Magique Parfumér do auta, svieža a jemná vôňa, vydrží až 7 týždňov, vyrobené v Taliansku, 6 balení, ovocný koktail
15,99 €
Predajca: LIEMI_EU
266,50 €/1kg

M.Brown Rebarbora a ruža Aroma Reeds
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
323,20 €/1l

Lattafa osviežovač vzduchu v spreji 450 ml - Khamrah



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,00 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,89 €
Predajca: DUBAISTORE
44,20 €/1l