4,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vallejo 28.011, 400 ml, Šedá, Matte, Sprej37,65 €/1l
15,06 €
Predajca: MagicalGames

Edding 5200, 200 ml, Zlato, Matte, Sprej, Vodeodolný
62,05 €/1l
12,41 €
Predajca: VISO

Edding Permanent Spray, 200 ml, Čierna, Matte, Sprej
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Edding Permanent Spray, 200 ml, Modrá, Matte, Sprej
62,05 €/1l
12,41 €
Predajca: VISO

edding 5200 permanentný akrylový lak v spreji premium neo mint matt 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Edding Permanent Spray, 200 ml, Bezfarebný, Matte, Sprej
73,05 €/1l
14,61 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Edding Permanent Spray, 200 ml, Hnedá, Sprej
59,95 €/1l
11,99 €
Predajca: AllMarkers

Edding - Permanentný sprej 5200, 200 ml, šampanský lesklý mat
170,30 €/1l
34,06 €
Predajca: Kleinkantoor

KREUL 833400, Priehľadná, Matte, 400 ml, Sprej, 1 kusov
53,97 €/1l
21,59 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

KREUL 77576 KREUL Acrylfarbe violett 50,0 ml
133,60 €/1l
6,68 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 77577 KREUL Acrylfarbe grün 50,0 ml
133,60 €/1l
6,68 €
Predajca: MUZIKER

Marabu do it, Zelená, Lakový sprej, Tekuté, 150 ml, 1 kusov
207,47 €/1l
31,12 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kreul 830400 Lak 400 ml
53,97 €/1l
21,59 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Marabu do it, Zelená, Lakový sprej, Tekuté, 150 ml, 1 kusov
207,47 €/1l
31,12 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 12760076013 Marabu Acrylfarbe DO IT Craft Paint, 36 ml, oranžová
106,50 €/1l
4,26 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Stylex 28649, 75 ml, Zelená, Matte, Rúra
12,53 €/1l
5,64 €
Predajca: M_plus_L

KREUL 800150, Priehľadná, Matte, 150 ml, Sprej, 1 kusov
66,53 €/1l
9,98 €
Predajca: MUZIKER

PENTART Acrylfarbe Metallic, 100 ml, bourdon
84,10 €/1l
8,41 €
Predajca: Art-Paint-Shop

KREUL 812150, Čierna, Šedá, Oranžová, Červená, Matte, 150 ml, Sprej, 1 kusov
93,73 €/1l
14,06 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 21075006582, Strieborná, Lakový sprej, Tekuté, 150 ml, 1 kusov
80,60 €/1l
12,09 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prémiová akrylová farba na rýchle a jednoduché zdobenie, prípravu a retušovanie takmer všetkých materiálov. Štandardná striekacia hlava má šírku nástreku približne 5 - 6 cm; vymeniteľné striekacie hlavy sú k dispozícii v jemnej (približne 1 cm), strednej (približne 4 - 5 cm), širokej (približne 8 - 10 cm) a variabilnej (približne 13 - 14 cm) šírke nástreku. Akrylový pigmentový lak má vysokú kryciu schopnosť, extrémne rýchlo schne, je odolný voči poveternostným vplyvom a mimoriadne svetlostály. K dispozícii je v 27 hodvábne matných a 3 lesklých štandardných farbách, ako aj v najnovších trendových farbách. K dispozícii sú vymeniteľné striekacie hlavy. 100 % bez škodlivých ťažkých kovov.
Vysokokvalitná receptúra: okamžité krytie, extrémne rýchle schnutie, dlhotrvajúci v interiéri aj exteriéri. Široký výber štandardných a trendových farieb s mimoriadne intenzívnym a rovnomerným farebným prevedením. Na takmer všetky povrchy (pre dosiahnutie najlepších výsledkov na savých povrchoch, lakovateľných plastových dieloch alebo polystyréne používajte vždy s univerzálnym základným náterom na hrany, plast alebo polystyrén). Jednoduché použitie. Zostáva trvale v interiéri aj exteriéri - odolný voči poškriabaniu, nárazom a otrasom, svetlostály a nežltnúci vďaka vysokej povrchovej tvrdosti. Menej hmly pri striekaní vďaka vyváženému tlakovému systému. Inovatívna technológia ventilu umožňuje použitie vymeniteľných striekacích hláv pre rôzne šírky nástreku a eliminuje potrebu vyprázdňovať nádobu hore dnom. Vysoké pokrytie - 200 ml stačí na približne 0,7-1 m². Praktická 200 ml nádobka na postrek. Vysokokvalitný značkový výrobok. .
- Farba náteru:
- Zelená
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Farba názov:
- Moss green
- Farba:
- Zelená, Biela
- Typ povrchu:
- Matte
- Vhodné pre materiály:
- Plátno, Kov, Drevo, Plast
- Maximálna doba sušenia:
- 0,5 h
- Farba RAL (číslo):
- 6005
- Hlasitosť:
- 200 ml
edding 5200 permanentný sprej - machovo zelená
Permanentný sprej edding 5200 v zelenej farbe mechu je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá vysokokvalitný farebný sprej. Tento prémiový akrylový sprej s pololesklým povrchom a farebným označením RAL 6005 ponúka okamžité krytie a extrémne rýchle schnutie. Či už je určený na vnútorné alebo vonkajšie použitie, edding 5200 ponúka vysokú tvrdosť povrchu a je odolný proti poškriabaniu, nárazom a otrasom.
Pozoruhodná je najmä svetlostálosť a nežltnutie spreja, ktorý je vhodný na takmer všetky povrchy. Vysoké pokrytie zaručuje dosiahnutie intenzívneho a rovnomerného farebného výsledku, zatiaľ čo nízka hmlovina spreja navyše uľahčuje aplikáciu vďaka použiteľným vymeniteľným striekacím hlaviciam pre rôzne šírky nástreku. Výrobok je samozrejme 100 % bez škodlivých ťažkých kovov a štandardne sa dodáva s bezpečnostným systémom proti rozstreku.
- Vysokokvalitná akrylová farba v spreji v pololesklom vyhotovení
- Okamžité pokrytie a extrémne rýchle schnutie
- Vysoká tvrdosť povrchu - odolný proti poškriabaniu, nárazom a otrasom
- Svetlostály a nežltnúci
- Vhodný na takmer všetky povrchy
- Vysoko úsporný pre intenzívny farebný výsledok
- Nízka hmlovina vďaka vymeniteľným striekacím hlaviciam
- 100 % bez škodlivých ťažkých kovov
- Obsah: 200 ml
Edding 5200 Permanentný sprej 200 ml, na mnoho povrchov, dlhotrvajúci
Permanentný sprej Edding 5200 je dokonalým riešením pre každého, kto hľadá dlhotrvajúcu a univerzálnu farbu. Pomocou tohto spreja môžete trvalo navrhnúť a ozdobiť rôzne povrchy.
Podrobnosti o výrobku:- Názov produktu: Edding 5200 Permanentný sprej 200 ml, mnoho povrchov, dlhotrvajúci
- Značka: Edding
- Rozmery: 200 ml
- Colour:
- Materiál: 1:
- Obsah balenia: 1 sprej
Použitie a prostredie:
- Edding 5200 Permanentný sprej je ideálny na použitie na rôznych povrchoch, ako je kov, drevo, sklo a mnoho ďalších.
- Vďaka svojmu dlhotrvajúcemu zloženiu sprej zaručuje dlhotrvajúce výsledky.
Kúpte si ho teraz a zažite viac!
- Permanentné striekanie 5200
- Prémiový akrylový lak
- Okamžite kryje, extrémne rýchlo schne
- Odolný v interiéri aj exteriéri vďaka vysokej tvrdosti povrchu Odolný voči poškriabaniu, nárazom a otrasom
- Svetlostály a nežltnúci
- Vhodný na takmer všetky povrchy
- Vysoko hospodárny
- Obzvlášť intenzívny a rovnomerný farebný výsledok
- Nízka hmlovina vďaka vymeniteľným striekacím hlaviciam pre rôzne šírky nástreku
- 100% bez škodlivých ťažkých kovov
- Štandardná striekacia hlava, bezpečnostné zariadenie proti rozstreku
- Obsah: 200 ml
- Označenie GHS: GHS02 Horľavý, GHS07 Dráždivý
- Signálne slovo: Nebezpečenstvo
edding® permanentný sprej machovo zelený matný 200 ml
n.a.
Na rýchle a jednoduché zdobenie: akrylová farba v spreji edding 5200Na rýchle a jednoduché retušovanie, zdobenie alebo renováciu takmer akéhokoľvek materiálu s akrylovou farbou v spreji edding 5200. Pigmentová farba je veľmi krycia, rýchlo schne a je odolná voči poveternostným vplyvom a svetlu. Oblasti použitia akrylovej farby v spreji sú: Betón/kamen, sklo, drevo, keramika, prútie, plast, plátno, kov/oceľ/železo, papier, kartón/lepenka, tapety, terakota. Akrylový sprej je po 1-3 minútach suchý na prach, po cca 10 minútach suchý na dotyk a po cca 30 minútach úplne suchý. Akrylový sprej vo farbe machovo zelená matná je veľmi úsporný a 200 ml vystačí na cca 0,7 - 1 m².variabilný vďaka rôznym striekacím hlaviciamS štandardnou striekacou hlavicou máte šírku nástreku cca 5 - 6 cm. Vďaka rôznym vymeniteľným striekacím hlaviciam môžete kedykoľvek zmeniť šírku postreku od jemnej (cca 1 cm), cez strednú (cca 4 - 5 cm), širokú (cca 8 - 10 cm) až po variabilnú (13 - 14 cm). Akrylový sprej je 100 % bez škodlivých ťažkých kovov, takže akrylovú farbu v spreji 5200 od edding môžete použiť na zdobenie všetkých druhov predmetov z rôznych materiálov. Venujte pozornosť informáciám o nebezpečenstve a bezpečnosti: Upozornenia o nebezpečenstve: - Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba pod tlakom: pri zahriatí môže prasknúť.-spôsobuje vážne podráždenie očí.-môže spôsobiť ospalosť a závraty.-škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.bezpečnostné upozornenia:-v prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal výrobku alebo etiketu.-uchovávajte mimo dosahu detí.-uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite.-Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia.-Nepichajte a nepáľte, ani po použití.-Nevdychujte aerosól.-Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C.-Zneškodnite obsah/kontajner v súlade s miestnymi predpismi. signálne slovo: -Trieda/kategória nebezpečnosti: - Aerosóly. Kategória 1- Horľavé kvapaliny. Kat. 3- Spôsobuje podráždenie pokožky. Kat. 2- Spôsobuje vážne podráždenie očí. Kat. 2- Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Kat. 3
Krátke informácie: edding Premium 5200 - farba v spreji - akrylová - machovo zelená - matná - 200 ml Group Paints Výrobca Výrobca Art. No. 4-5200904 Model Premium 5200 EAN/UPC 4004764956623 Popis produktu: Premium 5200 - farba na vlasy: obsah: edding Premium 5200 - farba v spreji - akrylová - machovo zelená - 200 ml Typ výrobku Farba: akrylová - áno Farba: machovo zelená Povrch: matný Objem: 200 ml Typ nádoby: plechovka v spreji Podrobný popis Typ výrobku Farba: akrylová - permanentná Farba: machovo zelená Povrch: matný Objem: 200 ml Píše sa na sklo, Kov, plast, kameň, drevo, keramiku, polystyrén, plátno Vlastnosti Odolný voči teplu, neobsahuje ťažké kovy, odolný voči nárazom, nežltne, na báze živice, odolný voči poškriabaniu, rýchloschnúci Rôzne Typ nádoby Rozprašovač Označovanie Smernica 75/324/ES, Smernica 1999/45/ES
Sprej 5200 zelený mach RAL 6005 hodvábne matný
Pre všetky remeselné a remeselnícke práce, drevo, kameň, tapety, plátno, kov, sklo, keramiku a lakované plasty. -veľmi rýchle schnutie, akrylová farba prémiovej kvality, doma aj vonku -výnimočne silné krytie - povrch, ktorý sa má natrieť, musí byť čistý, suchý, bez hrdze a mastnoty -pokryte alebo nalepte nefarbené povrchy -leští a pripravuje nerovnosti povrchu - pred použitím fľašu pretrepte (3 minúty) - vykonajte testovacie striekanie: nastriekajte cca.v 2-minútových intervaloch v niekoľkých tenkých vrstvách - rozmetávacia vzdialenosť je cca. 25 cm -po 3 minútach je povrch suchý, cca.po 30 minútach je úplne suchý - doba schnutia závisí od hrúbky nanášanej vrstvy farby a od teploty okolia na plasty a expandovaný polystyrén, Edding polystyrén alebo je potrebné použiť základný náter z plastu -K dispozícii je špeciálna sada trysiek na maľovanie jemných línií alebo väčších povrchov Značka: EDDING Výrobca: EDDING INTERNATIONAL GMBH Adresa: Bookkoppel 7, 22926 Ahrensburg, Germany Web: Email: [email protected]
- Objem
- 200 ml
- Dĺžka
- 5.3 cm
- Model
- Moosgrün Matt
- Farba
- ZelenáBiela
- Výrobca
- Edding
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4004764956623
- Číslo od výrobcu
- 5200-904
- Objem
- 200 ml
- Dĺžka
- 5.3 cm
- Model
- Moosgrün Matt
- Farba
- ZelenáBiela
- Výrobca
- Edding
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 4004764956623
- Číslo od výrobcu
- 5200-904
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia.
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly.
P251 Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.
P410 + P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
H302 + H312 + H332 Zdraviu škodlivý pri požití, styku s kožou alebo pri vdýchnutí.EUH066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nie je potrebný žiadny údaj
H222 Mimoriadne horľavý aerosól.H229 Tlaková nádoba: pri zahriatí môže vybuchnúť.
H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
H226 Horľavá kvapalina a pary.
H223 Horľavý aerosól.Hodí sa k tomu

Edding 5200, 200 ml, Biela, Matte, Sprej, Vodeodolný
61,25 €/1l
12,25 €
Predajca: VISO

Edding Permanent Spray, 200 ml, Čierna, Matte, Sprej
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Wasgij Original 32 1000pcs, 1000 kusov, Komiks, 12 rok / roky
22,76 €
Predajca: somnia24

Edding 5200, 200 ml, Zlato, Matte, Sprej, Vodeodolný
62,05 €/1l
12,41 €
Predajca: VISO

Wolfcraft Wolfcraft rolka brúsneho papiera zrnitosti 100, šírka 115 mm 1773000
8,98 €
Predajca: T3S_Shop

Edding Permanent Spray, 200 ml, Hnedá, Matte, Sprej
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Edding Permanent Spray, 200 ml, Červená, Matte, Sprej
62,05 €/1l
12,41 €
Predajca: VISO

Príslušenstvo ku kompresorom Einhell Sada stlačeného vzduchu Profi 5 ks
41,58 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Paulmann Standard 230V LED Deco Pipe
22,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: PaulmannLicht

Edding 5200, 200 ml, Benzín, Matte, Sprej, Vodeodolný
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Abus IvyTex 7210/110- reťazový zámok na kľúč žiarivo oranžový 87783
70,82 €
Predajca: Mandarin

Komoda Casa Dolce ILUSA, terakotovo červená, 120x34x82 cm, dve vnútorné skrinky, výklopné dvierka, jedna zásuvka
239,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Edding Permanent Spray, 200 ml, Ružová, Matte, Sprej
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

BASI – profilový polovičný valec – BM 10/30 mm – rovnaké uzamknutie č. 40 – BM5021-0000-0040
90,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

relaxdays 10019025_0 relaxdays Sitzbank braun
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Edding 5200, 200 ml, Zelená, Žltá, Matte, Sprej, Vodeodolný
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

kerkmann Kunststoff-Kleiderbgel, schwarz
32,95 €
Predajca: M_plus_L

Zámok Abus 4408K/65 BU modrý 40791
17,46 €
Predajca: Mandarin

Pneumatiky TOYO 245/45 R17 99Y CELSIUS AS2 XL
135,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Tirello_cz
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.

Gardena Highcut Akumulátorové Teleskopické Nožnice Na Vetvy Bez Akumulátora 360/18V P4A 14776-55
296,39 €
Predajca: Eoshop

WENKO sklenený splashback 60x70 SCHIEFER kuchynský splashback nástenný dekor ochrana sporáka
61,01 €
Predajca: EDAXO_cz

Edding Permanent Spray, 200 ml, Modrá, Matte, Sprej
62,05 €/1l
12,41 €
Predajca: VISO

Sada autokobercov Uni, 4-dielna
82,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

edding 5200 Permanentný akrylový lak v spreji Premium elegantný polnočný modrý matný 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Gedore 1828045, 265 mm, 60 mm
148,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

edding 5200 Permanentspray Premium Acryllack purpurrot matný 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers

Wera 355 PZ
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ABUS HUD-Y, Biela, Helma, Unisex, Dospelý, Bicyklovanie, S
138,39 €
Predajca: Mandarin

metaltex 352913000 metaltex Držiak na kuchynské utierky Tokyo LAVA, matná čierna
25,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Edding Permanent Spray, 200 ml, Purpurová, Matte, Sprej
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: AllMarkers
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%33% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
33%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bol skvelý, ako sa očakávalo :)
Objem 0,2 l
Som spokojný,
Hodnotenie z 17. apríla 2018 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Objem 0,2 l
Už som si ho znovu objednal. TOP!
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chybný sprej
Objem 0,2 l
Bohužiaľ, sprej som nemohla použiť, pretože plechovka bola poškodená. Namiesto hmly v spreji boli len husté kvapky.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada akrylových farieb, 24 dielov, so štetcami, paletou a plátnami pre umelcov
37,42 €
Predajca: Phoenix-arts
129,93 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6×500 ml - 6 obľúbených farieb | umelecké akrylové farby na plátno, drevo, papier, látky, keramiku a projekty pre domácich majstrov
39,99 €
Predajca: Phoenix-arts
13,33 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 balení
35,99 €
Predajca: ESENG
249,93 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 túb x 12 ml, 4 balenia
25,99 €
Predajca: ESENG
23,63 €/1l

Súprava farieb na sklo Phoenix Glass Paint - 18 farieb à 30 ml, transparentná a lesklá na sklo, keramiku a porcelán



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,84 €
Predajca: Phoenix-arts
29,33 €/1l

Sada matných akrylových farieb pre umelcov vo fľašiach 12 x59 ml
17,26 €
Predajca: Phoenix-arts
24,38 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 10 × 22 ml – umelecké farby v tubách, vysoko pigmentované akrylové farby na maľovanie, DIY a hobby
12,96 €
Predajca: Phoenix-arts
58,91 €/1l

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml, 24 farieb+6 krabičiek+10 štetcov
16,99 €
Predajca: ESENG
58,99 €/1l

Sada neónových akrylových farieb 8x21ml Phoenix - žiarivé farby pre domácich majstrov, plátno, školu, ručné práce, umenie - umelecká kvalita, rýchloschnúce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,65 €
Predajca: Phoenix-arts
57,44 €/1l

Akrylové farby 24 farieb Tuby 12 ml Na plátno Drevo a keramiku
10,99 €
Predajca: RAGI
38,16 €/1l

Sada akrylových farieb 8x21ml Glow in the Dark Phoenix - farby svietiace v tme, neónové farby, netoxické, pre umelcov a deti
9,48 €
Predajca: Phoenix-arts
56,43 €/1l

Sada akrylových farieb Phoenix 6 farieb x 75 ml akrylovej farby
10,51 €
Predajca: Phoenix-arts
140,13 €/1l

Akrylová lesklá farba Pebeo Artist, 400 ml
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
79,12 €/1l

Sada temperových farieb Jolly Super Tempera – tekuté farby – 14 farieb – 9341-0003
12,05 €
Predajca: KlockiEduPL

Akrylové farby ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 farieb+3 krabičky+7 štetcov
9,99 €
Predajca: ESENG
69,38 €/1l

Amsterdam 17096222, Zelená, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,33 €/1l

Amsterdam 17098052, Meď, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
148,75 €/1l

Amsterdam | Acrylfarbe 120ml Neapelgelb rot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,33 €/1l

Amsterdam 17093112, Oranžová, Akrylová farba, Tekutina a gél, 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
143,75 €/1l

Akrylový gélový médium lesklý Phoenix 250 ml – štruktúrovaný gél GHGM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
Predajca: Phoenix-arts
27,96 €/1l