5,0



Na základe 28 hodnotení
Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
7,58 €
148,63 € / 1kg
plus 2,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
3h 59m 40s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Vlna a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza117,45 €/1kg
5,99 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 208 Pletacia priadza
156,47 €/1kg
7,98 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00130 Cream Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 263 Pletacia priadza
152,55 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50g čierna ručná pletacia priadza
146,67 €/1kg
7,48 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletacia priadza
129,02 €/1kg
6,58 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 254 Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00162 Coffee Pletacia priadza
148,63 €/1kg
7,58 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00248 Linen Pletacia priadza
139,02 €/1kg
7,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,09 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Color 02113 Royal Denim Pletacia priadza
113,53 €/1kg
5,79 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Originals 08346 Peach Pletacia priadza
113,53 €/1kg
5,79 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super mäkká osnovná pletená priadza z extra jemnej merino vlny s kašmírom 110 m farba 011 - nočná modrá
410,00 €/1kg
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Catania Color 00218 Pletacia priadza
156,47 €/1kg
7,98 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Baby 185, 50 g prírodná priadza na ručné pletenie
111,57 €/1kg
5,69 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletacia priadza
119,41 €/1kg
6,09 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Merino Extrafine 120 01175 Pletacia priadza
113,53 €/1kg
6,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,79 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Merino Extrafine 120 00145 Pletacia priadza
158,63 €/1kg
8,09 €
Predajca: MUZIKER
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dĺžka hlavne: 50g/125m
Zloženie: zloženie: 100% bavlna
- česaná, splynená a mercerovaná
- vlna s chladivými a príjemnými vlastnosťami pri nosení
- módne a ľahko udržiavateľné
Veľkosť ihly: 2,0 - 3,0 mm
Spotreba materiálu Catania Schachenmayr:
Dámsky sveter s krátkym rukávom veľkosť 40 cca 500 g
Stitch Gauge: 10 x 10 = 26M x 36R
Schachenmayr Catania - Vyrobené zo 100 % mercerovanej bavlny
Obľúbená bavlnená priadza Catania od spoločnosti Schachenmayr je vyrobená z vysokokvalitnej česanej, gázovanej a mercerovanej bavlny a je rovnako vhodná na háčkovanie aj pletenie. Vďaka svojim chladivým a príjemným vlastnostiam pri nosení sa Catania často používa na letné odevy a ľahké doplnky - niet divu, pretože v rozsiahlej farebnej palete s takmer 100 rôznymi odtieňmi si určite každý nájde niečo pre seba. Túto priadzu milujú najmä fanúšikovia amigurumi, a to nielen kvôli obrovskej škále farieb. Dôležité upozornenie: Aby sa zabránilo krvácaniu farieb, je najlepšie pletený alebo háčkovaný predmet Catania prvýkrát vyprať pri 60 °C. Pri ďalších praniach by sa mala dodržiavať uvedená teplota 40 °C.
Catania uni je certifikovaná podľa normy OEKO-TEX I00 triedy výrobkov I a je vhodná na výrobu hračiek (testované podľa normy EN 71-3:2019)
Farby
na výber je 96 rôznych farieb
Vzorka stehov
10x10 cm: 26 očiek x 36 radov
Priemerná spotreba materiálu
Sveter 500 g
OEKO-TEX/STANDARD 100 -
Táto obľúbená bavlnená letná priadza je vyrobená z vysokokvalitnej česanej česanej, splynenej a mercerovanej bavlny Gázovaná a mercerovaná bavlna a je k dispozícii v obrovskej farebnej palete so 100 farbami a 4 neónovými efektmi. Vďaka svojej chladivej a pohodlnej Catania sa často používa na letné odevy a ľahké Letné odevy a ľahké doplnky. 100 % bavlna / bavlna / coton / katoen / Algod.n / cotone / Bomull
Catania je vysokokvalitná 100 % česaná, opaľovaná a mercerizovaná bavlnená priadza. Je dostupná v obrovskej farebnej škále so 100 odtieňmi a 4 neónovými efektmi. Vďaka svojim chladivým a príjemným vlastnostiam je ideálnou voľbou na pletenie aj háčkovanie letného oblečenia a vzdušných doplnkov.
- Šírka
- 0.06 m
- Dĺžka
- 125 m
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- Farba
- Béžová
- Typ tkaniny
- Bavlna
- Výrobca
- Schachenmayr
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 51 g
- EAN kód
- 4053859148894
- Číslo od výrobcu
- 9801210-00404
- Šírka
- 0.06 m
- Dĺžka
- 125 m
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- Farba
- Béžová
- Typ tkaniny
- Bavlna
- Výrobca
- Schachenmayr
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 51 g
- EAN kód
- 4053859148894
- Číslo od výrobcu
- 9801210-00404
Hodí sa k tomu

Schachenmayr Catania 00130 Cream Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
152,55 €/1kg
8,29 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 157 Pletacia priadza
144,71 €/1kg
7,38 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 249 Pletacia priadza
168,43 €/1kg
8,59 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
146,67 €/1kg
7,48 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50g čierna ručná pletacia priadza
146,67 €/1kg
7,48 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals 426 hnedá
135,10 €/1kg
7,38 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,89 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 263 Pletacia priadza
152,55 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals 172 strieborná
150,59 €/1kg
7,98 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50 g Sun-Kissed ručné pletacie priadze
148,63 €/1kg
7,58 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 115 Pletacia priadza
172,16 €/1kg
8,78 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals 429 antracitová
142,94 €/1kg
7,29 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 242 Pletacia priadza
142,94 €/1kg
7,29 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 412 Pletacia priadza
152,55 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 438 Pletacia priadza
144,71 €/1kg
7,38 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 384 Pletacia priadza
144,71 €/1kg
7,38 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00251 Fresia Pletacia priadza
135,10 €/1kg
7,38 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,89 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals 394 burgundy
157,60 €/1kg
7,88 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals 393 grafit
152,55 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 383 Pletacia priadza
158,63 €/1kg
8,09 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originály 257 prsia
164,51 €/1kg
8,39 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00248 Linen Pletacia priadza
139,02 €/1kg
7,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,09 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 261 Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 411 Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
152,55 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 208 Pletacia priadza
156,47 €/1kg
7,98 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 254 Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 179 Pletacia priadza
146,67 €/1kg
7,48 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00402 Reseda Pletacia priadza
150,59 €/1kg
7,68 €
Predajca: MUZIKER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza. Vysoká kvalita.
Hodnotenie z 26. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Bolo by dodané veľmi rýchlo všetko je v poriadku
Hodnotenie z 7. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysoká kvalita
Veľmi pekná priadza niekoľkokrát znovu a znovu s potešením
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita
Schachenmayr je najlepšia priadza
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Light Indigo | 418)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Polvo | 382)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Powder | 161)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (modrá – 40)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg