4,8



Na základe 77 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)133 941,18 €/1kg
22,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 173522098, Tyrkysová, 1 kusov
1 002,00 €/1kg
25,05 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – textilná farba čierna 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
326,88 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu Textil 073, 50 ml, Čierna, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol textilná farba expert delfínová sivá 150g a fixátor farieb expert 90ml
189,46 €/1l
45,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Decola - Classic Red Textile Dye 50ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Made by Neva Palette
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

balenie 2 ks Simplicol Textile Dye Expert India-Orange 150g
119,71 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – Textilná farba biela 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
326,88 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 1719000000084, Modrá, Zelená, Lakový sprej, Tekuté, 300 ml, 3 kusov
55,90 €/1l
18,03 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,77 €
Predajca: MATFEL

Marabu 17160075052, Modrá, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
114,98 €/1l
57,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 0314000000001, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, farba na textil, 5 kusov
583,33 €/1l
8,75 €
Predajca: M_plus_L

Simplicol Aksamitna Czerń Barwnik do tkanin, 550 g
17 042,86 €/1kg
11,93 €
Predajca: Visage

Čierna farba na textil Creall
61,98 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17190050293, Modrá, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

TEXTILNÝ SPREJ 1139 Centropen - zelený
43,64 €/1l
4,80 €
Predajca: vikpap

Marabu 17160005051, Fialová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 1703000000081, Čierna, Purpurová, Žltá, farba na textil, 3 kusov
23,55 €
Predajca: MATFEL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Simplicol textilná farba expert blackberry red pre väčšiu ľahkosť
Už vás nebaví obyčajné oblečenie a chcete svoj šatník obohatiť o trochu farby? Potom je textilná farba Simplicol užitočnou podporou pre váš projekt. Jej použitie je veľmi jednoduché a dá sa využiť na rôzne nápady. Môžete ju použiť na realizáciu svojej kreativity v technikách ponorného farbenia alebo batikovania. Alebo môžete zafarbiť textil od základu či osviežiť farbu obnoseného oblečenia. Pomocou farby na textil Simplicol môžete tiež prefarbiť svoj textil.
Textilná farba Simplicol Expert Blackberry Red zafarbí váš odev na intenzívnu tmavočervenú farbu, podobnú matnej žiari ostružiny. Je vhodná na mnohé tkaniny, najmä na vlnu a hodváb. Simplicol textilné farbivo expert blackberry red je vhodné aj na viskózu, ľan, bavlnu a zmesové tkaniny. Výhodou tejto farby na textil je, že ju veľmi dobre znášajú alergici a pokožka všeobecne. Bola na to testovaná a neobsahuje žiadne škodlivé látky, takže nie je toxická.
Jednoduché farbenie s farbivom na textil Simplicol expert blackberry red
Jedno balenie Simplicol expert ostružinovo červená farba na textil obsahuje 150 g. To postačuje na farbenie 300 g látky. Pri farbení v práčke najprv vložte otvorenú nádobu s farbiacim práškom do bubna spolu s oblečením alebo tkaninou a spustite program ľahkej údržby pri 60 stupňoch. Pri farbení hodvábu sa uistite, že ste do priehradky na prací prostriedok naliali aj 750 ml octu. Po skončení pracieho cyklu vyberte nádobu s farbivom na textílie a textílie opäť vyperte s pracím prostriedkom pri 40 stupňoch. Ak chcete dodatočnú istotu pre dlhú životnosť a sýtosť farby, môžete do procesu farbenia pridať tekutý prípravok Simplicol Colour Fixer Expert.
Ak chcete farbiť v miske, rozpustite Simplicol Textile Dye Expert Blackberry Red v 6 litroch vody pri teplote 60 stupňov, premiešajte a ponorte textílie. V prípade hodvábu pridajte v prípade potreby trochu octu. Potom môžete opláchnuť v teplej vode pri 40 stupňoch alebo vyprať v práčke pri 40 stupňoch s textíliami podobnej farby, aby sa farba upevnila.
- Simplicol farbivo na textil
- expertná ostružinovo-červená
- 150g
Simplicol textilná farba expert blackberry red 150g
Simplicol Textilné farbivo expert na jednoduché farbenie Červená ostružina
Textilné farbivo na jednoduché, kreatívne farbenie textílií v práčke a v miske. Simplicol Textile Dye expert farbí vlnu a hodváb, ako aj bavlnu, ľan, viskózu a zmiešané tkaniny. Jedno balenie zafarbí približne 300 g látky na plnú farbu. Poznámka: V prípade hodvábu a vlny pridajte v prípade potreby až 750 ml octu. Použitie v práčke: Otvorte vrecko a umiestnite ho na textílie v bubne. spustite program ľahkej starostlivosti 60° bez predpierania. Misa: Obsah vrecka rozpustite v 60° teplej vode. Citlivý hodváb alebo vlnu možno farbiť v nádobe: Výsledok farbenia? oblečenie mierne zmení farbu a malo by sa potom prať oddelene s podobnými textíliami pri teplote max. 40°. Fixátor farieb simplicol expert poskytuje dodatočný lesk farieb a trvanlivosť.
Brauns-Heitmann GmbH & Co KG
Lütkefeld 15
34414 Warburg
Signálne slovo: nepoužije sa
Výstražné upozornenia: neuplatňuje sa
Bezpečnostné pokyny: neuplatňuje sa
Ďalšie informácie: neuplatňuje sa
Výrobokpoužívajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o výrobku.
- Farba:
- Blackberry, Červená
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Kapacita:
- 150 g
- Typ balenia:
- Box
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
Farba na textil Simplicol Expert 150g, ostružinovo červená
Dodajte svojmu oblečeniu nový život s farbou na textil Simplicol Expert! Či už chcete obnoviť vyblednuté oblečenie alebo vytvoriť jedinečné kúsky pomocou techník, ako je batikovanie alebo ombré, táto farba vám poskytne bohaté a rovnomerné výsledky.
Vlastnosti:
- Intenzívna a žiarivá farba: Profesionálna farba ideálna na bavlnu, ľan, viskózu, hodváb, vlnu a zmesové tkaniny.
- Všestranné použitie: Vhodné na farbenie v práčke, v umývadle alebo v hrnci.
- Jednoduché používanie
- Kvalita testovaná v Nemeck Hohensteinského inštitútu, šetrné k pokožke a vhodné pre alergikov.
- Výrobok šetrný k životnému prostrediu: Bez toxických látok, bezpečný na domáce použitie.
Technické špecifikácie:
- Farba: Hohenstein: Farba: ostružinovo-červená
- Hmotnosť: 150 g
- Forma: Súčiastka: prášok
- Kompatibilné materiály: Bavlna, vlna, viskóza, ľan, zmesové tkaniny
- Počet kusov v balení: 1
- Výrobca
- Objem
- 150 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 4.6 cm
- Model
- expert
- Farba
- FialováČervená
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Brauns-Heitmann
- Rozsah dodávky
- 150 g textilného farbiva
- Verzia
- Textilné farbivo
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- EAN kód
- 4052400017061
- Číslo od výrobcu
- 1706
- Objem
- 150 ml
- Rozmery
- xxcm
- Dĺžka
- 4.6 cm
- Model
- expert
- Farba
- FialováČervená
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Brauns-Heitmann
- Rozsah dodávky
- 150 g textilného farbiva
- Verzia
- Textilné farbivo
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- EAN kód
- 4052400017061
- Číslo od výrobcu
- 1706
Hodí sa k tomu

Simplicol 1707, Levanduľa, orgován, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
80,87 €/1l
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol 1711, Tyrkysová, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 173522098, Tyrkysová, 1 kusov
1 002,00 €/1kg
25,05 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Simplicol 1714, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
92,67 €/1l
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v zmyselnej bobuľovej farbe
40,13 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Marabu 173522064, Limetka, 1 kusov
298,40 €/1kg
7,46 €
Predajca: VISO

Simplicol, Utrwalacz do farby, 90 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
31 500,00 €/1kg
12,87 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,15 €
Predajca: Katomix

Simplicol 1716, Hnedá, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
21,80 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)
133 941,18 €/1kg
22,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Simplicol 1713, Zelená, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
71 647,06 €/1kg
12,18 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lehmann

BIO bavlnená taška 38×42 cm – opakovane použiteľná, odolná nákupná taška do mesta a na každodenné použitie
1,79 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,69 €
Predajca: ALLBAG

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Simplicol 1701, Žltá, 1 kusov, 150 g, Textil, Box, Nemecko
19 235,29 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Simplicol textilné farbivo intenzívne všetko v 1 tekutina v opálovom benzíne
93,20 €/1l
13,98 €
Predajca: Visage

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Barbie Made to Move GXF04, Modelka, Žena, 3 rok / roky, Dievča, 304,8 mm, Viacfarebný
34,76 €
Predajca: Capi-cap

Simplicol intenzívne farbivo na textil všetko v 1, olivovo zelená farba
17,20 €/1kg
9,63 €
Predajca: Visage

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
17,37 €/1l
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gardlov 23227 LED solárna záhradná fontána
19,03 €
Predajca: Kidero

Tekutá Textílnia Farba Modrá Simplicol
113,53 €/1l
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Splachovacia nádržka GEBERIT AP 110 136.610.11.1, biela, objem splachovania: 6 l - 9 l
59,09 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,74 €
Predajca: Eoshop

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Einhell TC-PG 10/E5, 4 L, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchrónny motor, 3000 ot/min
236,96 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Použila som ho na farbenie bavlnenej látky ako chrániča sedadiel na pohovku. Fungovalo to perfektne. Kúpila by som si ho znova.
Hodnotenie z 2. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré farbivo na textil simplicol expert, farbivo pre domácich majstrov na látky v rôznych farbách, Farba:fuchsiovo-ružová (1705), Veľkosť:1 balenie.
Ak budete presne dodržiavať návod, dosiahnete skvelý výsledok. Ja som vždy spokojná. Len materiál (látka) je občas nepríjemný. Ale to nie je chyba výrobcu farby.
Hodnotenie z 22. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Výrobok poznám už dlho, ale farebná škála nie je dostupná v drogériách. Výber farieb v Kauflande je veľmi široký, cena a dodanie sú výborné, takže vrelo odporúčam!
Hodnotenie z 21. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Simplicol
Túto farbu som dlho hľadala - v Bad Harzburgu nebola k dispozícii. Som rád, že som ju našiel.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré pokrytie
.... prefarbenie nohavíc bolo perfektné, dobré krytie, krásny farebný výsledok
Hodnotenie z 23. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko podľa opisu
Ak budete postupovať podľa pokynov, všetko funguje skvele! Pre lepší farebný výsledok možno budete chcieť pridať fixačný prostriedok, ale ten nie je súčasťou tohto balenia!
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
Krásny produkt, rýchle doručenie
Hodnotenie z 9. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá farba
Už som mal niekoľko odrôd tejto farby, vždy veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l