5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml291,00 €/1l
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Simplicol tekutá a intenzívna farba na textil v zamatovo čiernej farbe45,47 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov187,80 €/1l
9,39 €
Predajca: MUZIKER

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 1716 05 053 Textilná tmavomodrá 50 ml
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1716000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, farba na textil, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
216,67 €/1l
19,50 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171600096, Modrá, orgován, Purpurová, Ružová, farba na textil, Tekuté, 60 ml, 4 kusov
226,33 €/1l
13,58 €
Predajca: NeuertsShop

Simplicol 1718, Čierna, 1 kusov, 150 g, Box, Nemecko
48,93 €/1kg
7,34 €
Predajca: Dragtek-com

Marabu Textil 062, 50 ml, Zelená, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kreul Javana Light Farba na látky Red 50 ml 1 ks
93,80 €/1l
4,69 €
Predajca: MUZIKER

Marabu 17160075073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
96,50 €/1l
48,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KREUL 90599, Ruže, Modrá, Zelená, Ružová, Žltá, Farby na vodnej báze, Tekuté, 20 ml, 6 kusov
1 911,50 €/1l
38,23 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 0314000000001, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, farba na textil, 5 kusov
583,33 €/1l
8,75 €
Predajca: M_plus_L

7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – textilná farba čierna 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
326,88 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu 17190050293, Modrá, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 1305000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Priehľadná, Žltá, olejová farba miešateľná s vodou, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
193,11 €/1l
17,38 €
Predajca: M_plus_L

Simplicol Aksamitna Czerń Barwnik do tkanin, 550 g
17 042,86 €/1kg
11,93 €
Predajca: Visage

Marabu 17030050956, Azúrová, farba na textil, 100 ml, 1 kusov
292,00 €/1l
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu Textil 053, 15 ml, Modrá, Umývateľný, 1 kusov
2 240,00 €/1l
33,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vaše vlastné farebné výtvory na látke. Rozžiarte svoje oblečenie alebo iné textílie pomocou žiarivo farebných farieb na textílie a tlačiarenských farieb Marabu Textil a vytvorte si vlastné textilné zvýraznenie. Univerzálna farba na textil a tlačiarenská farba na vodnej báze na svetlý textil je ideálna do školy, na hobby, voľný čas a umelecké remeslá. Marabu Textil je možné po zafixovaní prať v práčke do 60 °C. Farby majú dobrú svetlostálosť, sú miešateľné a dajú sa riediť vodou. Krycia schopnosť Marabu Textil je veľmi dobrá na svetlých tkaninách, na tmavé tkaniny odporúčame Marabu Textil plus. Marabu Textil je vhodný na všetky textílie bez povrchovej úpravy z bavlny, ľanu, juty, hodvábu a zmiešaných textílií s obsahom syntetických vlákien do 20 % - nie však na pleteniny. Marabu Textil sa ľahko farbí a je mimoriadne jemný na dotyk. Marabu Textil sa dá výborne kombinovať s farbami s textilným efektom Marabu Textil Glitter a Marabu Textil Metallic, ako aj s lesklými, metalickými a 3D podšívkami.
- Farba náteru:
- Čierna
- Objem nádrže:
- 50 ml
- Druh produktu:
- Hrniec
- Počet obrazov v balení:
- 1 kusov
- Farba:
- Viacfarebný
- Vhodné pre materiály:
- Textil
- Umývateľný:
- Áno
- Trblietky:
- Áno
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4007751009258
- Číslo od výrobcu
- 8705900
- Objem
- 50 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4007751009258
- Číslo od výrobcu
- 8705900
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Marabu Textil 070, 50 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml
291,00 €/1l
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1716 05 052 Textilná stredne modrá 50 ml
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005013 Marabu farba na textil "Textil", oranžová, 50 ml
286,00 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17160005068, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 0314000000001, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, farba na textil, 5 kusov
583,33 €/1l
8,75 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1716 05 053 Textilná tmavomodrá 50 ml
288,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005015, Zelená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 062, 50 ml, Zelená, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005091, Modrá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Renegade RX6.2C, 2-way, 200 W, 100 W, 4 ohm, Neodymium, 5,7 cm
44,00 €
Predajca: AUDIOMATIV

Marabu Textil 021, 50 ml, Žltá, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17150005073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 17160 005 078 Textilfarbe grau(S)
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005045, Hnedá, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml
290,00 €/1l
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 171950073, Čierna, Lakový sprej, Tekuté, 100 ml, 1 kusov
81,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 070, 15 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
1 810,00 €/1l
27,15 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 1715 05 021 Textil plus stredne žltá 50 ml
312,00 €/1l
15,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005055, Ultramarine, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml
298,00 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marabu 1716000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, farba na textil, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
216,67 €/1l
19,50 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 171600096, Modrá, orgován, Purpurová, Ružová, farba na textil, Tekuté, 60 ml, 4 kusov
226,33 €/1l
13,58 €
Predajca: NeuertsShop

Marabu 17150005051, Fialová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005035, orgován, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
129,80 €/1l
6,49 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Farba Hnedá
Ako vždy, farba textilu je veľmi dobrá.
Hodnotenie z 26. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne
Farba Čierna
Farba je pekná a pevná, páči sa mi to
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, špičkový tovar
Farba Hnedá
Absolútne najvyššia trieda
Hodnotenie z 23. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega
Farba Čierna, Biela
Kryje veľmi dobre
Hodnotenie z 25. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super farba
Farba Biela
Super ďakujem
Hodnotenie z 22. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Textilné farbivo
Farba Čierna
Top
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Čierna, Biela
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
47,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l