5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Canon 2768B018, A3+, 10 listy, 330 mm, 480 mm, 300 g118,03 €/1kg
35,41 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 sheets, Lesk, 183 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Viacfarebný18,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)117,82 €/1kg
20,03 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2311B019, Lesk, 260 g/m², A4, Biela, 20 listy, - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70,...
44,58 €/1kg
19,17 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Lesklý fotopapier Everyday, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,31 €/1kg
12,90 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
119,26 €/1kg
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Canon 2311B020, Vysoký-lesk, 260 g/m², A3, 20 listy, 270 µm, Canon Lucia, ChromaLife100+
128,11 €/1kg
33,95 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Lesklý fotopapier Advanced, 250 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 25 hárkov, Lesk, 10x15 cm, Biela, 25 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, Biznis
160,90 €/1kg
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon 8657B005, A4, 20 listy
78,43 €/1kg
16,47 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 8657B007, A3+, 20 listy
58,49 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 1686B072, 5 listy
9,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Avery 2496, Lesk, 180 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
143,72 €/1kg
35,93 €
Predajca: somnia24

Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 listy, 4" x 6", 98 %
25,42 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Fotografický papier Canon A3 HR101
0,90 €/1kg
9,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Colorway PG180020A4, Lesk, 180 g/m², A4, 20 listy, 215 µm, 5 - 25 °C
183,10 €/1m²
11,42 €
Predajca: Warehouse
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Canon GP-501 A4 lesklý 200 g
Fotografický lesklý papier na každodenné použitie a pre tlač v laboratórnej kvalite. S fotografickým lesklým papierom na každodenné použitie môžete svojim fotografiám z dovolenky dodať lesklý povrch doma za málo peňazí.
- Lesklý povrch
- Ideálny pre časté tlačenie
- Dokonale prispôsobený atramentom ChromaLife100+
Fotografie z dovolenky
Ak chcete vytlačiť fotografie z dovolenky v laboratórnej kvalite, fotografický lesklý papier na každodenné použitie je ideálnou voľbou.
Rýchloschnúce fotografie
Originálny fotografický papier od spoločnosti Canon má povrchovú úpravu s mikropórmi, ktorá rýchlo absorbuje atrament a zabraňuje tak jeho prebytočnému usadzovaniu na povrchu papiera. Výsledok: okamžite schnúce výtlačky fotografií.
Dokonalý lesk
Pri lesklom papieri od spoločnosti Canon je atrament zachytený ešte hlbšie pod lesklým povrchom, ako je to v prípade iných papierov. To znamená, že lesklý povrch je vždy lesklý.
Fotografie, ktoré vydržia celý život
Lesklý papier Photo na každodenné použitie je dokonale zladený s atramentmi Canon ChromaLife100+. S tlačovou hlavou Canon FINE, originálnymi atramentmi Canon a vybraným fotografickým papierom Canon môžete zachytiť svoje obľúbené okamihy, chrániť snímky pred vplyvom prostredia a svetla a zachovať ich kvalitu pre ďalšie generácie.
Technické špecifikácie
| Podrobnosti - povrch | Lesklý |
| Podrobnosti - Formát (cm) | 29,7 x 21 (DIN A4) |
| Údaje - Množstvo (listy) | 20 |
| Podrobnosti - Gramáž (g / m²) | 200.0 |
- Typ povrchu:
- Lesk
- Veľkosť papiera:
- A4
- Listov v balení:
- 20 listy
- HS kód:
- 37032000
Lesklý fotografický papier Canon GP-501 formátu A4 na každodenné použitie je ideálny papier na domácu tlač fotografií z dovolenky. S hmotnosťou 200 g/m2 pôsobí ako skutočná fotografia a lesklý povrch zvýrazní detaily a farby vašich fotografií. Toto balenie 20 listov formátu A4 ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality, ktorú môžete očakávať pri tlači s atramentovou tlačiarňou Canon a atramentmi ChromaLife.
> Najdôležitejšie informácie
- A4
- Typ povrchu: lesklý
- 20 listov
> Typ výrobku
- Papier
- Kategória uší (ElektroG): nepodstatné
> Doprava
- WEEE: 31262607
> Základné vlastnosti
- Farba: bez farby
> Rozsah dodávky
- Canon GP-501 Photo lesklý papier A4, 20 listov
Ak sa zaujímate o IT a elektroniku, ste radi informovaní o najnovších technológiách a neunikne vám ani najmenší detail, kúpte si lesklý fotografický papier Canon GP-501 (20 strán) za bezkonkurenčnú cenu.
- Typ: Lesklý
- Množstvo: 20 listov
- Kompatibilný: Tlačový papier pre tlačové médiá:
- Séria Maxify MB
- Maxify iB Series
- Séria Pixma iP
- Séria Pixma iX
- Pixma MG Series
- Séria Pixma G2
- Séria Pixma TS
- Séria Pixma TR
Canon GP-501 - Lesklý - Biely - A4 (210 x 297 mm) 20 listov fotografického papiera
Balení obsahuje 20 listů (A4, 210 g/m2)
Canon 0775B082 Canon GP-501 A 4, lesklý 200 g, 20 kusov
Canon GP-501. Typ povrchovej úpravy: lesklý, Veľkosť papiera: A4, Počet listov v balení: 20 listov
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Canon 0775B081, Lesk, 200 g/m², Inkjet, 50 listy, 102 mm, 152 mm
13,91 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Canon 5438C004, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Value pack
32,27 €
Predajca: TisknuLevneCZ

IdenaDIN A5 zošit linajkovaný 192 strán, 80 g/m² bezdrevný papier zošitový diár so záložkou
10,43 €
Predajca: M_plus_L

ECOIFFIER 846, 1,5 rok / roky, Plast, 12 kusov, 545 g
27,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Stojan na tlačiareň RD32206
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Nintendo Nunchuk, Nintendo Wii U, Wii, Nástavec na herný ovládač, Čierna, Kábel
61,44 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Bosch MFW67440, 2000 W, Čierna, Nerezová oceľ, 3,5 kg/min, 1 m, 1 m, 2000 W
178,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Navaris odkvapkva na topnky - 3x odkvapkva na topnky - odkvapkvae na topnky ed - odkvapkvae na topnky d jese zima
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Canon Multipack PG-540 čierna + CL-541 farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm
29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
58,96 €/1kg
10,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Canon 2311B019, Lesk, 260 g/m², A4, Biela, 20 listy, - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70,...
44,58 €/1kg
19,17 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Canon PP-201, 10 x 15 cm
16,92 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2311B060, Lesk, 265 g/m², Laserový, Biela, 20 listy, 130 mm
45,74 €/1kg
12,12 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Lesklý fotopapier Everyday, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
40,31 €/1kg
12,90 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
119,26 €/1kg
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Canon PIXMA TS5352a – Multifunkčná tlačiareň – Farebná – Inkoustová – Formát papiera: 216 x 297 mm (štandardný)
1 091,08 €
Predajca: Technology-Germany

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
6,13 €
Predajca: eu-bay_de

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
24,00 €
Predajca: ak-trade

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový fotografický papier
Krásny fotografický papier. Top
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

Canon 8657B017, Matte, 210 g/m², A2, Biela, 20 listy
61,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ
294,57 €/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
41,34 €
Predajca: TisknuLevneCZ
156,00 €/1kg

Canon 1033A001, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Biela, 200 listy
39,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B018, A3+, 10 listy, 330 mm, 480 mm, 300 g
35,41 €
Predajca: TisknuLevneCZ
118,03 €/1kg

Canon 1686B026, Polo-lesklý, 260 g/m², Inkjet, A3, 29.7x42 cm, 20 listy
37,15 €
Predajca: TisknuLevneCZ
142,88 €/1kg

Canon 6211B007, Leštený povrch, 260 g/m², Biela, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
35,94 €
Predajca: TisknuLevneCZ
138,23 €/1kg

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

Canon 0775B001, Lesk, 200 g/m², A4, 100 listy, 210 x 297 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

Canon 2768B016, Vysoký-lesk, 300 g/m², 300 µm, PIXMA MP280 PIXMA MG3140 PIXMA MX350 PIXMA iP3500 PIXMA MG3540 PIXMA MG4240 PIXMA MP480 PIXMA..., 20 listy, 210 x 297mm
25,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,14 €
Predajca: TisknuLevneCZ
140,56 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,09 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon MP-101 A4, A4 (210 x 297 mm)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,03 €
Predajca: TisknuLevneCZ
117,82 €/1kg