4,7



Na základe 77 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 10l Flexol4,80 €/1l
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva11,05 €/1l
55,23 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Olej na prútie a ratan 1L Flexol25,71 €/1l
25,71 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo4,90 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Remmers Maintenance Oil 2652 bezfarebný 2,5 litra
21,80 €/1l
54,51 €
Predajca: Surtep

Remmers - ECO Terrace Oil 0,75 l, bezfarebný
35,75 €/1l
26,81 €
Predajca: Surtep

Remmers – TOP Olej na terasy
21,98 €/1l
54,95 €
Predajca: Surtep

Terasový olej na drevené podlahy 1 liter Flexol
18,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Remmers - ECO Terrace Oil 0,75 l, grafitovo sivá
36,49 €/1l
27,37 €
Predajca: Surtep

Olej na drevo, 2K olej na drevo, transparentný, 1,25 Liter
115,82 €/1kg
144,78 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Ľanový olej 100% 20L Čistý ľanový olej Level+33
5,93 €/1l
118,60 €
Predajca: Izosklep

Hagerty Wood Spray A100612 Ochranný a Čistiaci Sprej na Drevo 200 ml
79,95 €/1l
15,99 €
Predajca: GUGITA

Minwax Lak na drevo Wipe-On Poly 946ml lesklý
57 928,12 €/1l
54,80 €
Predajca: HOLZPFLEGE

Klasické impregnačné oleje Hartöl určené pre drevené podlahy
315,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FLBcommerce

Hagerty Wood Care Cream 250ml A116046 Hagerty A116046
61,96 €/1l
15,49 €
Predajca: GUGITA

OSMO Hardwax-Oil Original -3032 Bezfarebný hodvábne matný-25 litrov
1 509,71 €
Predajca: Artisan

Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)
27,95 €/1kg
27,95 €
Predajca: gobamboo

Meal WOODY OIL starostlivosť o drevo, olej na dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie, 250 ml, vôňa pomaranča
47,80 €/1l
11,95 €
Predajca: CS-Trading

Moebius 9104 SC 1300 Synt HP Olejové Hodiny Biele 2ml
12 995,00 €/1l
25,99 €
Predajca: GUGITA

Vlna z nehrdzavejúcej ocele RAKSO, 2 vankúšiky po 20 g
355,25 €/1kg
14,21 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Impregnačný olej WPC na použitie v interiéri a exteriéri
- Impregnačný olej vhodný najmä na terasy, ploty a záhradný nábytok.
- Olej používajte na čiastočne rozmerovo stabilné diely, ako sú rolety, obklady alebo záhradné domčeky, a na rozmerovo nestabilné diely, ako sú ploty, zábradlia, prístrešky, obklady atď.
- Olej na údržbu je vhodný aj na bambus.
- Je certifikovaný ako vhodný na detské hračky.
- Impregnačný olej odpudzuje vodu, olej, mastnotu a iné nečistoty.
- Bezfarebný odtieň sa používa na rozjasnenie laku.
- Hnedý a sivý odtieň zvýrazňuje pôvodné sfarbenie.
- Slabo vonia po rozpúšťadlách.
Remeselnícky TIP - Na ideálnu ochranu drevo-plastového materiálu v exteriéri používajte WPC Maintenance Oil aspoň raz ročne bez brúsenia.
Dlhodobú ochranu povrchu dosiahnete pravidelnou starostlivosťou
- Povrch vystavený poveternostným vplyvom ošetrujte aspoň raz ročne.
- Údržbové ošetrenie vykonajte pomocou WPC Maintenance Oil bez brúsenia.
- Ľahko spracovateľný.
WPC drevo-plastové terasové dosky Dřevoplus Profi odtieň orech.
REMMERS WPC Maintenance Oil bol predtým - REMMERS WPC Imprägnier Öl
- Tento výrobok bol v roku 2021 výrobcom premenovaný. Jeho pôvodný názov bol REMMERS WPC Imprägnier Öl - WPC impregnačný olej.
S týmto olejom môže pracovať každý remeselník a domáci majster
- Podklad, ktorý sa má natierať, musí byť čistý, suchý, bez prachu, nečistôt, mastnoty a vosku.
- Optimálna teplota okolia na natieranie je +5 až +30 °C.
- Starý náter opatrne odstráňte odstraňovačom náterov na drevo.
- Povrch očistite od rias a machu špeciálnym prípravkom.
- V prípade sivého a zvetraného podkladu použite odstraňovač sivej farby dreva.
- Bambusové povrchy ošetrite koncentrátom BFA.
- Na malej ploche skontrolujte priľnavosť farby k podkladu.
- Pozrite si skúšobný náter na určenie konečného vzhľadu. Všetko závisí od typu materiálu, jeho povrchu, spôsobu aplikácie a počtu nanesených vrstiev.
1.po otvorení plechovky tekutý obsah dobre premiešajte. 2. Pripravený na okamžité použitie - nerieďte. 3. Olej nanášajte štetcom alebo bavlnenou handričkou. 4. Prebytočné zvyšky oleja riadne odstráňte suchým štetcom alebo handričkou maximálne po 30 min. 5. Po nanesení oleja na povrch sa olej musí rozotrieť. 6. V prípade potreby naneste 2. vrstvu rovnakým spôsobom. 7. Náradie pri práci ihneď po dokončení očistite riedidlom.
Výťažnosť impregnačného oleja
- Na jedno nanesenie štetcom použite približne 50 ml na 1 m2.
- Presné množstvo sa určí skúšobným náterom, výdatnosť závisí od nasiakavosti povrchu, kvality a vlhkosti podkladu.
- Je lepšie mať dostatok oleja ako ho nemať dostatok - neotvorenú a nepoškodenú plechovku môžete vrátiť do 1 mesiaca od zakúpenia oleja u nás. Po predložení dokladu o kúpe vám vrátime množstvo výrobku.
REMMERS olej na údržbu WPC sa dodáva v nasledujúcich baleniach
- Tento impregnačný olej dodávame v objemoch 0,75 l a 2,5 l.
Ako sa starať o zvyšný olej
- Uchovávajte plechovku tesne uzavretú v pôvodnom obale na suchom a chladnom mieste.
- Chráňte pred mrazom a tiež pred priamym slnečným žiarením.
Po použití odporúčame pracovné nástroje ihneď vyčistiť
- Náradie pri práci ihneď po skončení práce vyčistite riedidlom.
Farby, oleje, lazúry a laky, ktoré sú skladom v e-shope, expedujeme ihneď
- Tovar, ktorý máme na sklade v našom e-shope, expedujeme okamžite.
- Pri malých zásielkach (farby, spojovací materiál, náradie, tmely, peny, lepidlá) využívame prepravnú spoločnosť, ktorá vám zásielku doručí domov alebo na stavbu. Informácie o preprave alebo vyzdvihnutí nájdete na stránke Preprava.
- Tovar, ktorý nemáme na sklade, doručíme do 2 pracovných dní.
Tovar, ktorý posielame, starostlivo balíme
- Plechové nádoby na farby sú krehké a ľahko sa premiešajú, preto tovar balíme starostlivo. Menšie plechovky do kartónu alebo väčšie plechovky do bublinkovej fólie.
Prečo používatelia nakupujú farby v našom e-shope?
- Sme jedným z najväčších predajcov farieb, lakov, olejov a príslušenstva na drevo. Značky ako ADLER, REMMERS, OSMO a HERBOL predávame už niekoľko rokov v našom e-shope aj v našich kamenných predajniach.
- Tieto výrobky sami používame pri inštaláciách, takže máme odskúšané, že fungujú.
- Maximálne zásobená vzorkovňa v Prahe Uhříněvsi.
- Naše predajne nemajú vždy kompletný sortiment farieb ako e-shop, ale ak je výrobok skladom na e-shope, vieme ho dopraviť do ktorejkoľvek predajne.
- Pre tých z vás, ktorí nie ste registrovaní ako firma alebo remeselník, máme výhody v podobe darčekov podľa výšky vášho odberu.
- Na našej zákazníckej linke sme vám k dispozícii denne aj cez víkend - mobil a chat.
pre registrovaných stavbárov a živnostníkov máme nasledujúce výhody:
- Bezplatné školenia a ďalšie pravidelné školenia od výrobcov farieb.
- Vybavíme vás vzorkovníkmi väčšiny značiek farieb, olejov, lakov a voskov, ktoré ponúkame.
- na každý maliarsky výrobok.
Technické dokumenty
- Pred použitím si prečítajte informácie o výrobku, nájdete ich v technických listoch.
- Výrobok obsahuje nebezpečné látky, viac informácií nájdete v kartách bezpečnostných údajov.
- Handry a iné pracovné pomôcky namočené v oleji namočte ihneď po použití do vody alebo vložte do ohňovzdornej nádoby na odpad a zlikvidujte. Zabránite tak možnému samovznieteniu.
- Odpudzuje vodu, olej, mastnotu a iné nečistoty.
- Určený na použitie v exteriéri aj interiéri.
- Vhodný aj na bambus.
- Mierne zapácha po rozpúšťadlách.
Olej na báze rozpúšťadiel na palubovky a ploty a iné komponenty vyrobené z WPC, Resysta a bambusu. Oblasti použitia :
- V interiéri a exteriéri
- Drevené komponenty s obmedzenou rozmerovou stabilitou: napr. okenice, profilované dosky, záhradné prístrešky
- Rozmerovo nestále drevené komponenty: napr. ploty, drevené rámy, prístrešky pre autá, drevené obklady
- Terasy, ploty, záhradný nábytok a iné komponenty
- Kompozity drevo-plast
- WPC (drevo-plastový kompozit), Resysta a bambus
- Vodoodpudivé vlastnosti
- Odpudzuje olej, mastnotu a nečistoty
- Jednoduché spracovanie
- Bezfarebný: na osvieženie farby
- Hnedá a sivá: na trvalé zintenzívnenie pôvodného farebného tónu
- Opätovné ošetrenie bez brúsenia
Chýba mapovanie dátového poľa alebo hodnota vyhľadávania
n.a.
- Objem
- 0.75 l
- Model
- WPC-Imprägnier-Öl farblos
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.72 kg
- EAN kód
- 4004707209281
- Číslo od výrobcu
- 0000208701
- Objem
- 0.75 l
- Model
- WPC-Imprägnier-Öl farblos
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.72 kg
- EAN kód
- 4004707209281
- Číslo od výrobcu
- 0000208701
Varovanie
P301 + P313 PO POŽITÍ: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H302 Škodlivý po požití.
H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.Hodí sa k tomu

Remmers Imprägnier-Öl WPC 2087 Farblos 2,5 l
13,18 €/1l
32,95 €
Predajca: Surtep

Remmers Hydroizolačný olej WPC 2088 hnedý 2,5 l
13,18 €/1l
32,95 €
Predajca: Surtep

LUMILED solárne rozprávkové svetlá vonkajšie 20x LED RGB 10,5 M solárna svetelná reťaz pre záhradu solárna reťaz solárne svetlo vonkajšie svetlo záhradné svetlo KUGEL IP44 žiarovky viacfarebná zmena farieb
33,12 €
Predajca: LEDDO

Remmers Imprägnier-Öl WPC 2089 Grau 2,5 l
13,18 €/1l
39,78 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,95 €
Predajca: Surtep

HELM 53 montážna sada drevo 50 kg bez koľajníc
53,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Edelstahl Aromaschienen für Weber Genesis I - 300er Baureihe ab 2011 - Regler vorne (5 St.)
70,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Grillrost_com-Das-Original

Veľký plyšový medveď BENY, 100cm, krémová
24,80 €
Predajca: Jurhan

EINFEBEN 8x vákuové rolky vákuové vrecká 20 x 600 cm vákuová fólia vákuová fólia vákuová zváračka +20x vrecká
37,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

vidaXL Toaletné sedadlo s mäkkým zatváraním pre dospelých/dieťa biele a žlté
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
202,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Remmers Tvrdý voskový olej bezfarebný 750 ml
29,27 €/1l
21,95 €
Predajca: Surtep

Remmers Maintenance Oil 2653 Teak 5 litrov
19,96 €/1l
99,79 €
Predajca: Surtep

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remmers Maintenance Oil 2652 bezfarebný 2,5 litra
21,80 €/1l
54,51 €
Predajca: Surtep

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Remmers Care Oil douglaska 750 ml
26,56 €/1l
19,92 €
Predajca: Artisan
![Obrázok produktu pre WPC záhradný plot so stĺpikmi súkromie obrazovka vetrolamu lamelový plot 183x879cm [neu.holz]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b5b2be6e6436c69bc7fe084cfacad5d4.webp)
WPC záhradný plot so stĺpikmi súkromie obrazovka vetrolamu lamelový plot 183x879cm [neu.holz]
120,48 €/1m
1 146,99 €
-88,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 058,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

NABBI Plastový kvetináč DRC600T 60 cm - antracit
20,36 €
Predajca: potz-tech

Remmers Maintenance Oil 2655 Bangkirai 0,75 litra
26,56 €/1l
19,92 €
Predajca: Artisan

Fontána BK802 Záhradná fontána s osvetlením Vodopád Vnútorná fontána Rock Stream Kompletná sada
99,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Hengda Wood Tiles 55-dlaždíc sada 5m² vhodné ako terasové dlaždice a balkónové dlaždice click dlaždice z akáciového dreva mozaika 30x30 cm pre záhradu terasu balkón
198,99 €/1m²
198,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Remmers Maintenance Oil 2652 bezfarebný 5 litrov
17,99 €/1l
89,95 €
Predajca: Surtep
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie!
Objem 2,5 l
Doručenie bolo super rýchle. Rýchlejšie, než bolo oznámené. K tomuto výrobku sa zatiaľ nedá vyjadriť. Produkt Remmers WPC Impregnácia bezfarebná som používal už predtým a bol som s ním veľmi spokojný.
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Objem 2,5 l
Produkt je veľmi dobrý len preto, že nie je na báze rozpustnej vo vode, ale stačilo len na asi 14m2
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Objem 2,5 l
Rýchla a jednoduchá práca, WPC dosky vyzerajú ako nové! Vynikajúca dodávka a cena.
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a dobrý produkt
Objem 2,5 l
Znovu som utesnil svoju terasu, WPC podlaha
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré balenie!
Objem 2,5 l
Použil som ho predtým a som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie - opäť radi!
Objem 2,5 l
Objednávka, dodanie - všetko fungovalo perfektne
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 2,5 l
Veľmi dobré krytie, skvelé osvieženie farby.
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko fungovalo perfektne!
Objem 2,5 l
Je to presne to, čo som mal na mysli.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 4L Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,99 €
Predajca: FonderhillSp

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva
55,23 €
Predajca: FonderhillSp
11,05 €/1l

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 10l Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
48,00 €
Predajca: FonderhillSp
4,80 €/1l

OLEJ NA DREVENÉ PODLAHY 5L impregnovať ochranu Flexol
33,71 €
Predajca: FonderhillSp
6,74 €/1l

Olej na prútie a ratan 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,71 €
Predajca: FonderhillSp
25,71 €/1l

5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,50 €
Predajca: FonderhillSp
4,90 €/1l

Olej na nábytok, drevené stolové dosky FLEXOL 0,5L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,98 €
Predajca: FonderhillSp
39,96 €/1l

Ľanový olej FLEXOL 0,5 l - Prírodný prostriedok na ochranu dreva



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
18,66 €
Predajca: FonderhillSp
37,32 €/1l

Terasový olej na drevené podlahy 1 liter Flexol
18,03 €
Predajca: FonderhillSp

Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)
27,95 €
Predajca: gobamboo
27,95 €/1kg