4,5



Na základe 21 hodnotení
Gadgy Gadgy výrobník cukrovej vaty retro, s 10 tyčinkami a odmerkou - Výrobníky cukrovej vaty - Sladkosti
78,58 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Stroje na cukrovú vatu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Strojček na cukrovú vatu, tyrkysový, priemer misky 520 mm + odmerka na cukor255,37 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Stroj Na Cukrovú Vatu – Cukrová Vata Pre Deti – Domáci Stroj + Tyčinky, Odmierka31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeMarkt24

Ďalšie informácie o reklame
Ariete 2973/01, Modrá, Strieborná, Biela, Hard candy, Kryštálový cukor, Plast, 500 W, 280 mm, 280 mm77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
VEVOR elektrický stroj na cukrovú vatu komerčné stroje na cukrovú vatu (1000 W) s 52 cm nerezovou miskou a naberačkou na cukor157,99 €
-3,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,46 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Stroj Na Cukrovú Vatu Bavlna Candy Machine s 10 tyčinkami Bavlna Candy Maker 500W Cukor Odmerka Bavlna Candy Machin Detské narodeniny Retoo
26,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450–550 W
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Clatronic ZWM 3478, Biela, 500 W, 230 V
54,30 €
Predajca: GaladorEU

Elektrický stroj na cukrovú vatu bez veka
275,47 €
-5,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
269,59 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

stroj na výrobu cukrovej vaty vidaXL 480 W Red
29,71 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

KuKoo Stroj na cukrovú vatu, ružový, 50 cm, nerezová oceľ, 500 tyčiniek, retro dizajn, 13 kg
349,99 €
Predajca: MonsterShop

Bavlna Candy Machine Oregon | Bavlna Candy Maker | Candy Maker
95,98 €
Predajca: The-Homeshop

Stroj na cukrovú vatu InnovaGoods SweetyCloud
62,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nedis Bavlna Candy Maker - 500 W - červená / biela
39,99 €
Predajca: i-Rewardshop

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Rosa
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Strojček na cukrovú vatu LED ružový 52 cm 1030 W Royal Catering RCZK-1030-W-R
248,45 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
231,75 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

VEVOR elektrický stroj na cukrovú vatu komerčné stroje na cukrovú vatu (1000 W) s 52 cm nerezovou miskou a naberačkou na cukor
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Strojček na cukrovú vatu LED 52 cm 1030W Royal Catering RCZK-1030-W
263,01 €
Predajca: Lumarko

Kryt na strojček na cukrovú vatu, priemer 520 mm - Hendi 282755
105,73 €
Doprava zdarma
Predajca: MDC-NOLIMIT

VEVOR Elektrický výrobník cukrovej vaty, 1 kW výrobník cukrovej vaty, komerčný výrobník cukrovej vaty s nerezovou misou a cukrovou lyžicou, ideálny pre detské narodeniny doma, rodinné oslavy (ružový)
162,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Žiadny veľtrh v meste? Žiadny problém! Vyrobte si doma tú najchutnejšiu cukrovú vatu s týmto zábavným retro strojčekom na cukrovú vatu Gadgy s extra okrajom na potrubie.... Na tejto pochúťke si pochutná každý, preto je strojček na cukrovú vatu ideálny aj na každú detskú oslavu, pouličnú párty alebo len tak doma!
S týmto strojčekom na cukrovú vatu si môžete vychutnať vlastnú bielu, žltú, zelenú, ružovú, oranžovú alebo modrú cukrovú vatu, kedykoľvek budete chcieť. Môžete použiť bežný cukor alebo farebný cukor pre rôzne lahodné príchute a veselé farby. Tento strojček na cukrovú vatu je vhodný aj na použitie s tvrdými karamelkami alebo cukríkmi bez cukru na nízkokalorické občerstvenie!
Strojček na cukrovú vatu Gadgy sa dá ľahko rozobrať na jednoduché čistenie. Biely okraj a rotujúci disk sa dajú od prístroja oddeliť na jednoduché čistenie. Stačí použiť teplú vodu a trochu mydla.
Výhody:
Používajte bežný cukor alebo farebný cukor na iné lahodné príchute.
Jednoduché používanie a čistenie.
Prístroj pevne stojí vďaka prísavkám na spodnej strane.
Súčasťou je 10 tyčiniek na cukor a odmerka.
Vhodnýaj na tvrdé karamelky alebo cukríky bez cukru.
Elektrický prúd: 500 W.
Zaručene sa stane hitom na každej detskej oslave! Objednajte si strojček na cukrovú vatu Gadgy ešte dnes.
Gadgy GG0612 Stroj na výrobu cukrovej vaty - Jednoduché použitie - Jednoduché čistenie - Cukrová vata 30-32 cm
- Farba
- Červená
- Výrobca
- Gadgy
- Výkon
- 500 W
- Hmotnosť
- 3 kg
- EAN kód
- 8719075224434
- Číslo od výrobcu
- GG0612 Cotton Candy Machine
- Farba
- Červená
- Výrobca
- Gadgy
- Výkon
- 500 W
- Hmotnosť
- 3 kg
- EAN kód
- 8719075224434
- Číslo od výrobcu
- GG0612 Cotton Candy Machine
Hodí sa k tomu

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť bez AZO 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aromatický cukor na cukrovú vatu jahodová príchuť 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
107,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Relaxdays 10023273, 1 kusov
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
10,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Aromatický cukor na cukrovú vatu vanilková príchuť 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť 230 g bez AZO plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Unold Classic, Červená, Strieborná, Biela, 100 g, Plast, Tlačidlá, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
35,80 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
52,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
49,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Komoda so 6 zásuvkami 140cm príborník biely drevený príborník
142,92 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Bestway 58475, Filtračné médium, Biela, Polyetylen, 780 g, Box, 366 mm
183,54 €/1m²
11,82 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: VISO

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
35,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

2X ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A53 5G pancierová fólia šošovka fotoaparátu Full 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Amazon Echo Show 5 (3 gen.), Amazon Alexa, Obdĺžnik, Biela, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5.5"), MediaTek
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
115,70 €
Predajca: KUBISPORT

Výsuvná drezová batéria DAGA Otočná jednopáková drezová batéria s 2 režimami prúdenia Béžová
57,64 €
Predajca: HARKO

HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
15,06 €
Predajca: M_plus_L

Popcornovač Sweet & Pop Times InnovaGoods
72,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Generátor ozónu 60000mg/h | Čistička vzduchu a ozonizátor | Prietok vzduchu 200 m3/h s časovačom | Pre auto, domácnosť a komerčné použitie | 140 W | Retoo
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez obmedzenia)
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Dvojstenné poháre na cappuccino Cosumy 230 ml
67,60 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné, ako dobre to funguje
Farba Červená
Stroj na cukrovú vatu nás veľmi nadchol, takže som si vopred zaobstarala prísady, aby som mohla stroj začať používať hneď, ako nám ho doručia. V piatok sme s deťmi začali prvý test a čo povedať? Bola to veľká zábava a výsledok bol viac než uspokojivý. Cukrová vata je rovnaká ako na jarmoku a chutí rovnako dobre. Netrvalo ani 5 minút a cukrová vata bola hotová. Som rád, že som pre nás objavil tento produkt. Sme nadšení
Hodnotenie z 5. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prináša spomienky na detstvo
Farba Červená
Na narodeniny svojej manželky som hľadal výrobok, ktorý by mi okamžite pripomenul detské narodeniny. Rýchlo som sa rozhodla pre stroj na cukrovú vatu. Montáž prebehla rýchlo a vďaka dobre popísanému návodu bola rýchlo uvedená do prevádzky. S trochou praxe môžete rýchlo dosiahnuť dobré výsledky. Len sa nenechajte vytočiť =) Podľa návodu môžete dokonca premeniť svoje obľúbené sladkosti na vatu. Ale zatiaľ sme sa na to neodvážili.
Hodnotenie z 1. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý pomer ceny a výkonu
Farba Červená
Funguje bezchybne, predtým som si pozrel niekoľko videí o výrobe cukrovej vaty. Použili sme štvorcové drevené paličky. Cukor sa zhromažďuje na okraji, po vychladnutí sa dá cukrový okraj nádherne odstrániť a znovu použiť po častiach. Po použití oddeľte krúžok od zariadenia a veľmi rýchlo ho vyčistite teplou vodou. Sme veľmi spokojní a všetci sú nadšení, pretože sme očakávali mini cukrovú vatu a majú peknú veľkosť.
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje veľmi dobre!
Farba Červená
Robustný a dobre vyrobený, funguje skvele. Nič nestrieka a ľahko sa čistí (ak máte dostatočne veľkú misu/umývadlo). Stačí vložiť do vody a nechať krátko namočené, aby sa cukor rozpustil.
Hodnotenie z 10. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje perfektne
Farba Červená
Strojček na cukrovú vatu som si kúpil, aby som si mohol cukrovú vatu vyrobiť v momente, keď sa mi to hodí, namiesto toho, aby som si ju kúpil len na jarmoku alebo na vianočných trhoch. Balík prišiel dobre zabalený, stroj nie je veľmi ťažký a návod je veľmi jednoduchý a zrozumiteľný. Stroj prežil prvú skúšobnú jazdu a čistenie sa tiež vykonáva rýchlo. S nákupom sme spokojní.
Hodnotenie z 5. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny stroj na cukrovú vatu
Farba Červená
Zariadenie funguje podľa opisu a ľahko sa používa. Čistenie s predchádzajúcim namočením do teplej vody funguje perfektne. Zatiaľ som neskúšala používať sladkosti bez cukru, ako je opísané. Prístroj sa ľahko používa, je len dôležité ho predhrievať asi 5 minút, ako je popísané.
Hodnotenie z 27. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Farba Červená
Pre deti doma je to úplne postačujúce. Som s ním veľmi spokojná, dodanie načas. Dobre zabalené.
Hodnotenie z 13. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje skvele!
Farba Červená
Stroj vyrába skvelú cukrovú vatu! Pridali sme aromatický cukor a cukrová vata naozaj chutí ako z jarmoku! Zariadenie sa tiež ľahko čistí.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Strojček na cukrovú vatu, tyrkysový, priemer misky 520 mm + odmerka na cukor
255,37 €
Predajca: SuperMerchant

Stroj Na Cukrovú Vatu – Cukrová Vata Pre Deti – Domáci Stroj + Tyčinky, Odmierka
31,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Elektrický výrobník cukrovej vaty, 1000 W výrobník cukrovej vaty, komerčný výrobník cukrovej vaty s krytom, miskou z nehrdzavejúcej ocele a cukrovou lyžicou, ideálny na rodinné oslavy, párty (modrý)
228,99 €
Predajca: Zerbaco

Clatronic ZWM 3478, Zelená, Mint, 500 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
58,30 €
Predajca: ClatronicCZSK

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
41,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450–550 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
37,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450–550 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
37,90 €
Predajca: AOSOM-DE

GOURMETmaxx stroj na výrobu cukrovej vaty pre domácnosť s príslušenstvom Retro Bavlna Candy Machine Nostalgia cukrová vata tyčinky Meracie lyžice Cukrová vata Detská párty



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
38,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Stroj Na Cukrovú Vatu Bavlna Candy Machine s 10 tyčinkami Bavlna Candy Maker 500W Cukor Odmerka Bavlna Candy Machin Detské narodeniny Retoo



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(88)Počet hodnotení: 88
26,19 €
Predajca: Retoo

Aga4Kids Detský mlynček na modelovanie cestovín
10,60 €
Predajca: Aga24

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Rosa
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Green
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Prenosný výrobník cukrovej vaty na domáce použitie, 450 W, s ochranou proti striekajúcej vode, lyžičkou na cukor a 10 tyčinkami na cukor
58,99 €
Predajca: Zanjo24