5,0



Na základe 1 hodnotenia
Shark S6003, Prenosný parný čistič, 0,35 L, Šedá, Strieborná, Fialová, 8 m, 1200 W, 2,5 bar
160,64 €
458,97 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC89,41 €/1l
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz80,73 €/1l
121,09 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Ďalšie informácie o reklame
Achaté Ručný parný čistič 12 v 1 - Všestranný parný čistič pre domácnosť, auto a iné69,00 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Achateshop

Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
949,50 €/1l
133,34 €
-38,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Parný čistič Shark S6005EU, 1200 W, 0,5 l, 2 nastavenia, technológia Klick'n Flip, parný tryskač, podložky na zachytávanie nečistôt, biela/sivá
435,98 €/1l
217,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Shark S6001EU, Prenosný parný čistič, 0,4 L, Viacfarebný, Biela, 1200 W, 2,5 bar, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice
95,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Modrý parný čistič Shark S6002EU
349,00 €
Predajca: G-Electronics

Hoover Steam Capsule 2v1 Capsule 2v1 vertikálny parný čistič 0,35 l 1700 W Modrá, zelená
287,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

Black & Decker FSM1616, Parný mop, Biela, 5 m, 0,35 L, 1600 W, 230 V
310,29 €/1l
108,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Black & Decker FSMH13E10, Biela, Tlačidlá, 4,8 m, 1300 W, 25 s, 15 min
138,92 €/1l
52,79 €
Predajca: velmontask

Vileda Steam Plus Parný Mop 173942
187,12 €/1l
74,85 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

H.Koenig nv6200, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Žltá, Tlačidlá, 2000 W, 4 bar
89,99 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Shark S1000, Prenosný parný čistič, 0,375 L, Farba mäty, Biela, 5,5 m, 1050 W, 5 bar
530,67 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kärcher SC 3 Upright EasyFix, Parný mop, 0,5 L, Čierna, Šedá, Žltá, Tlačidlá, IPX4, 1600 W
328,78 €/1l
164,39 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Ariete 4164/00, Parný mop, 0,35 L, Biela, svetlo modrá, Otočné, 5 m, CE
225,34 €/1l
78,87 €
Predajca: egenta-shop

Parný čistič 0,7 l 1700 W Titánová modrozelená parná kapsula Hoover CAP1700D 011
196,79 €/1l
137,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hoover Steam Capsule CAN1700R 011, Parný mop, 0,7 L, Zelená, Limetka, 6 m, 1700 W, 0,18 s
207,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Výkon: 1200 W
- Objem nádoby: 0,350 litra
- Vyberte si z troch rôznych úrovní intenzity pary a bezpečne a šetrne čistite utesnené tvrdé podlahy. Automatický parný čistič Klik n' Flip ničí 99,9 % bežných baktérií v domácnosti, a to aj na drevenom dreve, mramore, dlaždiciach a kameni. Vďaka tomu je ideálny pre domácnosti s deťmi alebo domácimi zvieratami.
- Dvojitú podlahu vyčistite a dezinfikujte jednoduchým zložením nadstavca a použitím druhej strany praktického poťahu mopu Dirt Grip. Vyrobený z vysoko kvalitného mikrovlákna, bleskovo schne a zaujme spoľahlivým absorbovaním častíc nečistôt, ako aj extra čistiacou silou pre obzvlášť lepkavú špinu.
- Mopovacie podložky Dirt Grip sa dajú prať v práčke a sú opakovane použiteľné, čo vám ušetrí náklady na neustále vymieňanie podlahových utierok.
- Vychutnajte si čistotu bez šmúh vďaka rovnomerne rozmiestneným parným tryskám vo vnútri hlavice mopu. Obzvlášť odolnú špinu z tvrdých podláh odstránite aktiváciou režimu parného prúdu – jednoducho sklopte hlavicu mopu dozadu. Z centrálnej trysky vychádza koncentrovaný prúd pary, ktorý uvoľňuje častice nečistôt. Po sklopení hlavice ich môžete vyčistiť pomocou krytu mopu.
- Po dokončení čistenia jednoducho stlačením tlačidla odpojte kryt mopu Dirt Grip od parného čističa – týmto spôsobom sa nedostanete do kontaktu so špinavou handričkou.
- Dĺžka napájacieho kábla: 6 metrov
- Rozmery:
Výška: 118 cm
Šírka: 34 cm
Dĺžka: 18 cm
- Farba: Sivá/Fialová
Parný čistič Shark S6003EU
Automatický parný čistič s tromi nastaveniami pary na hĺbkové čistenie všetkých typov tvrdých a utesnených podláh vrátane laminátu, tvrdého dreva, mramoru, dlaždíc a kameňa.
Vlastnosti:
- Technológia Klik n' Flip
- Technológia Steam Blast
- Inteligentné ovládanie pary s tromi úrovňami pary
- Vhodný na laminátové podlahy, podlahy z tvrdého dreva, mramoru, dlaždíc a kameňa
- Čas predhrievania: približne 30 sekúnd
- Ohrieva vodu na približne 160 C
- Kapacita: 350 ml
- Dĺžka kábla: 6 metrov
- Príkon: 1200 W
- Rozmery (š x h x v): 34x 18x 118 cm
- Hmotnosť: 2,7 kg
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku - Funkcia1 | dlaždice |
| Všeobecne - Výška (mm) | 1180 |
| Vlastnosti výrobku - Funkcia4 | drevo |
| Všeobecne - Dĺžka kábla (m) | 6 |
| Všeobecne - Šírka (mm) | 340 |
| Technické údaje - Napätie (V) | 220 - 240 |
| Typ - Typ | Parný čistič |
| Všeobecne - Hmotnosť bez príslušenstva (kg) | 2700 |
| Všeobecne - Dĺžka (mm) | 180 |
| Technické údaje - Objem nádrže (litre) | 0.35 |
| Vlastnosti výrobku - Funkcia2 | laminát |
| Technické údaje - Čas zahrievania (min.) | menej ako2 |
| Technické údaje - Celkový výkon ohrevu (W) | 1200 |
| Vlastnosti výrobku - Funkcia3 | parkety |
- Model:
- Prenosný parný čistič
- Kapacita:
- 0,35 L
- Farba:
- Šedá, Strieborná, Fialová
- Odnímateľný prenosný parný čistič:
- Áno
- Dĺžka šnúry:
- 8 m
- Príkon:
- 1200 W
- Parný tlak:
- 2,5 bar
- Nastaviteľná para:
- Áno
- Čistenie povrchov:
- Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, Drevo
- Typ nastavenia pary:
- Krok
- Prevádzková doba:
- 15 min
- Hmotnosť:
- 2,7 kg
- Šírka:
- 340 mm
- Hĺbka:
- 260 mm
- Výška:
- 1150 mm
- Čistiaca kefa:
- Áno
- Doplňovacia šálka:
- Áno
- Návod na použitie:
- Áno
- Návod na obsluhu:
- Áno
Parný systém na čistenie podláh s inteligentnou reguláciou pary.
Tri nastaviteľné automatické režimy pary na jednoduché a bezpečné čistenie všetkých typov utesnených podláh vrátane parkiet, mramoru, kameňa a dlaždíc. Ideálne na najčastejšie používané plochy, ako aj na každodenné znečistenie.
Technológia Click 'n' Flip čistí a dezinfikuje, pričom odstraňuje 99,9 %* najbežnejších domácich zárodkov. Ideálny pre rodiny s deťmi alebo domácimi zvieratami.
Vložte hlavu kefky do utierky Dirt Grip a zacvaknite, kým nezapadne na miesto. Tieto rýchloschnúce utierky z mikrovlákna s výnimočnou absorpčnou schopnosťou** zachytávajú nečistoty a odstraňujú aj odolné škvrny.
Utierky Dirt Grip sa dajú prať v práčke, takže sa konečne môžete rozlúčiť s výdavkami a problémami s jednorazovými utierkami.
Dvakrát otočte hlavou, aby ste vyčistili a vydezinfikovali povrch, a potom stlačením tlačidla uvoľnite utierku bez toho, aby ste sa dotkli špiny.
Priama para rozvádza paru po celej hlavici, ktorá je určená na rovnomerné čistenie bez zanechávania zvyškov. Na cielenejšie čistenie režim Steam Blaster uvoľňuje odolné nečistoty prúdom pary smerovaným z trysky. Jednoduchým gestom sa vrátite do predchádzajúcej polohy a dokončíte čistenie.
- dĺžka kábla 8 m - veľká flexibilita pri čistení
- 1.výkon 200 W - krátky čas zahrievania a dokonalé výsledky čistenia
- Technológia parného prúdu - otvorte nástavec parného čističa a získajte prúd pary s vysokou teplotou
- Technológia Klik n' Flip - vyčistite ešte viac povrchov jedným utretím
- 3 rôzne nastavenia pary - vždy podľa vašich potrieb
Parný čistič Shark na čistenie tvrdých podláh, obojstranné vytieranie a zamedzenie kontaktu so špinou vďaka technológii Klik n' Flip, bordó/oceľovo sivá
Vyhláste vojnu špinavým dlaždiciam, laminátovým a kamenným podlahám - s čističom tvrdých podláh Shark, naším parným mopom s prepínateľnou parou pre obzvlášť náročné prípady, je bitka už vyhratá! Pod parou sa uvoľnia aj odolné, lepkavé inkrustácie.
- Jednoduché vlhké a mokré čistenie: Pripevnite utierku z mikrovlákna na podlahu k základni parného mopu a začnite utierať. Obráťte handričku a pokračujte v utieraní. Na prepravu použitej utierky do práčky použite Klik. Ruky zostanú čisté - vďaka Klik n' Flip.
- 3 rôzne nastavenia parnej kefy na cielené uvoľňovanie vysoko zohriatej vodnej pary.
- Handričky na podlahu možno používať obojstranne - jednou handričkou vyčistíte dvakrát väčšiu plochu.
- Dodávané s podlahovým čističom: 2 utierky na podlahu Dirt-Grip, ktoré možno prať v práčke, 1 plniaca fľaša, 8 m flexi kábel.
| Najdôležitejšie informácie | |
|---|---|
| Regulácia pary | Áno |
| Oblasť použitia | Utesnené tvrdé podlahy |
| Materiál nádoby | Plast |
| Farba | Kovovo sivá/bordeaux |
| Dizajn | Parný mop |
| Typ výrobku | Parný čistič |
| Dizajn | Parný mop |
| Technické vlastnosti | |
|---|---|
| Typ výrobku | Parný čistič |
| Dizajn | Parný mop |
| Maximálny výkon | 1200 wattov |
| Maximálny výkon | 0.38 l |
| Maximálny objem nádržky na vodu | 0.38 litrov |
| Prevádzkový rádius | 7.28 m |
| Čistenie parou | |
|---|---|
| Systém výroby pary | Áno |
| Ovládanie pary | Áno |
| Funkcie | |
|---|---|
| Kombinovaná kefa na koberce a tvrdé podlahy | Nie |
| Termostaty | Nie |
| Držiak na príslušenstvo | Nie |
| Špeciálne funkcie | Klik n Flip, technológia parného prúdu |
Dizajn
- Dĺžka kábla: 8 m
- Farba produktu: strieborná, fialová, sivá
- Typ: Prenosný parný čistič
- Objem: 0,35 l
- Odnímateľný prenosný parný čistič: Áno
Výstupný výkon
- Príkon: 1200 W
Hmotnosť a rozmery
- Šírka: 340 mm
- Hĺbka: 260 mm
- Hmotnosť:2,7 kg
- Výška:1150 mm
Výkon
- Regulácia pary: Áno
- Typ regulácie pary: Postupná
- Prevádzkový čas:15 min
- Tlak pary: 2,5 bar
- Čistenie povrchov:Tvrdé podlahy, laminát, dlaždice, drevo
Obsah balenia
- Návod na použitie:Áno
- Príručka:Áno
- Zásobník na doplnenie:Áno
- Čistiaca kefa: Áno
Automatický Klik n' Flip je zatiaľ najpokročilejší parný čistič Shark. Rozlúčte sa s chemickými čistiacimi prostriedkami a objavte účinnú reguláciu intenzity pary s tromi rôznymi nastaveniami pary na hĺbkové čistenie všetkých typov tvrdých podláh vrátane tvrdého dreva, mramoru, dlaždíc a kameňa. Jednoduchým otočením nástavca vyčistíte dvakrát väčšiu plochu ako predtým. Znečistenú handričku na mopovanie možno zo spotrebiča ľahko vybrať bez toho, aby ste sa jej museli dotknúť. Môžeme vám predstaviť? Inteligentné ovládanie intenzity pary nášho doteraz najlepšieho parného podlahového čističa. Vyberte si z troch rôznych úrovní intenzity pary a bezpečne a šetrne vyčistite utesnené tvrdé podlahy. Automatický parný čistič Klik n' Flip bojuje proti 99,9 % bežných domácich baktérií, a to aj na tvrdom dreve, mramore, dlaždiciach a kameni. Vďaka tomu je ideálny pre domácnosti s deťmi alebo domácimi zvieratami. Dvojitý povrch podlahy vyčistíte a vydezinfikujete jednoduchým otočením nástavca, aby ste mohli použiť druhú stranu praktického krytu mopu Dirt Grip. Je vyrobený z vysokokvalitného mikrovlákna, bleskovo schne a zaujme spoľahlivým pohlcovaním čiastočiek nečistôt, ako aj dodatočnou drhnúcou silou pri obzvlášť lepivých nečistotách. Mopy Dirt Grip možno prať v práčke a opakovane používať, čím ušetríte náklady na neustále kupovanie nových utierok na podlahu. Vychutnajte si čistotu bez šmúh vďaka rovnomerne usporiadaným parným tryskám vo vnútri mopového nadstavca. Obzvlášť odolné nečistoty z tvrdých podláh odstránite aktiváciou režimu parného prúdu - stačí sklopiť mopovací nadstavec dozadu. Zo stredovej trysky sa potom vyženie koncentrovaný prúd pary, ktorý uvoľní čiastočky nečistôt. Tie môžete po sklopení nástavca mopu pozbierať pomocou krytu.
- Objem
- 0.35 l
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Shark
- Maximálny pracovný tlak
- 0.002 kbar
- Výkon
- 1200 W
- Maximálna teplota
- 160 °C
- Hmotnosť
- 2.7 kg
- EAN kód
- 0622356220743622356220743
- Číslo od výrobcu
- S6003EU
- Objem
- 0.35 l
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Shark
- Maximálny pracovný tlak
- 0.002 kbar
- Výkon
- 1200 W
- Maximálna teplota
- 160 °C
- Hmotnosť
- 2.7 kg
- EAN kód
- 0622356220743622356220743
- Číslo od výrobcu
- S6003EU
Hodí sa k tomu

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
949,50 €/1l
133,34 €
-38,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič Shark S6005EU, 1200 W, 0,5 l, 2 nastavenia, technológia Klick'n Flip, parný tryskač, podložky na zachytávanie nečistôt, biela/sivá
435,98 €/1l
217,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
138,59 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Modrý parný čistič Shark S6002EU
349,00 €
Predajca: G-Electronics

Vileda Steam Plus Parný Mop 173942
187,12 €/1l
74,85 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Akumulátorový stojanový vysávač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Farba: čierna lesklá - 14,4 V (lítium-iónová technológia)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Shark S6001EU, Prenosný parný čistič, 0,4 L, Viacfarebný, Biela, 1200 W, 2,5 bar, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice
95,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ninja AF300, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
157,25 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vileda Looper Elektrický Rotačný Mop S Rozprašovačom 169835
156,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Shark Stratos, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Broskyňa, Obdĺžnikový, Suchý, Batérie
279,26 €
-30,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,00 €
Predajca: Di-Life

Black & Decker FSM1616, Parný mop, Biela, 5 m, 0,35 L, 1600 W, 230 V
310,29 €/1l
108,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher FC 3 Cordless, Elektrická metla, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, Žltá, 0,36 L, 0,14 L, Mokrý
364,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Shark IZ300EUT, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Burgundsko, Obdĺžnikový, Suchý, Cyklónový
337,21 €
Predajca: Shop-Mediarado

AEG CX7-2-45MÖ, Tyčový vysávač 2 v 1, Vrecko na prach, Čierna, Suchý, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha, Schodiskové stupne, Čalúnenie, Aktivita, Nabíjanie, Operácie
199,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

H.Koenig nv6200, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Žltá, Tlačidlá, 2000 W, 4 bar
89,99 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Akumulátorový vysávač Shark IZ400DE Pink
317,28 €
Predajca: evomag

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Leifheit Rotaro PowerVac 2in1, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Biela, Obdĺžnikový, Suchý, EPA
161,59 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Som veľmi rada, že mám opäť parný mop Shark. Funguje skvele.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
557,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
557,50 €/1l

Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
89,41 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
445,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
890,40 €/1l

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
487,25 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
380,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l

Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
76,22 €
Predajca: NUVIO

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Predajca: Mormark
108,54 €/1l

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
364,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
910,25 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
236,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
147,81 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l

Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
52,99 €
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Predajca: FDSGmbH