5,0



Na základe 2 hodnotení
6x čistiace tablety Odstraňovač kávového oleja CA6704/10 pre kávovar Senseo Latte Select / Latte Duo / Twist / Intelia / Moltio
16,01 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Iné príslušenstvo ku kávovarom a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Delonghi AS00008263 (=AS00002563) Držiak filtra pre EC9155 EC9355 EC9665 EC9865 La Specialista Arte Espresso stroj s držiakom sitka58,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,86 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Gaggia Saeco s mlynčekom, 230 V, kávovar Vienna Incanto Roma SUP018 SUP021135,99 €
-9,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
126,47 €
Predajca: PG-Service

Philips CA6704/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 6 kusov, 70%, 100 g
100,30 €/1kg
10,03 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

1 tuba 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesniace O-krúžky varnej skupiny kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM pre Saeco Philips
5,97 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%
23,90 €/1l
11,95 €
Predajca: Warehouse

Philips CA6707/10, Odstraňovač vodného kameňa, Saeco, Each accessory has different specifics, 2 kusov, 70%, 128 mm
57,54 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Saeco 996530011867 Kefka Kefka pre plnoautomatický kávovar
3,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S
46,49 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5313226191 Nádoba na kapsule pre EN520 EN550 Lattissima Touch Nespresso
7,77 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi Easy Clean Filter DLSC400 1 šálka pre EC331, EC680, EC685, EC695, EC820 a ďalšie.
8,99 €
Predajca: CoffeeFriend

Zásobník na kávovú usadeninu LELIT
88,04 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Melitta 6555900 Tesnenie (tlaková hadica) pre plnoautomatické kávovary Caffeo
4,18 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

DeLonghi 5513281001 Filter (2 šálky) pre EC680 EC685 EC695 EC820 EC850 EC860...
8,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Biely filter JURA CLARIS Pro
37,45 €
Predajca: Friseurtotal

Krups zásobník na kapsule pre kávovary U XN250, XN2505, XN260, EN210, EN110
3,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: PG-Service

Veko plechovky Philips 996510070806 CP9069 Veko pre kávovar na termosku, espresso
41,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
6ks čistiacich tabliet CA6704/10 na odstraňovanie kávového tuku pre kávovar na espresso
PHILIPS odstraňovač kávového oleja
Popis tovaru
- Chráni kávovary pred upchatím spôsobeným zvyškami kávy:
- Tieto tablety na odstraňovanie kávového oleja odstraňujú všetky zvyšky kávového oleja a zároveň zachovávajú účinný výkon vášho kávovaru pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
- Pravidelné čistenie predlžuje životnosť vášho kávovaru.
- Predĺžte životnosť svojho kávovaru a užite si maximálny výkon svojho prístroja.
- Ak chcete zabezpečiť optimálny výkon z dlhodobého hľadiska, čistite svoj kávovar každý mesiac alebo po 500 šálkach kávy.
- 6 tabliet po 1,6 g, ktoré vystačia na 6 použití
Rozsah dodávky
- Obsah: 1 čistiaci prostriedok
referenčné čísla: (len na porovnanie
)Nižšie nájdete "referenčné alebo porovnávacie čísla", ktoré identifikujú zobrazený výrobok ako vhodný, ak je toto číslo uvedené.
V niektorých prípadoch sa zohľadňujú aj rôzne hláskové podoby "referenčného alebo porovnávacieho čísla" a zobrazujú sa ako možné položky.
Rôzne hláskovania však nie sú vyčerpávajúce a sú možné aj iné rôzne hláskovania!
- philips Saeco (8)
- 421940052731 -> 996530066831
- 421944078291
- 421945032531
- 996530066831 -> 996530073683
- 996530073683
- CA6704/10 = CA670410
- CA6704/60 = CA670460
- EAN: 8710103818953
- saeco Philips (6)
- 11003623 -> 141650100
- 141650100
- 21001883
- 21002054 -> 21001883
- CA6704/99 = CA670499
- EAN: 8710103563327
Tabuľka použitia - vhodné pre nasledujúce zariadenia:
Nižšie nájdete zoznam všetkých zariadení a strojov, pre ktoré je zobrazený výrobok označený ako vhodný.
Zoznam však nie je úplný a je možné, že existujú aj iné vhodné spotrebiče a stroje, pre ktoré sa zobrazený výrobok hodí.
Obsah zoznamu použitia sa snažíme neustále aktualizovať a sme veľmi vďační aj za akékoľvek návrhy!
- gaggia null (1)Označenie spotrebiča/modelu/E-, servisné, výrobné alebo hlavné číslo
- laPavoni malé domáce spotrebiče/stroje + elektrické náradie (2)Označenie spotrebiča/modelu/e, servisné, výrobné alebo hlavné číslo
Espresso Inn
Espresso Plus Lusso - moulinex malé domáce spotrebiče/stroje + elektrické náradie (1)Názov spotrebiča/modelu/e, servisné, výrobné alebo hlavné číslo
Cafe 3 SUP018K - pHILIPS kávovary/espresso (188)Spotrebič/model/označenie modelu/E-, servis-, Výrobnéalebo hlavné číslo
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Black
Senseo 2 Blue
Senseo 2 Blue
Senseo 2 Blue
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue berry purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Blue/Deep Purple
Senseo 2 Cinnabar red
Senseo 2 Cinnabar red
Senseo 2 Cinnabar red
Senseo 2 Cinnabar red
Senseo 2 Deep purple
Senseo 2 Deep red
Senseo 2 Deep red
Senseo 2 Deep red
Senseo 2 Deep red
- Objem
- 1600 ml
- Model
- CA6704/10
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.033 kg
- EAN kód
- 4054905508907
- Číslo od výrobcu
- CA6704/10
- Objem
- 1600 ml
- Model
- CA6704/10
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.033 kg
- EAN kód
- 4054905508907
- Číslo od výrobcu
- CA6704/10
Nebezpečenstvo
Hodí sa k tomu

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Vodný filter Philips Saeco AquaClean CA6903/10
24,06 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Philips CA6704/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 6 kusov, 70%, 100 g
100,30 €/1kg
10,03 €
Predajca: CoffeeFriend

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Bazénové filtračné čerpadlo Bestway wyd 2m3/h 58383
38,40 €
Predajca: KLS-Distribution

1 tuba 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesniace O-krúžky varnej skupiny kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM pre Saeco Philips
5,97 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Classic Fish Tyčinky do rybníka, 5 kg, vrecúško
5,59 €/1kg
27,95 €
Predajca: e-zooo_com

Tablety na odstránenie kávového oleja Philips Saeco CA6704/10
9,75 €
Predajca: Dragtek-com

Sada na údržbu pre automatické kávovary Philips Saeco – 6x vodný filter kompatibilný s AquaClean CA6903 + 2x odstraňovač vodného kameňa CA6700 250 ml
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Súprava na údržbu pre plne automatický kávovar Philips Saeco – 2x vodný filter CA6903 kompatibilný + odstraňovač vodného kameňa CA6700 + čistiace tablety
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Sada pre Saeco Philips AL-Clean 3 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
24,01 €
Predajca: Aqualogis

Philips Saeco Originálna súprava na údržbu na údržbu a čistenie kávovarov
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

3 tuby 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesnenie varnej skupiny O-krúžky kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM
10,48 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
12,85 €
Predajca: velmontask

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%
23,90 €/1l
11,95 €
Predajca: Warehouse

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Philips 800 series EP0824/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
427,60 €
-126,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
301,28 €
Predajca: Shop-Mediarado

Automatický kávovar Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90
519,56 €
Predajca: Digiexpert

ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
154,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Philips CA6707/10, Odstraňovač vodného kameňa, Saeco, Each accessory has different specifics, 2 kusov, 70%, 128 mm
57,54 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Automatický kávovar Philips Series 5400 LatteGo EP5441/50
614,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Sada pre Saeco Philips Wessper 3 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Veľmi spokojný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gaggia Saeco s mlynčekom, 230 V, kávovar Vienna Incanto Roma SUP018 SUP021
135,99 €
-9,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
126,47 €
Predajca: PG-Service

Delonghi AS00008263 (=AS00002563) Držiak filtra pre EC9155 EC9355 EC9665 EC9865 La Specialista Arte Espresso stroj s držiakom sitka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
58,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,86 €
Predajca: PG-Service

Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na kávu so zásuvkou, zahustená nádoba na kávový prášok z nehrdzavejúcej ocele pre domácu kaviareň
73,99 €
Predajca: Ladenza

Delonghi DLSC027 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,42 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,49 €
Predajca: PG-Service

Náhradná pružina kávovaru z nehrdzavejúcej ocele pre Gaggia Classic 9 Bar 8 Bar 6,5 Bar
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Delonghi Nespresso difúzor TMBU pre kávovary Gran Lattissima EN640 a EN650



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,63 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi DLSC072, Nádoba na pevné kávové zvyšky, DeLonghi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
78,81 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,91 €
Predajca: PG-Service

Elektronická doska PCB Delonghi 230 V pre kávovary Dinamica ECAM350 a ECAM358
47,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,63 €
Predajca: PG-Service

Opakovane použiteľná kávová kapsula pre Dolce Gusto
27,50 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,75 €
Predajca: 1915SHOP

Delonghi Nespresso – viečko na nádobu na mlieko pre kávovar Gran Lattissima EN650
41,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,05 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na mlieko LatteGo pre kávovary Philips sérií 2200, 3200, 4300, 5000 a 5400 EP
48,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,56 €
Predajca: PG-Service

Delonghi - Dlsc034 - Nádoba na mlieko pre modely Magnifica Evo Next: Ecam310.60 - Ecam310.80 - Ecam31080 - Ecam312.80 - As00008668



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
34,40 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,96 €
Predajca: PG-Service

Kávovar Delonghi 51 mm z nehrdzavejúcej ocele a čierneho dreva
34,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,54 €
Predajca: PG-Service

Philips CA6707/10, Odstraňovač vodného kameňa, Saeco, Each accessory has different specifics, 2 kusov, 70%, 128 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
57,54 €
Predajca: everybuy_at

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Páka na nastavenie mletia na mlynčeku v sivej farbe kompatibilná s mlynčekmi Saeco Philips Bosch Siemens Solis ako 996530050526 | 5033760 9161.080.910 9161080710
20,98 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

concept-art Tamping Station Matte Mat S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,95 €
Predajca: NetworkTechnologies