S týmito malými sklenenými fľašami sa vašej kreativite medze nekladú. Použite minifľaštičky na uskladnenie korenín, byliniek a olejov v kuchyni alebo naplňte nádobky pieskom a vytvorte dekoratívne spomienky na minulé sviatky. Fľaštičky sú ideálne aj ako malé svadobné výslužky, visačky na narodeninové darčeky, mini poštové fľaše alebo na ručné práce. Každá z nich má objem približne 10 ml a je uzavretá zátkou.
Mini sklenené fľaštičky v detaile - Celkové rozmery s korkom V x H: približne 5,5 x 2 cm - Výška bez korku: približne 5 cm - Hmotnosť jednej fľaše: približne 10 g - Objem: približne 10 ml - Materiál: sklo, korok - Farba: priehľadná, prírodná
Miniatúrne fľaštičky na plnenie- uchovávajte korenie, bylinky, olej, piesok a mnoho ďalšieho - Použitie na kreatívne tvorenie a zdobenie - Ideálne aj na malé darčeky na svadby - Bezpečne uzavreté korkovou zátkou
Rozsah dodávky - 60x malé fľaštičky so zátkami - Dekoračné predmety nie sú súčasťou dodávky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,31 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-64%
26,52 €
Predajca: NeuertsShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S týmito malými sklenenými fľašami sa vašej kreativite medze nekladú. Použite minifľaštičky na uskladnenie korenín, byliniek a olejov v kuchyni alebo naplňte nádobky pieskom a vytvorte dekoratívne spomienky na minulé sviatky. Fľaštičky sú ideálne aj ako malé svadobné výslužky, visačky na narodeninové darčeky, mini poštové fľaše alebo na ručné práce. Každá z nich má objem približne 10 ml a je uzavretá zátkou.
Mini sklenené fľaštičky v detaile - Celkové rozmery s korkom V x H: približne 5,5 x 2 cm - Výška bez korku: približne 5 cm - Hmotnosť jednej fľaše: približne 10 g - Objem: približne 10 ml - Materiál: sklo, korok - Farba: priehľadná, prírodná
Miniatúrne fľaštičky na plnenie- uchovávajte korenie, bylinky, olej, piesok a mnoho ďalšieho - Použitie na kreatívne tvorenie a zdobenie - Ideálne aj na malé darčeky na svadby - Bezpečne uzavreté korkovou zátkou
Rozsah dodávky - 60x malé fľaštičky so zátkami - Dekoračné predmety nie sú súčasťou dodávky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(648)Počet hodnotení: 648
45,00 €
Predajca: Kokiska
Stropný držiak na TV WISFOR Stropný držiak na TV Skladací výsuvný otočný pre 23-65", nosnosť do 30 kg, max. VESA 600x400 mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(38)Počet hodnotení: 38
40,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
6 nádob na korenie 600 ml s korkovým viečkom nádoba na korenie nádoby na korenie + 24 štítkov + pero
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
18,99 €
Predajca: Sendez_GmbH
Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(142)Počet hodnotení: 142
8,47 €
Predajca: Amazinggirl
MP3/MP4 prehrávač 32 GB Hudobný prehrávač 1,8-palcový displej Prenosný MP3 prehrávač s FM rádiom a funkciou nahrávania hlasu pre deti a dospelých
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(42)Počet hodnotení: 42
29,97 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Trizand 22044 Masážna obruč Hula Hoop so závažím
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
39,00 €
Predajca: SLEVIR
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(281)Počet hodnotení: 281
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(75)Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
Čalúnená posteľ LED 'Paris' 140x200cm biela
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
226,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-63,00 €
163,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
sada 4 vankúšov z peria 40x40
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(170)Počet hodnotení: 170
29,99 €
Predajca: wometo
Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: M_plus_L
WISFOR Bambusové kvetinové schody, 3-stupňové schody na rastliny, záhradný regál na rastliny pre obývaciu izbu Balkónová záhrada Vnútorné vonkajšie, 32 × 75 cm, hnedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
33,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Aibecy 3 rolky 50 * 30 mm lepiaceho termálneho papiera Pasteable Blue Samolepiace nálepky pre termálnu tlačiareň Peripage A6 / A8 / P6 Paperang P1 / P2
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,83 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(48)Počet hodnotení: 48
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Easyprint Papier do tlačiarne Kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 Prémiový biely papier CIE 160 PEFC certifikovaný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(109)Počet hodnotení: 109
25,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint
Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop
Bächlein vyskakovacia odpadová súprava s prepadom pre umývadlo a umývadlovú dosku - chróm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(144)Počet hodnotení: 144
54,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Secret de Gourmet | Sada 3 pohárov s kohútikom - 1,5 l - Praktické a elegantné - Ideálne na nápoje
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(25)Počet hodnotení: 25
28,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-17%
23,99 €
Predajca: EDAXO_cz
SoBuy kuchynská linka, jedálenský stôl, barový pult s 3 odkladacími plochami, stojací stôl pre malé priestory, vysoký servírovací stôl do kuchyne alebo obývačky, biela, model FWT17-II-W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(64)Počet hodnotení: 64
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Vileda Ultramax Mop Náhrada Microfibre 2V1 155747
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(125)Počet hodnotení: 125
10,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,9
4,9Na základe 8 hodnotení
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%
13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výplň prianí pre svadobných hostí
Počet kusov 120
Moja dcéra sa vydáva a mne sa zapáčil nápad s výplňou prianí v pohári (dajú sa kúpiť drahé za 10 € plus poštovné) - tak som nazbierala "púpavy", usušila ich a naplnila do jedného z týchto pohárov - každý hosť dostane jeden. Moja nádoba stála 0,20 € namiesto 10 € a jej výroba bola tiež zábavná.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 60
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
sada 6 pohárov Cedilis tiki 400 ml na exotické koktailové párty
259,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Sada sklenených nádob Arendo s priehľadným skleneným viečkom, v 3 veľkostiach: 2 nádoby po 800 ml, 2 nádoby po 1200 ml a 2 nádoby po 1600 ml, vzduchotesné, štvorcové sklenené nádoby z borosilikátového skla, 6 kusov, priehľadné
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
KOTARBAU® Sada 4 šesťhranných dekoratívnych pohárov so skrutkovacím vrchnákom Šesťhranný pohár na konzervovanie 180 ml
18,39 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Nádobky na korenie Štvorcová sada 12 ks 295 ml koreničiek Nádobky na korenie
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Sada sklenených nádob na bylinky s čierno-zlatými viečkami – 24 kusov na korenie
81,95 €
Predajca: FLBcommerce
288 ks mini sklenených fľaštičiek s korkovou zátkou, malé sklenené fľaštičky na plnenie, 10 ml, dekoratívne sklenené fľaštičky, priehľadné
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Sada 6ks - Deco Haus Sklenenýc nádoby na opakované použitie s bambusovým viečkom - výška 3x16/ 3x11 cm, Ø 10 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
sada 24 nádobiek na korenie, uzávery na korenie z agátového dreva, 120 ml sklenené nádobky
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
sada 35 nádob na korenie s viečkami z nehrdzavejúcej ocele a etiketami
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Veľká nádoba na cukrovinky 4 l so skrutkovacím viečkom priehľadná okrúhla
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Ichendorf Milano 09352.007 – Súprava 6 sklenených pohárov na vodu, objem 30 cl, kolekcia Decò Harlekin
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
216 ks mini sklenených fľaštičiek s korkovou zátkou, malé sklenené fľaštičky na plnenie, 10 ml, dekoratívne sklenené fľaštičky, priehľadné
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
8-dielna magnetická súprava nádob na korenie z nehrdzavejúcej ocele s priehľadným viečkom
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Vilde | Poháre na kávu sada 12 ks - 250 ml - s uškom - Hrubé sklo - Vhodné do umývačky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,99 €
Predajca: Vilde
Relaxdays 10042277, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Vilde | Skleničky s držadlom - 255 ml - 12 kusov - Silné sklo - Transparentné - Výška 11 cm
16,99 €
Predajca: Vilde
KROSNO Harmony Poháre na Brandy a Whisky, Sada 6, 590 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,61 €
Doprava zdarma
Predajca: krosno_glass
Súprava nádobiek na korenie 12 nádobiek na korenie 40 štítkov uzávery z agátového dreva 120 ml
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Sada sklenených nádob na korenie s etiketami 7oz vzduchotesná lyžica 8 kusov
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
sada 2 300ml nádob na cukríky s viečkom krištáľová sklenená cukornička