4,6



Na základe 46 hodnotení
Počet kusov:
2- 2
- 4Zobraziť dostupné možnosti
Model:
10 Reinigungstabletten + 4 EntkalkungstablettenSada odvápňovacích a čistiacich tabliet Odvápňovač + 10x tablety KRUPS JURA BOSCH SIEMENS
16,99 €
283,17 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
12h 46m 07s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Čističe kávovarov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SIEMENS TZ80001 10 čistiacich tabliet + 6 odvápňovacích tabliet TZ80002 pre EQ38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Wessper 100 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Jura tablety na odstraňovanie vodného kameňa + čistiace tablety 61848 62715166 633,33 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Teshop

Dr.Beckmann Kafijas automatu tirisanas tabletes 6gb 182872
9,99 €
Predajca: THAR

Melitta 202034, Kávovary, Tekuté, 250 ml, 42 mm, 70 mm, 162 mm
57,52 €/1l
14,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JURA 24212, Čistiace tablety, Jura, 60 kusov, 180 g, 50 mm, 50 mm
149,72 €/1kg
26,95 €
Predajca: Friseurtotal

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

DeLonghi Milk Clean Čistič mliečnej peny na trysky, 250 ml SER 1013
29,28 €/1l
7,32 €
Predajca: CoffeeFriend

Sillar 2In1 čistiace a odmasťovacie tablety pre kávovary 250 kusov
87,96 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Dr. Beckmann | Tablety na čistenie kávovarov - 6 kusov - Čistiace tablety do kávovarov
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Tekutý čistič Krups XS9000
140,45 €/1l
28,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PURIVITA čistič mliečneho systému pre plnoautomatické kávovary, NEÚPLNÝ
54,90 €/1l
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PURIVITA ČISTIACE TABLETY Plne automatické kávovary 100 tabs 2-fázové čistiace tablety
26 900,00 €/1l
36,76 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Severin ZB 8697, kávovar, Blistr
2,35 €/1l
21,16 €
Predajca: Teshop

Dr. Beckmann čistiace tablety do kávovarov | odstránenie mastnoty a oleja z kávy | s aktívnym kyslíkom 3x 6 tabliet
24,99 €
Predajca: THAR

Puly Caff Plus – čistiaci prostriedok na kávovary, 150 g – plechovka s 60 tabletami po 2,5 g
31,55 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,73 €
Predajca: PG-Service

Čistič mliečneho systému Sillar, 3 x 1 liter. Čistenie mliečneho okruhu pre kávové prístroje
10,32 €/1kg
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Súprava tabliet na odstraňovanie vodného kameňa a čistenie WESSPER
- Farba: biela a modrá
- Typ: originálny
- Balenie: kartón
- Jednotka: sada
- Počet kusov: 14 (10+4)
- Výrobca
- Hmotnosť: 60 g
Wessper CleanOil 10 x 2 g tablety na čistenie kávovarov na espresso, filtrovacích kávovarov, ohrievačov mlieka, rôznych domácich spotrebičov, šľahačov, kovových predmetov a zlatých šperkov.
Pravidelné čistenie predlžuje životnosť kávovaru a domácich spotrebičov.
Aby kávovar dlho správne fungoval, mal by sa čistiť každý mesiac alebo po uvarení 250 šálok kávy, aby sa zabránilo jeho zaneseniu zvyškami kávy.
Tablety na odstraňovanie vodného kameňa WESSPER
Účinne odstraňujú usadeniny, ktoré sa tvoria v kávovaroch.
Špeciálne vyvinuté odvápňovacie tablety šetrne odstraňujú vodný kameň z kávovaru, predlžujú jeho životnosť a výrazne zlepšujú chuť uvarenej kávy.
- Znižujú znečistenie životného prostredia.
- Zabezpečujú optimálnu kvalitu uvarenej kávy.
- Tablety sú špeciálne navrhnuté pre automatické kávovary.
- Na použitie vo všetkých modeloch automatických kávovarov.
- Zaručujú dlhú a bezproblémovú prevádzku kávovaru
Odvápňovacie tablety, čistiace tablety, univerzálne, pre akýkoľvek kávovar, rýchlovarnú kanvicu, žehličku atď.
Univerzálny výrobok: kompatibilný s akoukoľvek rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, žehličkou atď.
Súprava zásobníkov WESSPER funguje okrem iného s týmito kávovarmi:
Krups, Saeco, Jura, Gaggia, Nivona, DeLonghi, Siemens, Bosch, Spidem, AEG Electrolux, Siemens, Bosch, Miele, Melitta, Solis, Schaerer, Nespresso
- Objem
- 0.06 l
- Model
- 10 Reinigungstabletten + 4 Entkalkungstabletten
- Výrobca
- Wessper
- Počet kusov
- 2
- Hmotnosť
- 60 g
- EAN kód
- 4986459834389
- Číslo od výrobcu
- WES078_+_WES029
- Objem
- 0.06 l
- Model
- 10 Reinigungstabletten + 4 Entkalkungstabletten
- Výrobca
- Wessper
- Počet kusov
- 2
- Hmotnosť
- 60 g
- EAN kód
- 4986459834389
- Číslo od výrobcu
- WES078_+_WES029
Varovanie
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
Hodí sa k tomu

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

DeLonghi Milk Clean Čistič mliečnej peny na trysky, 250 ml SER 1013
29,28 €/1l
7,32 €
Predajca: CoffeeFriend

9x vodný filter Wessper pre Siemens EQ.6 EQ.9 EQ.300 EQ.500 iQ700 nahrádza TZ70003
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Wessper AquaBlue, 10 kusov filtrov na vodu, kompatibilné s kávovarmi Jura GIGA 5, A1, A9, ENA 9, J9, J90, J95, Z7, Z9
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Teshop

AquaFloow Intenzívny vodný filter, 10-kusová sada, náhrada za modely Siemens EQ
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

6x vodný filter Wessper pre Siemens EQ.6 EQ.9 EQ.300 EQ.500 iQ700 nahrádza TZ70003
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

AquaFloow 20x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Súprava na údržbu Wessper pre zariadenia Siemens EQ.series a Bosch s 2 filtrami a čistiacim prostriedkom
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Wessper 100 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
35,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,89 €/1l
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Relaxdays 10024092, 1 kusov
23,91 €
Predajca: dekoraciedobytu

5x vodný filter pre Siemens EQ Series, nahrádza Brita Intenza un 500ml odvápňovač
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

AquaFloow Intenzívny vodný filter, sada 3 kusov, náhrada za modely Siemens EQ
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,72 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
42,58 €
Predajca: M_plus_L

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,14 €
Predajca: Tradior
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistenie kávovaru
Počet kusov 2
Lacné a dobré alternatívne čistenie pre môj kávovar od spoločnosti Siemens. Už objednané po druhýkrát a nikdy pripravené.
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávam tu už po druhýkrát. Všetko dorazilo v poriadku, tovar bol skvele zabalený a som veľmi spokojný. Ďakujem veľmi pekne!
Počet kusov 4
Všetko dorazilo v poriadku. Tovar bol skvele zabalený. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Paráda
Počet kusov 4
Veľmi dobrý produkt za super cenu
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odvápňovač veľmi lacné a top!!!
Počet kusov 4
Super
Hodnotenie z 28. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Počet kusov 2
Všetko tak, ako je opísané v popise. Vždy sa rád vrátim
Hodnotenie z 4. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a lacné
Počet kusov 2
Dobré a cenovo dostupné
Hodnotenie z 12. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Počet kusov 2
Ok
Hodnotenie z 6. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a
Počet kusov 2
Všetko hore
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SIEMENS TZ80001 10 čistiacich tabliet + 6 odvápňovacích tabliet TZ80002 pre EQ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(34)Počet hodnotení: 34
38,99 €
Predajca: CSVK

Wessper 100 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,99 €
Predajca: CSVK

Jura tablety na odstraňovanie vodného kameňa + čistiace tablety 61848 62715



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: CSVK
166 633,33 €/1l

Wessper 200 čistiace tablety pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,00 €
Predajca: CSVK
22,00 €/1l

2X Wessper Clean Milk Green Prírodný čistič mliečnych obvodov 0,5 l
20,90 €
Predajca: CSVK

Sillar 2In1 čistiace a odmasťovacie tablety pre kávovary 250 kusov
21,99 €
Predajca: CSVK
87,96 €/1l

Wessper 150 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
19,99 €
Predajca: CSVK

Wessper Clean Milk Green Prírodný čistič mliečnych cyklov 0,5 l
15,90 €
Predajca: CSVK

Trysky dávkovača Delonghi výstupné hubice Kávovar Eletta Cappuccino ECAM44
36,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,40 €
Predajca: PG-Service

Dr. Beckmann | Tablety na čistenie kávovarov - 6 kusov - Čistiace tablety do kávovarov
5,99 €
Predajca: Lemonbite

KYSELINA LITRICKÁ e330 CLEAN 2kg Nuvio
13,30 €
Predajca: FonderhillSp
6,65 €/1kg

Sada odvápňovacích a čistiacich tabliet Odvápňovač + 10x tablety KRUPS JURA BOSCH SIEMENS



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(46)Počet hodnotení: 46
16,99 €
Predajca: CSVK
283,17 €/1l
![Obrázok produktu pre Čistič mlyníkov Puly Grind, 10 x 15 g [Domáce potreby]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f41c61ba85a36018ccfb79983a4f044b.webp)
Čistič mlyníkov Puly Grind, 10 x 15 g [Domáce potreby]
16,73 €
Predajca: PG-Service
1 115,33 €/1kg

Puly Caff Plus – čistiaci prostriedok na kávovary, 150 g – plechovka s 60 tabletami po 2,5 g
31,55 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,73 €
Predajca: PG-Service

PURIVITA ČISTIACE TABLETY Plne automatické kávovary 100 tabs 2-fázové čistiace tablety
36,76 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,90 €
Predajca: everybuy_at
26 900,00 €/1l