5,0



Na základe 13 hodnotení
Tescoma Extra veľký hrnček CREMA SHINE, červená
9,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,10 €-25%
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
11h 57m 06s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Nenechajte si ujsť!
Šálky na kávu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cosumy Sada 6 hrnčekov na kávu v moderných pestrých pastelových farbách - jedinečný pruhovaný vzor - matná keramika - vhodné do mikrovlnnej rúry - vhodné do umývačky riadu a pohodlné držadlo89,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
EXCELLENT Hrnček kamenina sada 4 ks v darčekovom balení 200 ml KO-Q9600029018,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Maxwell and Williams Diamonds hrnek 400 ml9,58 €
Predajca: Arthome

Ďalšie informácie o reklame
ASA Selection Hrnček Saisons Denim 250 ml13,03 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,93 €
Predajca: Aspect-Shop

Tescoma Veľký hrnček CREMA SHINE, modrá
7,40 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: TESCOMA-SK

Luminarc Diwali šálka na kávu s podšálkou, opálové sklo, biela, 12 kusov (1 sada)
32,70 €
Predajca: Gastrojoker

Veľký hrnček pre šéfa
8,95 €
Predajca: Balabim

Flirt by R&B DOPPIO , 0,36 L, Žltá, Porcelán, 90 mm, 11 cm
7,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada 6 šálok na cappuccino Cosumy s tanierikmi – farebné keramické šálky na kávu – H
71,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Out Of The Blue Veľký čierny hrnček pre matematikov
11,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Predajca: Balabim

Veľký hrnček Queen - Queen of Fucking Everything 850 ml
14,90 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,95 €
Predajca: Balabim

Svet darčekov XL hrnček 46253 "Dnes nerobím nič a potom... počkám a uvidím"
20,76 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,64 €
Predajca: M_plus_L

MIAMIO - Súprava šálok na cappuccino, kolekcia šálok na cappuccino Le Papillon (vnútorná farba)
87,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tescoma Hrnček na kávu latte CREMA
9,90 €
Predajca: TESCOMA-SK

Thun 1794 Veľký hrnček, červená bodka, 0,63 l, Thun
11,21 €
Predajca: PorcelanovySvet

Tescoma Hrnček GUSTITO
6,60 €
Predajca: TESCOMA-SK

Hrnček červený
11,36 €
Predajca: czesci-moto

Hrnček Kája 240 ml
8,79 €
Predajca: Bambule

Sheepworld 42621 Hrnček ""Otec""
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tescoma Hrnček PROVENCE 320 ml
7,80 €
Predajca: TESCOMA-SK
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vyrobený z prvotriednej keramiky s dvojfarebnou lesklou glazúrou. Vhodný do mikrovlnnej rúry, chladničky a umývačky.
- Dĺžka (cm): 16.500/16.5
- Šírka (cm): 13.400
- Výška (cm): 9.600/9.5
- Hmotnosť vrátane balenia (kg): 0.537
- Dĺžka záruky (v rokoch): 3
- Umývanie v umývačke: ÁNO
- Farba: červená
- Typ: hrnček
- Zaradenie: hrnčeky a šálky
- Materiál: keramika
- Produktová línia: CREMA
- Priemer (cm): 13.5
- Objem (l): 0.85
Extra veľký hrnček CREMA SHINE, červený Materiál: Keramika Vhodné do umývačky riadu: Áno
Technická špecifikácia
- ID produktu: 76403
- Objem: 850 ml
- Celková výška: 9,5 cm
- Farba: červená
- Celková šírka: 16,5 cm
- Hmotnosť: 0,55 kg
- Spodný priemer: 8,5 cm
- Počet šálok: 1 ks.
- Horný priemer: 13,0 cm
- Symbol výrobcu: 387196,20
- Model: tescoma crema shine
- Séria: tescoma crema
- Materiál: keramika
- Použitie: na čaj, na kávu, iné
- Typ: veľký
- Štýl: farebný
- Tvar: okrúhly
- Vzor: bez vzoru
--------------------------------------------
Možnosť použitia:
Možnosť použitia: umývačka riadu, , ,
- Výška
- 9.6 cm
- Priemer
- 13.5 cm
- Kapacita
- 850 ml
- Farba
- Červená
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.55 kg
- EAN kód
- 8595028493313
- Číslo od výrobcu
- 387196.20
- Výška
- 9.6 cm
- Priemer
- 13.5 cm
- Kapacita
- 850 ml
- Farba
- Červená
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.55 kg
- EAN kód
- 8595028493313
- Číslo od výrobcu
- 387196.20
Hodí sa k tomu

Tescoma Extra veľký hrnček CREMA SHINE, zelená
9,50 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,10 €
Predajca: TESCOMA-SK

Tescoma Extra veľký hrnček CREMA SHINE, šedá
9,50 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,10 €
Predajca: TESCOMA-SK

Tescoma Šálka na espresso CREMA SHINE, červená
3,40 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,50 €
Predajca: TESCOMA-SK

Ritzenhoff a Breker jumbo cup horoskop astro znamenie zverokruhu Strelec
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ručný mixér Philips HR 3741/00
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tescoma Veľký hrnček CREMA SHINE, modrá
7,40 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: TESCOMA-SK

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Tescoma Veľký hrnček CREMA SHINE, červená
7,40 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: TESCOMA-SK

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Tescoma Veľký hrnček CREMA Shine, šedá
7,40 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,50 €
Predajca: TESCOMA-SK

Nočné svetlo s dotykovým ovládaním, 1x bezdrôtová stmievateľná LED lampa na batérie USB Stolná lampa na nočný stolík pre deti Dospelí Darčeky Dekorácie, 1800mAh
18,12 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Záhradná stolička 'Kalamata' sada 2 skladacích stoličiek svetlosivej farby
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

REGENPONCHO s kapucňou Modrá-Transparentná pre núdzové situácie Univerzálna veľkosť Uniová pláštenka Pláštenka proti dažďu Pončo 52
4,16 €
Predajca: ANIK-Shop

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Gorilla Sports Sada ochranných podložiek s koncovkami, drevo
34,59 €
Predajca: Kokiska

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
10,10 €/1kg
5,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Filtračný kávovar Tefal CM171810
43,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

COSTWAY 3-dielna súprava záhradného nábytku, balkónový nábytok balkónová súprava, stôl a 2 stoličky, priedušná tkanina, záhradná súprava sedacia skupina
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Teleskopická prachovka s 3 hlavicami do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická prachovka Teleskopická rukoväť Ručná prachovka na úzke priestory Sivá Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
2,75 €/1l
13,74 €
Predajca: somnia24

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné, prakticky veľké a s dobrým objemom
Farba Šedá
Dostatočne hrubé steny, aby bol stabilný, pojmul veľký objem a neodvádzal príliš veľa tepla von. Rád si ho kúpim znova – aj v iných farbách!
Hodnotenie z 26. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Extra veľký pohár
Farba Šedá
Veľmi krásny pohár. Farby sú jasné a lesklé. Hrnček dám ako darček k narodeninám. Hrnček bol tiež zabalený tak, aby sa nerozbil. Som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Farba Zelená
Všetko je super
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Zelená
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Modrá
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Zelená
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

36 x nepotlačené poháre s polymérovým povlakom s prezentačnými krabičkami



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
132,23 €
Predajca: MonsterShop

DUO | Šálky – tanieriky – 280 ml – sada 2 ks – kvetinový vzor – porcelánová šálka – v darčekovej krabičke



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,99 €
Predajca: homerci

DUO ART GALLERY sada 2 šálok na espresso 90 ml SUNFLOWERS s podšálkami, porcelán New Bone China



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
Predajca: homerci

DUO ART GALLERY sada 2 šálok 280 ml STARRY NIGHT s podšálkami, porcelán z kostnej Číny
33,99 €
Predajca: homerci

DUO ART GALLERY Sada 2 šálok na espresso 90 ml STARRY NIGHT s podšálkami, porcelán z kostnej Číny
28,99 €
Predajca: homerci

DUO ART GALLERY Sada 2 šálok na espresso 90 ml THE KISS CLASSIC s podšálkami, porcelán z kostnej Číny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,99 €
Predajca: homerci

Súprava šálok na espresso Klimt Tree Of Life 90 ml 2 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,99 €
Predajca: homerci

Cosumy Sada 6 hrnčekov na kávu v moderných pestrých pastelových farbách - jedinečný pruhovaný vzor - matná keramika - vhodné do mikrovlnnej rúry - vhodné do umývačky riadu a pohodlné držadlo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
89,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Keramická Filiňanka Queen 210 Ml Wz√≥R 1
13,99 €
Predajca: homerci

Bialetti DCRAST0007 2 Cappuccino-Tassen, Glas 165 ml. | Untertasse
81,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paladone PP6171MSIS, Samostarný, Zlato, Keramický, Džbánok, Univerzálne, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,31 €
Predajca: Bambule

Pohár v tvare Deadpoola
16,53 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,31 €
Predajca: Bambule

Hrnček na kávu Vtipný darček - Si môj obľúbený mudla - Vianoce 400ml Black
56,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Veľká keramická hrnček, 700 ml, miska na müsli (fialová), hrnček s rúčkou, miska na šalát, šálka na čaj s vekom a lyžičkou, porcelánová šálka ako darček
27,99 €
Predajca: Borunteam

Fiftyeight T_01_82_01, Samostarný, 0,35 L, Džbánok, Univerzálne, Biela, Porcelán



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
22,48 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: lotharjohn

Hrnček Cobra Kai (Emblém)
5,15 €
Predajca: Bambule

Darček k 60. narodeninám pre ženu, 400ml ružový mramorový hrnček na kávu so zlatou potlačou
66,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

EXCELLENT Hrnček kamenina sada 4 ks v darčekovom balení 200 ml KO-Q96000290



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: SuperMerchant

DUO ART GALLERY sada 4 klasických hrnčekov 360 ml inšpirovaných Monetom porcelán z kostnej ocele
33,99 €
Predajca: SuperMerchant

Hrnček Minecraft s termo efektom Creeper



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,14 €
Predajca: Bambule