5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Whirlpool - Lagerung Antriebseite - 48123101914420,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Whirlpool - Tastenfeld - 48101045306512,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ariston - Hmotnosť Nad 12,5 Kg - C00119110
58,36 €
Predajca: InstaSpares

WHIRLPOOL - Vypúšťacie čerpadlo - 481236018578
74,47 €
Predajca: InstaSpares

ARISTON - Nádoba na soľ - C00386530
64,28 €
Predajca: InstaSpares

WHIRLPOOL - Tastensatz - 481241029517
18,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Vírivka - Türglas - 481245059812
93,49 €
Predajca: InstaSpares

Cukrovinky - Türglas - 41040031
48,78 €
Predajca: InstaSpares

Electrolux - Darm - 1118310000
31,51 €
Predajca: InstaSpares

Ariston - Druckwächter - C00289362
47,03 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,98 €
Predajca: InstaSpares

Ariston - Gegengewicht 11,5Kg Prime/Aq08 - C00272446
63,78 €
Predajca: InstaSpares

Whirlpool - Regenerierventill T/P Zmäkčovač - 480140102391
14,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Ariston - Deurdichting Ecoprime - C00283995
52,44 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,90 €
Predajca: InstaSpares

Ariston - Tuergriff - C00288903
25,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

krisan -f extrakt z chrysantém pre použitie na listy kollant vv2401
39,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Whirlpool - Scharnierpin - 481953598188
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Vírivá Vaňa - Waschmasmaschinchinentrommel - 480111102249
135,02 €
Predajca: InstaSpares

Vírivka - Tûrverriegelung - 481010552846
28,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Whirlpool - Waschrippe - 64Ltr - 481010374361
27,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Whirlpool - Dichting * - 481231018411
31,87 €
Predajca: InstaSpares
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Horčíkové vločky do kúpeľa 4 kg - mesačná kúra
Regeneračný kúpeľ, ktorý vás postaví na nohy
Nalejte do kúpeľa horúcu vodu, pridajte primerané množstvo vločiek a vychutnajte si regeneračný kúpeľ, ktorý vás postaví na nohy po intenzívnom tréningu alebo náročnom pracovnom dni.
Kedy je 20-minútový kúpeľ s horčíkom užitočný?
- po tréningu
- po náročnom dni v práci
- ak ste v ten deň veľa chodili - v pravom slova zmysle (horčík uvoľňuje nohy)
- ak sa zotavujete zo zranenia
- ak trpíte bolesťami spôsobenými starými zraneniami.
Ďalšou výhodou výrobku je, že má aj upokojujúci účinok na nervový systém. Umožňuje vám uvoľniť sa, upokojiť sa a vychutnať si pokojný spánok.
Môžu sa magnéziové kúpele používať počas tehotenstva?
Žiaľ, nie. Dôvodom je najmä pomerne vysoká teplota vody a dĺžka trvania kúpeľa (približne 20 minút).
2. prečo ma po použití horčíkových výrobkov páli/svrbí pokožka?
Výrobky môžu spôsobiť mierne svrbenie alebo pálenie - najmä na začiatku aplikácie. Ide o prirodzenú reakciu pokožky, ktorá potrebuje čas, aby si zvykla na nové, vyššie množstvo horčíka. Tieto príznaky veľmi rýchlo pominú a nemali by sa považovať za alergickú reakciu, pretože horčík je prirodzenou súčasťou nášho tela. Mierne svrbenie môže byť spôsobené aj aplikáciou príliš veľkého množstva prípravku. Je preto dôležité neprekročiť odporúčanú dávku daného výrobku.
3 V akých situáciách by sa horčíkové kúpele nemali používať?
Kontraindikáciou pre používanie výrobkov MRS sú odreniny, škrabance alebo hojiace sa rany na pokožke. Kúpele môžu byť tiež dráždivé alebo nepríjemné, ak je pokožka veľmi suchá a popraskaná.
4 Je možné predávkovať sa horčíkom?
Vzhľadom na mnohé každodenné správanie, ktoré prispieva k vylučovaniu horčíka z tela (vysoká konzumácia kávy a čaju, stres, diéty), je veľmi ťažké predávkovať sa horčíkom, a to aj doplnkami stravy. Je to však možné. Príznaky hypermagneziémie sú slabosť, dýchavičnosť, hypotenzia, srdcová arytmia a závraty. Častou príčinou je jednoduché zadržiavanie prvku v tele, ktoré môže byť spôsobené nedostatočnosťou nadobličiek a štítnej žľazy. Ak teda spozorujete vyššie opísané príznaky alebo iné znepokojujúce príznaky, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom, pretože príčina môže spočívať hlbšie.
Je prehltnutie výrobku bezpečné?
Pri kúpaní sa vyhnite kontaktu s tvárou a netrite si oči. Ak náhodou prehltnete malé množstvo horčíkovej vody - nič sa nestane, ale výrobok nie je určený na vnútorné použitie, preto buďte opatrní. Ak sa vám zakalia oči, dôkladne ich vypláchnite tečúcou vodou. Ak to nepomôže a pálenie do hodiny neustúpi, mali by ste sa poradiť s lekárom.
Existujú nejaké kontraindikácie užívania doplnkov stravy s horčíkom?
Prípravky by nemali užívať najmä tehotné ženy a ľudia trpiaci hypermagneziémiou. Nezabúdajte, že horčík sa cez pokožku vstrebáva 5-krát rýchlejšie. Ak teda súčasne užívate iný výživový doplnok a chcete absolvovať magnéziovú regeneračnú kúru - poraďte sa so svojím lekárom, ktorý vám pomôže posúdiť, či neprekračujete povolenú dennú dávku horčíka.
7. Môžu výrobok používať deti?
Regeneračné prípravky sa neodporúčajú pre deti. Ak teda uvažujete o tom, že by ste kúre podrobili svoje dieťa, poraďte sa so svojím lekárom, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa.
- Objem
- 4000 l
- Výrobca
- MRS System
- Hmotnosť
- 4 kg
- EAN kód
- 5901854542898
- Objem
- 4000 l
- Výrobca
- MRS System
- Hmotnosť
- 4 kg
- EAN kód
- 5901854542898
Hodí sa k tomu

Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
4,66 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Swiss Alpine Military reloj 7043.9137
212,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granule zabraňujú tvorbe plesní, húb, nepríjemných zápachov, plesňových škvŕn, odvlhčovač vzduchu v miestnosti
5,60 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Vločky chloridu horečnatého na kúpanie MRS - 1 kg
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: JMFA

Mg12 horčíkové vločky na plávanie 1 kg Biszofit
7,39 €/1kg
7,39 €
Predajca: medpak_shop

Salthouse Original Kryštalická soľ do kúpeľa z Mŕtveho mora Prírodný produkt 500g
5,80 €/1l
2,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horčíkové vločky 100% Zechstein Bath 2000 g
9,63 €/1kg
20,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Epsomská soľ 1kg | Epsomská soľ do kúpeľa 1kg | Epsomská soľ síran horečnatý | Farmaceutická soľ do kúpeľa - 100% čistá | Prírodná soľ
12,08 €/1kg
20,99 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Epsomská soľ 5kg | Epsomská soľ do kúpeľa 5kg | Epsomská soľ síran horečnatý | Farmaceutická soľ do kúpeľa - 100% čistá | Prírodná soľ (1x 5kg)
3,74 €/1kg
26,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Kúpeľ s epsomskou soľou Vitality, 1000 g soli
12,62 €/1kg
12,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Epsomská soľ 5 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
3,82 €/1kg
19,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Súprava mop Profi + vedro Profi s integrovanými kolieskami
50,77 €
Predajca: velmontask

SoBuy kuchynská linka, jedálenský stôl, barový pult s 3 odkladacími plochami, stojací stôl pre malé priestory, vysoký servírovací stôl do kuchyne alebo obývačky, biela, model FWT17-II-W
78,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Epsomská soľ 10 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
2,64 €/1kg
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Naparovacia žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
119,60 €
Predajca: Dragtek-com

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

BRUBAKER kúpeľová soľ 400 g - vôňa ľalie - prísada do kúpeľa s prírodnými výťažkami - wellness kúpeľ na relaxáciu, oddych a starostlivosť o telo
17,47 €/1kg
6,99 €
Predajca: BRUBAKER

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Alpina Elektrische Kachel LQ001 Halogeen Heater 2 Warmtestanden 800W
25,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Stôl ART Rozťahovací stôl 150-198 cm Stirling Oak
241,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomáha mi dodávať horčík.
Hmotnosť 4 kg
Tieto vločky používam už roky na získavanie horčíka prostredníctvom horčíkových kúpeľov nôh, pretože ho nemôžem prijímať perorálne. S pomerom cena/výkon a kvalitou som veľmi spokojná a budem ho kupovať aj naďalej, ak sa bude pohybovať v tejto cenovej relácii.
Hodnotenie z 20. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Horčík na nočné kŕče v nohách
Hmotnosť 4 kg
Pokus o zastavenie nočných kŕčov v nohách. Včera som si prvýkrát urobila kúpeľ nôh, zdá sa, že to funguje!
Hodnotenie z 26. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujem, všetko je v poriadku.
Hmotnosť 1 kg
Ďakujem, všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 4 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sillar antivibračný tlmič, sada 8 ks – univerzálny tlmič vibrácií pre práčky a sušičky
16,98 €
Predajca: CSVK

2 x penový filter pre náhradné diely príslušenstva sušičky bielizne Miele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: SuperMerchant

Záchytná vanička na práčku (3-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: Borunteam

Fiqops podstavec pod práčku Výškovo nastaviteľný 41-66 cm 8 nôh+4 kolieska



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
32,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Jopassy 2 podstavec pod práčku z ocele Podstavec pod práčku so zásuvkou do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Prachotesný kryt práčky, vodotesný kryt práčky, chránič sušičky práčky s predným plnením, ochrana pred slnkom, vodotesný a prachotesný kryt pre domácnosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,57 €
Predajca: odsellingaaa

Electrolux – Bežecká Koliesko Pre Sušičku – 1364059004



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
4,64 €
Predajca: PG-Service

Dvojitá práčka 'Heyen' s 2 zásuvkami biela



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(39)Počet hodnotení: 39
115,99 €
Predajca: premiumxl

Spojovací rám pre práčku/sušičku so zásuvkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
89,99 €
Predajca: premiumxl

Spojovací rám "Buxton" pre práčku so sušičkou so zásuvkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,99 €
Predajca: premiumxl

KOTARBAU® Hadica na vypúšťanie vody z práčky 5 m Hadica na vypúšťanie vody z práčky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,78 €
Predajca: KOTARBAU

Záchytná vanička na práčku (4-dielna). Prenosná záchytná vanička, odtoková miska na práčku, odtoková miska na práčky s predným plnením, vhodná do suterénov, bytov a mobilných domov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
Predajca: Borunteam

Bettizia základný rám práčky z ocele, základňa práčky pre sušičku/chladničku do 150 kg - čierna



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
68,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Bettizia podstavec pod práčku so zásuvkou Biely oceľový podstavec pod práčku do 150 kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Motorový pohon AEG 807252402/1 Pohonný motor Nidec typ DB085D50E00 pre sušičku bielizne



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(96)Počet hodnotení: 96
145,85 €
-55,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,20 €
Predajca: PG-Service

Spojovací rám "Buxton" pre práčku/sušičku s výsuvnou policou



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(17)Počet hodnotení: 17
70,99 €
Predajca: premiumxl

Spojovací rám pre práčku/sušičku s držiakom na uteráky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
69,99 €
Predajca: premiumxl

Bettizia spodný rám práčky Biela základňa 63x54x42cm



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
58,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Bettizia podstavec pod práčku so zásuvkami, podstavec pod práčku z ocele, podstavec pod sušičku 62,5x54,5x32,5cm - oceľ
68,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,99 €
Predajca: Yuet-Chi