Farba:

Čierna

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavosivá

7,57 €

75,70 € / 1kg

plus 4,20 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Vlna a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre 500g DIY Velvet mäkká pletacia priadza Ručné pletenie priadze Roving Háčkovanie vlny Priadza hrubá pletacia vlna, ružová
500g DIY Velvet mäkká pletacia priadza Ručné pletenie priadze Roving Háčkovanie vlny Priadza hrubá pletacia vlna, ružová
65,50 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
32,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Pletacia priadza
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
5,99 €
Predajca: MUZIKER
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
75,80 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,58 €
Predajca: MUZIKER
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - mäkká a hrubá polyesterová priadza - ideálna na háčkovanie, pletenie a amigurumi
75,70 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 125
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
31,40 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,28 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Alize Velluto, 55 rokov, biela
Alize Velluto, 55 rokov, biela
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
69,90 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
6,99 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya VELVET (100g/120m) 90008 naturweiß
Himalaya VELVET (100g/120m) 90008 naturweiß
64,80 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
6,48 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 771 béžová
YarnArt Dolce, 771 béžová
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin Baby Colors 80420 Pletacia priadza
Himalaya Dolphin Baby Colors 80420 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,37 €
Predajca: VISO
A ball of yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,38 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
71,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
7,14 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin Baby Colors 80415 Pletacia priadza
Himalaya Dolphin Baby Colors 80415 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: VISO
A collage of four yarn samples, each with a numerical identifier below it.
Himalaya Dolphin Fine 80528 Violet Pletacia priadza
0,04 €/1m
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
7,48 €
-2%
7,29 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 741 biela
YarnArt Dolce, 741 biela
123,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya Velvet 900-22 Pletacia priadza
Himalaya Velvet 900-22 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,29 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Yarn Art Dolce Baby 756 Pletacia priadza
Yarn Art Dolce Baby 756 Pletacia priadza
1 104,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
55,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Gründl Funny (100g/120m) 27 zelená
Gründl Funny (100g/120m) 27 zelená
370,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
37,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Gründl Funny 19 svetlohnedý
Gründl Funny 19 svetlohnedý
169,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Tento článok ponúka Himalaya Dolphin Baby (rozpoznateľné podľa písmena H pred číslom farby).
Na fotografiách môžete vidieť aj čísla farieb s písmenom Y pred nimi. Ide o YarnArt Dolce.
Vlastnosti vlny sú veľmi podobné. Obaja výrobcovia vlny sa však z hľadiska výberu farieb veľmi dobre dopĺňajú, preto ich na fotografiách uvádzam súčasne.

Viac informácií o vlne nájdete v tomto videu na Youtube

Dĺžka: 100g/120m

Zloženie: materiál: 100% polyester, ženilka (často ľudovo nazývaná plyšová vlna, zamatová vlna, rúno)

Háčik na háčkovanie: 4,0-5,0 mm

Pletacie ihlice: 4,5 - 6,5 mm

Kombinovateľnás (čo znamená, že priadza má rovnaký počet metrov a môže byť použitá spoločne v projekte bez toho, aby si to niekto všimol. To tiež znamená, že ak je tu niektorá farba vypredaná, pozrite sa na tieto priadze):

  • Leami Chenille Soft Uni
  • YarnArt Dolce
  • Chenille Baby
  • Katia Bambi
  • Gründl Funny


Vhodné pre:
  • Amigurumis (plyšové zvieratká)
  • Čiapky
  • Šály
  • Svetre
  • Blanks
  • atď.
  • OEKO - TEX, STANDARD 10 OEKO Tex Class 1. Ide o najvyšší štandard, vhodný na priamy kontakt s najcitlivejšou pokožkou, dokonca aj pre bábätká od 0 do 3 rokov a malé deti. Testované nezávislými laboratóriami na viac ako 350 škodlivých láto neobsahuje škodlivé hladiny dráždivých látok, alergénov ani karcinogénov. Ďalšie podrobnosti o Oeko-Tex nájdete v tomto < a href="importedmedia/downloadfiles/STANDARD_100_by_OEKO-TEX_R__-_Standard_de.pdf" target="_blank">PDF.
  • Medzinárodná Durínsko

Pokyny na ošetrovanie:

  • pri 40 °C (=104 °F) možno prať
  • Nevhodné do sušičky
  • nežehliť
  • nebieliť
  • neošetrovať zmäkčovačom tkanín


Vzorka stehu10cm x 10 cm:
  • Háčkovaná zo 4,5 mm: 14 očiek a 14 radov
  • Pletené zo 6,5 mm: 10 očiek a 14 radov


Skutočná farba sa môže líšiť od fotografie.

Viac informácií o použití tejto vlny.



Himalaya Dolphin Baby

je veľmi mäkká priadza.

Rozsah dodávky je 100 g = 120 m

Zloženie: 100% polyester, ženilka (ľudovo nazývaná plyšová vlna, zamatová vlna, nadýchaná vlna)

Hrúbka priadze: 6 mm - veľmi hrubá

Háčik na háčkovanie: 4,0-5,0 mm

Pletacie ihlice: 4,5 - 6,5 mm

Priadza je veľmi vhodná na detské oblečenie, deky, šály, čiapky a plyšové hračky.

Vhodné obdobie: jeseň - zima

Veľkosť stehu 10 cm x 10 cm:

  • Háčkovaná 4,5 mm: 14 očiek a 14 radov
  • Pletené zo 6,5 mm: 10 očiek a 14 radov

Pokyny na údržbu: 1:

  • možno prať pri 40°C (=104°F)
  • nevhodné na sušenie v sušičke
  • nežehliť
  • neošetrovať bielidlom
  • nepoužívajte zmäkčovač tkanín

POZOR!!! Sú možné mierne farebné odchýlky od obrázkov!



Pletacia priadza z mikropolyesteru vhodná na pletenie  pánskych  a dámskych svetrov, kardigánov, šálov, šatiek, klobúkov a čiapok. Priadza je vhodná na výrobu domácich textílií a módnych doplnkov.   Zloženie: 100% Mikropolyester Hmotnosť: 100 gramov Návin: 120 metrov Hrúbka: 6, veľmi hrubá Sezóna: jeseň - zima Odporúčaná veľkosť ihlíc: 6,5 Odporúčaná veľkosť háčika: 4,5 Vzorka štrikovaná 10 x 10 cm: 14 riadkov;  10 očiek Vzorka háčkovaná 10 x 10 cm: 14 riadkov; 14 stĺpikov En 71-3 - vhodný pre deti
Dĺžka
120 m
Materiálové zloženie
100 % polyester
Farba
Čierna
Výrobca
Počet kusov
1
Hmotnosť
100 g
EAN kód
8697681157165
Číslo od výrobcu
80320

Dĺžka
120 m
Materiálové zloženie
100 % polyester
Farba
Čierna
Výrobca
Počet kusov
1
Hmotnosť
100 g
EAN kód
8697681157165
Číslo od výrobcu
80320
Hodí sa k tomu
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
75,80 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,58 €
Predajca: MUZIKER
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - mäkká a hrubá polyesterová priadza - ideálna na háčkovanie, pletenie a amigurumi
75,70 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 125
7,57 €
Predajca: VISO
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80309
75,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Himalájsky delfín BABY, H 80323 marhuľové peklo
Himalájsky delfín BABY, H 80323 marhuľové peklo
78,80 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,88 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80307 svetlozelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 svetlozelená
72,90 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,29 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
69,90 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
6,99 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Alize Velluto, 55 rokov, biela
Alize Velluto, 55 rokov, biela
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 42
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
31,40 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,28 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 771 béžová
YarnArt Dolce, 771 béžová
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya VELVET (100g/120m) 90008 naturweiß
Himalaya VELVET (100g/120m) 90008 naturweiß
64,80 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
6,48 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin Baby Colors 80420 Pletacia priadza
Himalaya Dolphin Baby Colors 80420 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,37 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre GLOREX 6 2524 05 - bavlnená vata na remeslá, 1 kg biela, 100 % polyester, pranie do 30 °C, nehorľavá, ideálna na remeselné práce a ako výplň vankúšov, bábik a mäkkých hračiek
GLOREX 6 2524 05 - bavlnená vata na remeslá, 1 kg biela, 100 % polyester, pranie do 30 °C, nehorľavá, ideálna na remeselné práce a ako výplň vankúšov, bábik a mäkkých hračiek
18,69 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
18,69 €
Predajca: M_plus_L
A ball of yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
7,38 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80361 olivgrün
Himalaya Dolphin BABY, H 80361 olivgrün
75,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 754 šedohnedá
YarnArt Dolce, 754 šedohnedá
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80345 babygrün
Himalaya Dolphin BABY, H 80345 babygrün
75,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 50
7,57 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Výplňová vata 1000g
Výplňová vata 1000g
58,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
58,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 765 hnedá
YarnArt Dolce, 765 hnedá
123,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin BABY, H 80314 ružová
Himalaya Dolphin BABY, H 80314 ružová
75,80 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,58 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
246,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 126
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
1 116,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 126
55,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
A ball of beige velvet yarn with a pink label.
Himalaya Velvet 900-17 Pletacia priadza
0,05 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
6,68 €
-2%
6,48 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre Sada 752 plastových bezpečnostných očí, plyšových očí, očí pre bábiky, plastových remeselných očí, zvieracích očí s podložkami pre háčkované zvieratká, plyšové hračky, bábiky (5 mm/6 mm/8 mm/10 mm/12 mm)
Sada 752 plastových bezpečnostných očí, plyšových očí, očí pre bábiky, plastových remeselných očí, zvieracích očí s podložkami pre háčkované zvieratká, plyšové hračky, bábiky (5 mm/6 mm/8 mm/10 mm/12 mm)
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,35 €
-14%
15,70 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Himalaya Dolphin Baby Colors 80415 Pletacia priadza
Himalaya Dolphin Baby Colors 80415 Pletacia priadza
0,06 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,37 €
Predajca: VISO
A collage of four yarn samples, each with a numerical identifier below it.
Himalaya Dolphin Fine 80528 Violet Pletacia priadza
0,04 €/1m
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
7,48 €
-2%
7,29 €
Predajca: MUZIKER
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 751
YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 751
1 104,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
55,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre YarnArt Dolce, 745 prírodná biela
YarnArt Dolce, 745 prírodná biela
123,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Yarn Art Dolce Baby 756 Pletacia priadza
Yarn Art Dolce Baby 756 Pletacia priadza
1 104,00 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
55,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 50 hodnotení
Hodnotenie z 21. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Krásna vlna
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vlna
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
'
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
super kvalita
Hodnotenie z 9. novembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Himalájska vlna
Hodnotenie z 31. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vlna
Hodnotenie z 29. marca 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vlna
Hodnotenie z 13. augusta 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Powder | 161)
Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Powder | 161)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (modrá – 40)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Grass | 126)
Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Grass | 126)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (čierna | 60)
Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg