4,9



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 619,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Lenor Soaring Fresh Air Linen parfumované guličky - 224 g169,20 €/1l
37,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Náplň do osviežovača vzduchu Glade Sensual Sandalwood & Jasmine 269 ml18,55 €/1l
4,99 €
Predajca: Dolmoshop

Ďalšie informácie o reklame
Vonný sáček Sweet Magnolia55,65 €/1l
6,40 €
Predajca: Arthome

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

Febreze Osviežovač textílií Amethyst 500ml
10,04 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, 3Volution Skladacie Zariadenie + Náplasť Vanilka a Magnólie 20 ml
612,00 €/1l
12,24 €
Predajca: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8006540465585 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Spring Awakening" 7,5 ml
628,00 €/1l
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090735386 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Vanilka" 7,5 ml
530,00 €/1l
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze Osviežovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - izbová vôňa (1 balenie)
40,90 €/1l
12,27 €
Predajca: M_plus_L

Febreze textilný osviežovač Lenor Aprilfrisch
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: M_plus_L

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

febreze 8001090842312 febreze Duftstecker Alpen Apfelstrudel fruchtig 20,0 ml, 1 Set
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

Febreze Car Zapach do auta, 2ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 365 000,03 €/1kg
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Náplň do fľaštičky s vôňou do izby mango orange, 500 ml
71,80 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náplň Febreze 3volution Golden Orchid pre voňavé chvíle
Celá atmosféra miestnosti často závisí od jej vône - a nepríjemné pachy môžu túto atmosféru rýchlo pokaziť. Osviežovače vzduchu, ako napríklad Febreze 3volution Golden Orchid, takéto nepríjemné pachy nielen maskujú, ale aj neutralizujú. Osviežovač vzduchu Febreze 3volution Golden Orchid navyše vyžaruje jedinečnú, jemnú vôňu so sofistikovanou zmesou exotických kvetov.
Zvláštnosťou osviežovača vzduchu Febreze 3volution Golden Orchid je, že sa v ňom striedajú 3 rôzne, dokonale zladené vône. To vám umožňuje vnímať vôňu Febreze 3volution Golden Orchid a užívať si ju deň čo deň bez toho, aby ste si na ňu príliš zvykli a stali sa takpovediac "pachovo slepými".
Febreze 3volution Golden Orchid je kompozícia troch nádherných, exotických kvetinových vôní. Tieto tri vône sa navzájom automaticky striedajú v pravidelných intervaloch, aby ste mali mimoriadne uvedomelý a príjemný zážitok z vône! Jemné a harmonické vône vnesú do vášho domova sviežosť svojimi jemnými kvetinovými nuansami a sprostredkujú pocit uvoľnenia. Pocíťte rovnováhu prírody s vôňou Febreze 3volution Golden Orchid. Objavte dlhotrvajúcu sviežosť a premyslené zloženie troch vôní hneď teraz!
Návod na použitie a bezpečnosť
Tri vône sa striedajú každých 45 minút. Pri 12 hodinách používania denne na nízkej úrovni intenzity vydrží náplň Febreze 3volution Golden Orchid celých 90 dní. Keď je fľaša prázdna, môžete ju zlikvidovať len úplne prázdnu v súlade s príslušnými miestnymi predpismi pre zber a likvidáciu recyklovateľných materiálov.
Obsah náplne fľaše spôsobuje pri kontakte podráždenie pokožky a môže dokonca spôsobiť alergické kožné reakcie. V prípade kontaktu s pokožkou postihnuté miesto niekoľko minút umývajte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s tekutinou dochádza aj k silnému podráždeniu očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Výrobok je toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Výrobok uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa necítite dobre, zavolajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára.
Súčasťou balenia je: 1. Prípravok na ošetrenie pokožky. 2. Prípravok na ošetrenie pokožky:Febreze 3Volution Lenor Golden Orchid náplň 20 ml Febreze 3volution Golden Orchid náplň pre voňavé chvíle Tri vône sa striedajú každých 45 minút Účinnosť až 90 dní v závislosti od intenzity vône Dlhotrvajúca sviežosť pre váš domov Náplň do vonných zátok Febreze 3Volution
Náplňové balenie pre vonnú zátku Febreze 3Volution. Odstraňuje pachy namiesto ich maskovania a zanecháva vo vašej domácnosti príjemnú ľahkú sviežu vôňu. S technológiou odstraňovania pachov pre svieži zážitok z bývania, ktorý vydrží až 90 dní*
*Pri každodennom používaní počas 12 hodín pri najnižšej úrovni intenzity
Pred použitím si prečítajte bezpečnostné informácie na obale.
Upozornenia a informácie o nebezpečenstve:
Pôsobí podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Pri kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody.
Pri kontakte s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou.
Ak sa necítite dobre, zavolajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekára.
Likvidácia: V prípade, že je potrebné odstrániť toxické látky z tela, je potrebné ich odstrániť:
Obsah/kontajner sa musí úplne vyprázdniť len v súlade s príslušnými miestnymi predpismi
Zlikvidujte v súlade s príslušnými miestnymi predpismi
Číslo výrobcu:
EAN: 8006540233467
- Obsah: 20 ml
pre vonnú zátku 3Volution, poskytuje 90 dní sviežosti, 3 koordinované vône, obsah: 20 ml, -8006540233467, ,
Vytvorte si domov, ktorý vonia príjemne s náplňou do difuzéra Febreze Zlatý Orchidej. Táto exotická kvetinová vôňa osvieži vaše obydlie a vytvorí príjemnú atmosféru. S objemom 20 ml sa jedná o dostatočné množstvo na dlhotrvajúce používanie. Užitečný a efektívny spôsob, ako mať stále čerstvý vzduch vo vašom dome. Buďte pripravení s náplňou do difuzéra Febreze Zlatý Orchidej.
Febreze 3Volution náplň do vonnej zátky Golden Orchid (20 ml)
- Objem
- 0.02 l
- Výrobca
- Febreze
- Rozsah dodávky
- Febreze 3Volution náplň do fľaštičky Lenor Golden Orchid 20 ml izbová vôňa (balenie po 1 ks)
- Hmotnosť
- 20 g
- EAN kód
- 8006540233467
- Číslo od výrobcu
- 36405
- Druh vône
- Zlatá Orichidee
- Objem
- 0.02 l
- Výrobca
- Febreze
- Rozsah dodávky
- Febreze 3Volution náplň do fľaštičky Lenor Golden Orchid 20 ml izbová vôňa (balenie po 1 ks)
- Hmotnosť
- 20 g
- EAN kód
- 8006540233467
- Číslo od výrobcu
- 36405
- Druh vône
- Zlatá Orichidee
Bez signálneho slova
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H315 Dráždi kožu.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
H411 Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.Hodí sa k tomu

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
37 752,38 €/1kg
35,35 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €
Predajca: Di-Life

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090735386 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Vanilka" 7,5 ml
530,00 €/1l
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze textilný osviežovač Lenor Aprilfrisch
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8006540465585 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Spring Awakening" 7,5 ml
628,00 €/1l
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
3 627,50 €/1l
72,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Febreze Osviežovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - izbová vôňa (1 balenie)
40,90 €/1l
12,27 €
Predajca: M_plus_L

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
19,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Hra huhn Xtreme pre Nintendo Switch
24,99 €
Predajca: ak-trade

Sviečky do vázy "Bakery Selection" od spoločnosti HS Candle, balenie 12 kusov, doba horenia až 18 hodín na sviečku, priemer 6x6 cm, sladká a korenistá vôňa, darčeková sada na Vianoce a zimu
13,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Bestlivings

Kuchynská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
254,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Febreze, 3Volution Skladacie Zariadenie + Náplasť Vanilka a Magnólie 20 ml
612,00 €/1l
12,24 €
Predajca: M_plus_L

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann | Parfém na pranie ruží - 250 ml - Vysoko koncentrovaný - Pre dlhotrvajúcu vôňu - Aj do sušičiek
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

12ks ruské trysky na potrubie +1 profesionálne vrecko na potrubie 20cm dekorácia torty 27ks sada
15,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Febreze 3Volution náplňová fľaša Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
210,63 €/1l
16,85 €
Predajca: Di-Life

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,12 l
Milujem túto vôňu Objednala som si ju, pretože tu už nie je k dispozícii
Hodnotenie z 22. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
top
Objem 0,02 l
všetko je v poriadku
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,12 l
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,12 l
Hodnotenie z 20. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 3. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,12 l
Hodnotenie z 2. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,02 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

6x náplň Air Wick Freshmatic Mulled Wine 250 ml | Vôňa vareného vína s prídavkom pomarančovej kôry a korenistou vôňou klinčekov a škorice



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové drevo a zmyselná vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
29,99 €
Predajca: CSVK
19,99 €/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml | Vôňa s tropickou vôňou, ktorá vás zaujme



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,99 €
Predajca: CSVK
19,33 €/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osviežujúca svieža, sladká a kvetinová vôňa - pripomína sladké čerešne a pomaranče



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

6x náplň do osviežovača vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osviežujúca náplň s vôňou ľalie, bielej ruže, jazmínu a nádychom ľalie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

Automatický rozprašovač vône, časovo riadené vnímanie svetla, nástenný dávkovač vône pre domácnosť, kúpeľňu, toaletu, kanceláriu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,99 €
Predajca: Zanjo24
69,37 €/1kg

Osviežovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnólia a čerešňový kvet do automatov 3 x 250 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,99 €
Predajca: CSVK

Sillar 4x vrecúška s vôňou levandule do skrine 30 g – prírodná ochrana proti moliam, vrecúška s vôňou levandule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,99 €
Predajca: CSVK
133,84 €/1kg

4-Balenie Most Wanted Man Vip Mix – Premium Vonné Osviežovače Do Auta
14,49 €
Predajca: LittleFarm
1 932,00 €/1l

Svietiaci Zmiešavací Infúzia So Vôňou Perełiek, 350g
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

M.Brown Rebarbora a ruža Aroma Reeds
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
323,20 €/1l

RITUÁLY | RITUÁL JING | Osviežovač vzduchu
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
105,04 €/1l

Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

Náplň do osviežovača vzduchu do auta, dlhotrvajúce čistenie, difúzor parfumu do auta pre rad 5 G30 G31 2016 až 2023 typ 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
342,33 €/1kg

Osviežovač vzduchu VINFER kvetinový 5 litrov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
6,22 €/1l

Arbre Magique Parfumér do auta, svieža a jemná vôňa, vydrží až 7 týždňov, vyrobené v Taliansku, 6 balení, ovocný koktail
15,99 €
Predajca: LIEMI_EU
266,50 €/1kg

Sada Air Wick Freshmatic White Flowers 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Náplň do osviežovača vzduchu 250 ml, 12 vôní, izbová vôňa, neutralizátor zápachu v spreji



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,91 €
Predajca: SuperMerchant
59,64 €/1l

Lattafa osviežovač vzduchu v spreji 450 ml - Khamrah



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,00 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,89 €
Predajca: DUBAISTORE
44,20 €/1l