5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Trodat Stempel 143656 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend schw 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

Q-Connect® KF16315 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm čierna
7,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

trodat 6/4630D trodat Ersatzstempelkissen 6/4630, grün
47,06 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4923D trodat Ersatzstempelkissen 6/4927, grün
33,82 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

trodat 6/4912D trodat Ersatzstempelkissen 6/4912, grün
7,08 €
Predajca: VISO

trodat 6/58D trodat Ersatzstempelkissen 6/58, grün
33,69 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Trodat Stempel 143662 trodat Stempelkissen Metall/Imprint blau 9072M
8,58 €
Predajca: M_plus_L

trodat 6/4642A trodat Ersatzstempelkissen 6/4642A, schwarz
13,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4642B trodat Ersatzstempelkissen 6/4642, blau
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat Ersatzstempelkissen 6/4916, schwarz
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/44055A trodat Ersatzstempelkissen 6/44055, schwarz
14,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4921 Ersatzstempelkissen blau
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4630B trodat Ersatzstempelkissen 6/4630, blau
13,65 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4630C trodat Ersatzstempelkissen 6/4630, rot
32,86 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

trodat Ersatzstempelkissen 6/4912, rot
7,08 €
Predajca: VISO

"bearbeiten" trodat Ersatzstempelkissen 6/4750, schwarz
31,72 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

trodat 6/4850/2 Ersatzstempelkissen blau/rot
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat 6/4911B trodat Ersatzstempelkissen 6/4911, blau
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat Stempelkissen 6/46040, schwarz
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Táto zelená pečiatková farba je ideálna na všetky vaše potreby pri pečiatkovaní. Vďaka praktickej fľaštičke s objemom 24 ml sa ľahko používa a skladuje. Atrament je na báze vody, takže je bezpečný a ľahko sa čistí. Či už pečiatky používate na osobné účely, v kancelárii alebo na kreatívne projekty, tento pečiatkový atrament zaručuje jasné a živé výtlačky. S týmto atramentom na pečiatky s vysokým obsahom zelenej farby dodáte svojim pečiatkam farebný nádych.
Špecifikácie:
- Farba atramentu: zelená
- Typ: na vodnej báze
- Obsah: 24 ml
- jednoduché použitie a skladovanie
- bezpečné a ľahko sa čistí
- Vhodné na osobné použitie, do kancelárie a na tvorivé projekty
Pečiatkovací atrament Pečiatkovacia poduška Imprint zelená plastová fľaštička 24 ml
- Objem
- 24 ml
- Farba
- ČiernaZelená
- Výrobca
- Trodat Stempel
- Počet kusov
- 15
- EAN kód
- 1900844365950190084436595
- Číslo od výrobcu
- 143659
- Objem
- 24 ml
- Farba
- ČiernaZelená
- Výrobca
- Trodat Stempel
- Počet kusov
- 15
- EAN kód
- 1900844365950190084436595
- Číslo od výrobcu
- 143659
Hodí sa k tomu

Trodat Stempel 143656 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend schw 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

Q-Connect® KF16314 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm zelená
7,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Q-Connect® KF16315 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm čierna
7,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

skartovačka dokumentov alpina skartovačka kreditných kariet skartovačka papierových pásov nad hlavou (32,06)
33,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Hendi 806135, Nerezová oceľ, 100 mm, 1 kusov
21,64 €
Predajca: Lumarko

Goldbuch 53607 Zakladač na dokumenty Summertime Trend - 27,5 x 34 cm, modrá/sivá
75,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Schneider 129098 8 Maxx 290 Whiteboard- und Flipchart-Marker farbsortiert 2,0 - 3,0 mm
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Ručný navijak - 250 kg
51,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clairefontaine Raffia-Naturbast, natur
121,00 €/1kg
6,05 €
Predajca: VISO

Uchytenie pre elektromotor na pontón INTEX 68624
18,59 €
Predajca: Sedco

Buchstuetzen aus Metall 90x140x140
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vozík na odvoz odpadu Vogue, 3 úrovne, veľký
180,01 €
-13,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MDC-NOLIMIT

Edding 4500, 10 kusov, Viacfarebný, Guličkové zakončenie, Viacfarebný, Kolo, Stredná
35,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy A53 5G 128 GB Dual Sim Úžasná čierna
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mobile-Discounter

Zošívačka 377 HD 100 listov
14,47 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,93 €
Predajca: MATFEL

Výrobník ľadu Polar pod kuchynskú linku, 20 kg - séria G
936,67 €
Doprava zdarma
Predajca: MDC-NOLIMIT

Tiroler Art Gurken-/Gemüsehobel Buche, mit 3 Messern
34,15 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Fellowes Powershred 6M, Trhanie na malé častice, 4 x 12 mm, 13 L, 4 koleso/kolesá, P-4, 5 min
80,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kores 71318, Súprava detských pečiatok
410,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Makita DHP453Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Zelená, Strieborná, 1,3 cm, 3,6 cm, 1,3 cm
74,97 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

APS Snackholder Servírovací košík, zlatý, výška: 50 mm, dĺžka: 260 mm, šírka: 130 mm
26,52 €
Predajca: NeuertsShop

Mobilný telefón Nokia 105 4,49 cm (1,77 palca) 2019, DualSIM, farba: čierna
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Držiak na brožúry DL 1/3 A4 / 2 ks.
40,77 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kerbl 292278, Kompozitné oplotenie, Brána, Stĺpik, Oplotenie pre farmárske zvieratá, Sieťovina, Zelená, Plast
137,67 €/1m
167,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Leitz Solid A4, Jednofarebné, Čierna, A4, 80 listy, Matný, 80 g/m²
150,23 €/1m
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pohovka s úložným priestorom IRINA - svetlá šedá
326,42 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Xiaomi XM100007 Xiaomi Mi Band 5 Fitnesstracker schwarz
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

ratiotec 946768 ratiotec Počítačka euromincí "Coinsorter CS 500", čierna
761,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kerbl Schermesser-Set Wellington(Obermesser,Untermesser Zubehör für FarmClipper)
80,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
allOk
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

70 ks drevených abecedných gumových pečiatok, malá drevená krabička, ideálne pre scrapbooking, pohľadnice a remeselné projekty
27,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Ladenza

INF Pečiatkovacia podložka na nail art silikónová biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,69 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,29 €
Predajca: INFshop

Dátumová pečiatka PL100 čierna D.RECT
4,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,15 €
Predajca: MATFEL