4,9



Na základe 8 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Trodat Stempel 143656 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend schw 24ML 7711
46,95 €
1 956,25 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Pečiatkové podušky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Q-Connect® KF16315 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm čierna
7,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Trodat 143657, Atramentová náplň, Modrá, Trodat, Imprint, Modrá, 1 kusov
316,67 €/1l
7,60 €
Predajca: M_plus_L

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

Trodat Stempel 143659 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend grün 24ML 7711
319,17 €/1l
7,66 €
Predajca: M_plus_L

COLOP pečiatkovacia farba "801", do atramentového podušky, 25 ml, čierna
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

EDUPLAY 220-061 Mini atramentová poduška, viacfarebná, 12 kusov (1 sada)
33,45 €
Doprava zdarma
Predajca: KinderWonderland

Tsukineko 2118795000 Stempelk.Wasserzeich
1 240,00 €/1l
18,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

COLOP CWEOSI25/2 Colop Stempelfarbe rot 25ml
575,20 €/1l
14,38 €
Predajca: somnia24

Wonday FTP300233 Wonday Stempelfarbe, Inhalt: 30 ml, schwarz
410,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pečiatkovacia farba, červená
56,33 €/1l
2,72 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,69 €
Predajca: Katomix

Tsukineko | Pigmentový atrament StazOn Snowflake
17,45 €/1kg
17,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atrament do pečiatok Trodat 7011, 28 ml
710,71 €/1l
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Trodat 7011 pečiatkovacia farba, 28 ml, červená
746,43 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tsukineko | VersaFine Pečiatkové podušky Karmínová červená
9 660,00 €/1l
48,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koh-i-noor pečiatkovacia farba 50 g fialová
50,80 €/1l
2,54 €
Predajca: vikpap

Donau Tusz do Stempli 30 ml zielony
68,50 €/1kg
2,74 €
Predajca: VISO

RHEITA pečiatkovacia farba bez oleja 25 ml modrá
788,89 €/1l
21,30 €
Predajca: NeuertsShop

Atrament na pečiatky 28 ml, červený
90,71 €/1l
2,54 €
Predajca: Neopak

Čierna atramentová náplň do razníc 30 ml – Penword
370,67 €/1l
11,12 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

COLOP 109760 COLOP pečiatkovacia farba 802, rýchloschnúca, červená
17,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Odtlačok 9071M 9072M 9073M - Náplň atramentu Čistá tlač s atramentom na vodnej báze de: pečiatkový atrament de nie je vhodný na potiahnuté a hladké povrchy.
- Rozsah dodávky: 1 fľaštička čierneho atramentu s objemom 24 ml. Náplňový atrament de pre ručný pečiatkový blok de je ideálny na kreatívne projekty doma alebo na usporiadanie dokumentov v kancelárii.
- Či už chcete navrhnúť kreatívne projekty de DIY, svoju organizáciu de office alebo diáre, zápisníky či denníky de bullets, atramentový blok de je vaším ideálnym pomocníkom v každej každodennej situácii.
- Atramentový vankúšik de náplň Imprint je el ideálny doplnok k atramentovému vankúšiku de pečiatkový vankúšik de ručný Imprint a vašim pečiatkam de ručný: el spoľahlivý pomocník pri navrhovaní, zdobení a skrášľovaní darčekov, kartičiek, poznámok, štítkov atď.
- K dispozícii sú tieto farby: čierna, červená, modrá, zelená a fialová. K dispozícii aj: 9071M - 9 x 5 cm, 9072M - 11 x 7 cm, 9073M - 12,5 x 8 cm vo vyššie uvedených farbách. Farby
Osobný kontakt a optimálny servis. na mieru a najlepšie ceny. Široký sortiment, rýchle a 25 000 dostupných produktov.
Pečiatkovací atrament Pečiatkovacia poduška Imprint čierna plastová fľaštička 24 ml
- Objem
- 24 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Trodat Stempel
- Počet kusov
- 70
- EAN kód
- 1900844365640190084436564
- Číslo od výrobcu
- 143656
- Objem
- 24 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Trodat Stempel
- Počet kusov
- 70
- EAN kód
- 1900844365640190084436564
- Číslo od výrobcu
- 143656
Hodí sa k tomu

Q-Connect® KF16315 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm čierna
7,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Trodat 143657, Atramentová náplň, Modrá, Trodat, Imprint, Modrá, 1 kusov
316,67 €/1l
7,60 €
Predajca: M_plus_L

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Ventilátor chladiča SpeedComfort Extension-Set
46,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Check-It-Group

Priečinok A4 5 cm čierny
10,39 €
Predajca: somnia24

Ochranný kryt pre sušičku 180 cm kryt na topánky 420D vysokokvalitná nepremokavá tkanina na topánky Silver Anti
16,87 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,53 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

DURABLE 2140-19 Držiak na identifikačné karty, z PP, DIN A6, priehľadný
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
77,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koberec Pro Home - Protišmyková lepiaca mriežka Tmavo šedá, výber: 80 x 150 cm
3,95 €
Predajca: Bestlivings

Vykurovací ohrievač VK2002 2000 W
21,44 €
Predajca: VISO
![Obrázok produktu pre [KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bde88e330422ea2f83e734bd2ec84c0e.webp)
[KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m
0,04 €/1m
14,72 €
Predajca: Heavy-Tuned

Trodat Stempel 143659 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend grün 24ML 7711
319,17 €/1l
7,66 €
Predajca: M_plus_L

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kores 71338, Súprava detských pečiatok
63,33 €/1l
1,90 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
334,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Q-Connect® KF16313 Pečiatková poduška 9 x 5,5 cm modrá
7,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Infowerk Papier do tlačiarne kopírovací papier 2500 listov 5 x 500 A4 80g prémiový žiarivo biely PEFC certifikovaný
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Unitedprint

Konstsmide 4205-000
145,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

trodat® 511004 Classic 1004 Dátumová pečiatka 15 x 3 mm(S)
35,47 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Genie S-402, Samonamáčacie, Vlastná pečiatka, 47 x 18 mm, Modrá, 75 mm, 33 mm
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ALIGHTUP šatníková skriňa s 2 tyčami na vešanie, systém modulárnej konštrukcie, police, hlboký dizajn, 4 úrovne, 12 priehradiek, 108x47x142 cm, čierna a biela
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Clatronic EM 3062, Biela, 180 W
22,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Atrament robí pečiatku čiernou
PotsBautz - atrament robí pečiatku čiernou ... ;-) Drvená fľaštička je veľmi praktická, atrament sa dá veľmi dobre dávkovať a v prípade potreby rozmiestniť bez poškodenia atramentovej podložky.
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farba atramentu na pečiatky čierna
S tovarom som veľmi spokojná. Doručenie bolo rýchle, celková známka 1. opäť rád
Hodnotenie z 9. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Hodno odporučiť
Hodnotenie z 23. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
SCHWARZE STEMPELFARBE
ZUM AUFFRISCHEN DES ETWAS EINGETROCKNETEM STEMPELKISSEN'S = ES HAT FUNTIONIERT
Hodnotenie z 15. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Alles super
Hodnotenie z 19. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

70 ks drevených abecedných gumových pečiatok, malá drevená krabička, ideálne pre scrapbooking, pohľadnice a remeselné projekty
27,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: Ladenza

Dátumová pečiatka PL100 čierna D.RECT
4,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,15 €
Predajca: MATFEL

INF Pečiatkovacia podložka na nail art silikónová biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,69 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,29 €
Predajca: INFshop