4,8



Na základe 51 hodnotení
Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
12,90 €
plus 8,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Vodné filtre do automatických kávovarov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
10x filter pre náhradný filter DeLonghi DLS C002 SER 301737,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA690321,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Náhradný vodný filter AquaFloow 10 pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER301728,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
AquaFloow Cleani – sada 6 filtrov na vodu, náhrada za filtre Philips & Saeco AquaClean CA6903/00 CA6903/1027,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
17,42 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Vodný filter Wessper kompatibilný s filtrom Philips AquaClean CA6903/10 CA6903/22 CA6903 proti vodnému kameňu, filtračná vložka Aqua Clean pre Saeco a
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Sada na údržbu pre automatické kávovary Philips Saeco – 6x vodný filter kompatibilný s AquaClean CA6903 + 2x odstraňovač vodného kameňa CA6700 250 ml
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

SET 2ks Vodný filter AquaClean Click&Go System PHILIPS Saeco 421946039401 CA6903/10 Kalový a vodný filter pre kávovar
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Saeco CA6903/00, Saeco, Čierna, Strieborná, Plast, 5000 šálok, 85 x 40 x 87 mm, 140 g
23,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava Aquafloow na všestrannú starostlivosť o plnoautomatické kávovary - 2x vodný filter Cleani kompatibilný s Philips Saeco CA6903, 500 ml odvápňovača, 10 čistiacich zásobníkov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Súprava na údržbu pre plne automatický kávovar Philips Saeco – 2x vodný filter CA6903 kompatibilný + odstraňovač vodného kameňa CA6700 + čistiace tablety
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

4x filter vodného kameňa a vody Philips / Saeco Aquaclean CA6903
99,33 €
-6,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
93,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada pre Saeco Philips AL-Clean 1 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - Odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
22,43 €
Predajca: Aqualogis

Scanpart plnoautomatická kazeta do kávovaru kompatibilná s Aqua Clean, filter, vodný filter, pre plnoautomatické kávovary, 2790000869
21,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Siemens Brita Intenza vodný filter TZ70033 kazety 3 (balenie 2)
108,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Saeco CA6903/01, Vodný filter, Šedá, Plast, Plast, 5000 šálok, 1 kusov
57,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Filter Seltino Ocea, náhradný filter pre Philips Saeco CA6903 62 l AquaClean
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vodný filter Philips CA6903/10 Aqua-Clean
Dokonalá kvalita vody pre najlepší pôžitok z kávy
Vodný filter Philips CA6903/10 Aqua-Clean je ideálnym riešením pre všetkých majiteľov plnoautomatických kávovarov Philips a Saeco, ktorí oceňujú vynikajúcu chuť kávy a dlhú životnosť svojho kávovaru. Tento vodný filter nielenže poskytuje čistú, filtrovanú vodu, ale tiež zaisťuje, že váš kávovar funguje optimálne a je potrebné menej často odstraňovať vodný kameň.
Výhody vodného
filtra
Philips Aqua-Clean
Filter na vodný kameň a vodu
Vodný filter Philips Aqua-Clean účinne usadeniny vodného kameňa a filtruje nečistoty z vody. Chráni tak váš kávovar pred poškodením a zabezpečuje, že každá šálka kávy bude pripravená z čistej a priezračnej vody. Vychutnajte si plnú chuť svojej obľúbenej kávy, zatiaľ čo váš kávovar zostane chránený pred škodlivými usadeninami.
Až 5 000 šálok bez odstraňovania vodného kameňa
S vodným filtrom Aqua-Clean si môžete vychutnať až 5 000 šálok kávy bez toho, aby ste museli odstraňovať vodný kameň z vášho kávovaru. To šetrí nielen čas, ale aj námahu pri údržbe. Váš kávovar zostane dlhšie v optimálnom stave, čo je výhodné najmä pre častých konzumentov kávy.
Lepšia chuť kávy
Vysokokvalitný materiál filtra
Vodný filter Aqua-Clean je vyrobený z kvalitného plastu a bol vyrobený vo Švajčiarsku. Zlepšuje chuť vašej kávy tým, že z vody odstraňuje nečistoty a chlór. Tým sa zvýrazní plná chuť vašich kávových zŕn a každá šálka sa premení na chutný zážitok.
Predĺžená životnosť kávovaru
Ochrana proti usadzovaniu vodného kameňa
Znížením usadzovania vodného kameňa vodný filter Aqua-Clean významne prispieva k predĺženiu životnosti vášho kávovaru. Váš kávovar zostáva dlhšie účinný a nenáročný na údržbu, čo znamená, že sa nemusíte obávať opráv a nákladnej údržby.
Kompatibilita
Modely Philips
Vodný filter Aqua-Clean je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi Philips
:- EP3510
- EP3550
- EP3551
- EP3362
- EP3363
- EP4050
- EP4051
- EP4010
Modely Saeco
Vodný filter Aqua-Clean je vhodný aj pre plne automatické kávovary Saeco
:- HD8911
- HD8913
- HD8914
- HD8917
- HD8919
- HD8921
- HD8922
- HD8902
- HD8904
- HD8906
- HD8900
- HD8924
- HD8925
- HD8927
- SM3054
- HD8975
- HD8977
- HD8978
- SM7580
- SM7581
- SM7680
- SM7683
- SM7685
Vodný filter Philips CA6903/10 Aqua-Clean je nevyhnutným príslušenstvom pre každého majiteľa kávovarov Philips a Saeco. Poskytuje lepšiu chuť kávy, potrebu odstraňovania vodného kameňa a predlžuje životnosť vášho kávovaru. Vďaka vysokému filtračnému výkonu a jednoduchej inštalácii je tento vodný filter ideálnym riešením pre každého, kto chce posunúť pôžitok z kávy na vyššiu úroveň.
Užitočné vedieť: Vodný filter používajte nielen na kávu, ale aj na prípravu čaju alebo iných horúcich nápojov, aby ste vždy zaručili najlepšiu kvalitu vody.
Bezpečnostné upozornenie: Vodný filter skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte ho pred priamym slnečným žiarením.
philips, AquaClean, vodný, a, vodný, filter, na, espresso, kávovar, bez, odstraňovania, vodného, kameňa, až, 5000, šálok, jedno, balenie- Optimálna kvalita vody - vodný filter Philips CA6903/10 Aqua-Clean zlepšuje chuť kávy tým, že filtruje nečistoty a chlór z vody.
- Možnosť prípravy až 5 000 šálok - Používajte svoj kávovar až na 5 000 šálok bez odstraňovania vodného kameňa, čím ušetríte čas a námahu.
- Ochrana kávovaru - Vodný filter usadzovanie vodného kameňa, čím predlžuje životnosť vášho kávovaru Philips alebo Saeco.
- Vysokokvalitný materiál - Vyrobený vo Švajčiarsku z odolného plastu pre najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.
- Kompatibilný s mnohými modelmi - Je vhodný pre mnohé kávovary Philips a Saeco, ideálny pre každého milovníka kávy.
Žiadne odstraňovanie vodného kameňa až do 5000 šálok
Vychutnajte si čistú vodu pre prvotriednu chuť kávy vďaka inovatívnemu vodnému filtru AquaClean. AquaClean filtruje vodu, čím zabezpečuje intenzívnu chuť a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, takže už nemusíte tak často odstraňovať vodný kameň z kávovaru.
Prirodzené odstraňovanie vodného kameňa vďaka technológii výmeny iónov
Technológia iónovej výmeny odstraňuje vodný kameň z vody ešte predtým, ako sa dostane do vášho kávovaru, čím zabraňuje jeho opätovnej tvorbe. Ak sa filter vymení okamžite po oznámení kávovaru, môžete si s každým filtrom vychutnať až 625 šálok.
Vďaka filtru s mikropórmi sa váš kávovar nebude zanášať
AquaClean zachováva chuť kávy dlhšie a zabraňuje upchávaniu vášho kávovaru vďaka inovatívnym funkciám, ako je technológia výmeny iónov, patentovaná vodná rúrka a filter s mikropórmi.
Optimálne čistá a priezračná voda vďaka patentovanej vodnej rúrke
Filter AquaClean zabezpečuje, že do vášho plne automatického kávovaru sa dostáva len čistá a filtrovaná voda, takže už nemusíte tak často odstraňovať vodný kameň z kávovaru. S filtrom AquaClean si môžete vychutnať až 5 000 šálok bez odstraňovania vodného kameňa, ak ho 8-krát vymeníte.
Filter s mikropórmi zachytáva nečistoty
Odstránenie všetkých malých častíc počas prípravy kávy má veľký vplyv na kvalitu vašej kávy. Filter s mikropórmi zabraňuje znečisteniu vody nečistotami, takže každá šálka kávy, ktorú pripravíte, bude zaručene čerstvá, čistá a lahodná.
Bezproblémová aktivácia filtra pomocou systému Click&Go
Sotva existuje rýchlejší spôsob inštalácie takejto udržateľnej funkcie. Filter AquaClean jednoducho vložte do nádržky na vodu svojho plnoautomatického kávovaru Saeco, aktivujte ho prostredníctvom používateľského rozhrania a môžete si vychutnať prvých 5 000 šálok čistej kávy bez odstraňovania vodného kameňa.
Aktivácia funkcie AquaClean deaktivuje indikátor odstraňovania vodného kameňa
Aktiváciou filtra AquaClean automaticky deaktivujete upozornenie na odstránenie vodného kameňa. Neustále si vychutnávajte bez námahy pripravenú kávu tej najvyššej kvality. Kávovar opätovne aktivuje indikátor odstránenia vodného kameňa až po 8-násobnej výmene filtra. Prístroje vybavené systémom AquaClean sú označené nálepkou na nádržke na vodu.
Používajte iba príslušenstvo Philips
Na predĺženie životnosti kávovaru používajte len príslušenstvo Philips. Príslušenstvo Philips je jediné odporúčané príslušenstvo pre kávovary Philips a Saeco.
- Pre plne automatické kávovary
- 1 filter AquaClean
- Typ produktu:
- Vodný filter
- Kompatibilita značky:
- Philips
- Kompatibilita:
- 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500 series, GranAroma, Xelsis
- Farba:
- Modrá
- Materiál:
- Plast
- Základný materiál:
- Plast
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Packaging recyclability rate:
- 70%
- Šírka:
- 80 mm
- Hĺbka:
- 80 mm
- Výška:
- 80 mm
- Hmotnosť:
- 143 g
- Šírka balenia:
- 95 mm
- Hĺbka balenia:
- 60 mm
- Výška balenia:
- 150 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 180 g
- Nebezpečné látky:
- Nie
- Manuál z recyklovaného papiera:
- Áno
- Krajina pôvodu:
- Čína
- Záručná lehota:
- 2 rok / roky
S patentovaným vodným filtrom Saeco AquaClean stačí po 5000 šálkach (2 rokoch)* znovu odstrániť vodný kameň z vášho plne automatického kávovaru. Vychutnajte si kávu s vynikajúcou chuťou vďaka čistej vode. Filter stačí vymeniť každé 3 mesiace.
* Na základe 0,1 l šálok a 8 výmen filtrov, ako je uvedené v kávovare.
Vlastnosti výrobku
- vhodný pre plnoautomatické kávovary na espresso/kávu Saeco
- zlepšuje chuť kávy
- Odstraňovanie vodného kameňa je potrebné len po 5 000 šálkach
- Technológia výmeny iónov
- Filter s mikropórmi
- balenie po 1 ks
Vďaka patentovanému vodnému filtru „AquaClean“ od spoločnosti Philips už nebudete musieť odstraňovať vodný kameň z vášho automatického kávovaru každých 500 šálok. Vychutnávajte si každý deň čistú vodu a skvelú chuť kávy. Nezabudnite filter vymieňať každé 3 mesiace.
*Produkt môže byť zaslaný v ktoromkoľvek z balení zobrazených na fotografii. Vodné filtre majú rovnaké vlastnosti a sú kompatibilné s kávovarmi značiek Philips a Saeco.
Philips CA6903/10 Cartridge Waterfilter Saeco-espressomachine
Filtračná kazeta na filtrovanie vody v kávovaroch Philips a Saeco Incanto. Kazeta filtruje vodu a vďaka iónovej technológii odstraňuje vápnik, čím výskyt vodného kameňa v systéme kávovaru. Po inštalácii filtra sa už nebudete musieť starať o odstraňovanie vodného kameňa. Kávovar vás už nebude obťažovať pripomienkami na odstránenie vodného kameňa. Môžete si vychutnať svoju rannú šálku bez rizika, že budete musieť najprv spustiť proces odstraňovania vodného kameňa. Filter sa postará aj o vyčistenie vody od väčších častíc, ktoré by mohli kávovar upchať. Inštalácia a výmena filtra je jednoduchá, stačí ho pripnúť na dno nádržky na vodu.
Vodný filter Philips CA6903/10 Aqua-Clean Filter proti vodnému kameňu a vodnému kameňu Do 5.
000 šálok bez odstraňovania vodného kameňa Zlepšuje chuť kávy Predlžuje životnosť kávovaru Vhodné pre Philips: EP3510, EP3550, EP3551, EP3362, EP3363, EP4050, EP4051, EP4010 Vhodné pre Saeco: HD8911, HD8913, HD8914, HD8917, HD8919, HD8921, HD8922, HD8902, HD8904, HD8906, HD8900, HD8924, HD8925 HD8927, SM3054, HD8975, HD8977, HD8978, SM7580, SM7581, SM7680, SM7683, SM7685
Podrobnosti :
Značka Philips Saeco Číslo výrobcu CA6903/10 EAN 8710103818687 Model Philips Saeco AquaClean CA6903 Hlavné vlastnosti výrobku Typ výrobku Vodný filter Kompatibilita značky Pre Philips Vhodné pre kávovar na cappuccino, kávové kapsule, kapsulový kávovar, plne automatický kávovar, kávovar na espresso Materiál Plast Farba Modrá
Rozmery: Výška 14,5 cm Šírka 6 cm Hmotnosť 0,17 kg Hĺbka 9,5 cm
Ďalšie vlastnosti výrobku Krajina a región výroby Švajčiarsko
Vodný filter Philips Saeco CA6903/10
Originálny náhradný diel, príslušenstvo
Vysoká kvalita
Perfektne sa hodí
vhodný pre plnoautomatické kávovary, kávovary na espresso
Philips Rovnako ako filter vodného kameňa a vody CA6903/00 S patentovaným vodným filtrom Saeco AquaClean stačí kávovar odvápniť až po 5000 šálkach (2 rokoch). Vychutnajte si kávu s vynikajúcou chuťou vďaka čistej vode. Filter stačí vymeniť každé 3 mesiace. Kompatibilita Výberom modelu nižšie skontrolujte, či je váš kávovar kompatibilný s novým filtrom AquaClean. Revolučný filter AquaClean je plne kompatibilný s kávovarmi uvedenými v zozname nižšie. Bez odstraňovania vodného kameňa môžete pripraviť až 5 000 šálok. Na čo ešte čakáte? Kúpte si filter AquaClean ešte dnes!
Štýl:Jedno balenie Popis produktu Vychutnávanie chutí: filter na vodný kameň a vodný kameň Saeco AquaClean CA6903/00 od spoločnosti Philips zabezpečuje priezračnú a čistú vodu vďaka patentovanej vodnej rúrke. Mikropórový filter spoľahlivo zachytáva nečistoty. Vďaka technológii iónovej výmeny sa z vody odstraňuje vodný kameň, vďaka čomu kávovar vydrží bez vodného kameňa až 5000 šálok. Filter sa dá rýchlo a jednoducho nainštalovať pomocou systému Click&Go. Súprava obsahuje Vodný filter Aqua Clean
PHILIPS CA6903/10 AquaClean kávovar Filter na vodu a vodný kameň
Saeco Wasserfilterpatrone Philips Aqua Clean SaecoPHI421945032231 (421945032231)
KALK UND WASSERFILTER - AQUACLEAN - CA6903
Filtračná vložka PHILIPS AquaClean pre kávovary na espresso predlžuje životnosť vášho kávovaru a vďaka technológii výmeny iónov prirodzene odstraňuje usadeniny vodného kameňa. Vďaka systému Click & GO môžete filter AquaClean jednoducho pripojiť k nádržke na vodu pre väčšie pohodlie. Žiadne odstraňovanie vodného kameňa až do 5 000 šálok*.
PHILIPS AQUACLEAN CA690310
- Vhodné pre výrobcov
- PhilipsSaeco
- Dĺžka
- 0.08 m
- Materiál
- Plast
- Model
- CA6903_CE
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 143 g
- EAN kód
- 8720389000317
- Číslo od výrobcu
- CA6903/10
- Vhodné pre výrobcov
- PhilipsSaeco
- Dĺžka
- 0.08 m
- Materiál
- Plast
- Model
- CA6903_CE
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 143 g
- EAN kód
- 8720389000317
- Číslo od výrobcu
- CA6903/10
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
17,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CSVK

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Philips CA6704/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 6 kusov, 70%, 100 g
100,30 €/1kg
10,03 €
Predajca: CoffeeFriend

Carrefour 904786, Mestský bicykel, Deti, Samec, Vzpriamene, Hliník, Čierna, Zelená
115,70 €
Predajca: KUBISPORT

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips EP3243/50, Espresso kávovar, 1,8 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
739,47 €
Predajca: Dragtek-com

2x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A54 5G pancierová fólia Full 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

SET 2ks Vodný filter AquaClean Click&Go System PHILIPS Saeco 421946039401 CA6903/10 Kalový a vodný filter pre kávovar
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Schmatzfatz Easy, obedový box bez BPA, na desiatu, do školy, na výlet, rosa
76,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips Saeco 421946017941 HD5061/01 Silikónové mazivo 5 g Klüberlub Nh1 11-222 pre kávovar
34,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

MIADOMODO® Jedálenské stoličky sada 2, 4, 6, 8 - Čalúnené s vankúšom na sedenie, vyrobené z plastu a masívneho dreva, možnosť výberu farby - Kuchynská stolička, stoličky (sada 2, biela)
170,39 €
Predajca: Kokiska

BRUBAKER Cosmetics - Danke Mama - 7-dielna luxusná súprava do kúpeľa a sprchy ku Dňu matiek - vôňa ruže a vanilky - darčeková súprava v dekoratívnej vaničke
50,83 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

EEK A Kuchynský sporák Sporák na drevo Prity 1P34 - 10 kw
539,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
520,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

6x vodný filter Aquafloow kompatibilný s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500 ml ecoDecalk
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

ROTH 89141 Detská kúpacia čiapka "Unicorn portrait"(S)
265,71 €/1kg
11,16 €
Predajca: M_plus_L

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Článok podľa požiadavky
Vždy kupujte filtre z obchodu, sú lacnejšie ako od iných.
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top poradie a rýchle dodanie
Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vodný filter
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 11. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý predajca
Rýchle dodanie a dobrý pomer cena/výkon.
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Skvelá cena za originál
Hodnotenie z 25. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko hore
Všetko super
Hodnotenie z 18. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vodný filter Saeco
Veľmi dobrá kvalita.
Hodnotenie z 20. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tip
Jednoduché používanie
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AquaFloow Intenzívny vodný filter, 10-kusová sada, náhrada za modely Siemens EQ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(147)Počet hodnotení: 147
36,99 €
Predajca: CSVK

2x vodný filter Wessper pre chladničky Bosch, Siemens, Neff náhradný filter pre CS-52 VOLFLTR10 00576336, 576336, 640565, CS-452 451 51
27,99 €
Predajca: CSVK

10x Wessper 10" palcové sedimentačné filtračné vložky pre reverznú osmózu, prívod vody a filtráciu častíc - 5 mikrónov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(93)Počet hodnotení: 93
21,00 €
Predajca: CSVK

Náhradný filter na vodu Sillar 12, kompatibilný s modelmi DeLonghi DLSC002, SER3017, ECAM a ESAM



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(411)Počet hodnotení: 411
34,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: CSVK

10x filter pre náhradný filter DeLonghi DLS C002 SER 3017



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(409)Počet hodnotení: 409
37,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow 5-dielna súprava vodných filtrov + 500 ml odstraňovača vodného kameňa DeLonghi EcoDecalk – náhrada za DLSC002, kompatibilná s modelmi ECAM Magnifica S



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
36,99 €
Predajca: CSVK

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(132)Počet hodnotení: 132
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

Náhradný vodný filter AquaFloow 10 pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
28,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow Cleani – sada 6 filtrov na vodu, náhrada za filtre Philips & Saeco AquaClean CA6903/00 CA6903/10



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(109)Počet hodnotení: 109
27,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: CSVK

Súprava AquaFloow – 3x vodný filter + odstraňovač vodného kameňa Philips CA6700 – pre Philips LatteGo Saeco
23,99 €
Predajca: CSVK

Náhradné vodné filtre AquaFloow, balenie 12 kusov, určené pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
30,99 €
Predajca: CSVK

Vodný filter Seltino PRIMO kompatibilný s Brita Intenza 3 kusy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

AquaFloow – 3 kusy náhradných vodných filtrov pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
15,99 €
Predajca: CSVK

Náhradný vodný filter AquaFloow, balenie 6 kusov, pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
23,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow 40x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1177)Počet hodnotení: 1177
80,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow, balenie 6 kusov, vodné filtre, kompatibilné s prístrojmi značiek Krups, Siemens, Bosch, AEG, Tefal



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(55)Počet hodnotení: 55
23,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

10× vodný filter Wessper pre kávovary DeLonghi + originálny odstraňovač vodného kameňa DeLonghi ecoDecalk



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(559)Počet hodnotení: 559
55,99 €
Predajca: CSVK

Philips Saeco Originálna súprava na údržbu na údržbu a čistenie kávovarov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(77)Počet hodnotení: 77
45,99 €
Predajca: CSVK

Wessper TripleMax 1'' 3-stupňový vodný filter Naruric + sada filtrov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(93)Počet hodnotení: 93
44,99 €
Predajca: CSVK

Wessper 12x vodný filter pre kávovary DeLonghi – náhradný diel za DLSC002 SER3017 5513292811



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(409)Počet hodnotení: 409
42,99 €
Predajca: CSVK