4,2



Na základe 25 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tortový tanier Corinne 29 cm18,98 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays Etagéra, 3 poschodia, bridlica, koláče, občerstvenie, ovocie, kovová rukoväť, servírovací stojan, VxŠ 34x30 cm, antracitová/strieborná37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10046383, 1 kusov39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10032080, 1 kusov35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Casablanca Etagere Trio hliník leštený, D.41cm H.73cm Výška: 73 cm Ø 41 cm 33098
152,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

Boltze Etagere Flaire Dekoration Aluminium 26 x 26 x 48 cm Deko Silber 7065500
56,99 €
Predajca: JoyDecor

Etáž s 3 policami - porcelán
17,06 €
Predajca: Special-trends

Etagere 4 ks retro stojan na ovocie stojan na zeleninu servírovací podnos na ovocie kuchynský kôš
14,67 €
Predajca: Tradior

Boltze Etagere Samona (Dekoration aus Eisen, 30 x 30 x 60 cm Deko Beige) 2011288
21,99 €
Predajca: JoyDecor

Regál s 3 policami z nehrdzavejúcej ocele - cca 36,5 x 15 cm - farba: čierna
19,20 €
Predajca: Special-trends

Bridlicový podnos s 2 poschodiami - 32 cm - 2-poschodový stojan - Servírovací podnos s dreveným rámom
20,27 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Philippi Negretto, Kolo, Čierna, Hliník, 304,8 mm, 304,8 mm, 431,8 mm
159,00 €
Predajca: fiolini

Villeroy & Boch Artesano Original Eye Catcherset 4tlg.
274,55 €
Predajca: NeuertsShop

Chefarone Chefarone etáž na ovocie - miska na ovocie - 3 vrstvy - kov - čierna
113,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Artesà etagere s rámom kolies v. 30cm kov + bridlica KitchenCraft
74,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mucola Etagere 2 Tier servírovanie doska slúžiace stojan Standetagere stojan Ovocná misa cukrárenské misa Vintage tortu stojan - biele drevo
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

ASA Selection coppa etagere 2-tier, kuro
53,91 €
Predajca: NeuertsShop

Maxwell and Williams Diamonds Etažér
54,19 €
Predajca: Arthome

Bremermann Viacvrstvový stojan na ovocie, misa na ovocie, okrúhly drôtený košík, Ø cca 18 a 30 cm, matná ?ierna
34,99 €
Predajca: eluno24

Strieborný kovový stojan s 3 poschodiami a 5 tortovými taniermi
267,90 €
Predajca: Gastrojoker
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Štýlový a moderný stojan na tortu s 3 úrovňamiElegantná
- zlatá patina pre Funkčný
- s 3 rôznymi veľkosťami tanierovKompatibilný
- s väčšinou stolov, výška 60 cmMultifunkčný
- a odolný na použitie v interiéri aj exteriéri
Stalo sa vám niekedy, že vám pri príprave narodeninovej torty pre vaše dieťa došiel priestor na prezentáciu?
Alebo si možno váš talent na domáce pečenie zaslúži elegantnú prezentáciu na večierku pre rodinu a priateľov?
Potom vám predstavujeme štýlový a moderný etážový stojan 3 tagen torte na torty a zákusky.
Vďaka tejto jednoduchej, jemnej a pevnej celokovovej konštrukcii bude vaše pečivo vyzerať nielen chutne, ale aj elegantne a rafinovane.
Vďaka elegantnej zlatej patine stojana sa dokonale hodí do každej cukrárne, svadobnej alebo banketovej sály.
Rozmery jednotlivých tanierov a rozstupy medzi nimi boli starostlivo vybrané tak, aby zabezpečili pohodlnú a estetickú prezentáciu vašich tort a koláčikov. Stojan je ideálny aj na iné oslavy, ako sú krstiny, výročia alebo meniny.
To však nie je všetko, pretože stojan na torty je vyrobený z odolného kovu a je chránený pred vonkajšími vplyvmi, čo znamená, že funguje aj na balkóne, v záhrade, v pavilóne alebo na verande.
Je to ideálne riešenie pre milovníkov prírody, ktorí si chcú svoje pečivo vychutnať vonku.
Nestrácajte čas hľadaním vhodného miesta na vystavenie pečiva, jednoducho si zaobstarajte náš štýlový stojan na koláče a torty.
Objavte, ako môže jednoduchá zmena ovplyvniť estetiku vášho domova a zlepšiť zážitok hostí na vašich večierkoch.
Rozmery výrobku:.
Priemer: taniere od 22,5 cm do 31 cm.
Výška: 60 cm.
Šírka: 38 cm
- Materiál
- Kov
- Model
- Etagere - Kuchenständer
- Farba
- Zlatá
- Výrobca
- HowHomely
- EAN kód
- 5907600416109
- Číslo od výrobcu
- 10-1090-cz-z
- Materiál
- Kov
- Model
- Etagere - Kuchenständer
- Farba
- Zlatá
- Výrobca
- HowHomely
- EAN kód
- 5907600416109
- Číslo od výrobcu
- 10-1090-cz-z
Hodí sa k tomu

Etagere 4 ks retro stojan na ovocie stojan na zeleninu servírovací podnos na ovocie kuchynský kôš
14,67 €
Predajca: Tradior

Etážový drevený stojan s 3 doskami 30 / 25 / 20 cm
19,20 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Howhomely Kávový servis keramický 4 osoby - čajový servis 10 ks. - Biele zlato
71,25 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Súprava príborov súprava príborov pre 12 osôb v kufri strieborná súprava príborov 72 kusov. 2834
115,99 €
Predajca: QLSHandels

Relaxdays 10024092, 1 kusov
23,91 €
Predajca: dekoraciedobytu

SoBuy teleskopický vešiak na oblečenie, robustná koľajnica na oblečenie, nastaviteľná otvorená šatníková skriňa s policami do spálne čierna KLS07-SCH
59,80 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: sobuy

HowHomely | Kovový stojan biely - 3-poschodový - Moderný - Okrúhly - Stojan na torty - Stojan na torty - Servírovací stojan
53,18 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Casablanca Etagere Trio hliník leštený, D.41cm H.73cm Výška: 73 cm Ø 41 cm 33098
152,00 €
Predajca: HausDerGeschenke

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

SITTING POINT 32910 065 Sitzsack Twist SCUBA khaki
Použité
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Športový kočík MoMi ESTELLE zelený so zlatým rámom 2022
131,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bomann KG 7331, 173 L, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Nerezová oceľ
551,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxov (24 kusov), antracitová farba, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
42,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Žehliaca doska na rukávy WENKO 52x12 Pomoc pri praní Rukávy nohavíc Nohy Bavlnené žehlenie
22,51 €
Predajca: NeuertsShop

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
189,60 €/1kg
47,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Nachtmann Noblesse, priehľadné sklo, 12 kusov, okrúhly tvar, číre, objem 245 ml
41,62 €
-82%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,18 €
Predajca: Megasam24PL

Súprava s 3x čučoriedkami - Vaccinium corymbosum - výška 30 cm - 9 cm kvetináč - Mix A
20,98 €
Predajca: Schramas

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

20 kg Leštená štiepka riečne kamienky záhradná štiepka dekoratívna štiepka drevo
1,86 €/1kg
37,30 €
Predajca: Aquagart

Alpina - 6-dielna súprava nožov vrátane lúpačky | 5 veľkostí | nôž na príbory - nôž na mäso - nôž na chlieb - nôž santoku | prémiové čepele s nepriľnavým povrchom | ergonomická rukoväť
27,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Kozmetický kufrík AREBOS 4 v 1 so 4 priehradkami a 1 zásuvkou | Vozík na 360° kolieskach
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Najlepšia športová súprava chráničov HQ, detské chrániče kolien, lakťov a zápästí, veľkosť XS/S M
23,24 €
Predajca: M_plus_L

Cyklónový ručný vysávač CLEANmaxx Akku Sensation - modrý/strieborný
182,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
-12,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,93 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
52% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
52%28% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
28%12% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
12%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľký etážový stôl
Farba Biela
Tortové poschodie má nádherný tvar. Bola som úplne nadšená. Čo sa mi až tak nepáčilo, bola povrchová úprava, pretože nevyzerá tak profesionálne, ale to mi nakoniec nevadilo. Aj tak by som stojan na tortu každému odporučila.
Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý spôsob usporiadania trojposchodovej torty na malé oslavy
Farba Biela
Dobré spracovanie, atraktívny dizajn - bohužiaľ nie na veľké torty, taniere sú na to príliš malé
Hodnotenie z 3. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi elegantné
Farba Zlatá
Použite ho ako stojan na deko, ikebanu, sviečky. Sviečky na kadidlo, som s ním veľmi spokojný! Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý pomer ceny a kvality
Farba Biela
Je stabilný a vyzerá pekne
Hodnotenie z 31. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Večera
Farba Biela
Skvelý kúsok takmer ako od profesionála
Hodnotenie z 5. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Etážový regál
Farba Biela
Veľmi rýchle dodanie, vždy radosť. Perfektne sedí a bezpečne dorazil.
Hodnotenie z 15. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásny etáž na svadbu
Farba Biela
Etáž vyzerá veľmi elegantne, je biela a dá sa dobre ozdobiť. Bohužiaľ má malú chybu. Myslím, že by nestálo za námahu ho vymeniť, ale pri dekorovaní to nebude vidieť.
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Etážový regál
Farba Biela
Veľmi pekná etáž, niečo iné.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Orion servírovací stojan Servírovací podnos Drevený 5-poschodový podnos MANGO 44,5 cm
34,99 €
Predajca: Vilde

Servírovací stojan s 3 úrovňami Excellent Houseware, bridlica, 30x25 cm, čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,99 €
Predajca: homerci

HowHomely | Kovový stojan biely - 3-poschodový - Moderný - Okrúhly - Stojan na torty - Stojan na torty - Servírovací stojan



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(25)Počet hodnotení: 25
53,18 €
Predajca: SuperMerchant

XMTECH 3-poschodový stojan na ovocie z uhlíkovej ocele, odnímateľný košík na ovocie, zeleninu a občerstvenie - čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: HKGaga

XINZI 2-poschodový kovový organizér v čiernej farbe – s drevenými úchytmi, odnímateľným stojanom, na kuchynské potreby/ovoce/zeleninu/chlieb, vhodný do kuchyne



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: HKGaga

Tortový tanier Corinne 29 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,98 €
Predajca: homerci

LZQ 3-poschodový stojan na ovocie z uhlíkovej ocele - odnímateľný košík na ovocie, zeleninu a občerstvenie, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,99 €
Predajca: HKGaga

Stojany na torty 3 poschodia 60x38cm čierne - Cakesetail 3 stojany na torty kovové



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(25)Počet hodnotení: 25
53,18 €
Predajca: SuperMerchant

4 x etagéra s 3 poschodiami, bridlica, koláče, občerstvenie, ovocie, kovová rukoväť, servírovací stojan, VxŠ: 34x30 cm, antracitová/strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
79,95 €
Predajca: Relaxdays

LZQ Ovocie Etagere 2-stupňový kôš na ovocie Čierna kovová miska na ovocie, robustný kôš na ovocie s drevenou rukoväťou Prenosný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: HKGaga

Mucola Etagere 2 Tier servírovanie doska slúži stojan Standetagere stojan Ovocná misa cukrárenské misa Vintage tortu stojan - biela sivá



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
47,80 €
Predajca: Mucola

Etagere 4 ks retro stojan na ovocie stojan na zeleninu servírovací podnos na ovocie kuchynský kôš



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,67 €
Predajca: Tradior

2 x etagéra s 3 poschodiami, bridlica, koláče, občerstvenie, ovocie, kovová rukoväť, servírovací stojan, VxŠ: 34x30 cm, antracitová/strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
52,99 €
Predajca: Relaxdays

Stojan na tortu Etagere cupcake stand wood large s dubovou základňou
77,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Stojan na tortu z dreva s rukoväťou | svadobný stojan na popoludňajší čaj
82,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

3-úrovňový stojan na dezertné koláčiky podávajúci tácku z tmavozeleného plastu
74,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Puricon 2-úrovňový rohový organizér kuchynská polica kúpeľňový organizér držiak viacúrovňový regál
75,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Mucola Etagere 2 Tier servírovanie doska slúžiace stojan Standetagere stojan Ovocná misa cukrárenské misa Vintage tortu stojan - biele drevo



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
37,80 €
Predajca: Mucola

Mucola Etagere 2 Tier servírovanie doska slúži stojan Standetagere stojan Ovocná misa cukrárenské misa Vintage tortu stojan - BrownGrey



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,80 €
Predajca: Mucola

Mucola Etagere 2 Tier servírovanie doska slúži stojan Standetagere stojan Ovocná misa cukrárenská misa Vintage tortu stojan - BrownWood



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,80 €
Predajca: Mucola