3,9



Na základe 88 hodnotení
Stroj Na Cukrovú Vatu Bavlna Candy Machine s 10 tyčinkami Bavlna Candy Maker 500W Cukor Odmerka Bavlna Candy Machin Detské narodeniny Retoo
26,19 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Stroje na cukrovú vatu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Stroj Na Cukrovú Vatu – Cukrová Vata Pre Deti – Domáci Stroj + Tyčinky, Odmierka31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeMarkt24

Ďalšie informácie o reklame
Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450 W41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Rosa44,00 €
Predajca: BeneoShop

Clatronic ZWM 3478, Biela, 500 W, 230 V
54,30 €
Predajca: GaladorEU

Gadgy Gadgy výrobník cukrovej vaty retro, s 10 tyčinkami a odmerkou - Výrobníky cukrovej vaty - Sladkosti
78,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

stroj na výrobu cukrovej vaty vidaXL 480 W Red
29,71 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Elektrický stroj na cukrovú vatu bez veka
275,47 €
-5,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
269,59 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

KuKoo Stroj na cukrovú vatu, ružový, 50 cm, nerezová oceľ, 500 tyčiniek, retro dizajn, 13 kg
349,99 €
Predajca: MonsterShop

Ariete 2973/01, Modrá, Strieborná, Biela, Hard candy, Kryštálový cukor, Plast, 500 W, 280 mm, 280 mm
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

KuKoo stroj na cukrovú vatu, ružový, 50 cm, nerezová oceľ, vozík, 500 tyčiniek, vhodný na zábavu, hmotnosť 13 kg
494,48 €
Predajca: MonsterShop

Strojček na cukrovú vatu LED 52 cm 1030W Royal Catering RCZK-1030-W
263,01 €
Predajca: Lumarko

Bavlna Candy Machine Oregon | Bavlna Candy Maker | Candy Maker
95,98 €
Predajca: The-Homeshop

VEVOR stroj na cukrovú vatu 1000 W elektrické zariadenie na cukrovú vatu s 38 cm nerezovou misou a lyžičkou na cukor, vyrába cukrovú vatu na narodeniny doma, rodinné oslavy, modrá 3500 ot./min
93,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Nedis Bavlna Candy Maker - 500 W - červená / biela
39,99 €
Predajca: i-Rewardshop

Bestron ACCM400P
83,20 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Stroj na cukrovú vatu InnovaGoods SweetyCloud
62,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Candyfloss stroj domáca cukrová vata
Domáca cukrová vata stroj
Nepostrádateľný prvok detských osláv
Dizajnový vzhľad
jednoduché
intuitívne ovládanie
V súprave: 10 tyčiniek a odmerky na cukor
Farba: červená
Špecifikácia
Vykurovacie prvky: kremeň
Materiál: plast, kov
Hmotnosť:
Farba: červená
Príkon: 450-550 W 220-240 V
Rozmery: 27x27x20 cm
Napájanie: zo siete
Protišmykové nožičky (prísavné háčiky)
Výhody
Jednoduché používanie
Štýlové puzdro
Jednoduché rozkladanie a čistenie
Prispôsobené na umývanie v umývačke riadu
stabilný
nepostrádateľný prvok každej párty
Používajte
Strojček na cukrovú vatu je nenapodobiteľné zariadenie, ktoré vám umožní vyrobiť si cukrovú vatu na vlastnú päsť!
Strojček bude ideálne užitočný pri:
oslavách
spoločenských stretnutiach
domácich oslavách
detských plesoch
záhradné párty
Súprava obsahuje
Stroj na cukrovú vatu
10 tyčiniek
Odmerka na cukor
Návod
- Výrobca
- Retoo
- Prevádzkový režim
- Elektrický
- Výkon
- 500 W
- Napätie
- 220 V
- EAN kód
- 5904094222377
- Číslo od výrobcu
- O162
- Výrobca
- Retoo
- Prevádzkový režim
- Elektrický
- Výkon
- 500 W
- Napätie
- 220 V
- EAN kód
- 5904094222377
- Číslo od výrobcu
- O162
Hodí sa k tomu

Aromatický cukor na cukrovú vatu príchuť cola bez AZO 230 g plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť 230 g bez AZO plastová fľaša
17,35 €/1kg
3,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

MIX farebný ochutený cukor do cukrovej vaty SET 8x 400g
200,50 €/1kg
20,05 €
Predajca: Lumarko

Aromatický cukor na cukrovú vatu jahodová príchuť 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Aromatický cukor na cukrovú vatu čučoriedková príchuť bez AZO 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
76,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aromatický cukor na cukrovú vatu jablková príchuť 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Nik-L-Nip Originálne fľaštičky na voskové cukríky 39g 16ml (4 balenia)
89,74 €/1kg
3,50 €
Predajca: Unicat-Candy

Aromatický cukor na cukrovú vatu čerešňová príchuť 1 kg vrecko
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Farebný ochutený cukrový cukor z vaty, modrý, príchuť žuvačky, 5 kg
230,10 €/1kg
23,01 €
Predajca: Lumarko

Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
41,87 €
Predajca: APOGIT

Záhradná hojdacia sieť 200x150 cm s rámom
52,35 €
Predajca: EmptCZ

100 tyčiniek na cukrovú vatu 30 cm z borovicového dreva 4 × 4 mm štvorhranné tyčky
29,31 €/1kg
5,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

Farebný cukor do cukrovej vaty, červený, prírodná aróma, 5 kg
230,10 €/1kg
23,01 €
Predajca: Lumarko

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Detský bicykel Volare Blossom - Dievčatá - 24 palcov - Ružový - Dve ručné brzdy
339,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrom, olejom, maslom, veľký stroj na popcorn s objemom 5 l pre domáce použitie, s nepriľnavým povrchom a odnímateľnou ohrievacou plochou, tichý a rýchly stroj na popcorn
34,99 €
Predajca: esiteo

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
60,60 €
Predajca: somnia24

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
59% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
59%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%7% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
7%15% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
15%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastická zábava za málo peňazí
Výrobca Retoo
Na farebnú sladkú zábavu na oslavách, detských narodeninových oslavách atď. vám postačí tento lacný stroj. Ľahko sa používa a rýchlo sa čistí. Návod na použitie sa dá niekedy prečítať len s lupou a nezaškodilo by ani niekoľko vysvetľujúcich obrázkov.
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Výrobca Retoo
Tento stroj na cukrovú vatu som kúpila na rodinnú oslavu. Deti boli veľmi nadšené a spokojné. Fungoval veľmi dobre. Odstránenie jednotlivých častí na čistenie si vyžaduje len trochu cviku.
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché používanie a čistenie
Výrobca Retoo
Strojček na cukrovú vatu sa ľahko používa a výroba cukrovej vaty je zábavná. Deti (vo veku 11 rokov) s ním dokážu zaobchádzať samy bez akýchkoľvek problémov. Čistenie je jednoduché. Sme úplne spokojní!
Hodnotenie z 13. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý spotrebič
Výrobca Retoo
Veľmi rýchly, veľa popcornu za menej ako tri minúty. Či už s cukrom, soľou alebo čistý, chutí super lahodne. Môžete rýchlo a jednoducho pripraviť popcorn pre vnúčatá.
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zábava bez konca...
Výrobca Retoo
...s týmto strojom som bol kráľom na našej detskej pouličnej párty - trochu tréningu a potom to beží ako hodinky - skvelá zábava pre všetkých zúčastnených!
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Výrobca Retoo
Produkt je veľmi dobrý. Funguje perfektne a nemá žiadne nevýhody. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
funguje
Výrobca Retoo
deti boli nadšené
Hodnotenie z 28. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stroj na výrobu popcornu Výrobník popcornu
Výrobca Retoo
Dodanie bolo rýchle a jednoduché. Prístroj funguje perfektne; môžete popučiť veľa kukurice na jeden záťah.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Strojček na cukrovú vatu, tyrkysový, priemer misky 520 mm + odmerka na cukor
255,37 €
Predajca: SuperMerchant

Stroj Na Cukrovú Vatu – Cukrová Vata Pre Deti – Domáci Stroj + Tyčinky, Odmierka
31,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Elektrický výrobník cukrovej vaty, 1000 W výrobník cukrovej vaty, komerčný výrobník cukrovej vaty s krytom, miskou z nehrdzavejúcej ocele a cukrovou lyžicou, ideálny na rodinné oslavy, párty (modrý)
228,99 €
Predajca: Zerbaco

Clatronic ZWM 3478, Zelená, Mint, 500 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
58,30 €
Predajca: ClatronicCZSK

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
41,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Gourmetmaxx 07329, Červená, Biela, Plast, Nerezová oceľ, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
44,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

HOMCOM stroj na cukrovú vatu, zariadenie na cukrovú vatu, stroj na cukrovú vatu, 450–550 W



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
37,90 €
Predajca: AOSOM-DE

GOURMETmaxx stroj na výrobu cukrovej vaty pre domácnosť s príslušenstvom Retro Bavlna Candy Machine Nostalgia cukrová vata tyčinky Meracie lyžice Cukrová vata Detská párty



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
38,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Stroj Na Cukrovú Vatu Bavlna Candy Machine s 10 tyčinkami Bavlna Candy Maker 500W Cukor Odmerka Bavlna Candy Machin Detské narodeniny Retoo



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(88)Počet hodnotení: 88
26,19 €
Predajca: Retoo

Aga4Kids Detský mlynček na modelovanie cestovín
10,60 €
Predajca: Aga24

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Rosa
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Stroj na cukrovú vatu - Richard Bergendi Green
44,00 €
Predajca: BeneoShop

Prenosný výrobník cukrovej vaty na domáce použitie, 450 W, s ochranou proti striekajúcej vode, lyžičkou na cukor a 10 tyčinkami na cukor
58,99 €
Predajca: Zanjo24