4,4



Na základe 36 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kuchynský robot 3200 W – 6 l nerezová misa vrátane metly, hákov na miesenie, šľahača a ochranného krytu, 6 rýchlostí, čierna farba, Retoo118,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ďalšie informácie o reklame
Kenwood KVC5300S, 4,6 L, Strieborná, Nerezová oceľ, Kov, 1200 W, 380 mm459,00 €
Predajca: Graphodruck

Ďalšie informácie o reklame
SENCOR STM 8950 Kuchynský robot449,00 €
-35,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
413,90 €
Predajca: Planeo

Ďalšie informácie o reklame
Clatronic KM 3674, 6,2 L, Titán, Miešanie, LCD, 1200 W, 220 - 240 V216,57 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Clatronic KM 3646, 1 L, Priehľadná, Otočné, Nerezová oceľ, 500 W, Miešanie
82,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

ProfiCook PC-KM 1063, 1,75 L, Čierna, Nerezová oceľ, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 260 mm
97,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Philips Daily Collection HR7310/00, 2,1 L, Biela, Otočné, 20000 ot/min, 0,5 L, 1,5 L
95,59 €
Predajca: Warehouse

Kenwood Electronics FDP22.130RD, 1,3 L, Červená, Clay Red, Tlačidlá, 0,75 L, Miešanie, Kotleta, Rezanie, Miešanie
126,89 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kuchynský robot Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH
348,29 €
Predajca: Dragtek-com

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Bosch MCM3200W, 2,3 L, Biela, Otočné, 3 disky, Plast, Nerezová oceľ
68,57 €
Predajca: Remedial

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

KitchenAid 5KFC3516EAC, 0,83 L, 2450 ot/min, 3450 ot/min, Krém, Plast, Nerezová oceľ
124,90 €
Predajca: Dragtek-com

Kenwood MultiPro Compact FDP31.360GY, 2,1 L, Šedá, Otočné, 1,2 L, Plast, Nerezová oceľ
120,79 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch MUM58720, 3,9 L, Šedá, Červená, Nerezová oceľ, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Nerezová oceľ
312,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

WMF Kult X 0416640011, 2 L, Čierna, Nerezová oceľ, 500 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 500 W
162,90 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ninja BN800, 1,8 L, Čierna, Strieborná, 21000 ot/min, 2,1 L, Miešanie, 1200 W
273,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Solis 921.06, Elektrické strúhadlo, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, AC, 350 W
121,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Kuchynský robot Lehmann Mastic 3000 W: planetárny mixér, miska, mlynček na mäso
162,12 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Veľké nápady začínajú v malom! S pomocou kuchynského robota „MultiPro Go“ od Kenwoodu môžete pripravovať všetky svoje obľúbené recepty bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v priestore v kuchyni alebo vo výkone. Tento výkonný kuchynský robot dokáže sekať, krájať a strúhať, a pritom je dostatočne kompaktný na to, aby ste ho mohli odložiť priamo na kuchynskej linke alebo v zásuvke.
„EXPRESS SERVE™“: KRÁJANIE A STRÚHANIE PRIAMO NA TANIER
Ušetrite drahocenný čas s nástavcom „Express Serve™“! Je ideálny na efektívne strúhanie a krájanie priamo na servírovaciu misu alebo do panvice, vďaka čomu zostanú vaše misy čisté a vy strávite menej času umývaním riadu.
MOTOR S VÝKONOM 650 W
Od salsy a snackov až po cesto na pizzu, „MultiPro Go“ má výkon na to, aby to všetko zvládol.
SEKÁNÍ
Univerzálny nerezový nôž je ideálny na hrubé aj jemné sekanie.
KRÁJANIE A STRÚHANIE
Krájajte ako kuchynským nožom alebo strúhajte ako strúhadlom – jedinečný obojstranný kotúč na krájanie a strúhanie zvládne oboje.
ĽAHKÉ POUŽÍVANIE
Rýchlosť spracovania nastavíte pomocou posuvného ovládača, ktorý je pohodlne umiestnený v rukoväti.
ÚLOŽENIE KÁBLA
Udržujte svoju kuchyňu čistú a upratanú vďaka systému na ukladanie kábla „EasyStore“.
NÁRADIE VHODNÉ DO UMÝVAČKY RIADU
Umývanie riadu je minulosťou vďaka komponentom vhodným do umývačky riadu.
ČO JE V BALENÍ?
- Kuchynský robot
- 1,3-litrová misa
- Nástavec „Express Serve™“
- Sekací nôž
- Obojstranný kotúč na krájanie a strúhanie
- Obsah nádoby:
- 1,3 L
- Farba:
- Modrá
- Nastaviteľná rýchlosť:
- Áno
- Pulzný spínač:
- Áno
- Počet rýchlostí:
- 1
- Lis na citrusové plody:
- Nie
- Mlynček na mäso:
- Nie
- Mletie kávy:
- Nie
- Funkcia miesenia:
- Nie
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Farba názov:
- Storm Blue
- Drtenie ľadu:
- Áno
- Systém ovládania:
- Tlačidlá
- Odšťavovač:
- Nie
- Nástavec na mixovanie:
- Nie
- Funkcie mixéru:
- Miešanie, Kotleta, Rezanie, Hnetenie, Miešanie
- Dĺžka šnúry:
- 1 m
- Odkladací priestor na kábel:
- Áno
- Zásobník pre skladovanie príslušenstva:
- Nie
- Jednoduché čistenie:
- Áno
- Protišmykové podložky:
- Áno
- Kapacita otočnej misky:
- 1,3 L
- Nastaviteľný krájací kotúč:
- Áno
- Nože z nerezu:
- Áno
- Bezpečnostný zámok:
- Áno
- Príslušenstvo pre umývanie v umývačke:
- Áno
- Minisekáčik:
- Áno
- Počet diskov:
- 1 disky
- Počet automatických programov:
- 0
- One-touch ovládanie:
- Áno
- Vstavaný displej:
- Nie
- Materiál nádoby:
- Plast
- Základný materiál:
- Plast
- Materiál noža:
- Nerezová oceľ
- Materiál nožov:
- Nerezová oceľ
- Príkon:
- 650 W
- Šírka:
- 158 mm
- Hĺbka:
- 158 mm
- Výška:
- 297 mm
- Hmotnosť:
- 1,94 kg
- Šírka balenia:
- 158 mm
- Hĺbka balenia:
- 158 mm
- Výška balenia:
- 297 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 3,06 kg
- Strojček na cestoviny:
- Nie
- Počet priložených doplnkov:
- 1 kusov
- Zahrnutý mriežkový disk:
- Áno
- Počet strúhacích diskov:
- 1
- Vrátane krájacieho disku:
- Áno
- Kuchárska kniha:
- Nie
- Jemný kovový mlecí kotúč (4 mm):
- Áno
- Špachtľa:
- Nie
- Krajina pôvodu:
- Čína
- Záručná lehota:
- 2 rok / roky
Kuchynský robot Kenwood FDP22.130GY 650 W
Vlastnosti
- Kapacita misy: 1,3 l
- Farba výrobku: modrá
- Pulzná funkcia: Funkcia: Áno
- Regulácia otáčok: Áno
- Počet rýchlostí: 1: 2
- Objem odšťavovača: 0,75 l
- Mlynček na mäso: Nie
- Mlynček na kávu: Nie
- Funkcia hnetenia: Nie
- Uloženie šnúry: Áno
- Protišmykové nožičky: Áno
- Kapacita sekacej misy:: 1,3 l
- Nôž z nehrdzavejúcej ocele: Áno
- Vodotesné časti: Áno
- Zabudovaná bezpečnostná spona: Áno
- Ovládanie jedným tlačidlom: Áno
Materiál
- Materiál puzdra: plast
- Materiál misky: plast
Napájanie
- Príkon: 650 W
Hmotnosť a rozmery
- Šírka výrobku: 239 mm
- Výška výrobku: 297 mm
- Hmotnosť výrobku: 1,94 kg
Obsah balenia
- Kovová hladká brúsna vložka (4 mm): Áno
- Strojček na cestoviny: Nie
Objavte výkon a všestrannosť kuchynského robotaKenwood MultiPro Go FDP22.130G, ktorý spôsobí revolúciu vo vašej kuchyni. Tento spotrebič s výkonom 650 W a priestrannou 1,3 l miskou je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše kulinárske potreby.
MultiPro Go vyniká svojou účinnosťou a praktickosťou. Tento kuchynský robot Kenwood, vybavený základnými funkciami, ako je miešanie, sekanie, krájanie, hnetenie a mixovanie, je dokonalým spojencom na jednoduchú a presnú prípravu širokého spektra receptov.
Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, vďaka ktorým je Kenwood MultiPro Go nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne:
- Výkonný 650W motor pre optimálny výkon
- Veľká misa s objemom 1,3 l na prípravu výdatných pokrmov
- Funkcia drviča ľadu na osviežujúce koktaily
- Nastaviteľný nôž z nehrdzavejúcej ocele pre dokonalé výsledky
- Komponenty vhodné na umývanie v umývačke riadu pre jednoduché čistenie
Elegantný dizajn v modrej far be Storm Blue dokonale zapadne do každého kuchynského prostredia, zatiaľ čo protišmykové nožičky zabezpečia stabilitu počas používania. Bezpečnosť je prioritou, zabudovaný bezpečnostný zámok poskytuje pokoj počas prevádzky.
Vďaka intuitívnemu systému ovládania s tlačidlami a variabilnou rýchlosťou si môžete každú prípravu prispôsobiť vlastným preferenciám. Kuchynský robot Kenwood je vybavený aj praktickou priehradkou na kábel, ktorá uľahčuje jeho skladovanie.
Nenechajte si ujsť príležitosť zmeniť svoju kuchyňu s kuchynským robotom Kenwood MultiPro Go. Či už ste začínajúci kuchár alebo skúsený gurmán, tento všestranný 650W kuchynský robot vám pomôže vytvoriť chutné pokrmy s ľahkosťou a presnosťou. Kúpte si ho teraz a objavte nový svet kulinárskych možností!
Kenwood FDP22.130GY FP KW FP1+DP INT Küchenmaschine 650 W Blau (0W22010102)
Kenwood FDP22.130GY MultiPro Go Compact Food Processor, sekáčik 0W22010102
Na sekanie, krájanie, strúhanie, prípravu pyré a dokonca aj na miesenie cesta. Všetko, čo potrebujete na prípravu potravín - kompaktný a štýlový.
Najdôležitejšie informácie
360° ExpressServe™ Neobmedzené krájanie/strúhanie priamo na tanieri a do misky s 360° ExpressServe™.
MultiPro Go Je ostrý ako kuchynský nôž a dôkladný ako kuchynské strúhadlo. Pracovný disk z nehrdzavejúcej ocele je totiž obojstranný: Jedna strana krája ovocie a zeleninu, druhá strúha syr.
Veľká kapacita Kompaktná 1,3-litrová nádoba pojme dostatok surovín na prípravu jedla. Nástavec Express Serve™ navyše umožňuje neobmedzené, nepretržité spracovanie priamo v mise.
Uskladnenie v zásuvke Ultrakompaktný, pripravený na použitie v kuchynskej zásuvke.
Pripravená na okamžité použitie Stack 'n Store™ - všetko, čo potrebujete na prípravu jedla, vždy po ruke.
Výkonný a všestranný Od salsy a občerstvenia až po cesto na pizzu - dostatočný výkon na zvládnutie všetkého.
Prehľadné uloženie kábla Kábel EasyStore™ pre prehľadnú zásuvku a pracovnú plochu.
Mimoriadne kompaktný pôdorys O 20 % kompaktnejší ako rad Kenwood FDP30.
Jednoduché používanie Ľahko ovládateľný posuvný regulátor rýchlosti je pohodlne umiestnený v rukoväti. Dve rýchlosti (vrátane pulznej funkcie) ponechávajú priestor pre vašu kreativitu.
Podrobnosti o výrobku
- motor s výkonom 650 W
Veľkosť S hlavnou misou 16,8 (misa) / 15,8 (základná jednotka) šírka x 29,7 výška S EXPRESS SERVE 23,9 (Express Serve) / 15,8 (základná jednotka) šírka x 29,7 výška
Hmotnosť Základná jednotka + misa (s diskom) - 1,80 kg Základná jednotka + Express Serve (s diskom) - 1,94 kg
Všetky časti sú vhodné na umývanie v umývačke riadu, okrem základnej jednotky.
Rozsah dodávky
- misa s objemom 1,3 l
- 360° Express Serve™
- Čepeľ sekacieho noža
- Obojstranný 4 mm krájací/stierací kotúč
Začnite v malom, myslite vo veľkom
MultiPro GO je ideálnym každodenným pomocníkom aj pre malé kuchyne. Dokáže krájať, strúhať, pripravovať pyré a dokonca aj miesiť cesto. Vďaka svojmu jedinečnému a kompaktnému dizajnu sa navyše hodí do každej kuchyne bez toho, aby zaberal veľa miesta. Funkcia 360° Express Serve navyše umožňuje jednoduchú a nekomplikovanú obsluhu a prípravu v ľubovoľnom smere v rozsahu 360°. Vďaka tomu sa vašej kreativite v kuchyni medze nekladú a príprava pokrmov je ešte jednoduchšia!
Kuchynský robot, 650 W, 1,3 l nádoba, na sekanie, krájanie, strúhanie, pyré a dokonca aj na miesenie cesta, 360° EXPRESS SERVETM: krájanie/striasanie priamo na tanieri a do misy, ultrakompaktný, Stack 'n StoreTM - všetko, čo potrebujete na prípravu jedla, vždy po ruke, od salsy a občerstvenia až po cesto na pizzu, 1 úroveň + pulzovanie, všetky časti sú vhodné do umývačky riadu, okrem základnej jednotky, vrátane. Nožovej vložky a obojstranného 4 mm krájacieho/strúhacieho kotúča, Farba: búrkovo-modrá
Kuchynský robot, príkon 650 W, pulzný/krútiaci moment, nôž z nehrdzavejúcej ocele, disk na strúhanie/krájanie
Kenwood FDP22.130GY. Objem misy: 1,3 l, farba výrobku: modrá, ovládanie: tlačidlá. Materiál misy: Plast, Materiál krytu: Plast, Materiál noža: Hliník. Príkon: 650 W. Šírka: 239 mm, Hĺbka: 150 mm, Výška: 297 mm. Šírka balenia: 239 mm, Hĺbka balenia: 150 mm, Výška balenia: 297 mm
KENWOOD FDP22.130 GY Multipro Go chopper
KUCHYNSKÝ ROBOT KENWOOD FDP22.130GY
- Kapacita
- 1.3 l
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- misa s objemom 1,3 l, 360° Express serve, nôž z nehrdzavejúcej ocele, obojstranný pracovný disk z nehrdzavejúcej ocele na jemné a hrubé strúhanie alebo krájanie, 4 mm
- Výkon
- 650 W
- Stupne rýchlosti
- 1
- Hmotnosť
- 3.15 kg
- EAN kód
- 501142300538650114230053935011423006536
- Číslo od výrobcu
- 0W22010102
- Kapacita
- 1.3 l
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- misa s objemom 1,3 l, 360° Express serve, nôž z nehrdzavejúcej ocele, obojstranný pracovný disk z nehrdzavejúcej ocele na jemné a hrubé strúhanie alebo krájanie, 4 mm
- Výkon
- 650 W
- Stupne rýchlosti
- 1
- Hmotnosť
- 3.15 kg
- EAN kód
- 501142300538650114230053935011423006536
- Číslo od výrobcu
- 0W22010102
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WMF 32.0101.4867, 7,5 L, Keramický, Elektrický, Plyn, Halogén, Indukčná, Čierna, 28 cm, Nerezová oceľ, 4,5 L
237,49 €
Predajca: NeuertsShop

Figúrka Lechuza Gardener Easter Edition
115,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

De’Longhi Citiz EN167.W, Espresso kávovar, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Biela
141,38 €
Predajca: velmontask

Laurastar kazety na ochranu proti vodnému kameňu LIFT, sada 3 ks, ochrana proti korózii, vodnému kameňu a soli, vhodné pre Lift/Lift Plus/Lift Xtra
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,28 €
Predajca: velmontask

Tefal Hard Titanium PRO G28919, Kolo, Wok/panvica na vysmážanie, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Riedel Black Seies Collector´s Edition Montrachet
79,23 €
-71%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,41 €
Predajca: NeuertsShop

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický ohrievač, Olej, 1,4 m, Vnútorný, Podlaha, Biela
133,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

George Foreman 22460-56, 2400 W, Gril, 1500 cm², 4,45 cm, 15 osôb, 3,5 L
224,94 €
Predajca: TR8

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 L, Biela, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
80,03 €/1kg
76,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ručný plastový krájač zeleniny Spino White Chopper
34,26 €
Predajca: velmontask

Tefal FR4950, 2 L, 1,3 kg, 80 °C, 180 °C, Samostarný, Biela
110,76 €
Predajca: Di-Life

Riedel R BLACK SERIES COLLECTOR'S EDITION BORDEAUX GRAND CRU 4100/00R
68,46 €
Predajca: Aspect-Shop

Riedel Sommeliers Black Series - Burgunder Grand Cru
85,75 €
Predajca: NeuertsShop

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Riedel FATTO A MANO PINOT NOIR DUNKELBLAU 4900/07D
61,16 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,02 €
Predajca: Aspect-Shop

Gillette Fusion Proglide, Šedá, Oranžová, 1 kusov
42,79 €
Predajca: LAVONIO

Riedel Sommeliers Black Series - Pohár na šampanské
78,56 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Silit 21.2030.4081, 2,5 L, Plyn, Elektrický, Indukčná, Keramický, Čierna, Nerezová oceľ, Čierna, Nemecko, 3,63 kg
151,99 €
Predajca: NeuertsShop

Riedel Handmade - Pinot Noir, opalviolett
61,16 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,80 €
Predajca: Aspect-Shop

BaByliss PRO BAB3025E 12 Ceramic Jumbo Rollers PRO 38mm
82,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,63 €
Predajca: Humbi

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

RIEDEL 4900/07R, pohár na víno, štandardný pohár, Kryštál, Sklo, Červená, Priehľadná, Jednofarebné, 738 ml
61,16 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,40 €
Predajca: Aspect-Shop

VALENTINO Tašky Taška cez rameno z umelej kože Alexia Hobo Bag nero
101,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
Predtým som si prečítal veľa recenzií na elektrické strúhadlá na zeleninu od iných výrobcov. Kennwood sa mi páčil, pretože nepotrebuje veľa zvončekov a píšťaliek. Strúha a krája. K dispozícii je aj nástavec s vyhadzovačom. Som naozaj pozitívne prekvapená. Takmer žiadne zvyšky sa nezasekávajú a je kompaktný, a preto zaberá málo miesta. Ľahko sa čistí. Celkovo plný počet bodov!
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľká úľava v domácnosti
Šaláty nakrájané za pár minút. Skvelé. Čistenie pod čistou vodou, málo zákutí. Kúpila by som znova.
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá časť s veľkým výkonom
Nečakal som takú silu. Rýchly, presný a s malými zvyškami.
Hodnotenie z 13. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
malý, obratný pomocník
pri každodennom používaní, pretože sa dá v okamihu vyčistiť po príprave najrôznejších šalátov atď. Chcela by som druhý kotúč na jemnejšie strúhanie a carpaccio z červenej repy. Carpaccio z červenej repy.
Hodnotenie z 4. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchly, super kompaktný
Nemôžete vidieť, ako rýchlo sa mrkva/okurky prechádzajú, 1a, má presne tie funkcie, ktoré potrebujem. Len plniace hrdlo je trochu krátke, musíte si dávať pozor, aby ste sa nedostali dovnútra...
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší nákup
Veľmi dobré
Hodnotenie z 20. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krájač na zeleninu
Tento spotrebič sa veľmi odporúča!!!!! Super rýchly, praktický a malý. Veľký otvor na zeleninu
Hodnotenie z 16. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cool časť
V deň doručenia som spracoval rôzne druhy zeleniny. Som nadšená. Uvidíme, ako to vydrží z dlhodobého hľadiska
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kuchynský robot 3200 W – 6 l nerezová misa vrátane metly, hákov na miesenie, šľahača a ochranného krytu, 6 rýchlostí, čierna farba, Retoo



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(83)Počet hodnotení: 83
118,39 €
Predajca: Retoo

Kenwood KWL90.594SI, 7 L, Strieborná, Otočné, Dotyk, Miešanie, Hnetenie, Miešanie, 2,56 kg, 16 vajec



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 228,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

KitchenAid 5KSM5THWWSS, Metlička, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 150 mm, 200 mm, 100 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
79,97 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Predajca: Vareonix

KitchenAid Artisan 5KSM185PS, 4,8 L, Krém, Páka, 220 ot/min, 3 L, Tlčenie, Hnetenie, Miešanie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
831,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenwood KVC85.594SI mixér Stojanový mixér 1200 W strieborný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
873,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-KM 1254, 12 L, Hliník, Otočné, 8,5 kg, LED, Nerezová oceľ



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(33)Počet hodnotení: 33
372,70 €
Predajca: ClatronicCZSK

SENCOR STM 6378BK Kuchynský robot, 1000W motor so zárukou 6 rokov, 8 rýchlostí, 4,5 l nerezová misa, 1,5 l sklenený mixér, 4 nástavce, mlynček na mäso, osvetlenie misy, krájač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
331,63 €
Predajca: BalticVaris_DE

Profi Cook 3v1 hnetač, mixér a mlynček na mäso v jednom PC-KM 1189, pevný hliníkový odliatok s výkonom 1500 W, 8 nastavení rýchlosti, profesionálna kovová prevodovka, strieborná



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(27)Počet hodnotení: 27
311,90 €
Predajca: ClatronicCZSK

Sklenená nádoba na korenie Kenwood, 10 cm, 10 cm, 15 cm AT320



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,73 €
Predajca: PG-Service

MultikCooker Hoffmans HM-716 1000W na varenie, dusenie a vyprážanie
89,99 €
Predajca: RESTEQ

Kuchynský robot LEHMANN s displejom, 12 rýchlostí, funkcia fermentácie s funkciou ohrevu, integrovaná váha, časovač, 5 l mixovacia nádoba



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
79,99 €
Predajca: Lehmann

KitchenAid Classic, 4,3 L, Čierna, Kovová, Páka, 220 ot/min, 58 ot/min, 220 ot/min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(23)Počet hodnotení: 23
502,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic KM 3674, 6,2 L, Titán, Miešanie, LCD, 1200 W, 220 - 240 V



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(28)Počet hodnotení: 28
216,57 €
Predajca: ClatronicCZSK

Philips 7000 series HR7776/90, 2,2 L, Otočné, Tlačidlá, 22000 ot/min, 20000 ot/min, 2,2 L, 1 m



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
200,76 €
Predajca: BalticVaris_DE

Bosch MC812S814, 3,9 L, Nerezová oceľ, Biela, Otočné, CE, EAC, VDE, Plast, 1250 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(20)Počet hodnotení: 20
214,10 €
Predajca: BalticVaris_DE

Magimix Mini Plus, 1,7 L, Chróm, Tlačidlá, Nerezová oceľ, 400 W, 230 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
311,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Klarstein Bella kuchynský robot - hnetací stroj so 6 nastaveniami rýchlosti, mixér z ušľachtilej ocele, pulzná funkcia, planetárny systém miešania, 3 miešacie nástavce, výkon 1200 W, čierny



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
72,90 €
Predajca: Klarstein

Kuchynský robot Planeten Webber SM17, 2700 W, 7-litrová misa, multifunkčný mixér
159,99 €
Predajca: webbereurope