4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ESN Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele 700 ml Black schwarz Jedna veľkosť71,65 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
Arendo Protein Shaker Proteínový šejker, proteínový šejker, 600 ml, uzatvárateľný, vhodný do umývačky riadu, bez BPA, šejker vrátane miešacej gule, šálka na miešanie proteínov, na cesty, jogu, fitness, šport15,95 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Ďalšie informácie o reklame
Shieldmixer DEFENDER Shaker4,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
EACHPT Protein Shaker 750 ml z nehrdzavejúcej ocele Vákuovo izolovaný nepriepustný56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele - The Batman (900 ml) The Batman - Fitness-Zubehör - Streuer & Mixer
18,09 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,03 €
Predajca: shaman-vitamine

Applied Nutrition Steel Shaker 750 ml modr / ejkre / Uniktny, tlov a ahk ejker vyroben z uachtilej ocele
5,29 €
Predajca: NutraBestBG

Arendo Protein Shaker z nehrdzavejúcej ocele, šejker na proteín 750 ml, uzatvárateľný, odolný proti rozbitiu, bez BPA, z nehrdzavejúcej ocele, nepreteká, vhodný do umývačky riadu, s rukoväťou a miešacou guličkou, ružový
25,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Arendo Protein Shaker z nehrdzavejúcej ocele, šejker na proteínové nápoje 500 ml, uzatvárateľný, odolný proti rozbitiu, bez BPA, z nehrdzavejúcej ocele, nepreteká, vhodný do umývačky riadu, s rukoväťou a miešacou guličkou, levanduľová farba
22,95 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Arendo Protein Shaker Proteínový šejker, proteínový šejker, 700 ml, uzatvárateľný, vhodný do umývačky riadu, bez BPA, šejker vrátane miešacej gule, šálka na miešanie proteínov, na cesty, jogu, fitness, šport
24,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Šejker Revive Series, maskáčová čierna - 750 ml.
12,18 €
Predajca: NutraBestBG

Šejker 600 ml "Protein" - šejker do posilňovne na proteínové a športové nápoje - vrátane odnímateľného sitka a praktickej stupnice - ľahko sa čistí - bobuľovitý/priesvitne sivý
6,99 €
Predajca: elasto

SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml Hogwarts Crest 900 ml / Šejkre / Štýlový kovový šejker vytvorený špeciálne pre fanúšikov Harryho Pottera
47,86 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,79 €
Predajca: shaman-vitamine

NAD. Proteínový šejker z nehrdzavejúcej ocele 750 ml - bez BPA a izolácia: udrží koktaily ľadovo chladné po dobu 12 hodín - integrovaná stupnica a 100 % nepriepustné veko
57,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Asbirg | Sklenený šejker na proteín 700 ml – bez BPA, nepreteká a je odolný – šejker na proteín z borosilikátového skla – fľaša na pitie pre fitness a šport
84,30 €
-2,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Smartshake Original2GO Gunsm.Black
9,82 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,91 €
Predajca: shaman-vitamine

Smartshake Lite - Supergirl (800 ml) Supergirl - Fitness príslušenstvo - Šejkre a mixéry
10,33 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,39 €
Predajca: shaman-vitamine

BEST Protein Shaker, čierny čierny Jedna veľkosť
37,71 €
-68%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,82 €
Predajca: TR8

Smartshake O2GO ONE Shaker 800ml
9,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: shaman-vitamine

SmartShake | Izolovaná športová fľaša Bohtal | Čierna
21,12 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,62 €
Predajca: shaman-vitamine

Fľaša na pitie 4FRESH Shaker – čierna, 500 ml
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BuySmartGmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SmartShaker Reforce Steel – 900 ml
- Čistý dizajn: Nerezová oceľ je považovaná za hygienický materiál. Vďaka veľkému otvoru a zaobleným rohom sa fľaša ľahko čistí.
- Odolný: Robustný dizajn z odolnej nehrdzavejúcej ocele
- Bezúnikové a tiché miešanie: Miešacia sieťka je pevne usadená vo fľaši – stačí potriasť, uzavrieť a vziať so sebou
- Merné jednotky vygravírované na vnútornej strane
Zosilnená nerezová fľaša na miešanie kombinuje funkčný dizajn s odolnými materiálmi. Nerezová oceľ vhodná na styk s potravinami zaisťuje robustnú konštrukciu pre každodenné použitie. Viečko je navrhnuté tak, aby bolo odolné proti vytekaniu, a integrovaná slučka uľahčuje prenášanie na cestách.
Detaily produktu:
Objem: 900 ml / 30 oz
Materiál: nerezová oceľ 304, silikón, číry PP
Bez BPA a DEHP
Testované podľa noriem EÚ pre kontakt s potravinami
- Maximalizujte svoj výkon s touto veľkou proteínovou šejkrovacou fľašou s objemom 900 ml. Je ľahká, ale pevná, s mäkkou rukoväťou so slučkou a nepriepustným viečkom. S vygravírovanými meracími značkami v oz a ml na jednoduchšie miešanie.
- Ergonomicky navrhnutá šejkerová fľaša pre vynikajúce vlastnosti miešania. Vylepšená sieťová vložka mixéra sa pevne zacvakne na miesto, aby sa proteínové koktaily, proteínové prášky, mliečne koktaily a voda s ovocnou príchuťou rozmixovali bez hrudiek.
- Mixujte svoj nápoj štýlovo s touto štýlovou a zároveň robustnou šejkrovacou fľašou na mixovanie proteínového prášku. Čistý, minimalistický dizajn s mäkkou silikónovou základňou, skrutkovacím vekom absorbujúcim nárazy a hladkým matným čiernym práškovým povrchom pre protišmykové uchopenie.
- Elegantný šejker Reforce je vyrobený z robustnej nehrdzavejúcej ocele 304 a nesklame vás. Hygienický a bez zápachu: Tento robustný proteínový šejker je recyklovateľný a bol vyrobený bez BPA aj DEHP.
- Poznámka: Proteínové šejkre Smartshake sa vyrábajú vo Švédsku a sú dôsledne testované podľa prísnych predpisov GMP a predpisov USA/EÚ o bezpečnosti potravín.
- Kapacita
- 900 ml
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Smartshake
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- EAN kód
- 7350057185582
- Číslo od výrobcu
- 270001-002
- Kapacita
- 900 ml
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Smartshake
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- EAN kód
- 7350057185582
- Číslo od výrobcu
- 270001-002
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele
16,89 €
Predajca: medpak_shop

ESN Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele 700 ml Black schwarz Jedna veľkosť
71,65 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť
68,33 €/1l
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele - The Batman (900 ml) The Batman - Fitness-Zubehör - Streuer & Mixer
18,09 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,03 €
Predajca: shaman-vitamine

VASAGLE konferenčný stolík so zlatým železným rámom Ø84 x 45,5 cm okrúhly sklenený stolík robustný rozkladací stolík z tvrdeného skla stabilný stolík do obývačky dekoratívny zlatý LGT21G
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

SmartShake™ Šejker Reforce DC 900 ml Supergirl pink (nerez)
17,03 €
Predajca: shaman-vitamine

Arendo Protein Shaker z nehrdzavejúcej ocele, šejker na proteínové nápoje 500 ml, uzatvárateľný, odolný proti rozbitiu, bez BPA, z nehrdzavejúcej ocele, nepreteká, vhodný do umývačky riadu, s rukoväťou a miešacou guličkou, levanduľová farba
22,95 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

SmartShake Reforce Harry Potter 900 ml Hogwarts Crest 900 ml / Šejkre / Štýlový kovový šejker vytvorený špeciálne pre fanúšikov Harryho Pottera
47,86 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,79 €
Predajca: shaman-vitamine

Applied Nutrition Steel Shaker 750 ml modr / ejkre / Uniktny, tlov a ahk ejker vyroben z uachtilej ocele
5,29 €
Predajca: NutraBestBG

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Smartshake O2GO ONE Shaker 800ml
10,59 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,13 €
Predajca: NutraBestBG

Šejker Revive Series, maskáčová čierna - 750 ml.
12,18 €
Predajca: NutraBestBG

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Elektrické bicykle, 26-palcové trekingové a mestské elektrické bicykle s 36V 14,5Ah lítiovou batériou pre dlhý dojazd až 120 km. Mestské elektrické bicykle a elektrické holandské bicykle
671,99 €
-32,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
639,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Šejker 600 ml "Protein" - šejker do posilňovne na proteínové a športové nápoje - vrátane odnímateľného sitka a praktickej stupnice - ľahko sa čistí - bobuľovitý/priesvitne sivý
6,99 €
Predajca: elasto

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Arendo Protein Shaker z nehrdzavejúcej ocele, šejker na proteín 750 ml, uzatvárateľný, odolný proti rozbitiu, bez BPA, z nehrdzavejúcej ocele, nepreteká, vhodný do umývačky riadu, s rukoväťou a miešacou guličkou, ružový
25,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášok, pšeničný proteín – koncentrát, pšeničný proteín – izolant, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
50,44 €/1l
45,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Smartshake Reforce Stainless Steel - Superman (900 ml) Superman - Fitness-Zubehör - Streuer & Mixer
18,15 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,03 €
Predajca: shaman-vitamine

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Digitálna osobná váha s technológiou Step-On Vysoko presné senzory Sklenená váha Ľudia LCD až do 180kg 100gr Váha váhy kg lbs St Black Retoo
11,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

20 "e-bike 17Ah e-skladací bicykel, pedelec, elektrický bicykel mestský pedelec elektrický bicykel s aplikáciou, 25KM/H, pre dospelých, mužov, ženy
769,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vynikajúca kvalita a štýlový vzhľad
Špičkové spracovanie a skvelý dizajn
Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá fľaša
Môžem ju len odporučiť Môj syn mal z nej veľkú radosť
Hodnotenie z 1. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
robí to, čo by mal, ale nie je to produkt na vyššej úrovni
Šejker je pri správnom uzavretí absolútne nepriepustný. Veko však nemá žiadne tesnenie ani nič podobné a malo by sa zatvárať len veľmi opatrne, inak často zostáva mierne pootvorené a preteká. Šejkre sa mi v tomto veku zlievali oveľa častejšie ako v predchádzajúcich šejkrech iných značiek. Po tom, čo mi len raz spadol, sa veko odlomilo a nenávratne sa poškodilo.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Shieldmixer HERO Pro
15,99 €
Predajca: PolleoSport

Elektrický šejker na proteínové nápoje s objemom 650 ml, dobíjateľný šejker na proteínové nápoje s kapacitou 1200 mAh, šejker na proteínové nápoje s certifikáciou IPX7 – PROSHAKER
31,99 €
Predajca: Mormark

Nerezový proteínový šejker 750 ml Vákuovo izolovaný mixér BlenderBall Mixer Bottle Protein Shaker BPA Free Green
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Fľaša na pitie 4FRESH Shaker – tyrkysová, 500 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: BuySmartGmbH

Arendo proteínový šejker elektrický, proteínový šejker 700 ml, uzatvárateľný, vhodný do umývačky riadu, mixovací pohár, rukoväť na prenášanie, bez BPA, na cestovanie, jogu, fitness, šport, čierny
39,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

ESN Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele 700 ml Black schwarz Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
71,65 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Šejker na proteín Arendo s meracou stupnicou, priehľadný - 800 ml, odskrutkovateľné veko, náustok, so slamkou na pitie, vhodný do umývačky riadu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Šejker na proteín Arendo s meracou stupnicou, priehľadný - 800 ml, odskrutkovateľné veko, náustok, so slamkou na pitie, vhodný do umývačky riadu
24,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Shieldmixer® Hero Pro 700ml Zeus
15,99 €
Predajca: PolleoSport

Shieldmixer HERO Pro
15,99 €
Predajca: PolleoSport

Hrnček na lezenie, zelený, hrnček na lezenie s úchytom na lezenie - YY Vertical
19,00 €
Predajca: RozlomitySport

Arendo, proteínová fľaša z nehrdzavejúcej ocele, 500 ml, s guľôčkou na miešanie a miešacou pomôckou, bez úniku, so skrutkovacím uzáverom, bez BPA, vhodná do umývačky riadu, tmavomodrá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Proteínový šejker s guľôčkou na mixovanie, 500 ml. Proteínový šejker s odmerkou, vhodný na prípravu proteínových nápojov, bez BPA, ružovej farby
13,11 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,49 €
Predajca: odsellingaaa

Elektrický miešač proteínových nápojov, objem 24 oz, biela farba, USB-C, nabíjateľný, bez BPA
83,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Smartshake Reforce z nehrdzavejúcej ocele



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,89 €
Predajca: medpak_shop

Proteínová fľaša 400 ml, odolná proti úniku, bez BPA, so sitkom a stupnicou, oranžová + zelená, dvojbalenie
41,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Nerezová fľaša na pitie s objemom 750 ml s guľou na miešanie – proteínová fľaša na bielkoviny a fitness, bez BPA, dvojstenná, protiúniková, športová fľaša (čierna)
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Nerezová fľaša na pitie s objemom 26 oz a miešacou guľou – proteínová fľaša na bielkoviny a fitness, bez BPA, dvojplášťová, s tesnením proti úniku, oranžová
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Nerezový šejker na proteínové nápoje s objemom 900 ml, s odmerkou, bez obsahu BPA, s tesnením a guľôčkami na miešanie
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Šejkerová fľaša na proteínový prášok, plastová fľaša na vodu na cvičenie, 400 ml, s guľou na miešanie, s ochranou proti úniku, fialová
39,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion