5,0



Na základe 7 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hlinený blok bez výpalu - biely - 1,5 kg24 150,00 €/1l
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Alabaster Modellgips 1x 1,5kg1,32 €/1kg
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
DAS F387500, Modelárska hlina, Biela, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb7,26 €/1kg
7,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Prírodná modelovacia hmota 250 g, biela14,30 €/1kg
4,29 €
Predajca: MATFEL

Samotvrdnúci íl svetlosivý 1000 g
40,95 €/1kg
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelárska hlina, Biela, 1 kusov, 1 farba/farieb, 24 h, 1 kg
5,28 €/1kg
5,28 €
Predajca: CORWELL

Glorex Keramiplast 1000 g, biela
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: M_plus_L

Mäkká hlina biela 2500g tvrdnúca na vzduchu / horľavá 1040°C
11,96 €/1kg
51,46 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jovi 85, Modelárska hlina, Biela, Dospelý a dieťa, 24 h, 500 g
17,46 €/1kg
8,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
12,47 €/1kg
124,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
11,98 €/1kg
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GLOREX Stewaform zmes na liatie 1kg
11,64 €/1kg
11,64 €
Predajca: M_plus_L

GLOREX Keramin, Biela, 1 kg, 1 kusov
18,82 €/1kg
18,82 €
Predajca: M_plus_L

R PRO 20 Tekutý silikónový kaučuk, odtlačovací silikón mäkký 1:1 (1 kg)
40,90 €/1l
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Hrnčiarska hlina 10 kg červená vzduchom schnúca 0,5 mm jemná šamotová hlina 25% hrnčiarska hlina hlinené telo
10,02 €/1kg
108,75 €
-7,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
101,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ceramiplast terakota 1000g
24,15 €/1kg
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

MMOBIEL 12-dielna sada na vyrezávanie vosku z nehrdzavejúcej ocele nástroje na vyrezávanie vosku
228,77 €/1kg
59,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Modelovacia hmota Soft-Ton, pripravená na použitie, mäkká, vytvrdzujúca na vzduchu, terakotová, 500 g
27,80 €/1kg
39,71 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jovi 86, Modelárska hlina, Biela, Dospelý a dieťa, 24 h, 1 kg
9,78 €/1kg
9,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DAS F387600, Modelárska hlina, Terakota, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb
10,76 €/1kg
10,76 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Keramická hlina 5 kg terakota bez odtieňa Keramická hlina je čisto prírodný produkt. Hrnčiarsku hlinu možno sušiť na vzduchu a potom maľovať|lakovať. Dobre zhotovené diela možno tiež priniesť hrnčiarovi na vypaľovanie|glazovanie. Vypálenie: Predmety musia byť dôkladne vysušené. Výpal na biskvit 920 °C, výpal na glazúru 1020-1100 °C. Vhodné na hrnčiarsky kruh Na výpal v profesionálnej peci
n.a.
- Farba
- Oranžová
- Výrobca
- Glorex
- Hmotnosť
- 5000 g
- EAN kód
- 7610877339641
- Farba
- Oranžová
- Výrobca
- Glorex
- Hmotnosť
- 5000 g
- EAN kód
- 7610877339641
Hodí sa k tomu

VEVOR Elektrický keramický stroj so 16 modelovacími nástrojmi, veľkosť 14 palcov Tocadis, keramický kotúčový stroj 0-300 ot/min, 65 x 42 x 42 cm Biely keramický tvarovací stroj
Použité
367,15 €
Predajca: Restposten-Shop

30-dielny modelovací nástroj Keramický nástroj Keramika Hlina Sochárstvo SculptingSet
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

VEVOR elektrický hrnčiarsky kruh stroj na keramiku 30W 2 rotujúce disky 10cm
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR hrnčiarsky kruh 350 W, stroj na keramiku 220 V, elektrický hrnčiarsky kruh 28 cm otočný stôl, nastavenie nožným pedálom, 60 dB, hrnčiarsky kruh umelecké diela DIY ručné práce 300 otáčok za minútu, modrý, 13,3 kg
128,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR elektrický hrnčiarsky kruh keramický stroj 350W 25cm pedál
135,99 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Samotvrdnúci íl svetlosivý 1000 g
40,95 €/1kg
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelárska hlina, Biela, 1 kusov, 1 farba/farieb, 24 h, 1 kg
5,28 €/1kg
5,28 €
Predajca: CORWELL

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Jenga Classic
20,75 €
Predajca: conquestgmbh

Mäkká hlina biela 2500g tvrdnúca na vzduchu / horľavá 1040°C
11,96 €/1kg
51,46 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VEVOR sada detektora kovov pre dospelých Multifunkčný profesionálny detektor so 7 režimami Detektor kovov vodotesný 25,4 cm cievka pre väčšiu hĺbku, s lopatkou a taškou na prenášanie
83,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Mäkká hlinená terakota 2500g tvrdnúca na vzduchu / horľavá 1040°C
11,96 €/1kg
37,90 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

vidaXL Toaletné sedadlo s mäkkým zatváraním biele oválne
18,39 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
55,00 €
Predajca: Aga24

Hydroxid sodný pre sifónové potrubia 5kg NUVIO
23,27 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Teplomer na potraviny Teplomer na potraviny Teplomer na pečenie
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Merax poschodová posteľ 90x200 cm so schodmi a šmykľavkou, detská posteľ s ochranou proti vypadnutiu, poschodová posteľ so zábranami a oknom, posteľ z masívneho dreva, posteľ pre mladých, biela
503,99 €
-17,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
486,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

vidaXL 7-dielny záhradný jedálenský set z masívneho agátového dreva
556,00 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
![Obrázok produktu pre Ochranný poťah na plážové lehátko, na mieru, Cordura PU, nepremokavý, odolný proti zime, UV poťah, poťah na plážové lehátko, prispôsobená veľkosť [131]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/058a4dc1e6752250dd3aa2f079323f55.webp)
Ochranný poťah na plážové lehátko, na mieru, Cordura PU, nepremokavý, odolný proti zime, UV poťah, poťah na plážové lehátko, prispôsobená veľkosť [131]
69,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Ferocity

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
311,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Matrac zo studenej peny 90 x 190 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Glorex Keramiplast 1000 g, biela
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: M_plus_L

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid Plus
59,43 €/1m
56,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

ROCKBROS kukla jeseň zima pre outdoorové športy bicykel motorka kukla reflexné vetru odolné proti prachu, čierna
17,04 €
Predajca: RockBros_Europe

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super zvuk bez pálenia
Farba OranžováHmotnosť 5 kg
Rýchly čas dodania. Hlina je skvelá a moje včelie kamene nepraskli pri sušení, ako hovorili niektoré recenzie. Svoje diela však nechávam sušiť aj v pivnici, čo trvá trochu dlhšie, ale výsledok je skvelý.
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Farba BielaHmotnosť 5,085 kg
Všetko top
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 5,085 kg
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 5,085 kg
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 5,085 kg
Hodnotenie z 28. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba BielaHmotnosť 5,085 kg
Hodnotenie z 20. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba OranžováHmotnosť 5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada polymérovej hliny Shuttle Art, 60 farieb, modelovacia hlina tvrdnúca v peci, 1,65 kg
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
52,72 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex vo forme tekutého latexu pre umelý latex 2 kg
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,00 €/1kg

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
61,44 €/1kg

Primo Modelovací materiál, sivá farba, 500 g
26,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Sada modelovacej hmoty z polymérovej hmoty, 64 farieb, vrátane príslušenstva, formičiek a nástrojov. Netoxická
85,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
49,14 €/1kg

Modelovací materiál, ktorý tvrdne na vzduchu, 64 farieb, sada modelovacej hmoty, detský kreatívny set, DIY, mäkká, flexibilná, netoxická modelovacia hlinka
57,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
128,87 €/1kg

Hlinený blok bez výpalu - biely - 1,5 kg
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
24 150,00 €/1l

Plast Max 216 Rollen 1174
25,82 €
Predajca: MATFEL

Elektrický magnetický zámok na jedny dvere 180KG držiaca sila DC12V NC režim Elektromagnetický zámok z hliníkovej zliatiny pre sklenené drevené kovové požiarne dvere
43,99 €
Predajca: Zanjo24
48,13 €/1kg

Formy na modelovaciu hmotu,nože na modelovaciu hmotu,sada na modelovaciu hmotu,hračky z modelovacej hmoty,nástroje na modelovaciu hmotu,príslušenstvo na modelovaciu hmotu
15,99 €
Predajca: Zanjo24
319,80 €/1kg

DAS F387500, Modelárska hlina, Biela, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: MATFEL
7,26 €/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,32 €/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymérová hmota Effects 12 x 25 g
18,89 €
Predajca: MUZIKER
57,24 €/1kg

Modelovacia hmota Plastilin, farba: oranžová, určená na modelovanie a umelecké účely, hmotnosť: 500 g
17,27 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler

Cernit Metallic Polymérová hmota Gold 250 g
15,90 €
Predajca: MUZIKER
63,60 €/1kg

Cernit Polymer Clay Metallic Polymérová hmota Silver 56 g
7,19 €
Predajca: MUZIKER
128,39 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Raspberry 56 g
7,29 €
Predajca: MUZIKER
130,18 €/1kg

Primo 285MOD500B, Detská remeselná súprava, 3 rok / roky, Biela
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
24,60 €/1kg

Masa samoutwardzalna 500g biała MUNGYO
5,47 €
Predajca: MATFEL
10,94 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Pink 56 g
7,09 €
Predajca: MUZIKER
126,61 €/1kg