Farba:

Ružová

Kľúčové informácie v kocke

  • Vychutnajte si kompaktný dizajn a jednoduché používanie pre aktívny životný štýl.
  • S dvoma rýchlosťami a dvojitým nožom pripravíte nápoje bleskovo.
  • Získate dve 600 ml fľaše Tritan Renew bez BPA, ideálne na cesty.
  • Fľaše sú odolné voči nárazom, neabsorbujú pachy a majú praktické viečko na pitie.
  • Pre ľahkú údržbu je príslušenstvo vhodné do umývačky riadu.
  • Očarí Vás aj jeho štýlový ružový dizajn, ktorý oživí každú kuchyňu.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Smeg PBF01PKEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Ružová

127,22 €

plus 10,05 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – pi 2. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Stolné mixéry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre KitchenAid 5KHBV83EAC – ručný mixér
KitchenAid 5KHBV83EAC – ručný mixér
161,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre KitchenAid 5KSBR256BM, Prenosný mixér, 0,473 L, Pulzný spínač, Čierna
KitchenAid 5KSBR256BM, Prenosný mixér, 0,473 L, Pulzný spínač, Čierna
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Severin SM 3735, Stolný mixér, 0,6 L, 300 W, Zelená, Biela
Severin SM 3735, Stolný mixér, 0,6 L, 300 W, Zelená, Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
59,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Smeg PBF01CREU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Krém
Smeg PBF01CREU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Krém
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
108,59 €
-6,02 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01WHEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Biela
Smeg PBF01WHEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
105,75 €
-3,18 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg BLF01SVEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
Smeg BLF01SVEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
451,65 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Smeg PBF01PGEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Zelená
Smeg PBF01PGEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg BLF03CREU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
Smeg BLF03CREU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
216,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre SMEG Malé domáce spotrebiče MP213297
SMEG Malé domáce spotrebiče MP213297
210,45 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg SMF02RDEU, Stojaci mixér, Červená, Hnetenie, Miešanie, 1 m, 4,8 L, Páka
Smeg SMF02RDEU, Stojaci mixér, Červená, Hnetenie, Miešanie, 1 m, 4,8 L, Páka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
626,35 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Smeg BGF01, Fľaša pre mixér, Priehľadná, Plast, Nerezová oceľ, Plast, 0,6 L, BLF01
Smeg BGF01, Fľaša pre mixér, Priehľadná, Plast, Nerezová oceľ, Plast, 0,6 L, BLF01
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,73 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre KitchenAid 5KSB4026EPT, Stolný mixér, 1,4 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 0,91 m, 1200 W
KitchenAid 5KSB4026EPT, Stolný mixér, 1,4 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 0,91 m, 1200 W
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
516,45 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Smeg BLF03PGEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
Smeg BLF03PGEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
195,08 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Gorenje BN1000E 0,75 l stolný mixér 1000 W biely
Gorenje BN1000E 0,75 l stolný mixér 1000 W biely
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
68,91 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre NutriBullet NBP 016MA, 0,59 L, Čierna, Ružová
NutriBullet NBP 016MA, 0,59 L, Čierna, Ružová
88,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Smeg BLC02EGMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, 1 m, 1400 W, Zelená
Smeg BLC02EGMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, 1 m, 1400 W, Zelená
415,86 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg BLC01WHMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1400 W
Smeg BLC01WHMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1400 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
402,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Mixér Nutribullet NB907.R 900 W červený
Mixér Nutribullet NB907.R 900 W červený
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
102,57 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Smeg BLC02BLMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1400 W
Smeg BLC02BLMEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1400 W
432,07 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

ZJEDNODUŠTE SI RUUTÍNU

Vďaka kompaktným rozmerom a jednoduchému používaniu je nový kompaktný osobný mixér ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zdravý a dynamický životný štýl. Vďaka dvom úrovniam rýchlosti a dvojitému nožu vám váš nový pomocník v kuchyni umožní v okamihu rozmixovať ingrediencie, ktoré môžete ihneď skonzumovať alebo si ich vziať so sebou.

Naplňte si zásoby vitamínov

Osobný mixér obsahuje dve fľaše, ktoré zaručujú maximálnu všestrannosť použitia podľa každej chuti. Fľaše s objemom 600 ml sú ideálnym nástrojom na prípravu ovocných alebo zeleninových smoothies alebo mliečnych koktailov.

Pridajte svoje obľúbené prísady, rozmixujte a potom si vychutnajte načerpanie energie kdekoľvek a kedykoľvek chcete, v kancelárii, v škole, v telocvični alebo v parku.

Fľaše na cesty

Praktický uzáver s výlevkou vám umožní nosiť fľašu vždy so sebou, aby ste si mohli vychutnať čerstvé a zdravé nápoje na cestách.

Fľaše Tritan™ Renew bez obsahu BPA sú vhodné aj na používanie celou rodinou, pretože sú odolné voči nárazom a rozbitiu a neabsorbujú pachy ani chute.

TRITAN RENEW - INOVATÍVNY MATERIÁL

Smeg si vybral Tritan™ Renew s 50 % certifikovaným recyklovaným obsahom* na výrobu dvoch fliaš na pitie s pohárom a výlevkou Personal Blender PBF01.

Tritan Renew sa získava inovatívnym procesom molekulárnej recyklácie, ktorý eliminuje plastový odpad na jedno použitie, pričom zachováva vysokú odolnosť, čírosť a bezpečnostné štandardy. mixéry Smeg 50's Style PBF01PKEU Pink. Typ: F10F, farba: zelená, farba: zelená, farba: zelená: Farba výrobku: Objem misy: 0,6 l, Rýchlosť otáčania (min.): 0,6 l, Dĺžka kábla: 1 m: rýchlosť otáčania (max.): 20000 ot: 22000 OT. Materiál puzdra: Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ, Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ: Materiál nádoby: Tritan. Príkon: 300 W, Zdroj energie: Šírka: 136 mm, Hĺbka: 142 mm, Výška: 335 mm



Popis:
- Osobný mixér v retro dizajne
- Séria: 50's Style
- Materiál tela: Nerezová oceľ
- Materiál hornej časti tela: Plast
- Hlavný materiál: Plast
- Povrch: Lesklý
- Farba kábla: Sivá
- Ovládanie: Ovládací gombík
- Materiál gombíka: Plast
- Farba tela: Ružová

Vlastnosti:
- 2 rýchlosti výkonu
- Minimálne otáčky: 20 000 ot./min
- Maximálne otáčky: 24 000 ot./min
- 2 nože z nerezovej ocele
- 2 fľaše z Tritan™ Renew bez BPA
- Kapacita fliaš: 600 ml
- Uzáver s náustkom
- Veko so silikónovým tesnením
- Materiál uzáveru a veka fľaše: Tritan™ Renew, bez BPA
- Tepelná ochrana motora
- Bezpečnostný motorový blok
- Zabudovaný kábel v tele
- Protišmyková základňa
- Vhodné do umývačky riadu: fľaše a veka

Technické údaje:
- Výkon: 300 W
- Napätie: 220-240 V
- Frekvencia: 50/60 Hz
- Dĺžka napájacieho kábla: 1 meter
- Rozmery (VxŠxH): 33,5 x 14,2 x 13,6 cm
- Rozmery s obalom (VxŠxH): 33,7 x 16,2 x 25,6 cm
- Rozmery fľaše (VxŠxH): 32,5 x 14 x 14 cm
- Netto hmotnosť: 1,800 kg
- Brutto hmotnosť: 2,520 kg



Model:
Stolný mixér
Farba:
Ružová
Vyberateľná miska:
Áno
Odkladací priestor na kábel:
Áno
Dĺžka šnúry:
1 m
Počet čepelí noža:
2
Protišmykové podložky:
Áno
Príslušenstvo pre umývanie v umývačke:
Áno
Veko s výpustom na pitie:
Áno
Obsah nádoby:
0,6 L
Počet rýchlostí:
2
Otáčky (min.):
20000 ot/min
Otáčky (max.):
22000 ot/min
Systém ovládania:
Tlačidlá, Páka
Základný materiál:
Nerezová oceľ
Materiál nožov:
Nerezová oceľ
Materiál:
Nerezová oceľ
Materiál pohára:
Tritan
Overall recyclability rate:
50%
Príkon:
300 W
Napájací zdroj:
AC
Vstupné striedavé napätie:
220-240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia:
50-60 Hz
Typ konektora:
Typ F
Šírka:
136 mm
Hĺbka:
142 mm
Výška:
335 mm
Hmotnosť:
1,8 kg
Šírka balenia:
162 mm
Hĺbka balenia:
256 mm
Výška balenia:
337 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
2,52 kg
Hmotnosť papierového obalu:
620 g
Typ balenia:
Box
Miešacia nádoba s výpustom:
Áno
Krajina pôvodu:
Čína
Neobsahuje:
Bisfenol A (BPA)
Množstvo v balení:
1 kusov
Obsahuje prenosnú fľašu:
Áno


S osobným mixérom Smeg si ľahko pripravíte domáce smoothie na cestách. Mixér sa dodáva s 2 fľašami To Go s objemom 600 ml. Vďaka dvom nastaveniam rýchlosti a dvojitému nožu sú ingrediencie rozmixované za okamih, takže ich môžete okamžite skonzumovať alebo si ich vziať so sebou. Vďaka praktickému viečku s výlevkou môžete fľaše bez obsahu BPA nosiť vždy so sebou a vychutnávať si čerstvé nápoje na cestách. Po použití sa tieto fľaše dajú ľahko umyť v umývačke riadu. Užívajte si väčšie pohodlie s kompaktným osobným mixérom Smeg!




Výkon

Kapacita misky*
0,6 L
Počet rýchlostí*
2
Rýchlosť otáčania (min.)
20000 OTÁČOK ZA MINÚTU
Rýchlosť otáčania (max.)
24000 OTÁČOK ZA MINÚTU
Typ ovládania
Otáčanie

Konštrukcia

Odnímateľná misa
Áno
Typ*
Mixér s dede šálkou
Farba výrobku*
Ružová farba
Dĺžka šnúry
1 m
Počet nožov
2
Protišmykové dno
Áno
Veko s výtokom na pitie
Áno

Vlastnosti

Súčasťou balenia je fľaša na odnesenie
Áno

Materiál

Materiál puzdra
Plast
Materiál čepele
Nerezová oceľ
Recyklovateľný materiál
50%

Regulácia energie

Výkon*
300 W
Zdroj energie*
Alternatívny prúd
Napätie vstupného striedavého prúdu
220 - 240 V
Frekvencia vstupu striedavého prúdu
50 - 60 Hz

Hmotnosť a rozmery

Šírka
142 mm
Hĺbka
136 mm
Výška
335 mm
Hmotnosť
1,8 kg

Balenie

Šírka balenia
162 mm
Hĺbka balenia balenia
256 mm
Výška balenia
337 mm
Hmotnosť puzdra
2,52 kg

Logistické údaje

Množstvo na balenie
1 kus(y)


Smeg v štýle 50. rokov. Objem misy: 0,6 l, Rýchlosť otáčania (min.): 20000 ot/min, Rýchlosť otáčania (max.): 24000 ot/min. Typ: Stolný mixér, Farba výrobku: Ružová, Dĺžka kábla: 1 m. Materiál krytu: Plast, Materiál noža: Nerezová oceľ, Recyklovateľný materiál: 50 %. Príkon: 300 W, Zdroj energie: AC, Vstupné napätie AC: 220 - 240 V. Šírka: 142 mm, Hĺbka: 136 mm, Výška: 335 mm

S mixérom PBF01PKEU z radu Retro Style 50. rokov si môžete ľahko pripraviť zdravé smoothie, ktoré si môžete vziať priamo so sebou.

SMEG PBF01PKEU Hliníkový tlakový odliatok, ružová farba (PBF01PKEU)
Kapacita
600 ml
Farba
Ružová
Výrobca
SMEG Deutschland GmbH
Výkon
0.3 kW
Stupne rýchlosti
2
Hmotnosť
1.8 kg
EAN kód
8017709313081
Číslo od výrobcu
PBF01PKEU

Kapacita
600 ml
Farba
Ružová
Výrobca
SMEG Deutschland GmbH
Výkon
0.3 kW
Stupne rýchlosti
2
Hmotnosť
1.8 kg
EAN kód
8017709313081
Číslo od výrobcu
PBF01PKEU
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Smeg TSF01PKEU, 2 krajcov, Ružová, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Nerezová oceľ, 950 W
Smeg TSF01PKEU, 2 krajcov, Ružová, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Nerezová oceľ, 950 W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 57
225,88 €
Predajca: alleop
Obrázok produktu pre SMEG Malé domáce spotrebiče MP213297
SMEG Malé domáce spotrebiče MP213297
210,45 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 449
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Smeg HMF01PKEU, Ručný mixér, Ružová, Miešanie, 1,5 m, Tlačidlá, Hliník
Smeg HMF01PKEU, Ručný mixér, Ružová, Miešanie, 1,5 m, Tlačidlá, Hliník
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
153,73 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg HBF03PBEU, Ponorný mixér, 1,5 m, 700 W, Modrá
Smeg HBF03PBEU, Ponorný mixér, 1,5 m, 700 W, Modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
114,01 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Perina 200 x 220 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
Perina 200 x 220 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 857
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
29,41 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 204
223,50 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Smeg BLF01SVEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
Smeg BLF01SVEU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
451,65 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 38
736,99 €
-27,00 €
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre Smeg KLF05PKEU, 0,8 L, 1400 W, Ružová, Plast, Indikátor úrovne vody, Filtrovanie
Smeg KLF05PKEU, 0,8 L, 1400 W, Ružová, Plast, Indikátor úrovne vody, Filtrovanie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
116,36 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre KitchenAid 5KHBV83EAC, Ponorný mixér, 1 L, 1,53 m, 180 W, Krém
KitchenAid 5KHBV83EAC, Ponorný mixér, 1 L, 1,53 m, 180 W, Krém
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
153,48 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
12,32 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
166,79 €
-33,36 €
133,43 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Samsung MG23K3515AS/EG, Na pracovnú dosku, Mikrovlnná rúra s grilom, 23 L, 800 W, Vstavaný displej, LED
Samsung MG23K3515AS/EG, Na pracovnú dosku, Mikrovlnná rúra s grilom, 23 L, 800 W, Vstavaný displej, LED
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
150,55 €
-8,93 €
141,62 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Smeg KLF03WHEU, 1,7 L, 2400 W, Biela, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Zabezpečenie proti prehriatiu
Smeg KLF03WHEU, 1,7 L, 2400 W, Biela, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Zabezpečenie proti prehriatiu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
137,56 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Kuchynská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
Kuchynská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 50
254,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1494
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1955
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Smeg PBF01CREU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Krém
Smeg PBF01CREU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Krém
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
108,59 €
-6,02 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01WHEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Biela
Smeg PBF01WHEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
105,75 €
-3,18 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01BLEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Čierna
Smeg PBF01BLEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Čierna
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
105,75 €
-3,18 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01PBEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Modrá
Smeg PBF01PBEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Modrá
105,22 €
-2,65 €
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01PGEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Zelená
Smeg PBF01PGEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
102,57 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg PBF01RDEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Červená
Smeg PBF01RDEU, Stolný mixér, 0,6 L, 1 m, 300 W, Červená
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
122,45 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg KLF03CREU, 1,7 L, 2400 W, Krém, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Zabezpečenie proti prehriatiu
Smeg KLF03CREU, 1,7 L, 2400 W, Krém, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Zabezpečenie proti prehriatiu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
145,51 €
Predajca: Kuchniasklep
Obrázok produktu pre Smeg BLF03CREU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
Smeg BLF03CREU, Stolný mixér, 1,5 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 800 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
216,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Smeg TSF01CREU, 2 krajcov, Krém, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Nerezová oceľ, 950 W
Smeg TSF01CREU, 2 krajcov, Krém, Nerezová oceľ, Tlačidlá, Nerezová oceľ, 950 W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 57
137,56 €
Predajca: Kuchniasklep

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Klarstein Kraftpaket II Pro Doppel Drink Mixer, 160 W, 1 l, dvojitý, strieborný
Klarstein Kraftpaket II Pro Doppel Drink Mixer, 160 W, 1 l, dvojitý, strieborný
187,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Mini USB sekáčik, elektrický multifunkčný sekáčik s tromi čepeľami, na mäso a zeleninu, malý a prenosný, na použitie v kuchyni alebo vonku – Mixer
Mini USB sekáčik, elektrický multifunkčný sekáčik s tromi čepeľami, na mäso a zeleninu, malý a prenosný, na použitie v kuchyni alebo vonku – Mixer
12,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: OnetDigital
Obrázok produktu pre G21 Blender G21 Excellent Graphite Black G21-600882
G21 Blender G21 Excellent Graphite Black G21-600882
232,75 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Mixér NutriMax PRO, 1000, strieborný – 2 v 1: aj na prípravu nápojov na cestách
Mixér NutriMax PRO, 1000, strieborný – 2 v 1: aj na prípravu nápojov na cestách
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
99,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre G21 Blender G21 Excellent Cappuccino G21-600884
G21 Blender G21 Excellent Cappuccino G21-600884
232,75 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre NENO Fresco – Bezdrôtový stojanový mixér s objemom 700 ml
NENO Fresco – Bezdrôtový stojanový mixér s objemom 700 ml
56,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Neno_Official
Obrázok produktu pre SENCOR SBU 7676GD Automatický vákuový supermixér, 8 titánom potiahnutých nožov z nehrdzavejúcej ocele, 1,5 l mixovacia nádoba, 0,7 l nádoba na smoothie, vákuová jednotka, 1 500 W
SENCOR SBU 7676GD Automatický vákuový supermixér, 8 titánom potiahnutých nožov z nehrdzavejúcej ocele, 1,5 l mixovacia nádoba, 0,7 l nádoba na smoothie, vákuová jednotka, 1 500 W
107,90 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre G21 Blender G21 Perfection Graphite Black G21-600872
G21 Blender G21 Perfection Graphite Black G21-600872
211,76 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Ninja BN750, Stolný mixér, 2,1 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1,5 m, 1200 W
Ninja BN750, Stolný mixér, 2,1 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1,5 m, 1200 W
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
143,22 €
Predajca: Shopmobile
Obrázok produktu pre Xblitz iRon – Bezdrôtový mixér so 700 ml nádobou
Xblitz iRon – Bezdrôtový mixér so 700 ml nádobou
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
56,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Neno_Official
Obrázok produktu pre SENCOR SBU 7878BK Automatický vákuový supermixér, 8 titánových nožov, 7 programov, 1,5 l tritanová (PCTG) mixovacia nádoba, 2x 0,7 l nádoba, 28 000 ot/min, výkon 1 500 W
SENCOR SBU 7878BK Automatický vákuový supermixér, 8 titánových nožov, 7 programov, 1,5 l tritanová (PCTG) mixovacia nádoba, 2x 0,7 l nádoba, 28 000 ot/min, výkon 1 500 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
119,00 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre G21 Blender G21 Excellent white G21-600880
G21 Blender G21 Excellent white G21-600880
232,75 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Arendo stolný mixér 2000 W, nerezová oceľ, vysokovýkonný mixér, displej, 9 rýchlostných stupňov, 2 l nádoba, 7 programov, časovač a pulzná funkcia na smoothie a ľad
Arendo stolný mixér 2000 W, nerezová oceľ, vysokovýkonný mixér, displej, 9 rýchlostných stupňov, 2 l nádoba, 7 programov, časovač a pulzná funkcia na smoothie a ľad
115,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre G21 Blender G21 Comfort Graphite Black G21-6008695
G21 Blender G21 Comfort Graphite Black G21-6008695
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,58 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Mixér Arendo 2000 W, mixér s 2 l nádobou, smoothie maker, dotykový panel, 24 000 otáčok za minútu, časovač, 5 programov
Mixér Arendo 2000 W, mixér s 2 l nádobou, smoothie maker, dotykový panel, 24 000 otáčok za minútu, časovač, 5 programov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
105,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Philips 7000 series HR3760/00, Stolný mixér, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1500 W
Philips 7000 series HR3760/00, Stolný mixér, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 1 m, 1500 W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
152,90 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Arendo stojanový mixér, 1400 W, výkonný mixér z nehrdzavejúcej ocele, vysoko výkonný mixér, sklenená nádoba s objemom 1,75 l, mixér, strieborná farba
Arendo stojanový mixér, 1400 W, výkonný mixér z nehrdzavejúcej ocele, vysoko výkonný mixér, sklenená nádoba s objemom 1,75 l, mixér, strieborná farba
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
94,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre SENCOR SNB 6601RD Nutri mixér, nádoby s objemom 0,8 a 1,0 l, materiál neobsahujúce BPA, príkon 1 200 W
SENCOR SNB 6601RD Nutri mixér, nádoby s objemom 0,8 a 1,0 l, materiál neobsahujúce BPA, príkon 1 200 W
74,99 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre Lehmann Senso 2000 W Výkonný mixér s nádobou 1,7 l | Mixér na smoothie a ľad | 2x pohár na vodu Mlynček na kávu | Nerezové zlaté nože
Lehmann Senso 2000 W Výkonný mixér s nádobou 1,7 l | Mixér na smoothie a ľad | 2x pohár na vodu Mlynček na kávu | Nerezové zlaté nože
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann