4,5



Na základe 102 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Philips 800 series EP0824/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
271,83 €
plus 9,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Automatické kávovary a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gaggia RI9604/01, Espresso kávovar, 1,5 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1900 W, Čierna, Nerezová oceľ816,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Melitta E957-101, Espresso kávovar, 1,2 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, Čierna506,99 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
ProfiCook PC-KAV 1281, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna307,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ďalšie informácie o reklame
DeLonghi ECAM 12.121.B344,34 €
Predajca: BalticVaris_DE

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Plnoautomatický kávovar Philips na 2 kávové špeciality, espresso, 1,8 l, zrnková káva, zabudovaný mlynček, 1500 W, čierny (aquafilter nie je súčasťou dodávky)
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
454,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips EP3329/70, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
360,84 €
Predajca: Digiexpert

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Krups EA8108, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
438,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips 1200 series EP1223/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
351,50 €
Predajca: evomag

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

De’Longhi Magnifica EVO, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
458,13 €
Predajca: egenta-shop

Philips 800 series EP0820/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
349,03 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

CATLER ES 750 G Renzo
231,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Kávovar Yoer s tlakom 20 bar, výkonom 1350 W, automatický, s termoblokom a LED displejom
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Saeco Xelsis Deluxe Automatický kávovar s plne dotykovým displejom, inteligentný, pripojenie cez wifi SM8785/00
1 329,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop

Taurus Accento Latte, Espresso kávovar, 1,5 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, Čierna, Šedá
276,28 €
Predajca: velmontask
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vďaka intuitívnemu dotykovému displeju
2 lahodné kávové špeciality z čerstvých kávových zŕn
Vychutnajte si lahodnú chuť a vôňu kávy pripravenej z čerstvých zŕn vďaka nášmu inteligentnému systému prípravy. S klasickým napeňovačom mlieka si ľahko pripravíte zamatovo krémové cappuccino alebo latte macchiato.
Philips 800 Series EP0824/00. typ výrobku de: Kávovar: Plne automatický, Objem nádržky na vodu: 1,8 l, Typ kávy: Zrnková káva, Odmletá káva, Zásobník na hotovú kávu: Šálka, Kapacita šálky: 12 šálok, Počet čerpadiel: 2, Integrovaný mlynček. Príkon: 1500 W. Farba výrobku: čierna
Philips Series 800 EP0824 - Automatický kávovar s cappuccinatorom - 15 barov - matná čierna
2 lahodné kávové špeciality z čerstvých kávových zŕn
Vychutnajte si lahodnú chuť a vôňu kávy pripravenej z čerstvých zŕn vďaka nášmu inteligentnému systému prípravy. S klasickým napeňovačom mlieka si ľahko pripravíte zamatovo krémové cappuccino alebo latte macchiato.
- Klasický napeňovač mlieka
- Automatické upozornenie na odstránenie vodného kameňa
- Moja voľba kávy
- Odnímateľná sparovacia skupina
- Intuitívny dotykový displej
- Dokonalá teplota a dokonalá chuť
- Časti vhodné do umývačky riadu
- Filter AquaClean
- 12-stupňové nastavenie mlynčeka
Lahodná mliečna pena vďaka klasickému napeňovaču
mliekaKlasický napeňovač mlieka vydáva paru, vďaka čomu môžete ľahko pripraviť hodvábne hladkú mliečnu penu na cappuccino. A čo viac? Klasický napeňovač mlieka sa ľahko čistí len pomocou dvoch častí.
Vodný kameň nemá
šancuKávovar Philips série 800 je vybavený automatickým programom na odstraňovanie vodného kameňa, ktorý vás upozorní na potrebu odstránenia vodného kameňa a je založený na tvrdosti vašej vody. Vždy si tak môžete vychutnať ochutenú kávu z čistej vody.
Nastaviteľná sila a množstvo chuti prostredníctvom programu My Coffee ChoicePri prispôsobení
sily a množstva nápoja
si môžete vybrať z
ponuky My Coffee Choice. Jednoducho si vyberte svoje preferencie z troch rôznych nastavení nášho základného plnoautomatického kávovaru.
Jednoduché čistenie vďaka plne vyberateľnej sparovacej
skupineSrdcom každého plnoautomatického kávovaru je sparovacia skupina, ktorá by sa mala pravidelne čistiť. Odnímateľná sparovacia skupina umožňuje jej dôkladné čistenie jednoduchým opláchnutím pod tečúcou vodou.
Jednoduchá voľba kávy prostredníctvom intuitívneho dotykového
displejaOdolateľná chuť a vôňa kávy pripravenej z čerstvých kávových zŕn je vzdialená len na jeden dotyk. Pomocou nášho intuitívneho dotykového displeja si môžete jednoducho vybrať svoju obľúbenú kávu.
Optimálna rovnováha medzi teplotou, arómou a penou v každej
šálke**Systém extrakcie arómy zabezpečuje optimálnu rovnováhu medzi teplotou sparenia a rozvinutím arómy tým, že udržiava teplotu vody v rozmedzí 90 °C až 98 °C a zároveň reguluje prietok vody, aby ste si mohli vychutnať lahodnú kávu.
Vhodné do umývačky riadu pre jednoduché čisteniePre
obzvlášť jednoduché čistenie sú mliečny systém, odkvapkávacia miska a nádoba na kávovú usadeninu vhodné do umývačky riadu. To šetrí čas a zaručuje hygienické čistenie
.
Až 5 000 šálok* bez odstraňovania vodného kameňa vďaka filtru AquaCleanVďaka
výmene filtra na požiadanie nemusíte odstraňovať vodný kameň z kávovaru pri príprave až 5 000 šálok*, pričom si môžete vždy vychutnať čistú a prečistenú vodu.
Presne tak, ako to máte radi - s 12 úrovňami mletiaNaše
odolné mlynčeky sa dajú nastaviť na 12 úrovní, takže môžete zrnkovú kávu namlieť na extrémne jemný prášok alebo o niečo hrubšie.
Všeobecne
Typ výrobku
Kávovar na espresso
Typ prípravy kávy
Plne automatický
Príprava kávy
Áno
Kapacita nádržky na vodu
1,8 l
Typ plnenia kávy
Zrnková káva, mletá káva
Nádoba na uvarenú kávu
Šálka
Kapacita (v šálkach)
12 šálok
Počet výstupov
2
Zabudovaný mlynček
Áno
Výstupný výkon
1500 W
Farba výrobku
Čierna farba
Výkon
Umiestnenie zariadenia
Pracovná plocha
Typ výrobku
Kávovar na espresso
Kapacita nádržky na vodu
1,8 l
Typ prípravy kávy
Plne automatický
Typ plnenia kávy
Zrnková káva, mletá káva
Dve šálky naraz
Áno
Nádoba na uvarenú kávu
Šálka
Kapacita (v šálkach)
12 šálok
Maximálny prevádzkový tlak
15 barov
Zabudovaný mlynček
Áno
Typ mlynčeka
Keramický mlynček
Prispôsobiteľné možnosti mletia
Áno
Počet možností mletia
12
Kapacita kávových zŕn
275 g
Kapacita nádoby na mletú kávu
12 šálok
Nastaviteľná sila kávy
Áno
Počet nastavení sily kávy
3
Integrovaný napeňovač mlieka
Áno
Typ pridávania mlieka
Manuálne
Počet výstupov
2
Počet šálok, ktoré možno variť súčasne
2
Výškovo nastaviteľná výpusť kávy
Áno
Rozsah výškovo nastaviteľnej výlevky kávy
85 - 145 mm
Systém horúcej vody
Áno
Nastaviteľná teplota
Áno
Typ regulácie teploty
Elektronická
Počet nastavení teploty
3
Rýchle zahriatie
Áno
Vodný filter
Nie
Systém proti usadzovaniu vodného kameňa
Áno
Funkcia Calc-Clean
Áno
Automatický systém proti vodnému kameňu
Áno
Samočistenie
Áno
Časti vhodné na umývanie v umývačke riadu
Áno
Kompatibilita filtrov
AquaClean
Kontrola chuti pred varením
Áno
Kontrolka signalizácie odstránenia vodného kameňa
Áno
Funkcia odstraňovania vodného kameňa
Áno
Krajina pôvodu
Rumunsko
Krajina vývoja
Taliansko
Ergonómia
Farba výrobku
Čierna farba
Ovládacie prvky
Senzorové, dotykové
Odnímateľná odkvapkávacia miska
Áno
Odnímateľná varná/infúzna jednotka
Áno
Dĺžka kábla
1 m
Jednoduché čistenie
Áno
Jednoduchá obsluha
Áno
Pripomienka odstránenia vodného kameňa
Áno
Funkcie a programy varenia
Viacero nápojov
Áno
Príprava kávy
Áno
Príprava espressa
Áno
Príprava cappuccina
Áno
Príprava Caffè Americano
Áno
Príprava Caffè Lungo
Áno
Príprava horúceho mlieka
Áno
Power
Napájanie
1500 W
Vstupné striedavé napätie
230 V
Vstupná frekvencia striedavého prúdu
50 Hz
Trieda energetickej účinnosti
A
Režim úspory energie
Áno
Automatické vypnutie
Áno
Hmotnosť a rozmery
Šírka
246 mm
Hĺbka
371 mm
Výška
433 mm
Hmotnosť
7,5 kg
Rozsah dodávky
Vrátane lyžice
Áno
Technické údaje
2 roky
Vychutnajte si autentickú chuť a arómu čerstvých kávových zŕn s plne automatickým kávovarom s výkonom 1500 W a tlakom 15 barov. Vďaka systému Aroma Extract sa dosiahne optimálna rovnováha medzi teplotou a arómou, aby ste si zakaždým získali dokonalú šálku kávy.
Intuitívny dotykový displej poskytuje rýchly prístup ku všetkým funkciám – od výberu nápoja až po nastavenie sily a množstva prostredníctvom ponuky My Coffee Choice.
Klasický napeňovač mlieka vám umožní jednoducho pripraviť hodvábne jemné cappuccino alebo latte macchiato. Vytvára dokonalú mliečnu penu a mimoriadne ľahko sa čistí, pretože nadstavec pozostáva iba z dvoch častí.
Vďaka 12-stupňovému mlynčeku si môžete vybrať medzi jemným a hrubým mletím podľa svojich preferencií. Vstavaná nádoba pojme až 275 g kávových zŕn a nádržka na vodu má objem 1,8 l, čo vám umožní pripraviť dva nápoje súčasne.
Údržba je čo najjednoduchšia vďaka automatickému odvápňovaniu a kompatibilite s filtrom AquaClean, čo umožňuje prípravu až 5000 šálok bez odvápňovania. Odnímateľná varná jednotka a časti vhodné do umývačky riadu zaisťujú jednoduché čistenie a dlhotrvajúcu hygienu.
Matné čierne telo mu dodáva moderný vzhľad, kombinuje plast a kov pre stabilitu a odolnosť. Je to perfektná kombinácia dizajnu, technológie a pohodlia pre každého, kto chce doma kávu profesionálnej kvality.
- Výkon: 1500 W
- Nápoje: Espresso, káva
- Vhodné na prípravu: 2 nápojov
- Tlak: 15 barov
- Zdroj kávy: Čerstvé zrná
- Objem zásobníka na kávové zrná: 275 g
- Objem nádrže na vodu: 1,8 l
- Nastavenie mlynčeka: 12 stupňov
- Vstavaný mlynček
- Systém mlieka: CMF
- Napenenie mlieka
- Predprogramované nápoje: 2
- Rozhranie: Intuitívny dotykový displej
- Časovač automatického vypnutia
- Časti vhodné do umývačky riadu
- Automatické odvápňovanie
- Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz
- Energetická trieda: A
- Rozmery (VxŠxH): 37,1 x 24,6 x 43,3 cm
- Hmotnosť: 7,5 kg
- Farba: Matná čierna
Funkcie:
- My Coffee Choice: umožňuje vám nastaviť silu arómy a množstvo kávy podľa osobných preferencií - slabá, stredná alebo silná
- Aromatový extrakt: inteligentný systém, ktorý udržiava optimálnu teplotu (90 – 98 °C) a riadi prietok vody, aby sa zabezpečila maximálna chuť a aróma
- AquaClean: filter, ktorý čistí vodu a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čo umožňuje prípravu až 5000 šálok bez nutnosti odvápňovania
- Umiestnenie spotrebiča:
- Na pracovnú dosku
- Typ produktu:
- Espresso kávovar
- Kapacita vodného zásobníka:
- 1,8 L
- Typ náplne kávy:
- Kávové zrná
- Typ kávovaru:
- Plne automatické
- Nádrž na uvarenú kávu:
- Pohár
- Kapacita v pohároch:
- 2 šálok
- Vstavaný mlynček:
- Áno
- Nastaviteľná sila kávy:
- Áno
- Systém horúcej vody:
- Áno
- Dva poháre súčasne:
- Áno
- Maximálny prevádzkový tlak:
- 15 bar
- Typ mlynčeka:
- Keramický mlynček
- Nastaviteľný mlynček:
- Áno
- Počet nastavení mlynčeka:
- 12
- Kapacita nádoby na kávové zrná:
- 275 g
- Kapacita nádoby pre mletú kávu:
- 12 šálok
- Počet nastavení intenzity kávy:
- 3
- Vstavaný napeňovač mlieka:
- Áno
- Typ pridaného mlieka:
- Manuálne
- Počet výtokov:
- 2
- Počet súčasne pripravovaných šálok:
- 2
- Nastaviteľná výška výtoku kávy:
- Áno
- Nastaviteľný rozsah výšky trysky kávy:
- 85 - 145 mm
- Nastaviteľná teplota:
- Áno
- Typ ovládania teploty:
- Elektronický
- Počet teplotných nastavení:
- 3
- Rýchle zahriatie:
- Áno
- Vodný filter:
- Nie
- Systém proti usadzovaniu:
- Áno
- Odvápňovacia funkcia:
- Áno
- Automatické odstraňovanie vodného kameňa:
- Áno
- Samočistiaci:
- Áno
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Kompatibilita filtrov:
- AquaClean
- Kontrola arómy pred prírpavou kávy:
- Áno
- Svetelný indikátor odvápňovania:
- Áno
- Funkcia odstraňovania vodného kameňa:
- Áno
- Krajina pôvodu:
- Rumunsko
- Krajina dizajnu:
- Taliansko
- :
- EN 50564:2011
- Viac nápojov:
- Áno
- Príprava espressa:
- Áno
- Príprava cappuccina:
- Áno
- Počet programov:
- 2
- Príprava kávy:
- Áno
- Príprava Americana:
- Áno
- Výroba lunga:
- Áno
- Výroba horúceho mlieka:
- Áno
- Farba:
- Čierna
- Systém ovládania:
- Dotyk
- Vstavaný displej:
- Áno
- Základný materiál:
- Kov, Plast
- Typ displeja:
- TFT
- Vymeniteľný prekvapkávací zásobník:
- Áno
- Pohotovostný režim:
- Nie
- Odnímateľná jednotka na varenie/infúzie:
- Áno
- Dĺžka šnúry:
- 1 m
- Wi-Fi:
- Nie
- Jednoduché čistenie:
- Áno
- Jednoduché použitie:
- Áno
- Indikátor zanesenia vodným kameňom:
- Áno
- Príkon:
- 1500 W
- Vstupné striedavé napätie:
- 230 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50 Hz
- Trieda energetickej účinnosti:
- A
- Režim úspory energie:
- Áno
- Spotreba energie (v pohotovosti):
- 0,2 W
- Automatické vypnutie:
- Áno
- Automatické vypnutie po (max):
- 30 min
- Šírka:
- 246 mm
- Hĺbka:
- 433 mm
- Výška:
- 371 mm
- Hmotnosť:
- 7,5 kg
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka balenia:
- 287,5 mm
- Hĺbka balenia:
- 491,5 mm
- Výška balenia:
- 487 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 12,5 kg
- Lyžica v cene:
- Áno
- Manuál z recyklovaného papiera:
- Áno
- Záručná lehota:
- 2 rok / roky
- Nebezpečné látky:
- Nie
- Packaging recyclability rate:
- 95%
- Počet používateľských profilov:
- 0
Automatický kávovar
PHILIPS EP0824/00 Series 800 matne šedé
2 druhy kávových nápojov
Možnosť mletej kávy
Možnosť prípravy 2 šálok kávy súčasne
Možnosť horúcej vody
Intuitívny dotykový displej
100% keramické mlynčeky
12 stupňov nastavenia hrubosti mletia kávy
3 stupne voľby intenzity kávy
3 stupne voľby teploty vody
Príprava mliečnej peny s klasickým napeňovačom mlieka (parná tryska Panarello)
Až 5000 šálok kávy bez odvápňovania vďaka filtru AquaClean (kompatibilný s Aqua Clean)
Aróma tesnenia
Odnímateľná sparovacia jednotka a nádržka na vodu
Farba: matná šedá
Philips 800 Series EP0824/00. typ výrobku de: Kávovar: Plne automatický, Objem nádržky na vodu: 1,8 l, Typ kávy: Zrnková káva, Odmletá káva, Zásobník na hotovú kávu: Šálka, Kapacita šálky: 12 šálok, Počet čerpadiel: 2, Integrovaný mlynček. Príkon: 1500 W. Farba výrobku: čierna
Philips Series 800 EP0824 - Automatický kávovar s cappuccinatorom - 15 barov - matná čierna
Hodí sa k tomu

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
381,72 €
Predajca: NeuertsShop

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Automatický kávovar Philips Series 1200 EP1224/00
278,88 €
Predajca: Shop-Mediarado

Ohrievač s ventilátorom Brandson energeticky úsporný, keramický ohrievač s ventilátorom, 2000 W, 2 úrovne výkonu, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie, ochrana proti prevráteniu, oscilácia 35°, champagne
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Brandson 500W ohrievač s ventilátorom do zásuvky, mini keramický ohrievač s diaľkovým ovládaním, ochrana proti prehriatiu, automatické vypnutie, čierny
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámske dlhé legíny legíny dlhé bavlnené nohavice Röre pánska spodná bielizeň ČIERNA XXL
12,57 €
Predajca: YESET

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Originálne diaľkové ovládanie televízora Samsung BN59-01358B
10,21 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Plnoautomatický kávovar Grundig KVA 6230 s napeňovačom mlieka, nerezovým mlynčekom
399,79 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Strieborná
1 412,24 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Morelenet

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Flieks čalúnená posteľ 140x200cm manželská posteľ so zásuvkami a lamelovým roštom, úložná posteľ funkčná posteľ drevená posteľ manželská posteľ, materiál plátno, sivá
265,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Krups EA8108, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
438,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B, 16,3 cm (6.4"), 1080 x 2340 px, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Grafit
Generálne opravený
287,90 €
Predajca: JANADO

HISENSE DLEDTV 126cm UHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV QuadC HDR G sw
464,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Philips 800 series EP0820/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
300,92 €
Predajca: evomag

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%16% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
16%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plnoautomatický kávovar Philips 2200Ser.2.Swarz(Ep 2022/10
Farba Čierna
Urobil skvelé cappuccino.Potrebujú väčšiu údržbu, ale stojí za to.S olejom bolo pre mňa trochu ťažšie zistiť, kde je to potrebné.Som veľmi spokojný. Ďakujem veľmi pekne prišiel pred Vianocami a bol dodaný veľmi rýchlo. pred zverejneným dátumom.
Hodnotenie z 9. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý a cenovo dostupný plnoautomatický stroj
Farba Čierna
Náš syn chcel vlastne portafilter. Keďže mám už roky kávovar Incanto a rád ho používam, objednal som si tento model, ktorý je čiastočne identický s mojím kávovarom. Syn je nadšený a je rád, že nemusí stále manipulovať s kávovou usadeninou. Podľa jeho slov mu káva veľmi chutí.
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jasné odporúčanie na kúpu!
Farba Čierna
Som veľmi spokojný. Káva chutí výborne, ľahko sa používa a čistenie je rýchle. Za tú cenu naozaj skvelý kávovar!
Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne skvelé!
Farba Čierna
Nemyslel by som si, že espresso s týmto kávovarom môže byť také chutné. Skutočne skvelé!
Hodnotenie z 31. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plne automatický kávovar
Farba Čierna
Dobrý stroj. Super rýchle dodanie
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Káva je naša druhá krv
Farba Čierna
Špičkový kávovar!
Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Farba Čierna
Položka spĺňa moje očakávania.
Hodnotenie z 5. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Farba Čierna
Dobrý pomer cena/výkon, užívateľsky prívetivý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Smeg EGF03RDEU, Espresso kávovar, 2,4 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1650 W, Červená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
883,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Smeg ECF02CREU, Espresso kávovar, 1,1 L, Mletá káva, 1350 W, Krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
424,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivona NICR 1040, Espresso kávovar, 3,5 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 2700 W, Chróm, Titán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2 310,42 €
-111,42 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2 199,00 €
Predajca: OrangeAudio

De’Longhi Dedica Style EC 785.BG, Espresso kávovar, 1,1 L, Kávová kapsula, Mletá káva, 1300 W, Béžová



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1 099,15 €
-99,92 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
999,23 €
Predajca: AllYouNeed

Nivona NIVO 9103, Espresso kávovar, 2,2 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1465 W, Šedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2 313,26 €
-614,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 699,00 €
Predajca: OrangeAudio

Nivona NIVO 9101, Espresso kávovar, 2,2 L, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1465 W, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1 649,00 €
Predajca: OrangeAudio

De’Longhi ECAM 656.75.MS, Espresso kávovar, 2 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, Nerezová oceľ



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
1 143,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plnoautomatický kávovar Gaggia Brera, espresso, informačný LED displej, 1400 W, 15 barov, objem 1,2 l, zásobník na 250 g kávových zŕn, ohrievač šálok, integrovaný mlynček, napeňovač mlieka, vodný filter



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
419,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Siemens EQ.6 plus TE657319RW, Espresso kávovar, 1,7 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna, Šedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
841,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivona NIVO 8107, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1455 W, Šedá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 332,49 €
-33,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 299,00 €
Predajca: OrangeAudio

Nivona NIVO 8103, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1465 W, Titán



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 249,00 €
Predajca: OrangeAudio

Krups Intuition Experience EA876D, Espresso kávovar, 3 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1550 W, Čierna, Brúsená oceľ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
728,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

De’Longhi ECAM46.860.B, Espresso kávovar, 2 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1 040,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gaggia RI9604/01, Espresso kávovar, 1,5 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1900 W, Čierna, Nerezová oceľ



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
816,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivona 8101, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1465 W, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1 322,85 €
-123,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 199,00 €
Predajca: OrangeAudio

Krups Sensation C90 EA910E, Espresso kávovar, 1,7 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Hliník, Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
389,00 €
Predajca: DataElCom

Nivona NICR 799, Espresso kávovar, 2,2 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1455 W, Čierna, Nerezová oceľ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
1 010,10 €
Predajca: NetworkTechnologies