5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg11,98 €/1kg
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Cernit Polymer Clay Kit Polymérová hmota Effects 12 x 25 g57,24 €/1kg
18,89 €
Predajca: MUZIKER

Ďalšie informácie o reklame
Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Raspberry 56 g130,18 €/1kg
7,29 €
Predajca: MUZIKER

Ďalšie informácie o reklame
Masa samoutwardzalna 500g biała MUNGYO10,94 €/1kg
5,47 €
Predajca: MATFEL

Viva Decor940400099VE01 ViVA DECOR liaty betón, jemnozrnný, vedro 5,0 kg
11,96 €/1kg
62,19 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

R PRO 20 Tekutý silikónový kaučuk, odtlačovací silikón mäkký 1:1 (1 kg)
40,90 €/1l
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Samotvrdnúci íl svetlosivý 1000 g
40,95 €/1kg
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
12,47 €/1kg
124,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vzduchom tvrdnúca modelovacia hlina Granoplast 400 g
44,75 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Super Sculpey - Hlina
122,14 €/1kg
55,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GLOREX Stewaform zmes na liatie 1kg
11,64 €/1kg
11,64 €
Predajca: M_plus_L

Penová hlina®
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Samotvrdnúca sochárska hlina biela 500g
10,54 €/1l
5,27 €
Predajca: MATFEL

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Brown 56 g
128,39 €/1kg
7,19 €
Predajca: MUZIKER

Modelliermasse, 500gr.
41,20 €/1kg
21,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Penová hlina
41,16 €/1kg
25,52 €
Predajca: M_plus_L

Cernit CE916C 5mm/3mm
393,89 €/1kg
7,09 €
Predajca: MUZIKER

Cernit Pasta Machine
60,43 €/1kg
138,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUZIKER

Samotvrdnúci biely íl Majewski Mona 500g
9,32 €/1kg
4,94 €
Predajca: MATFEL

Jovi 85O Samoschnúca hmota Ochre 500 g 1 ks
5,16 €/1kg
2,78 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,58 €
Predajca: MUZIKER
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jesmonite AC730 je samostatná akrylová kvapalina s hmotnosťou 1 kg, ktorá sa používa v spojení s práškom Jesmonite AC730.
Stiahnite si technický list:
- Jesmonite AC730
- názvy variantov: 1 ks
- Variant: 1 ks
- Hmotnosť: 1000 g
- Konštrukcia: AC730
- Typ výrobku: hmotnostný
- Ďalšie informácie: samostatná kvapalina bez prášku
- Špecifikácia: Jesmonite AC730
- Distribúcia
- Objem
- 10 ml
- Výrobca
- Jesmonite Ltd
- Hmotnosť
- 1000 g
- EAN kód
- 5414779214974
- Číslo od výrobcu
- FL730-1
- Objem
- 10 ml
- Výrobca
- Jesmonite Ltd
- Hmotnosť
- 1000 g
- EAN kód
- 5414779214974
- Číslo od výrobcu
- FL730-1
Hodí sa k tomu

Jesmonite Ltd JESMONITE AC100 samostatná tekutá zložka 1kg - 1 ks
635,60 €/1l
63,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rayher, gipsový prášok Raysin 100, farba: biely, balenie: 4 kg
15,67 €/1kg
62,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HobbyFun Keraflott odlievacia zmes 5 kg balenie, biela
5,19 €/1kg
25,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rayher silikónová forma na svietnik 135 ml, priemer 5,2 cm, výška 7,1 cm
67,60 €/1kg
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Misa s hviezdou 22 cm
26,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada 3 silikónových foriem, epoxidové živicové formy love home family, sada 3D živicových odlievacích foriem pre DIY šperky, domáce dekorácie a stolové dekorácie
21,96 €
Predajca: odsellingaaa

Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
11,98 €/1kg
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

R PRO 10 mäkký odtlačovací silikón 1:1, ideálny pre DIY živicové formy (500 g)
55,80 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

Rayher, odlievací prášok Raysin 200, farba: biela, pre kreatívne remeselné projekty, 1 kg
12,47 €/1kg
124,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

COSTWAY prístrešok na náradie prístrešok na náradie s prístreškom záhradná skrinka drevo 177x80x45cm
218,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Viva Decor940400099VE01 ViVA DECOR liaty betón, jemnozrnný, vedro 5,0 kg
11,96 €/1kg
62,19 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Tekutá fólia 4 kg Balkónová hydroizolácia na drevo na dlaždice vysoko elastická izolácia Level+19
4,65 €/1l
13,94 €
Predajca: Izosklep

HobbyFun Keraflott odlievacia hmota 1 kg vrece, biela
7,52 €/1kg
7,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mucola prístrešok na náradie záhradná skriňa XXL drevený záhradný prístrešok záhradný úložný priestor domček skriňa - biela/sivá
289,80 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
277,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Creative Deco Structure Paste Coarse 2 kg | Biely tmel na akrylové maľovanie | Modelovacia pasta na umelecké projekty, akrylové farby, DIY, 3D efekty, textúry | Jednoduchá aplikácia paletovým nožom
13,48 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CreativeBrandsEU

VEVOR tepelný lis 8v1 transferový lis 38x30cm tepelný lis na tričká potlač textilu
202,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

veľká skriňa na náradie a záhradu
170,50 €
Predajca: metragmbh

Wiltec drevená záhradná skriňa sivá 77x53x179cm s dverami, šikmou strechou a bitumenovou izoláciou Prístrešok na náradie Prístrešok na náradie Prístrešok na náradie
193,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Epoxidová živica Epoxidová živica na odlievanie univerzálna | 1 KG | Odlievanie do 5 cm | Pourpoxy | Krištáľovo číra | Epoxidová živica | Obsahuje UV blokátor
29,95 €/1kg
29,95 €
Predajca: Pourpoxy

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg
1,32 €/1kg
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Elektrický bežecký pás DeskWalk pre domácnosť alebo kanceláriu, motorový posilňovací stroj s LCD displejom, stolný bicykel na cvičenie - drevená optika
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

VEVOR Gombíkový stroj Gombíkový stroj 58mm Badgemaker 500 ks. Lis na odznaky
110,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

EMSA 514549, Zásobník na ľad, Modrá, Priehľadná, Polypropylén (PP), Termoplastický elastomér (TPE), Nemecko, 165 mm, 226 mm
23,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

GLOREX Keramin, Biela, 1 kg, 1 kusov
18,82 €/1kg
18,82 €
Predajca: M_plus_L

CREARTEC Gipsdicht – na vodotesné utěsnění a ochranu gipsových a gipsových výrobkov – 250 ml
207,00 €/1l
51,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Stolová kotúčová píla TC-TS 200 Einhell Classic
294,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Epoxidová živica s tvrdidlom 2:1, tekutá živica na odlievanie krištáľovo číra, živica pre domácich majstrov na odlievanie a poťahovanie (300 g)
66,33 €/1kg
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Reschimica

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 1,13 kgObjem 0,1 l
Všetko hore
Hodnotenie z 14. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgObjem 0,01 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada polymérovej hliny Shuttle Art, 60 farieb, modelovacia hlina tvrdnúca v peci, 1,65 kg
86,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
52,72 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex vo forme tekutého latexu pre umelý latex 2 kg
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,00 €/1kg

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
62,56 €/1kg

Primo Modelovací materiál, sivá farba, 500 g
26,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Sada modelovacej hmoty z polymérovej hmoty, 64 farieb, vrátane príslušenstva, formičiek a nástrojov. Netoxická
85,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
49,14 €/1kg

Modelovací materiál, ktorý tvrdne na vzduchu, 64 farieb, sada modelovacej hmoty, detský kreatívny set, DIY, mäkká, flexibilná, netoxická modelovacia hlinka
57,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
128,87 €/1kg

Hlinený blok bez výpalu - biely - 1,5 kg
24,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
24 350,00 €/1l

Plast Max 216 Rollen 1174
25,82 €
Predajca: MATFEL

Elektrický magnetický zámok na jedny dvere 180KG držiaca sila DC12V NC režim Elektromagnetický zámok z hliníkovej zliatiny pre sklenené drevené kovové požiarne dvere
43,99 €
Predajca: Zanjo24
48,13 €/1kg

Formy na modelovaciu hmotu,nože na modelovaciu hmotu,sada na modelovaciu hmotu,hračky z modelovacej hmoty,nástroje na modelovaciu hmotu,príslušenstvo na modelovaciu hmotu
15,99 €
Predajca: Zanjo24
319,80 €/1kg

DAS F387500, Modelárska hlina, Biela, Dospelý, 1 kusov, balíček, 1 farba/farieb



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: MATFEL
7,26 €/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,32 €/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymérová hmota Effects 12 x 25 g
18,89 €
Predajca: MUZIKER
57,24 €/1kg

Modelovacia hmota Plastilin, farba: oranžová, určená na modelovanie a umelecké účely, hmotnosť: 500 g
17,27 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler

Cernit Metallic Polymérová hmota Gold 250 g
15,90 €
Predajca: MUZIKER
63,60 €/1kg

Cernit Polymer Clay Metallic Polymérová hmota Silver 56 g
7,19 €
Predajca: MUZIKER
128,39 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Raspberry 56 g
7,29 €
Predajca: MUZIKER
130,18 €/1kg

Primo 285MOD500B, Detská remeselná súprava, 3 rok / roky, Biela
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
24,60 €/1kg

Masa samoutwardzalna 500g biała MUNGYO
5,47 €
Predajca: MATFEL
10,94 €/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymérová hmota Pink 56 g
7,09 €
Predajca: MUZIKER
126,61 €/1kg