4,9



Na základe 43 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün1 141,00 €/1kg
57,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau1 211,00 €/1kg
60,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 160 m farba 749 - vínová/ružová/žltozelená/modrofialová376,00 €/1kg
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Alize Puffy 179 Pletacia priadza123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
1 165,00 €/1kg
58,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
7,61 €
Predajca: VISO

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
5,99 €
Predajca: MUZIKER

Yarn Art Jeans Plus 3 Pletacia priadza
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creativ Company 16824084, Kreatívna tvorba, Čierna, Akrylový, 50 g
785,00 €/1kg
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gründl Wolle Bavlna Quick Batik, 100 g, svetlomodrá-zelená-kukuricová-oranžová
202,00 €/1kg
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Špagát
41,80 €/1kg
20,90 €
Predajca: MUZIKER

Alize Velluto, 55 rokov, biela
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
1 110,00 €/1kg
55,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 645 Pletacia priadza
600,00 €/1kg
60,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 29 Pletacia priadza
559,50 €/1kg
55,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 207 Pletacia priadza
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alize Lanagold Fine 62 Pletacia priadza
0,14 €/1m
56,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 800 390 Pletacia priadza
0,02 €/1m
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jediná originálna priadza Jeans je obľúbená u mnohých ľudí v pletacom svete. Džínsová priadza z továrne YanArt je veľmi príjemná na dotyk. Niť je pomerne
tenká, mäkká, mierne zamatová, dobre krútená, nežmolkuje a neplstnatí. Bohatá paleta farieb vám umožní vybrať potrebné odtiene akejkoľvek farby.
Počet farebných odtieňov sa navyše každoročne zvyšuje. Tajomstvo popularity tejto priadze spočíva v jej univerzálnosti a dobrom zložení.
Môžete z nej pliesť a háčkovať. Je vhodná aj na strojové pletenie. Príjemnú prácu s priadzou tiež podčiarkujú vynikajúce vlastnosti pri nosení. Po praní nestrácajú výrobky vyrobené z tejto priadze svoj vzhľad. Je tiež potrebné poznamenať, že táto priadza je považovaná za hypoalergénnu a je vhodná pre deti aj dospelých. Vo svete amigurumi (háčkovaná alebo pletená hračka) je táto priadza nepom lídrom a pomôže vám uvoľniť potenciál vašich neobmedzených nápadov! Vhodná na pletenie i háčkovanie čiapočiek, svetríkov a hlavne detských hračiek a bytových doplnkov. Táto priadza je atestovaná TZÚ pre deti do 3 rokov.
Dĺžka chodu 50g/160m
Materiál: 55 % bavlna a 45 %.Polyakryl
Odporúčaná veľkosť ihly: 3,5 mm
Rozmery stehov pri háčkovaní:
19,5 oka v 28 radoch = 10 x 10 cm.
Vzorka stehov pri pletení:
24,5 oka v 24 radoch = 10 x 10 cm.
Priadza YarnArt Jeans je najobľúbenejšou priadzou pre remeselníkov, pretože má všestranné využitie. Možno ju použiť nielen na ručné pletenie alebo háčkovanie, ale aj na strojové tkanie. Široká škála farieb kombinuje tlmené, pastelové farby aj sýtejšie a intenzívnejšie farby.Vďaka zloženiu s vysokým obsahom bavlny je YarnArt Jeans ideálnou priadzou na amigurumi (maškrty) a na detské oblečenie a doplnky, ako sú čiapky a deky. Priadza má hladkú, rovnomerne skrútenú štruktúru, vďaka čomu je vhodná na vyšívanie slučiek (dierkovaná ihla) a tiež na tvorbu letného oblečenia.
Ďalšie informácie
- Farby v rôznych šaržiach sa môžu mierne líšiť v odtieni. Ak si želáte farbu z jednej šarže farbenia, dajte nám to vedieť v správe pre predajcu
- Odporúčame za množstvo potrebné na celú prácu, pretože ďalšia šarža farbiva sa môže líšiť v odtieni
- Snažíme sa, aby fotografie výrobkov čo najlepšie odrážali ich skutočnú farbu, avšak upozorňujeme, že farby zobrazené na fotografiách sa môžu líšiť od skutočnosti v dôsledku rôznych nastavení monitora
Yarn Art Jeans 47 je mäkká a jemná pletacia priadza vhodná pre rôzne druhy projektov. Zmes bavlny a akrylu ponúka príjemný dotyk aj odolnosť, čo oceníte pri výrobe amigurumi hračiek, detských diek alebo oblečenia. Biely odtieň vytvára čistý základ pre vaše vlastné nápady. Na amigurumi, detské výrobky a doplnky je ideálna vďaka nerozštiepiteľnej a ľahko spracovateľnej štruktúre. Zloženie 55 % bavlny a 45 %.Polyakrylu jej dáva priedušnosť a pružnosť počas celého roka. Vďaka hypoalergénnosti je bezpečná aj pre citlivú pokožku či detské projekty. Začiatočníci ocenia jednoduché pokyny na údržbu a konzistentnú definíciu stehov pri dosahovaní čistého výsledku.
Zmiešaná pletacia/háčkovacia priadza (55% bavlna a 45% polyakryl) v jednofarebnej modrej farbe, známa aj ako Jeans. Je vhodná na rôzne druhy pletenia a háčkovania a vďaka svojej univerzálnosti sa dá použiť takmer na čokoľvek. Odporúčaná veľkosť ihlice a háčika je 3,5 mm.
- Šírka
- 160 m
- Dĺžka
- 160 m
- Materiálové zloženie
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Farba
- Modrá
- Typ tkaniny
- Bavlna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 8681338500862
- Číslo od výrobcu
- Jeans 47
- Šírka
- 160 m
- Dĺžka
- 160 m
- Materiálové zloženie
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Farba
- Modrá
- Typ tkaniny
- Bavlna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 8681338500862
- Číslo od výrobcu
- Jeans 47
Hodí sa k tomu

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
1 141,00 €/1kg
57,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 35 sonnengelb
1 157,00 €/1kg
57,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
1 121,00 €/1kg
56,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 62 weiß
1 179,00 €/1kg
58,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 46 Grey Pletacia priadza
1 107,00 €/1kg
55,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
1 277,00 €/1kg
63,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 07 kamelbraun
1 348,00 €/1kg
67,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
1 165,00 €/1kg
58,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 90 Pletacia priadza
1 142,00 €/1kg
57,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 70 Pletacia priadza
0,41 €/1m
65,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 40 braun
1 294,00 €/1kg
64,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 87 beige
1 191,00 €/1kg
59,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 42 pink
1 110,00 €/1kg
55,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
7,61 €
Predajca: VISO

Yarn Art Jeans 55 Pletacia priadza
1 183,00 €/1kg
59,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 36 Pletacia priadza
1 245,00 €/1kg
62,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 15 kornblume
1 107,00 €/1kg
55,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 88 Dark Yellow Pletacia priadza
1 163,00 €/1kg
58,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 81 Pletacia priadza
1 110,00 €/1kg
55,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 52 grün
1 176,00 €/1kg
58,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 17 caobaltblau
1 121,00 €/1kg
56,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 54 marine
1 107,00 €/1kg
55,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 16 mittelblau
1 144,00 €/1kg
57,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 89 Pletacia priadza
1 108,00 €/1kg
55,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau
1 211,00 €/1kg
60,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 26 Reddish Orange Pletacia priadza
1 159,00 €/1kg
57,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 03 naturweiß
1 107,00 €/1kg
55,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 23 orange
1 179,00 €/1kg
58,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 79 helles mint
1 126,00 €/1kg
56,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 61 Pletacia priadza
0,37 €/1m
59,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá priadza
Ľahko sa s ňou pracuje a je tiež skvelá. Jednoznačné odporúčanie kúpiť si túto priadzu. Háčkovala som 2 mm háčikom.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysokokvalitný výrobok.
Vysokokvalitný výrobok. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysokokvalitný výrobok.
Vysokokvalitný výrobok. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysokokvalitný výrobok.
Vysokokvalitný výrobok. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vysokokvalitný výrobok.
Vysokokvalitný výrobok. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlna je naozaj krásna a dobre sa z nej pletie
Som úplne spokojná
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlna
Bezchybný tovar, dokonalá vlna pre Amigurumi!
Hodnotenie z 22. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vlna
Všetko je skvelé! Super vlna a skvelá farba!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Yarn Art Baby Bavlna 400 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
0,38 €/1m

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, 4-vláknová priadza s farebným prechodom na háčkovanie a pletenie 217
14,90 €
Predajca: HobbyYARN
59,60 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Light Indigo | 418)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Polvo | 382)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg