5,0



Na základe 2 hodnotení
Meal WOODY OIL starostlivosť o drevo, olej na dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie, 250 ml, vôňa pomaranča
11,95 €
47,80 € / 1l
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Oleje na drevo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
WOODS Wood's AD20 -kosteudenpoistaja ja ilmanpuhdistin552,86 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 10l Flexol4,80 €/1l
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva11,05 €/1l
55,23 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Olej na prútie a ratan 1L Flexol25,71 €/1l
25,71 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ľanový olej 100% 1L Čistý ľanový olej Level+33
7,88 €/1l
7,88 €
Predajca: Izosklep

Remmers - ECO Terrace Oil 0,75 l, Teak Intensive
39,93 €/1l
29,95 €
Predajca: Surtep

Remmers Maintenance Oil 2653 Teak 2,5 litra
21,80 €/1l
54,51 €
Predajca: Surtep

Remmers Impregnačný olej WPC 2087 Bezfarebný 750 ml
25,00 €/1l
18,75 €
Predajca: Surtep

5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo
4,90 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Terasový olej na drevené podlahy 1 liter Flexol
18,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Hagerty Wood Care Cream 250ml A116046 Hagerty A116046
61,96 €/1l
15,49 €
Predajca: GUGITA

Hagerty Wood Spray A100612 Ochranný a Čistiaci Sprej na Drevo 200 ml
79,95 €/1l
15,99 €
Predajca: GUGITA

Remmers – TOP Olej na terasy
19,99 €/1l
99,95 €
Predajca: Surtep

Remmers - ECO Terrace Oil 0,75 l, grafitovo sivá
36,49 €/1l
27,37 €
Predajca: Surtep

Klasické impregnačné oleje Hartöl určené pre drevené podlahy
315,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FLBcommerce

Minwax Lak na drevo Wipe-On Poly 946ml lesklý
57 928,12 €/1l
54,80 €
Predajca: HOLZPFLEGE

OSMO Hardwax-Oil Original -3032 Bezfarebný hodvábne matný-25 litrov
1 509,71 €
Predajca: Artisan

Olej na drevo, 2K olej na drevo, transparentný, 1,25 Liter
115,82 €/1kg
144,78 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)
27,95 €/1kg
27,95 €
Predajca: gobamboo

Vlna z nehrdzavejúcej ocele RAKSO, 2 vankúšiky po 20 g
355,25 €/1kg
14,21 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Meal WOODY OIL Starostlivosť o drevo, olej na dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie, 250 ml, vôňa pomaranča
Olej na starostlivosť o drevo je vhodný na všetky drevené dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie a mnoho ďalšieho z dreva. Olej účinne čistí, hydratuje a chráni drevený materiál a zanecháva dobre udržiavaný povrch.
Okrem toho má príjemnú pomarančovú vôňu
Očistite ošetrovaný povrch. Mal by byť čistý, suchý a bez zvyškov. Rovnomerne naneste malé množstvo ošetrujúceho oleja krúživými pohybmi mäkkou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Nechajte olej vstrebať jednu hodinu. Prebytočný olej odstráňte mäkkou handričkou.
Olej na drevo je ideálny nielen pre vaše drevené kuchynské náradie, ale aj pre váš drevený stôl alebo iné kusy nábytku z dreva alebo bambusu. Olej je obzvlášť vhodný ako leštidlo alebo prostriedok na ošetrovanie dreva všetkých druhov a neobsahuje živice a kyseliny.
Pre predĺženie životnosti a optimálnu ochranu povrch v pravidelných intervaloch opäť ošetrujte. Zabránite tak vysychaniu a praskaniu drevených povrchov.
Tip: Pre predĺženie životnosti a optimálnu ochranu povrch v pravidelných intervaloch opätovne ošetrujte. Zabránite tak vysychaniu a praskaniu vašich drevených povrchov.
Poznámka: Uzavretý olej na údržbu skladujte na tmavom a chladnom mieste.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Olej na starostlivosť o dosky na krájanie a kuchynské náradie z dreva alebo bambusu
- Jednoduché použitie, nelepí sa
- Vhodný na neošetrené a olejované alebo voskované drevo a bambus
- Ideálny na všetky drevené predmety, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami
- Chráni a ošetruje všetko, čo je vyrobené z dreva
- Výhradne prírodné zložky
- Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom
- 100 % prírodný
- Bez lepku a vegánsky
- Bez chuti
- Bezpečné pre potraviny
- Bez obsahu rozpúšťadiel
- Príjemná pomarančová vôňa
- Obsah: 250 ml
- Rozmery: Ø 4,8 x (V) 18,5 cm
-
Olej na starostlivosť o drevo je vhodný na všetky drevené dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie a mnoho ďalšieho z dreva. Olej účinne čistí, hydratuje a chráni drevený materiál a zanecháva dobre udržiavaný povrch.
Okrem toho má príjemnú pomarančovú vôňu
Očistite ošetrovaný povrch. Mal by byť čistý, suchý a bez zvyškov. Rovnomerne naneste malé množstvo ošetrujúceho oleja krúživými pohybmi mäkkou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Nechajte olej vstrebať jednu hodinu. Prebytočný olej odstráňte mäkkou handričkou.
Olej na drevo je ideálny nielen pre vaše drevené kuchynské náradie, ale aj pre váš drevený stôl alebo iné kusy nábytku z dreva alebo bambusu. Olej je obzvlášť vhodný ako leštidlo alebo prostriedok na ošetrovanie dreva všetkých druhov a neobsahuje živice a kyseliny.
Pre predĺženie životnosti a optimálnu ochranu povrch v pravidelných intervaloch opäť ošetrujte. Zabránite tak vysychaniu a praskaniu drevených povrchov.
Tip: Pre predĺženie životnosti a optimálnu ochranu povrch v pravidelných intervaloch opätovne ošetrujte. Zabránite tak vysychaniu a praskaniu vašich drevených povrchov.
Poznámka: Uzavretý olej na údržbu skladujte na tmavom a chladnom mieste.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Olej na starostlivosť o dosky na krájanie a kuchynské náradie z dreva alebo bambusu
- Jednoduché použitie, nelepí sa
- Vhodný na neošetrené a olejované alebo voskované drevo a bambus
- Ideálny na všetky drevené predmety, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami
- Chráni a ošetruje všetko, čo je vyrobené z dreva
- Výhradne prírodné zložky
- Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom
- 100 % prírodný
- Bez lepku a vegánsky
- Bez chuti
- Bezpečné pre potraviny
- Bez obsahu rozpúšťadiel
- Príjemná pomarančová vôňa
- Obsah: 250 ml
- Rozmery: Ø 4,8 x (V) 18,5 cm
-
- Objem
- 0.25 l
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Mahlzeit
- Rozsah dodávky
- Meal WOODY OIL starostlivosť o drevo, olej na dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie, 250 ml, vôňa pomaranča
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- EAN kód
- 4067673004595
- Objem
- 0.25 l
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Mahlzeit
- Rozsah dodávky
- Meal WOODY OIL starostlivosť o drevo, olej na dosky na krájanie, drevené kuchynské náradie, 250 ml, vôňa pomaranča
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- EAN kód
- 4067673004595
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

WESTEX 93281010 Sada brúsnych papierov WESTEX Flint, K80/100/120/180/240
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
36,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, so zabudovaným filtrom Actitex™ – sivá farba
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

ProfiCook PC-EOS 1270, 2 kusov
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Letná pizza PizzaProfi Pizzaofen, 32 cm kameň na pizzu, rýchla 3-minútová pizza, 5-dielna sada s 2x lopatkou na pizzu, krájačom na pizzu, kamennou doskou, okienkom, max. 400 °C
119,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Tepelná clona
70,56 €/1m
23,99 €
Predajca: EDAXO_cz

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dielov | Krájač na zeleninu | Krájač na špirály | Krájač Julienne | Krájanie na kocky
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Creative Home Sada 10 Drevených Dosiek na Raňajky | 22,5 x 12,5 x 1,2 cm | Drevená Obojstranná Doska na Krájanie | Drevená Kuchynská Doska na Chlieb Mäso Zeleninu Syr a šunku
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Klarstein, blok na nože s nožmi, 7 -dielna súprava, inšpirované Japonskom
37,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Materac dmuchany 191x76x25 cm jednoosobowy INTEX 64756
19,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportology

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Mushu

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

BEARWARE Programovateľný časovač s LCD displejom Zásuvkový časovač / max. 3680W
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
6,47 €/1kg
12,75 €
Predajca: somnia24

Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, s filtrom Actitex™ – farba: mintová
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Creative Home Drevená Doska na Krájanie s Drážkou na šťavu | 30,5 x 22,5 x 1,5 cm | Obojstranná Doska na Krájanie | Drevená Kuchynská Doska Ideálna na Chlieb, Mäso, Zeleninu, Syr a šunku
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Bočnice na závesovú koľajnicu, balenie 2 kusov, biela, koncové krytky pre závesovú koľajnicu s 2 koľajami, koncové prvky na ukončenie vnútornej koľajnice
1,99 €
Predajca: Bestlivings

Cestovn kanvica Navaris s objemom 0,5 l - 16 x 11 x 17 cm - Mal minikanvica s vkonom 1100 W na cesty, kempovanie, karavaning alebo na cesty - s
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 4L Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,99 €
Predajca: FonderhillSp

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNÁCIA DREVA 5 LITROV Flexol prostriedok na ochranu dreva
55,23 €
Predajca: FonderhillSp
11,05 €/1l

ĽANOVÝ OLEJ IMPREGNÁT PRÍRODNÝ 100% NA DREVO 10l Flexol



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
48,00 €
Predajca: FonderhillSp
4,80 €/1l

OLEJ NA DREVENÉ PODLAHY 5L impregnovať ochranu Flexol
33,71 €
Predajca: FonderhillSp
6,74 €/1l

Olej na prútie a ratan 1L Flexol



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,71 €
Predajca: FonderhillSp
25,71 €/1l

5L Ľanový Olej Impregnát Prírodný 100% Na Drevo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,50 €
Predajca: FonderhillSp
4,90 €/1l

Olej na nábytok, drevené stolové dosky FLEXOL 0,5L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,98 €
Predajca: FonderhillSp
39,96 €/1l

Ľanový olej FLEXOL 0,5 l - Prírodný prostriedok na ochranu dreva



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
18,66 €
Predajca: FonderhillSp
37,32 €/1l

Terasový olej na drevené podlahy 1 liter Flexol
18,03 €
Predajca: FonderhillSp

Lak na bambus-Bamboo Protector 1L (vodná báza)
27,95 €
Predajca: gobamboo
27,95 €/1kg