5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Lana Grossa Landlust Soft Tweed 90 klasická krútená tvídová priadza z panenskej vlny s viacfarebnými nopkami 90 m farba 003 - sivo-hnedá strakatá
19,60 €
392,00 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Vlna a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (svetlo hnedá melírovaná | 207)39,80 €/1kg
19,90 €
Predajca: HobbyYARN

Ďalšie informácie o reklame
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 160 m farba 749 - vínová/ružová/žltozelená/modrofialová376,00 €/1kg
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lana Grossa COOL WOOL 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 95 farieb Farba 2054 - Karamelová377,00 €/1kg
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lana Grossa - Meilenweit, 100 g, priadza Merino Extrafine, farba: svetlošedá (graublau)221,50 €/1kg
22,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa Landlust Soft Tweed 180 klasická krútená tvídová priadza z panenskej vlny s rôznofarebnými nopkami Farba 119 - ružová škvrnitá
406,00 €/1kg
20,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Mohair Dream Silence Pletacia priadza
91,38 €/1kg
13,89 €
Predajca: MUZIKER

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
7,61 €
Predajca: VISO

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
5,99 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa - Natural Superkid Tweed 0630 purple
842,00 €/1kg
21,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Meilenweit, 100 g, tweed, farba 0181 (svetlozelená)
202,50 €/1kg
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gründl Wolle Bavlna Quick Batik, 100 g, svetlomodrá-zelená-kukuricová-oranžová
202,00 €/1kg
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super mäkká osnovná pletená priadza z extra jemnej merino vlny s kašmírom 110 m farba 016 - surová biela
404,00 €/1kg
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Denim Tweed 00050 Denim Pletacia priadza
139,80 €/1kg
6,99 €
Predajca: MUZIKER

Feltro Print 362 | Růžová/Slivková/Antracitová/Jahodová
353,00 €/1kg
17,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa Cool Wool Big 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z veľmi jemnej merino vlny 120 m farba 923 - Jasne červená
377,00 €/1kg
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yarn Art Piuma 4405 Pletacia priadza
1 133,00 €/1kg
56,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z veľmi jemnej merino vlny 160 m farba 837 - holubica modrá/slivka/červená fialová
377,00 €/1kg
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa PROMESSA 50 g mäkká plnená rúrková priadza 125 m farba 27 - tyrkysovo modrá
376,00 €/1kg
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merino Soft Art'is Yarn 100 % vlna, bez mulesingu a superwash (50 g / 120 m) (401 hrdzavo-hnedá)
101,80 €/1kg
5,09 €
Predajca: marussia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mäkké a elegantné potešenie z pletenia s Lana Grossa Landlust Soft Tweed 90
Klasická tvídová priadza s moderným nádychom
Landlust Soft Tweed 90 je vysokokvalitná priadza vyrobená zo 100 % panenskej vlny (merino), ktorá je mimoriadne mäkká a príjemná na nosenie. Vďaka klasickému tvídovému vzhľadu a prepleteným farebným vsuvkám dodá každému pletenému projektu jedinečný a štýlový vzhľad. Či už pletiete svetre, šály alebo čiapky, táto priadza zaručuje hrejivé a módne výsledky.
Hlavné vlastnosti:
- Materiál: 100% panenská vlna (Merino)
- Dĺžka priadze: cca 90 m / 50 g
- Veľkosť ihlíc: 5 - 6
- Výber farieb: 24 rôznych farieb
Špeciálne vlastnosti:
- Klasický tvídový vzhľad s modernými farebnými akcentmi
- Mäkká a príjemná na nosenie, ideálna na priamy kontakt s pokožkou
- Univerzálna na rôzne pletacie projekty
Oblasti použitia:
Vďaka vysokokvalitnej merino vlne je Landlust Soft Tweed 90 ideálny na všetky druhy pletacích projektov, ktoré musia poskytovať teplo a pohodlie. Svetre, šály a čiapky z tejto priadze sa stanú vašimi novými obľúbenými kúskami v šatníku.
Zažite kombináciu klasickej elegancie a moderného pohodlia s prídzou Landlust Soft Tweed 90 a premeňte svoje pletené projekty na skutočné umelecké diela!
PODROBNOSTI
Hmotnosť:
50 g
Dĺžka chodu:
cca 90 m
Veľkosť ihly:
5-6
Vzorka stehu
10 x 10 cm:
20 radov, 15 očiek
Spotreba svetra veľkosti 38-40:
približne 600 g
POKYNY NA ÚDRŽBU
Používajte jemný prací prostriedok
nepoužívajte zmäkčovač tkanín
Pranie v ruke
Bielenie nie je povolené
Nežehliť
Čistenie perchlóretylénom
Vysušte vo vodorovnej polohe
Sušenie v sušičke nie je povolené
- Šírka
- 90 m
- Dĺžka
- 90 m
- Materiálové zloženie
- 100 % čistá nová vlna Merino
- Výrobca
- Lana Grossa
- Počet kusov
- 20
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 4033493353724
- Číslo od výrobcu
- 12590003
- Šírka
- 90 m
- Dĺžka
- 90 m
- Materiálové zloženie
- 100 % čistá nová vlna Merino
- Výrobca
- Lana Grossa
- Počet kusov
- 20
- Hmotnosť
- 50 g
- EAN kód
- 4033493353724
- Číslo od výrobcu
- 12590003
Hodí sa k tomu

Lana Grossa Landlust Soft Tweed 180 klasická krútená tvídová priadza z panenskej vlny s rôznofarebnými nopkami Farba 119 - ružová škvrnitá
406,00 €/1kg
20,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Leifheit Teleskopická Tyč 145-400 cm - Click System 41523
22,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
10,99 €
Predajca: EssentialSolution

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 160 m farba 749 - vínová/ružová/žltozelená/modrofialová
376,00 €/1kg
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
5,99 €
Predajca: MUZIKER

Schachenmayr Mohair Dream Silence Pletacia priadza
91,38 €/1kg
13,89 €
Predajca: MUZIKER

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
7,61 €
Predajca: VISO

Yarn Art Jeans Tropical 614 Multi Pletacia priadza
1 265,00 €/1kg
63,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super mäkká osnovná pletená priadza z extra jemnej merino vlny s kašmírom 110 m farba 016 - surová biela
404,00 €/1kg
20,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo Originals 08295 Light Gray Mottled Pletacia priadza
115,49 €/1kg
5,89 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa COOL WOOL 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 95 farieb Farba 2054 - Karamelová
377,00 €/1kg
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletacia priadza
129,02 €/1kg
6,58 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super mäkká osnovná pletená priadza z extra jemnej merino vlny s kašmírom 110 m farba 011 - nočná modrá
410,00 €/1kg
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Ecopuno 0028 tyrkysová
407,00 €/1kg
20,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa Cool Wool Big 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z veľmi jemnej merino vlny 120 m farba 923 - Jasne červená
377,00 €/1kg
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Ecopuno 0029 tyrkysovo modrá
431,00 €/1kg
21,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
1 141,00 €/1kg
57,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa FELTRO UNI, 50 g, moderná priadza na filcovanie, 50 metrov, farba 007 - červená
335,00 €/1kg
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 40 braun
1 294,00 €/1kg
64,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Ecopuno 0022 fialová
430,00 €/1kg
21,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Mohair Dream Air Pletacia priadza
60,53 €/1kg
13,20 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,08 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa Cool Wool Big 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z veľmi jemnej merino vlny 120 m farba 946 - nebesky modrá
346,00 €/1kg
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Natural Superkid Tweed 0630 purple
842,00 €/1kg
21,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Meilenweit, 100 g, tweed, farba 0177 (kráľovská modrá)
209,50 €/1kg
20,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Meilenweit, 100 g, tweed, farba 0181 (svetlozelená)
202,50 €/1kg
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo, 50 g sivomodrá tweedová priadza na ručné pletenie
111,57 €/1kg
5,69 €
Predajca: MUZIKER

Drops Baby Merino 20 tmavo šedá
155,60 €/1kg
7,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Lana Grossa COOL MERINO 50 g ľahká osnovná priadza z klasickej merino vlny 150 m farba 019 - tmavozelená
407,00 €/1kg
20,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Priadza je veľmi pekná!
Hodnotenie z 3. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Yarn Art Baby Bavlna 400 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
0,38 €/1m

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, 4-vláknová priadza s farebným prechodom na háčkovanie a pletenie 217
14,90 €
Predajca: HobbyYARN
59,60 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Light Indigo | 418)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Polvo | 382)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg