4,4



Na základe 34 hodnotení
Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,50 €
200,50 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 12,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá83,05 €/1l
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher SC 1, Valcovitý parný čistič, Čierna, Biela, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V434,95 €/1l
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Parný čistič SC 2 Deluxe
150,04 €/1l
150,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Kärcher SC 3 EasyFix Plus, Parný mop, 1 L, Biela, Tlačidlá, Otočné, 4 m, 1900 W
249,00 €/1l
249,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
271,07 €/1l
406,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,12 €/1l
143,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Parný čistič SC 1 EasyFix
539,75 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition 1.516-421.0
898,30 €/1l
179,66 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Parný čistič SC 1 Multi Comfort
520,00 €/1l
104,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
272,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Naparovacia žehlička Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition 1.513-435.0
260,41 €/1l
260,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný vysávač SV 7
1 186,00 €/1l
593,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
487,25 €/1l
389,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hubica na umývanie okien
27,00 €
Predajca: Karcher
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Hygienické čistenie s parným čističom Kärcher SC 3 Deluxe
SC 3 Deluxe je pripravený na použitie už po 30 sekundách zahrievania a na tvrdých povrchoch odstraňuje až 99,999 % vírusov* a 99,99 % všetkých bežných baktérií** z domácnosti.
Vďaka integrovanému úložnému priestoru na príslušenstvo na spotrebiči možno príslušenstvo, kábel a hadicu jednoducho a pohodlne uložiť.
Medzi ďalšie funkcie patrí integrovaná kazeta na odstraňovanie vodného kameňa, trvalo plniteľná nádržka na vodu na nepretržité čistenie, svetelný LED pásik na indikáciu prevádzkového režimu a široká škála príslušenstva na odstraňovanie odolných nečistôt z dlaždíc, varných dosiek, krytov odsávača a škár.
Okrem toho podlahová hubica EasyFix s flexibilným kĺbom pre maximálnu ergonómiu a lamelová technológia pre dokonalé výsledky čistenia.
Pohodlný systém suchých zipsov uľahčuje pripevnenie podlahovej utierky k podlahovej hubici a jej odstránenie bez kontaktu so špinou.
Dvojstupňová regulácia pary zaručuje vždy dokonalé prispôsobenie množstva pary povrchu a príslušnému stupňu znečistenia.
Krátky čas zahrievania
S časom zahrievania iba 30 sekúnd je spotrebič pripravený na použitie v priebehu chvíľky.
Pohodlné uskladnenie príslušenstva a parkovacia poloha
Pohodlné uloženie príslušenstva, predlžovacích trubíc, kábla a parnej hadice. Parkovacia poloha na jednoduché zaparkovanie podlahovej hubice pri prerušení práce.
Nonstop para a integrovaná kazeta na odstraňovanie vodného kameňa
Nádrž sa dá kedykoľvek jednoducho doplniť - pre nonstop paru bez prerušenia práce. Vďaka inteligentnej odvápňovacej kazete sa z vody v nádržke automaticky odstraňuje vodný kameň, čím sa mnohonásobne predlžuje životnosť spotrebiča.
- 1900 W na účinné čistenie
- Výkonný tlak pary 3,5 baru na hĺbkové čistenie
- objem nádržky na vodu 1 l na rozsiahle čistenie
- Len 30 sekúnd do pripravenosti na použitie
- dĺžka hadice 2,2 metra pre veľký dosah
- 2-stupňová regulácia pary pre rôzne povrchy
- Trvale plniteľná nádržka
- Multifunkčné príslušenstvo na všestranné čistiace úlohy
- Detská poistka a bezpečnostný ventil na bezpečnú manipuláciu
- Praktický úložný priestor na príslušenstvo priamo na spotrebiči
Čistenie parou bez chemikálií
Parný čistič Kärcher SC 3 Deluxe spoľahlivo odstraňuje nečistoty a eliminuje až 99,999 % vírusov* a baktérií** z tvrdých povrchov v domácnosti.
Parný čistič má krátky čas zahrievania len 30 sekúnd. Keď kontrolka LED na spotrebiči svieti stále zelenou farbou, je pripravený na použitie a vy môžete začať pracovať.
Veľkú nádrž s objemom 1 liter možno dopĺňať aj počas používania. Používanie nie je potrebné prerušiť, aby sa spotrebič mohol zahriať.
SC 3 Deluxe sa dodáva s ďalšími tryskami, kefami a súpravou na čistenie podláh. Príslušenstvo sa dá pohodlne uložiť do spotrebiča, čím sa šetrí miesto.
Hlboké a hygienické čistenie
Parný čistič Kärcher SC 3 Deluxe je všestranný domáci spotrebič: S tlakom pary 3,5 baru ľahko odstraňuje škvrny a nečistoty z tvrdých podláh, kuchynských pracovných dosiek, zrkadiel a okien, vodovodných kohútikov a varných dosiek a sklokeramických varných panelov.
Spotrebič odstraňuje až 99,999 % vírusov* a baktérií** len pomocou pary.
Rozsiahle príslušenstvo a veľký výber samostatne dostupného príslušenstva robia zo spotrebiča skutočného univerzála.
* Pri bodovom čistení parným čističom Kärcher, t. j. pri 30-sekundovom naparovaní pri maximálnej úrovni pary s priamym kontaktom s čisteným povrchom, možno zo štandardných hladkých tvrdých povrchov v domácnosti odstrániť 99,999 % obalených vírusov, ako sú vírusy chrípky (s výnimkou vírusu hepatitídy B) (testovací zárodok: modifikovaný vírus vakcíny Ankara).
** Pri čistení rýchlosťou 30 cm/s pri maximálnej úrovni pary a priamom kontakte s čisteným povrchom sa zničí 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií na bežných hladkých tvrdých povrchoch v domácnosti (testovací zárodok: Enterococcus hirae).
Technické údaje
- < o skúške* Odstraňuje až 99,999 % vírusov* a 99,99 % baktérií**
- Pokrytie plochy na jedno naplnenie nádrže (m²) približne 75
- Tepelný výkon (W) 1900
- Max. Tlak pary (bar) max. 3,5
- Dĺžka kábla (m) 4
- Čas ohrevu (min) 0,5
- Objem nádrže (l) 1
- Typ prúdu (Ph/V/Hz) 1 / 220 - 240 / 50 - 60
- Hmotnosť bez príslušenstva (kg) 3,3
- Hmotnosť vrátane obalu (kg) 5,7
- Rozmery (D × Š × V) (mm) 361 x 251 x 282
- Vybavenie: (v balení): (v balení): (v balení): (v balení)
- Detská poistka
- Bezpečnostný ventil
- Regulácia objemu výparov: na spotrebiči (dvojstupňová)
- Nádrž: trvalo plniteľná
- Parná hadica s pištoľou: 2,2 m
- Integrovaný vypínač
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- Rozsah dodávky:
- Univerzálna podlahová utierka EasyFix: 1 kus
- Kryt na ručnú hubicu: 1 kus
- Odvápňovacia kazeta
- Bodová tryska
- Ručná tryska
- Malá okrúhla kefa (čierna): 1 kus
- Štrbinová kefa
- Podlahová hubica: EasyFix
- Predlžovacia trubica (2 x 0,5 m)
Rozsah dodávky
- Parný čistič KÄRCHER SC 3 Deluxe
- Návod na obsluhu
x
- Spotreba energie: 1900 W
- Maximálny tlak pary: 3,5 bar
- Kapacita nádrže: 1 liter
- Výkon pri jednom naplnení: Až 75 m²
- Čas zahrievania: 30 sekúnd
- Nádrž s možnosťou neustáleho dopĺňania pre nepretržitú prevádzku
- Integrovaná kazeta na odstraňovanie vodného kameňa
- LED indikátor režimov prevádzky
- Dvojkrokové nastavenie pary podľa stupňa znečistenia
- Ničí až 99,99 % domácich baktérií a až 99,999 % obalených vírusov na tvrdých povrchoch
- Systém EasyFix s uchytením mikrovlákna pomocou suchého zipsu
- Pružná podlahová dýza s lamelovou technológiou pre optimálny kontakt s podlahou
- Kompaktná konštrukcia s úložným priestorom na príslušenstvo na zariadení
- Parkovacia pozícia pre podlahovú dýzu pri prerušení práce
- Detská ochrana uzamknutím pištole
- Bezpečnostný ventil na kontrolu tlaku
- Vhodné na hygienické čistenie bez použitia čistiacich prostriedkov
- Obsah balenia:
Podlahová dýza EasyFix
Predlžovacie rúry (2 x 0,5 m)
Ručná dýza
Bodová dýza
Kruhová kefa
Plochý kefa
Mikrovláknová utierka na podlahu
Mikrovláknové puzdro na ručnú dýzu
Parná hadica s pištoľou (2,2 m)
Kazeta na odstraňovanie vodného kameňa
- Napájanie: 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
- Dĺžka napájacieho kábla: 4 m
- Hmotnosť bez príslušenstva: 3,3 kg
- Rozmery (D x Š x V): 361 x 251 x 282 mm
- Farba: Biela
- Kapacita:
- 1 L
- Farba:
- Čierna, Biela
- Minimálna dĺžka rúrky:
- 50 cm
- Maximálna dĺžka rúrky:
- 100 cm
- Dĺžka hadice:
- 2,2 m
- Príkon:
- 1900 W
- Vstupné striedavé napätie:
- 220 - 240 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50/60 Hz
- Parný tlak:
- 3,5 bar
- Nastaviteľná para:
- Áno
- Bezpečnostný ventil:
- Áno
- Doba prípravy:
- 0,5 min
- Detský zámok:
- Áno
- Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie:
- Áno
- Dĺžka kábla:
- 4 m
- Hmotnosť:
- 3,3 kg
- Šírka:
- 251 mm
- Hĺbka:
- 361 mm
- Výška:
- 282 mm
- Šírka balenia:
- 491 mm
- Hĺbka balenia:
- 292 mm
- Výška balenia:
- 304 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 5,7 kg
- Štetec v balení:
- Áno
- Typ priloženej kefy:
- Okrúhla čistiaca kefa
- Typ trysky v balení:
- Ručná tryska
- Predlžovacie trubice:
- Áno
- Čistiaca handrička:
- Áno
Kärcher SC 3 Deluxe. Objem: 1 l, farba výrobku: čierna, biela, minimálna dĺžka rúrky: 50 cm. Príkon: 1900 W, Vstupné napätie: 220 - 240 V, Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50/60 Hz. Tlak pary: 3,5 bar, Čas pripravenosti: 0,5 min. Dĺžka kábla: 4 m. Hmotnosť: 3,3 kg, Šírka: 251 mm, Hĺbka: 361 mm
Parný čistič Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix je výkonný prístroj na čistenie parou. Výkon 1900 W a tlak 3,5 bar zaručujú účinné odstraňovanie nečistôt. Rýchly čas nahriatia (0,5 min) a objem 1 liter. Vybavená predlžovacími rúrkami, ručnou tryskou a okrúhlou kefou. Má reguláciu pary, detskú poistku a funkciu odvápňovania. Ideálna na čistenie rôznych povrchov v domácnosti.
CARUNO-2026-03-27-14:27:29Parný čistič Kärcher, 1 900 W, tlak pary 3,5 bar, regulácia pary na prístroji, nádržka na vodu 1 l (1 513-430,0)
Popis produktu KÄRCHER SC 3 DELUXE - Parný čistič Parný čistič KÄRCHER SC 3 DELUXE je skvelou voľbou, pokiaľ hľadáte univerzálny prístroj na rôzne povrchy a nečistoty. Čistenie pomocou pary je šetrné, ľahké a veľmi efektívne. Nepoužíva žiadne škodlivé chemické látky a dokáže odstrániť až 99% baktérií, nečistôt a vodného kameňa. KÄRCHER SC 3 DELUXE čistí pod tlakom až 3,5 baru. Množstvo vypúšťanej pary je možné regulovať vďaka nastaviteľnému výstupu pary, čo umožňuje ľahké prispôsobenie rôznym povrchom. Nádržka na vodu má objem 1 l, čo je dostatočné na menšie plochy. Je ľahko vyberateľná, čo zjednodušuje údržbu a doplňovanie vody. Parný čistič je vybavený detskou poistkou proti nechcenému spusteniu. Celkový príkon prístroja je 1900 W. Kľúčové vlastnosti parného čističa KÄRCHER SC 3 DELUXE: Príkon 1900 W Čistenie pod tlakom 3,5 bar Nastaviteľný výstup pary pre reguláciu množstva pary Vyberateľná nádržka na vodu s objemom 1 l Účinné a šetrné čistenie Detská poistka proti nechcenému spusteniu Príkon 1 900 W Objem nádoby 1 l Počet nádob 1 Tlak pary 3,5 bar Funkcia Detská poistka, Odnímateľný zásobník na vodu, Nastaviteľný výstup pary
Popis produktu chybí
Len 30 sekúnd zahrievania: SC 3 Deluxe s LED svetelným pásom a dokonalým úložným priestorom na príslušenstvo čistí bez prerušenia vďaka trvalo plniteľnej nádržke na vodu
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix - Parný čistič - nádoba
- Objem
- 1 l
- Rozmery
- 361 x 251 x 282 mm
- Model
- SC 3 Deluxe
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kärcher
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1900 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- Hmotnosť
- 5.7 kg
- EAN kód
- 4054278990316
- Číslo od výrobcu
- 1.513-430.0
- Objem
- 1 l
- Rozmery
- 361 x 251 x 282 mm
- Model
- SC 3 Deluxe
- Farba
- ČiernaBiela
- Výrobca
- Kärcher
- Maximálny pracovný tlak
- 0.004 kbar
- Výkon
- 1900 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- Hmotnosť
- 5.7 kg
- EAN kód
- 4054278990316
- Číslo od výrobcu
- 1.513-430.0
Hodí sa k tomu

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Hubica na umývanie okien
27,00 €
Predajca: Karcher

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Mobilný telefón Nokia 105 4,49 cm (1,77 palca) 2019, DualSIM, farba: čierna
39,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diaľkové ovládanie televízora Samsung BN59-01358B
9,97 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Makita D-42444 vrták Sada vrtákov 17 ks
42,37 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Psia vesta pre psov zimná teplá bunda na zips psie kabáty,Farba:Purple,Veľkosť:L
23,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Kärcher 2.863-018.0, Čierna, Biela, SC 3, 55,2 mm, 55,2 mm, 162,4 mm, 170 g
20,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čistič skla Kärcher RM 500
30,24 €/1l
15,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sillar Sada kefiek a hadíc pre Dyson V7 V8 V10 V11 V15 SV10 SV11, flexibilná hadica 155 cm, náhradná sada príslušenstva
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,53 €
Predajca: Humbi

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Parný čistič SC 2 Deluxe
150,04 €/1l
150,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
170,23 €
Predajca: egenta-shop

Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 4 Deluxe
244,58 €/1l
317,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,12 €/1l
143,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher SC 3 EasyFix Plus, Parný mop, 1 L, Biela, Tlačidlá, Otočné, 4 m, 1900 W
249,00 €/1l
249,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
271,07 €/1l
406,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parný čistič SC 1 EasyFix
539,75 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
74% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
74%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parný čistič Kärcher
Som spokojný, použil som ho na čistenie v kúpeľni a kuchyni.
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý pomocník
Jednoduchá práca, všetko sa čistí rýchlo a bez námahy, len na návod na obsluhu si treba zvyknúť
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre sa čistí
Dobrý dojem za cenu
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Špičkové
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Jednoducho dobré, len Kärcher
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Tovar je špičkovej kvality a dodanie je naozaj rýchle.
Hodnotenie z 19. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parný čistič SC 3 Deluxe
Rýchle a jednoduché čistenie podláh a okien
Hodnotenie z 14. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné
Veľmi pekné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
557,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
557,50 €/1l

Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
89,41 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
445,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
890,40 €/1l

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
487,25 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
380,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l

Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
76,22 €
Predajca: NUVIO

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
37,99 €
Predajca: Mormark
108,54 €/1l

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
364,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
910,25 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
236,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
147,81 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l

Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
52,99 €
Predajca: Mormark

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Predajca: FDSGmbH